[TVN] Wielkie ucieczki

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Przede wszystkim brawo dla Sianeckiego, bo wydostaÌ tak¹ historiê, prawie spod ziemi... to naprawdê wymaga³o pracy i wysi³ku. Jeœli nastêpne odcinki maj¹ byÌ równie ciekawe, to pewnie szybko ich nie zobaczymy, bo zebranie materia³ów potrwa.Ale ¿eby tak lukru nie laÌ, to napiszê, ¿e moim zdaniem niektóre sceny w inscenizacji by³y przegadane i przeci¹gniête, bo brakowa³o wydarzeù do opowiedzenia. Za ma³o fabu³y. Powinni skróciÌ o 10minut ten program.
Reszta na plus :wink: Podoba mi siĂŞ. KoĂącĂłwka byÂła Âświetna- ta rozmowa z Niemczykiem.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Jeœli nastêpne odcinki maj¹ byÌ równie ciekawe, to pewnie szybko ich nie zobaczymy, bo zebranie materia³ów potrwa.
No ale jak informuje opis "Wielkich ucieczek" w programie na tvn.pl zostaÂło juÂż nakrĂŞconych 9 odcinkĂłw! :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ten kto nie widziaÂł 1 odcinka z cyklu "Wielkie ucieczki" a chciaÂłby go zobaczyĂŚ polecam jutro TVN o 17:05. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

wczoraj maÂłem okazje obejrzeĂŚ serial,fajny, wciÂągajÂący
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kurcze Âżadnych wiadomoÂści o tym serialu. :? :| Wyemitowali jeden odcinek i koniec... :? :? MoÂże bĂŞdzie siĂŞ pojawiaÂł od marca ?? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No wÂłasnie jakoÂś cicho siĂŞ zrobiÂło, miaÂł byĂŚ nadawany raz w miesiacu...dziwne moÂże bĂŞdzie wÂłasnie nadawany z jesiennÂą ramĂłwkÂą.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zamiast "Wielkich ucieczek" - "Wielkie ucieczki z PRL-u" ?? :roll: :

Press pisze:(...)Cykl dokumentalny "Wielkie ucieczki z PRL-u" opowie o perypetiach rodzin, ktĂłrym w latach 1945-1983 udaÂło siĂŞ przedostaĂŚ na ZachĂłd, za ÂżelaznÂą kurtynĂŞ.(...)

Fragment z TEGO newsa.


Nazwy bardzo podobne wiĂŞc moÂże siĂŞ coÂś zmieniÂło ?? O "Wielkich ucieczkach" juÂż od dawna nic nie wiadomo... :? A szkoda bo to fajny program byÂł (moÂże jeszcze bĂŞdzie :roll: ).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

BedÂą jednak "Wielnie ucieczki". :] W "Co za tydzieĂą" mĂłwili :roll: ma byc 10 odcinkĂłw i chyba bĂŞdza emitowane od marca. Pytanie tylko w jaki dzieĂą i o ktĂłrej ?? :? Bo raczej nie ma dobrego miejsca dla tego programu, aby byÂł wczeÂśniej. :roll: ÂŻeby nie dali tylko tego po 23... :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

PopoÂłudniowy weekend, gdzie jest peÂłno powtĂłrek mĂłgÂłby byĂŚ dobrym miejscem do tego programu. :P
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
blupopx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:38

Post autor: blupopx »

Wielkie ucieczki emitowane bĂŞdÂą w kwietniu i maju w cyklu "Prawdziwe historie"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

blupopx pisze:Wielkie ucieczki emitowane bĂŞdÂą w kwietniu i maju w cyklu "Prawdziwe historie"...
SkÂąd o tm wiesz ?? :>

To dobrze tak bêdzie. :D Dobra pora na taki serial i ogl¹dalnoœÌ te¿ pewnie bêdzie wysoka, bo w innych telewizjach nie bêdzie nic ciekawszego... :P i jak siê zobaczy choÌ jeden odcinek to pewnie ka¿dego wci¹gnie i bêdzie chcia³ wiêcej... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

OglÂądaÂł z was ktoÂś wczoraj "Wielkie Ucieczki". Ja tak. CieszĂŞ siĂŞ bardzo, Âże TVN ma w koĂącu jakiÂś wÂłasny dokument. Pan Tomek Âświetnie siĂŞ spisaÂł. Bardzo dobrze zrealizowaÂł ten program. Jestem ciekawy oglÂądalnoÂści wczorajszego odcinka. Ja stawiam na 3-4 miliony.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

wÂłoch pisze:OglÂądaÂł z was ktoÂś wczoraj "Wielkie Ucieczki".
Ja oglÂądaÂłam :D Drugi odcinek, wg mnie, byÂł jeszcze lepszy niÂż pierwszy. W pierwszym trochĂŞ przynudzali, za to wczorajszy byÂł Âświetny. Ani jednego zbĂŞdnego zdania, ani jednej zbĂŞdnej sceny. Sianecki mĂłwiÂł gdzieÂś, Âże do jednego odcinka potrzeba byÂło czasami 30, 40 godzin rozmĂłw z bohaterem- wybraĂŚ najwaÂżniejsze fragmenty z tylu nagraĂą to naprawdĂŞ sztuka, to naprawdĂŞ im siĂŞ udaÂło.
Dobrze siĂŞ oglÂąda i niegÂłupie. Nareszcie jakiÂś ciekawy produkt tvnu. :devil:
Co do oglÂądalnoÂści to chyba, WÂłochu siĂŞ zapĂŞdziÂłeÂś. 3 milionĂłw nie bĂŞdzie, ale chciaÂłabym siĂŞ myliĂŚ. :)
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja teÂż ogladaÂłem tego nie moÂżna byÂło przegapiĂŚ :P nawet dziÂś siĂŞ zaÂłapaÂłem jeszcze na powtĂłrkĂŞ. :] Wczorajsza historia byÂła juÂż mi znana (kiedyÂś na TVN teÂż byÂł taki film pt. "Ucieczka na Bornholm"), ale opowiedziana i przedstawiona w sposĂłb moim zdaniem lepszy niÂż w tamtym filmie. :roll: Bardzo wzruszajacy byÂł moment na lotkisku gdy pan Franciszek Jarecki przyleciaÂł do Polski (choĂŚ gdy uciekaÂł powiedziaÂł Âże juÂż nigdy tu nie przyjedzie) i gdy Tomasz Sianecki go uÂściskaÂł i powitaÂł... :)

Jestem pod wraÂżeniem tego Âże program jest robiony z takim ogromnym rozmachem - ile tam osĂłb graÂło i w jak wielu miejscach byli... :roll: Takiego fantastycznego dokumentu w Polskiej telewizji jeszcze nie widziaÂłem. :brawa:

Z wielkÂą niecierpliwoÂściÂą czekam na nastĂŞpny odcinek. :P

Co do oglÂądalnosci teÂż tak myÂśle Âże powinno byĂŚ od 3 do 4 mln :roll: na wszystkich forach gdzie pisali o tym programie, kaÂżdy powiedziaÂł Âże bardzo mu siĂŞ ten program podoba wiĂŞc moÂże byĂŚ bardzo dobrze z tymi wynikami. :P Mam nadziejĂŞ... :]

Warto rĂłwnieÂż dodaĂŚ Âże jest strona internetowa programu http://www.wielkieucieczki.onet.pl jak dla mnie nawet niezÂła fajnie Âże sÂą zdjĂŞcia z planu itp. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

jj

Post autor: michal641 »

SÂą jakieÂś powtĂłrki? JeÂśli tak to kiedy?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości