POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Kod: Zaznacz cały

Polsat byÂł pierwszÂą prywatnÂą telewizjÂą w Polsce i ten sam poziom trzyma do dziÂś. 
COS WAM SIE CHYBA POMYLILO!
Najpierw byly lokalne stacje ( nie wiem jak sie nazywaly w innych miastach ale w Lodzi bylo to TELE24 ) a potem byl program od 16 do 22 Polonia1 i po 22 znou bylo TELE 24
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejny teleturniej interaktywny w stacji Solorza - "Quizomania" ruszy juÂż 28 lutego o 10:45.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

a-j-p pisze:

Kod: Zaznacz cały

Polsat byÂł pierwszÂą prywatnÂą telewizjÂą w Polsce i ten sam poziom trzyma do dziÂś. 
COS WAM SIE CHYBA POMYLILO!
Najpierw byly lokalne stacje ( nie wiem jak sie nazywaly w innych miastach ale w Lodzi bylo to TELE24 ) a potem byl program od 16 do 22 Polonia1 i po 22 znou bylo TELE 24
Te stacje byÂły pirackie i nie otrzymaÂły koncesji, dlatego nie moÂżna ich nazwaĂŚ stacjami prywatnymi. Polsat takÂą koncesjĂŞ otrzymaÂł i dlatego korzysta z okreÂślenia "Pierwsza prywatna telewizja w Polsce".
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

to teraz czas na fakty:
Polsat zmienia oprawĂŞ graficznÂą i zaczyna kampaniĂŞ reklamowÂą. Na odÂświeÂżenie swego wizerunku najwiĂŞksza w Polsce telewizja komercyjna przeznaczy w tym roku 20 mln zÂł.


Now¹ oprawê graficzn¹ dla stacji, któr¹ widzowie zobacz¹ ju¿ w najbli¿szy poniedzia³ek, przygotowa³a niemiecka firma Velvet. Jak poinformowa³ jednak Maciej Stec, dyrektor zarz¹dzaj¹cy PM, biura reklamy Polsatu, do fina³u przetargu na now¹ grafikê zakwalifikowa³y siê dwie spó³ki. Ka¿da z nich przygotowa³a po trzy projekty.

- Kupiliœmy wszystkie, wiêc teraz mamy do dyspozycji szeœÌ ró¿nych opraw. CzêœÌ z nich mo¿emy wykorzystaÌ w naszych kana³ach tematycznych, ale decyzji w tej sprawie jeszcze nie ma - mówi Stec.

Kolorystyka Polsatu zmieni siê z ¿ó³to-niebieskiej na pomaraùczowo-czerwon¹. Przedstawiciele PM wyjaœniaj¹, ¿e s¹ to ciep³e kolory, a nowym motywem przewodnim stacji ma byÌ "radoœÌ ¿ycia".

- TVP jest firmÂą paĂąstwowÂą i tak jest postrzegana, z kolei TVN jest odbierany w badaniach, jako profesjonalny i zimny. My chcemy byĂŚ stacjÂą ÂżywszÂą, bardziej emocjonalnÂą - tÂłumaczy Maciej Stec. OdzwierciedlajÂą to rĂłwnieÂż zapowiedzi blokĂłw reklamowych, ktĂłre z animowanych plansz zamieniÂą siĂŞ w krĂłtkie etiudy filmowe ukazujÂące np. bawiÂące siĂŞ dziecko czy mÂłodÂą parĂŞ malujÂącÂą mieszkanie.
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Kolorystyka Polsatu zmieni siê z ¿ó³to-niebieskiej na pomaraùczowo-czerwon¹. Przedstawiciele PM wyjaœniaj¹, ¿e s¹ to ciep³e kolory, a nowym motywem przewodnim stacji ma byÌ "radoœÌ ¿ycia".
Hmm... "radoœÌ ¿ycia" - to brzmi nieŸle. Przypomnê, ¿e starsza oprawa graficzna, te¿ w kolorze pomaraùczowym, która by³a wprowadzona jak dobrze pamiêtam na pocz¹tku 2004 roku, by³a okreœlana jako grafika wprowadzaj¹ca "klimat lekkoœci i zabawy" - podobnie jak teraz.
Mam na myÂśli tÂą oprawĂŞ:
Obrazek
ÂŹrĂłdÂło: http://www.polsat.com.pl/centrum/news2? ... A==&plus=1

I w sumie ona byÂła dobra, szkoda, Âże zostaÂła potem odrzucona.
Mam nadzieje, Âże teraz bĂŞdziemy mieli coÂś podobnego i rĂłwnie ciekawego, skoro w koĂącu Polsat zainwestowaÂł w to aÂż 20 milionĂłw zÂłotych.
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Abe pisze: Ojezu, jak mo¿na byÌ takim têpakiem ! Szkoda mi s³ów.
tĂŞpakiem to jesteÂś ty idioto - ja cie nie obrazalem ( ale nie bede patrzyl biernie jak ty mnie obrazasz, wiec sie ode mnie odwal.

Te stacje byÂły pirackie i nie otrzymaÂły koncesji, dlatego nie moÂżna ich nazwaĂŚ stacjami prywatnymi
Zaraz te stacje nadawaly chyba od 1989 roku - wtedy jeszcze nie bylo KRRiTV i nie bylo czegos takiego jak koncesja!
dopiero jak sie pojawily te przepisy to tele24 zniknelo a Polonia 1 zaczela nadawac z WÂłoch.
Wiec jak dla mnie to wlasnie te stacje byly pierwszymi prywatnymi.

Kolejna sprawa - odrazu widac, ze Polsat 1 raz ma grafe od profesjonalistow a nie od ludzi ktorzy pracuja w stacji. Grafika jest ciekawa , nowoczesna , lekko dynamiczna , cieple barwy ogolnie fajnie ale jeszcze aby pozbyli sie tych debilnych , idiotycznych programow ktore nadaja i zaczeli robic naprawde programy dobre.
Tak sie sprzeczacie tu o ich jakosc - ale ja powiem tak : chyba cos w tym jest, ze nagrody tv zgarniaja w tym kraju tylko TVP i TVN !
Polsat chyba tylko dostal za rodzine zastepcza kiedys.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

a-j-p pisze:tĂŞpakiem to jesteÂś ty idioto - ja cie nie obrazalem ( ale nie bede patrzyl biernie jak ty mnie obrazasz, wiec sie ode mnie odwal.
Panowie...spokojnie - nie k³óÌcie siê bezsensownie.

medialink pisze:Polsat zmienia swĂłj wizerunek. Wiosenna metamorfoza stacji ma byĂŚ dopeÂłnieniem przemian, rozpoczĂŞtych przez kanaÂł w ubiegÂłym roku. Prywatny nadawca wprowadza oprawĂŞ graficznÂą przygotowanÂą przez niemiecki Velvet oraz trzy strategiczne nowoÂści, ktĂłrych docelowymi odbiorcami sÂą wyksztaÂłceni mieszkaĂący miast.
W stacji dominowaÌ bêd¹ pogodne pomaraùczowo-czerwone barwy. Has³em przygotowanej kampanii reklamowej stanie siê "radoœÌ ¿ycia". Nowa oprawa kana³u jest dynamiczna i ma budziÌ pozytywne skojarzenia widzów.

Programowym hitem telewizji mo¿e okazaÌ siê serial obyczajowy "Kochaj mnie, kochaj". Bohaterkami produkcji s¹ niezale¿ne, nowoczesne, dynamiczne kobiety, œwiadome swej wartoœci oraz potrzeb. Uwa¿aj¹, ¿e ¿ycie jest po to, by z niego korzystaÌ. Akcja rozgrywa siê w Trójmieœcie, g³ówn¹ rolê gra Anna Powierza. OpowieœÌ emitowana bêdzie w prime-time, w œrody o 20.15.

W czwartki poczÂąwszy od 30 marca o tej samej porze wyÂświetlane bĂŞdzie reality z gatunku makeover show "Chce byĂŚ piĂŞkna". Widzowie Polsatu zobaczÂą metamorfozy 26 kobiet. W kaÂżdym odcinku audycji prezentowane bĂŞdÂą dwie przemiany. Aktualnie robione sÂą zdjĂŞcia do 13 odcinkĂłw. Z uczestniczkami pracowaĂŚ bĂŞdzie sztab ludzi - m.in. chirurdzy, styliÂści, wizaÂżyÂści i psycholodzy. Koszt kaÂżdej transformacji wyniesie stacjĂŞ Âśrednio 100-150 tys. zÂłotych.

W tajemnicy utrzymywane sÂą informacje dotyczÂące trzeciego premierowego formatu kanaÂłu. Nie zostanie on jednak wprowadzony w pierwszym miesiÂącu metamorfozy.

W dni powszechne o godzinie 18.05 emitowany bêdzie serial "Pierwsza Mi³oœÌ" a o 19.30 "Samo ¯ycie". W czwartki pokazywany bêdzie drugi sezon nagradzanej amerykaùskiej produkcji "Gotowe na wszystko". W niedzielê na antenie kana³u pojawi¹ siê nowe odcinki seriali: "Rodzina zastêpcza", "Pensjonat pod ró¿¹" "Fala zbrodnii".

W ramĂłwce Polsatu miejsce znalazÂły takÂże teleturnieje. Od poniedziaÂłku do piÂątku o 17.05 nadawca zaprosi na prowadzonÂą przez Krzysztofa Ibisza "GrĂŞ w ciemno". Od wtorku do piÂątku emitowany bĂŞdzie interaktywna "Quizomania" (10.45). WyÂświetlany bĂŞdzie takÂże show "Grasz czy nie grasz", ktĂłry byÂł najchĂŞtniej oglÂądanÂą jesiennÂą nowoÂściÂą programowÂą stacji.

WaÂżnym elementem wiosennej oferty ma byĂŚ talk-show Kuby WojewĂłdzkiego. Program gromadzi wiernÂą i profilowanÂą widowniĂŞ. Do dobrych wynikĂłw majÂą przyczyniĂŚ siĂŞ takÂże "Wydarzenia", ktĂłre w lutym przyciÂągajÂąc przed ekrany ponad 4 mln osĂłb, pobiÂły swĂłj kolejny rekord oglÂądalnoÂści. W cotygodniowym politycznym talk-show "Co z tÂą PolskÂą?" zastanawiaÂł bĂŞdzie siĂŞ Tomasz Lis.

Wprowadzeniu zmian towarzyszy akcja promocyjna. Nadawca liczy na wzrost oglÂądalnoÂści w grupie docelowej 16-49.
SzczegĂłlnie cieszĂŞ siĂŞ z teleturniejĂłw - zarĂłwno Ibisza jak i Chajzera. To dwa bardzo udane posuniĂŞcia Polsatu.
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Nowa odsÂłona strony kanaÂłu:

Obrazek

http://www.polsat.com.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O matko polszmat ma oprawê z ludzmi... :roll: Eh nie bêdê ukrywa³ ¿e takie mi siê najmniej podobaj¹, ale t¹ skomentujê. Oprawa - kolory bardzo fajne podobaj¹ mi siê i mog³yby byÌ tylko one tzn. grafika bez ludzi - wygl¹da³o by fajniej (moim zdaniem). :p Troche dziwnie to wyglada jak pani i pan maluj¹ œciany na pomaraùczowo na których s¹ s³oùca... :) No ale to nowoœÌ wystarczy sie przyzwyczaiÌ. Belki z zapowiedziach programów te¿ fajne, a podoba mi siê to jak przechodz¹ do nastepnej pozycji. :D Oprawa muzyczna dobra podoba mi siê i pasuje do grafiki. No i logo w górnym prawym rogu te¿ dobre. :wink: Ogólnie ca³a oprawa podoba mi siê i mo¿na powiedziec ¿e jest aktualne najlepsza ze wszystkich. :roll: Zobaczymy jak bêdzie w okresy œwi¹teczne. :roll:

Strona internetowa zmieniÂła tylko kolory wiĂŞkszych zmian na niej nie ma - moze to i dobrze. :P

A teraz inne wiadomoÂści ze Âświata polszmatu:

Wyniki polszmatu przychody itp. >>> http://wirtualnemedia.pl/document,,7871 ... _roku.html

i kanaÂły tematyczne >>> http://wirtualnemedia.pl/document,,7871 ... yczne.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A mi siĂŞ w ogĂłle nie podoba. MoÂże i ciepÂła, ale jak dla mnie nudna i mdÂła, nie jest nadzwyczajna. Skoro Poslat przeznaczyÂł 20 mln na zmianĂŞ wizerunku, to na prawdĂŞ spodziewaÂłem siĂŞ czegoÂś extra, samo logo wyglÂądaÂło nawet fajnie.
Ale jednak to co zobaczyÂłem na antenie rozczarowaÂło mnie. Poprzednie logo byÂło bardziej czytelniejsze, sama oprawa trochĂŞ kojarzy mi siĂŞ z oprawÂą TVN Siedem, ktĂłra podoba mi siĂŞ bardziej, niÂż nowa polsatowska. Nowa muzyczka Polsatu teÂż jest taka sobie. 0 czegoÂś, co by mnie zainteresowaÂło. A te reklamy z ludÂźmi przypominajÂą mi jakieÂś reklamy lekĂłw na prostatĂŞ albo farby Dulux. :?
OgĂłlne wraÂżenie: jest lepiej, niÂż byÂło, ale to nadal nie jest nic super. MoÂże z czasem zmieniĂŞ zdanie w tej kwestii.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Oprawa nie jest nagorsza ale muzyka jest naprawdê delikatnie mówi¹c wkurzaj¹ca widzia³em chyba ze 3 zapowidzi programów pod rz¹d i potem reklamy muzyka naprawde nieudana ... jak wiêkszoœÌ rzeczy w tej tv :D ale oprawa no moja ocena to 3.5/6 ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeszcze jeden szczegó³: z loga "wysuwa" siê belka na której jest napisane co bedzie za chwilê moim zdaniem ona jest w z³ym miejscu - za wysoko lepiej wygl¹da³a by na dole. :P :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Hmm, ani przesadnie zadowolony nie jestem, ale te¿ nie krzyczê. Ot, grafikê programu "Rozmowy w toku" mogê teraz ogl¹daÌ przez ca³¹ dobê. Jak na 20 milionów to nie jest to efekt na którym mi by zale¿a³o. Ale prawd¹ jest równie¿, ¿e to naj³adniejsza oprawa Polsatu od zawsze. Ale wybieraj¹c miêdzy Polsatem i tvn-em lekko przoduje u mnie nadal tvn - z tej racji, ¿e bardziej mi odpowiada kolor oprawy, logo i spójnoœÌ. W Polsacie okropne natomiast jest logo - nie wiem czemu ktoœ coœ takiego wpuœci³ na antenê... Poprzednie by³o zdecydowanie ³adniejsze. Natomiast sama grafika, mo¿na powiedzieÌ jest OK - œrednio na je¿a jak to mówiê, chocia¿ troche ospa³a jest - i dŸwiêk mnie dra¿ni, a nie uspokaja :-)
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

oprawa graficzna na europejskim, Âżeby nie powiedzieĂŚ Âświatowym poziomie (Âświat kojarzy mi siĂŞ z usa a oni specjalnego gusta nie majÂą), muzyczna oprawa teÂż dobra
teraz polsat ma najlepszÂą oprawĂŞ bez wÂątpienia, ale myÂśle Âże niedÂługo i tvn zmieni swojÂą, bo siĂŞ trochĂŞ przejadÂła
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polsat

Post autor: salladyn »

Dla mnie jest o.k. W koĂącu bez tandetnej muzyki.Jedyne co mi siĂŞ Âśrednio podoba to belki.No ale te zawsze moÂżna zmieniĂŚ.

Jak dla mnie 4,5/6
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości