TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tobi pisze:a twarz Âśrodkowa to kto....jak nie Iwona Radziszewska?
Nie to jest Sylwia BaczyĂąska. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Telewizja od kuchni w TVN Style

Post autor: pawell »

Wczoraj pojawiÂł siĂŞ 1 odcnek tego programu. Moim zdaniem jest on bardzo dobrze robiony i pokazuje ciekawe sytuacje zza kulis. :D Fajna oprawa graficzna i muzyczna porgramu. :roll: Wczoraj pokazali kulisy trzech programĂłw (a ja myÂślaÂłem ze w jednym odcinku bedÂą tylko jedne kulisy... :roll: ):

> "Dzieù Dobry TVN" - to pokazywali jak siê przygotowuj¹ do programu przez ca³y tydzieù czym siê kieruj¹ zapraszaj¹c goœci itp. Co musza robiÌ jak siê goœÌ spóŸnia i co robi¹ prowadz¹cy jak jest serwis informacyjny... :D

> "Szymon Majewski SHOW" - to g³ównie skupili siê na aktorach z "Rozmów w t³oku" w wiêkszoœci równie¿ pokazali odcinek z anteny - ten swi¹teczny... :D

A przechodz¹c z SMS na inny porgram zza kulisami tego pierwszego pokazywali ksi¹¿kê Szymona Majewskiego. :lol: I potem Ci z kaberetu powiedzieli rózne s³owa o niej np. Andrzej Lepper - "Nie wiem o czym jest nie czta³em, ale jak ktoœ mi opowie to ja panu opowiem..." :lol: :lol: :D

> "Wydanie drugie poprawione" - tu pokazywali ten odcinek z ksi¹¿k¹ Szymona Majewskiego... I tam rozmowê miêdzy Szymonem, a Kazi¹ i tym panem... :]

> Za tydzieĂą rĂłwnieÂż bĂŞdzie troche Kazi w porgramie bo bĂŞda kulisy m.in. "Teraz MY" - tego odcinka co wystÂąpiÂła Kazia... :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Rowniez wczoraj ogladaÂłem ten program i przyznam, ze przypadÂł mi do gustu. POdobnie jest z wiekszosciÂą autorskich programĂłw na tvn style. Przyznam nawet ze ten kanaÂł powoli zaczyna miec ciekawsze pozycje niÂż np. tvn 7 :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe juÂż relamujÂą kolejny odcinek tego programu. :D I w tym spocie jest fajny moment:

"Nie kameruj mi ucha, bo mam brudne". :evil2: :smiech: To powiedziaÂł Andrzej Morozowski. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejny odcinek tego programu za nami... Wczorajszy by³ mniej ciekawszy ni¿ ten poprzedni - szczególnie jego pierwsza czêœÌ o "Magdzie M." Skupili siê na jednym aktorze... :? i tak chyba bêdzie ju¿ zawsze ¿e w odcinku w kulisach poka¿¹ jak pracuje jeden aktor. :? Przecie¿ jest te¿ program "Magda M. - z planu" (coœ takiego) i tam to mogliby dawaÌ, a nie tu. W "Telewizji od kuchni" chcia³bym zobaczyÌ produkcje takich programów jak SMS... :P

Druga czêœÌ znacznie lepsza :D :D pokazali jak przygotowuj¹ siê do "Teraz MY!". Wiele œmiesznych tekstów wypowiedzieli na tym co omawiaja co w programie. :D Te¿ fajne sytuacje ze studia i fragmenty z anteny. :P :D

No a za tydzieĂą zapowiedzieli kulisy "Magdy M.". :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i za nami kolejny - moim zdaniem najlepszy odcinek tego programu, który g³ównie o Justynie Pochanke. :D bardzo fajny fragment ze studia "Faktów" to co robi Styœka gdy s¹ materia³y i jak siê przygotowuje do programu. :P By³o tez wiele œmiesznych momentów... :wink: :D 8)

Dalej pokazywali kulisy "ZÂłoty dla zuchwaÂłych czyli Polacy i pieniÂądze 2006" tu teÂż fajnie szczegĂłlnie jak na prĂłbie ta byÂła miss Wachowicz chyba spadaÂła ze schodĂłw. :smiech: :smiech: to byÂło dobre naszczĂŞÂście nic sie nie staÂło. :wink: I na koniec kolejne kulisy "Magdy M." tego nie ogladaÂłem bo to nudne... :D

A za tydzieĂą jak powstawaÂła "Agencja" oraz kulisy "Na WspĂłlnej". :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejna powtĂłrka programu TVN na TVN Style:

tvnstyle.pl pisze:Przebojowy serial "Kasia i Tomek" powraca na antenĂŞ! Zapraszamy od 6 marca, od poniedziaÂłku do piÂątku o godzinie 19.45 - tylko w TVN Style.(...)


Jednak to nowoœÌ na tej stacji. która mo¿e podniesie trochê wyniki tej stacji po 19:45. :roll: Ciekawe czy oprócz tego pojawi siê jakis inny nowy program?


[ Dodano: Sro Mar 08, 2006 7:16 am ]
No nie z tej stacji odchodzi bardzo fajna dziennikarka :cry:
Super Ekspress pisze:OdeszÂła z TVN-u do telewizji publicznej
Beata Sadowska
Exodus dziennikarzy TVN trwa. Po MikoÂłaju Kunicy i Marcinie LeÂśkiewiczu ze stacji odchodzi Beata Sadowska.

Jak siê nieoficjalnie dowiedzieliœmy, Sadowska trafi do telewizji publicznej. - Rzeczywiœcie zmieniam stacjê - wyjawi³a nam prowadz¹ca programy "Pa³ac Kultury" i "Œwiat kobiet", emitowane w TVN Style. - Ale na razie nie mogê zdradziÌ wiêcej szczegó³ów - doda³a. Rzecznicy prasowi TVN i TVP nabrali wody w usta. - Nic nie wiem na ten temat - stwierdzi³ Andrzej So³tysik, rzecznik TVN. Te same s³owa us³yszeliœmy od Jaros³awa Szczepaùskiego z TVP.
Szkoda wielka szkoda, bo jest swietna i bardzo fajnie prowadzi swoje programy. No coÂż kaÂżdy by poszedÂł tak gdzie bĂŞdzie miaÂł lepiej w TVP wiĂŞksza widownia i napewno wiĂŞksze przychody. :roll: Tylko Âżeby w "PaÂłacu Kultury" zastÂąpiÂła jÂą rĂłwnie dobra osoba. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja tylko dodam, Âże na TVN Turbo w programie Specjalista moÂżna zobaczyĂŚ jak dziaÂła i co potrafi wĂłz transmisyjny TVNu. Nawet w tej chwili leci kolejna powtĂłrka tego programu.
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

Nie wiedziaÂłam gdzie to napisaĂŚ wiĂŞc piszĂŞ tu:
Od poniedziaÂłku w TVN Style bĂŞdÂą powtĂłrki "Kasi i Tomka".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Justyyna pisze:Nie wiedziaÂłam gdzie to napisaĂŚ wiĂŞc piszĂŞ tu:
Od poniedziaÂłku w TVN Style bĂŞdÂą powtĂłrki "Kasi i Tomka".
Temat o TVN Style> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... &start=105 tam juz o tym napisaÂłem. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ojeju kolejna prezenterka odchodzi z TVN Style :roll: :?
Super Express pisze:ÂŹle siĂŞ dzieje w MieÂście kobiet
Paulina MÂłynarska odchodzi z TVN-u
Exodus z TVN Style trwa. Niedawno odeszÂła stamtÂąd szefowa Iwona Radziszewska, potem prezenterka Beata Sadowska.

Teraz, jak siĂŞ nieoficjalnie dowiedzieliÂśmy, szykuje siĂŞ do odlotu gwiazda "Miasta kobiet" Paulina MÂłynarska (35 l.). Jednak dziennikarka nie zniknie z ekranu z dnia na dzieĂą. Po raz ostatni zobaczymy jÂą na wizji w czerwcu.

Jak tak dalej pĂłjdzie, to wkrĂłtce runÂą mury "Miasta kobiet". Bo z pierwotnego skÂładu ostaÂła siĂŞ jedynie Marzena Rogalska.
Szkoda, Âże odchodzÂą. Teraz TVN Style bĂŞdzie miaÂł maÂły problem z prezenterami. Zobaczymy kto przyjdzie na ich miejsce i Âżeby byÂły tak dobre jak te. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wiadomo. Chc¹ byÌ piêkne i s³awne. To pierwsze to TVN Style zagwarantuje. Tego drugiego to ju¿ raczej nie (za ma³a ogl¹dalnoœÌ). :evil:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Radziszewska
HorodyĂąska

teraz Sadowska

czy oni zawsze robia cos dobrego na rok-dwa, a potem pozwalaj¹ wyniszczyÌ, tak zwyczajnie odejœÌ od stawiania na twarze stacji, na osobowoœci
teraz w TVN Style bĂŞdÂą szkoliĂŚ tak?
Sadowska jest wspaniala
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pawell pisze:Ojeju kolejna prezenterka odchodzi z TVN Style :roll: :?
Super Express pisze:ÂŹle siĂŞ dzieje w MieÂście kobiet
Paulina MÂłynarska odchodzi z TVN-u
Exodus z TVN Style trwa. Niedawno odeszÂła stamtÂąd szefowa Iwona Radziszewska, potem prezenterka Beata Sadowska.

Teraz, jak siĂŞ nieoficjalnie dowiedzieliÂśmy, szykuje siĂŞ do odlotu gwiazda "Miasta kobiet" Paulina MÂłynarska (35 l.). Jednak dziennikarka nie zniknie z ekranu z dnia na dzieĂą. Po raz ostatni zobaczymy jÂą na wizji w czerwcu.

Jak tak dalej pĂłjdzie, to wkrĂłtce runÂą mury "Miasta kobiet". Bo z pierwotnego skÂładu ostaÂła siĂŞ jedynie Marzena Rogalska.
Szkoda, Âże odchodzÂą. Teraz TVN Style bĂŞdzie miaÂł maÂły problem z prezenterami. Zobaczymy kto przyjdzie na ich miejsce i Âżeby byÂły tak dobre jak te. :roll:

dokladnie tak
poraÂża mnie jak czytam o tym
DLACZEGO odchodzÂą
TVN Style dopiero co zaczĂŞlo ( o ile tak moÂżna rzec) widzĂłw
i ramy nie tylko Miasta Kobiet padajÂą

TVN Style to bylo godzinne Miasto Kobiet z RogalskÂą SadowskÂą i kimÂś trzecim (wybĂłr dowolny) autorskei programy Sadowskiej z MTV, Radziszewskiej z FaktĂłwTVN...
a teraz kto
co
malo ¿e malo osób wie z czym siê je TVN Style, to teraz prezenterki tego kanalu NIKT NIE BÊDZIE WIEDZIAL CO TO I KTO TO
shock
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jednak Paulina MÂłynarska nie odejdzie z TVN Style. :)
TVN Style wyda³a komunikat, w którym informuje o zmianach, jakie od 20 marca zajd¹ w programie "Miasto kobiet". Jedna z prowadz¹cych audycjê, Paulina M³ynarska, oprócz oprócz dotychczasowych swoich obowi¹zków, obejmie funkcjê Redaktora Kreatywnego w redakcji TVN Style. Bêdzie wspó³pracowaÌ bezpoœrednio z Yvette ¯ó³towsk¹ - Darsk¹, dyrektor ds. kana³ów tematycznych TVN, która obecnie jest tak¿e szefow¹ TVN Style. Do nowych obowi¹zków Pauliny M³ynarskiej bêdzie nale¿eÌ praca redakcyjna przy nowych programach wiosennej ramówki. W ten sposób stacja zaprzeczy³a informacjom o odejœciu M³ynarskiej
Eh ten "Super Express"... :x
KanaÂł TVN Style rozpoczyna swojÂą wiosennÂą kampaniĂŞ marketingowÂą. Ma ona na celu zwiĂŞkszenie ÂświadomoÂści marki oraz zbudowanie wizerunku TVN Style jako kobiecej telewizji o poradniczym charakterze. Reklama w prasie, outdoor oraz nowoÂści programowe - tak ma wyglÂądaĂŚ ruszajÂąca w kwietniu kampania.

Przetarg na obsÂługĂŞ kampanii wygraÂła agencja reklamowa Just, ktĂłra juÂż wczeÂśniej pracowaÂła dla TVN Style przy wprowadzeniu stacji na rynek jesieniÂą 2004 roku.
No to dobrze przyda siĂŞ promocja tego kanaÂłu. :D No ale ta kampania obejmuje chyba tylko prasĂŞ mogliby teÂż daĂŚ jÂą do telewizji oczywiÂście TVN. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości