Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

Wynika z tego, Âże poprawiÂł mi siĂŞ wzrok.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

ekran tylnoprojekcyjny...

Post autor: michal641 »

Ostatnio zastanawiaÂłem siĂŞ wiele razy nad tym ekranem tylnoprojekcyjnym w Faktach i porĂłwnywaÂłem go z innymi stacjami.

PozwolĂŞ sobie pokazaĂŚ dla porĂłwnania ekran z FaktĂłw:

Obrazek

Obrazek

i dla porĂłwnania Panorama dwĂłjki:

Obrazek

Obrazek

Mo¿e nie nejlepsze capsy dla obu programów wybra³em, ale w faktach czasami, a nawet czêsto wyraŸnie widaÌ ekran tylnoprojekcyjny "pokratkowany", tak jakby sk³ada³ siê z kilku mniejszych ekranów po³¹czonych w jeden. czasami nie wygl¹da to ³adnie. Za to Panorama (tu te¿ te capsy za wiele nam nie mówi¹) tak¿e ma takie ekrany i obraz jest na nich mo¿na powiedzieÌ "p³ynny"... nie widaÌ tych linii.

No to kto tu w koĂącu ma najnowoczeÂśniejsze studio? A moÂże ja czegoÂś tu nie rozumiem?
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

NajnowoczeÂśniejsze studio to nie tylko ekaran ... ekrany z Panoramy sÂą "caÂłe" ale sÂą niÂższej jakoÂści niÂż te w TVN obraz na nich jest ciemniejszy i mniej wyraÂźny.
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

tak jakby sk³ada³ siê z kilku mniejszych ekranów po³¹czonych w jeden
Bo tak wÂłaÂśnie jest.
xetron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 18 mar 2006, 13:27

Post autor: xetron »

Mnie czasem denerwujÂą te czarne kratki :evil:
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

DokÂładnie. W koĂącu to przeieÂż najnowoczeÂśniejsze studio, a juÂż Âładniej wyglÂąda ten ekran tylnoprojekcyjny w panoramie, gdzie nie ma tych linii.

No to jakie to niby "najnowoczeÂśniejsze"?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

SKY NEWS

Post autor: salladyn »

Dla mnie najlepszym ekranem tylnoprojekcyjnym jest ekran stacji SKY NEWS.Tam nie widaĂŚ tego podziaÂłu na mniejsze no i jeszcze ten monstrualny rozmiar.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ale ten ekran w Panoramie jest chyba du¿o mniejszy ni¿ w Faktach, to mo¿e byÌ jednolity, nie³¹czony. Tak mi siê wydaje.
Chyba lepiej jak skÂłada siĂŞ ten duÂży z kilkunastu maÂłych ( wyglada tak "newsroomowo" :D) niÂż jakby miaÂł siĂŞ skladaĂŚ z dwĂłch mniejszych.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Apropos ekranu, czy tylko ja zauwaÂżyÂłem, Âże czĂŞsto w Faktach, zwÂłaszcza po materiale, grafika wyÂświetlana na ekranie tylnoprojekcyjnym migocze i to bardzo?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mnie ostatnio w "Faktach" denerwuje to:

Obrazek

Chodzi o to tam z boku dokÂładnie widaĂŚ jakiÂś domek jeszcze czasem jak samochody jadÂą. :neutral: To razem z tym nowoczesnym studiem wyglÂąda okropnie. :? Nie wiem, ale kiedyÂś tego nie byÂło widaĂŚ. Chyba Âże tego nie zauwaÂżyÂłem. :roll: Powinni coÂś z tym zrobiĂŚ... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze:Powinni coÂś z tym zrobiĂŚ... :P
Najlepiej zburzyĂŚ domek i zrobiĂŚ obwodnicĂŞ dla aut :P
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:Mnie ostatnio w "Faktach" denerwuje to:

Obrazek

Chodzi o to tam z boku dokÂładnie widaĂŚ jakiÂś domek jeszcze czasem jak samochody jadÂą. :neutral: To razem z tym nowoczesnym studiem wyglÂąda okropnie. :? Nie wiem, ale kiedyÂś tego nie byÂło widaĂŚ. Chyba Âże tego nie zauwaÂżyÂłem. :roll:
Ten domek i samochody jadÂące czasem widaĂŚ od samego poczÂątku funkcjonowanie nowego studia.
pawell pisze:Powinni coÂś z tym zrobiĂŚ... :P
Tak jak salladyn napisaÂł, najlepiej zburzyĂŚ domek i zrobiĂŚ obwodnicĂŞ dla aut :devil:
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Z drugiej strony, ktoÂś kto tam mieszka ma fajnie :) Widzi co siĂŞ dzieje w studiu.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tak tak, a w ciÂągu dnia sÂłoĂące Âświeci prosto w kamery :? Bierzesz pod uwagĂŞ Âże okna w studio sÂą skonstruowane tak, Âże widaĂŚ przez nie tylko w jednÂą stronĂŞ? :arrow:
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Tak migocze i to ewidentnie widaĂŚ. Poza tym jeden z ekranĂłw (tych skÂładowych) jest jaÂśniejszy od innych. WidaĂŚ to na zdjĂŞciu wstawionym przez michaÂła (to zdj. z Marcinem PawÂłowskim).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości