TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja tego w ogole nie rozumiem... Przeciez tvn jest zakodowany od 1 lipca, wiec niby skad takie info :?:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Analogowo jest wci¹¿ dostêpny.
:)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

juz skojarzylem :)
mkosz2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 12 sie 2004, 23:01

Post autor: mkosz2 »

Panowie z TVP zrobili nas w balony. MyÂślaÂłem Âże TVN nie da plamy. A tu na ekranie pojawiÂła siĂŞ jakaÂś miska z napisem Âże mecz nie bĂŞdzie dostĂŞpny drogÂą satelitarnÂą Powiedzcie panowie co mnie to obchodzi dla was liczy siĂŞ tylko kasa!!! A kibica macie w czterech literach!!! Ten mecz mogÂło oglÂądnoĂŚ 66 milionĂłw osĂłb a nie 6 milionĂłw. Panowie i jak w Polsce ma byĂŚ dobra piÂłka wy od niej odpychacie!!! A co do komentatorĂłw (mylÂą nazwiska i imiona piÂłkarzy-skandal!!!) i profesjonalizmu to Wam brakuje jeszcze ĂŚwierĂŚ wieku!!! WSCIEKÂŁY KIBIC DO CZERWONOÂŚCI :( :x :evil: :oops:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

mkosz2 pisze:Panowie z TVP zrobili nas w balony. MyÂślaÂłem Âże TVN nie da plamy. A tu na ekranie pojawiÂła siĂŞ jakaÂś miska z napisem Âże mecz nie bĂŞdzie dostĂŞpny drogÂą satelitarnÂą Powiedzcie panowie co mnie to obchodzi dla was liczy siĂŞ tylko kasa!!! A kibica macie w czterech literach!!! Ten mecz mogÂło oglÂądnoĂŚ 66 milionĂłw osĂłb a nie 6 milionĂłw. Panowie i jak w Polsce ma byĂŚ dobra piÂłka wy od niej odpychacie!!! A co do komentatorĂłw (mylÂą nazwiska i imiona piÂłkarzy-skandal!!!) i profesjonalizmu to Wam brakuje jeszcze ĂŚwierĂŚ wieku!!! WSCIEKÂŁY KIBIC DO CZERWONOÂŚCI :( :x :evil: :oops:
JeÂśli chodzi o komentatorĂłw, to byli oni bardzo profesjonalni. PosÂłuchaj sobie Dariusza Szpakowskiego. KiedyÂś powiedziaÂł coÂś takiego:
Przegrywamy ze SzwecjÂą trzy do szeÂściu. Oj przepraszam! Zero do jednego!
On tak ciÂąglĂŞ :D To ci dopiero niezÂły komentator. Ponadto bardzo bym chciaÂł, Âżeby to TVN realizowaÂła mecze z EURO 2004. Podstawowy argument:

1. byÂłem na finale EURO w Lizbonie. Przed meczem byÂło otwarcie finaÂłu - znakomite widowisku. Po meczu byÂła dekoracja i inne rzeczy a'la fajerwerki, serpentyny i w ogĂłle. TVP nie puÂściÂła nawet kawaÂłka z tego, bo w tym czasie gadali co byÂło 30 lat temu. A byÂło to Âświetne widowisko. TVN pokazuje wszystko to co siĂŞ dzieje na stadionie, dziĂŞki studiu tam usytuowanemu. Teraz moÂże siĂŞ nic super nie dziaÂło, ale nie wÂątpiĂŞ, Âże gdyby to TVN realizoaÂł finaÂł, pokazaÂłby te jakÂże Âświetne widowiska przed meczem i po nim.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

zawsze TVN moglo nie kupic meczu i w ogole bys nie ogladal... Pamietaj, ze jaka kolwiek stacja kupila by mecze i byla dostepna na satelicie to zawsze bedziesz mial taki napis. Chyba, ze chcesz i za TVN pÂłacic abonament...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

baryla pisze:zawsze TVN moglo nie kupic meczu i w ogole bys nie ogladal... Pamietaj, ze jaka kolwiek stacja kupila by mecze i byla dostepna na satelicie to zawsze bedziesz mial taki napis. Chyba, ze chcesz i za TVN pÂłacic abonament...
Ale realizacja w wykonaniu TVN tak, czy inaczej jest lepsza i to przede wszystkim chciaÂłem podkreÂśliĂŚ.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

realizacja jest zdecydowanie lepsza. MultiProduktion robi swietnie mecz, a tvn ma swietna oprawe
mkosz2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 12 sie 2004, 23:01

sygnaÂł

Post autor: mkosz2 »

Panie i panowie niestety ale s¹ jeszcze miejsca w Polsce gdzie nie jest odbierany sygna³ naziemny (góry) tylko przez satelitê. A za abonament TVNowi zap³acê tylko aby by³ zasiêg na ca³¹ Polskê
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

w niektorych miejscach nakladaja sie rowniez czestotliwosci. Dlatego np. ja mam bardzo slabiutki osbior tvn (Warszawa) bo "walczy" on z czestotliwoscia TVP1 w Olsztynie
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja natomisat nie mogê poprawnie odbieraÌ polskich stacji z anteny naziemnej, bo sygnal zak³ócaj¹ stacje z czech - odbieram lepiej wszytkie ich stacje naziemne ni¿ np taki TVN, a mieszkam miêdzy Katowicami a krakowem (ok 30 km od tego ostatniego). Obraz z czech jest idealny, ale wchodzi np na TVP3 Kraków
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja mialem ostatnio inny problem - moglem ogladac stacje szwedzkie :D
seweryn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:17
Lokalizacja: Bieszczady

mecz

Post autor: seweryn »

nie obchodzÂą mnie te 6milionĂłw osub
wiesław r.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 24 sie 2004, 14:52

Zakodowanie TVN

Post autor: wiesław r. »

Mam standartowy cyfrowy dekoder i po powrocie z dlugich wakacji caly TVN TN7 mam zablokowane/Zakodowane/ :shock: :shock: Tak juÂż zostanie :roll:Nie majÂąc kablĂłwki ani platformy cyfrowej nie bede mĂłgÂł oglÂądaĂŚ mojej ulubionej stacji tv ???
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Bardzo mi przykro ale chyba TAK :( S³yszalem ¿e (ale nie jestem do koùca pewny) TVN i TVN Siedem s¹ dostêpne zadarmo na satelicie AMOS. Na tej satelicie s¹ dostêpne wszystkie kana³y TVN , lecz tylko TVN i TVN Siedem sa odkodowane. Mo¿na szukaÌ te¿ informacji na stronie internetowej http://www.tvn.pl i klikn¹Ì na dzia³ KONTAK na dole ekranu i wys³aÌ e- maila do dzia³u kontaktu z widzami. Powodzenia :) :!:
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości