Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ProszĂŞ mi tu nie przenosiĂŚ sporĂłw dotyczÂących Anity i Justyny. Bluzgajcie sobie przez pm :evil2:

TeÂż czytaÂłam ten artykuÂł i musze przyznaĂŚ, Âże nie dziwiĂŞ siĂŞ dziennikarzom FaktĂłw. DziwiĂŞ siĂŞ za to, Âże Kamil zostaÂł odrazu obsadzony w roli szefa (ale to zdaje siĂŞ ÂŁolter dÂżunior decydowaÂł). Z tego artykuÂłu wynika, Âże Durczok bĂŞdzie musiaÂł "co nie co" w sposobie swojej pracy zmieniĂŚ. :evil2: A nawet, Âże wszystko bĂŞdzie musiaÂł zmieniĂŚ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

AleÂż terraX nikt tu nie przenosi sporĂłw ani co gorsza nik nie zamiarza bluzgaĂŚ... No przynajmniej ja. :wink: :D

P.S. dziĂŞki kamuii za artykuÂł... :p :wink: :wesoly:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TVN_FAN pisze: Szanowny Pan Black Jack teraz weŸmie na klawiaturê Durczoka i pewnie przy pisaniu teraz Kamil Durczok bêdzie mu siê klawiatura zacina³a(...) No i ciekawe na kogo teraz bêd¹ zrzucaÌ winê za nieobecnoœÌ Werner na antenie
WidzĂŞ, Âże szybko siĂŞ uczysz dobrych manier :D
Ale, ale zÂłoÂżono mi donos :evil2: Âże szargasz tu moje dobre imiĂŞ :evil2:

A co do obecnoÂści Anity w tvn24 ma, czy bĂŞdzie miaÂł Durczok :?:
Styska juÂż siĂŞ ''zatroszczyÂła'' o AnitĂŞ - p. DP :evil2:
Zobaczymy, jeÂśli w kontrakcie Durczok nie miaÂł aneksu, Âże podejmuje pracĂŞ w tvn, ale zrzeka siĂŞ telekamery na rzecz p. Pochanke, to nawet bĂŞdĂŞ go lubiÂł, bo ukrĂłci trochĂŞ swawolĂŞ co niektĂłrych swawolniejszych gwiazd faktĂłw :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:A co do obecnoÂści Anity w tvn24 ma, czy bĂŞdzie miaÂł Durczok :?:
Gdyby szanowny pan nie wiedziaÂł to Kamil Durczok bĂŞdzie Redaktorem Naczelnym FaktĂłw wiĂŞc programu w ktĂłrym co jakiÂś czas wystĂŞpuje Werner. Tak wiĂŞc bĂŞdzie miaÂł duÂże pole manewru. Dlatego moÂże teÂż przywrĂłciĂŚ :evil: jÂą na godzinĂŞ 19:00 ale i na szczĂŞÂście nie musi :lol:
Black Jack '62 pisze:Styska juÂż siĂŞ ''zatroszczyÂła'' o AnitĂŞ - p. DP :evil2:
No tak... a biedna autorka tego rewelacyjnego programu musiaÂła siĂŞ na ten ochÂłap zgodziĂŚ... MoÂże Pan Durczok da jej coÂś ambitniejszego :evil:
Black Jack '62 pisze:Zobaczymy, jeÂśli w kontrakcie Durczok nie miaÂł aneksu, Âże podejmuje pracĂŞ w tvn, ale zrzeka siĂŞ telekamery na rzecz p. Pochanke, to nawet bĂŞdĂŞ go lubiÂł, bo ukrĂłci trochĂŞ swawolĂŞ co niektĂłrych swawolniejszych gwiazd faktĂłw :lol:
MyÂślĂŞ, Âże nie ma siĂŞ pan czego obawiaĂŚ - Durczok ma swoich fanĂłw jak i Justyna ma swoich fanĂłw, oboje majÂą swoje nagrody i nie potrzebujÂą oddawaĂŚ ich sobie nawzajem.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kamil Durczok na urlopie chyba nie ma co robiĂŚ wiec pisze kolejne artykuÂły do gazet - wczoraj ponownie pojawiÂł siĂŞ w "Fakcie" piszaÂł o tym Âże nie wierzy w dziaÂłanie paktu stabilizacyjnego. :roll: Sporo tekstu i oczywiÂście na 2 - 3 stronie. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A wczoraj pojawiÂł siĂŞ takÂże na balu dziennikarza.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nie wiecie czy Durczok przestaÂł juÂż prowadziĂŚ Kontrwywiad w RMF-ie? W tym tygodniu nie miaÂł Âżadnej audycji.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Super Ekspress pisze: PoÂłamaÂł siĂŞ na stoku

Kamil Durczok przed swoim domem. Ma unieruchomionÂą lewÂą rĂŞkĂŞ. Ale na twarzu uÂśmiech
FOTO PAWEÂŁ DE VILLE
Najpopularniejszy prezenter telewizyjny Kamil Durczok miaÂł groÂźny wypadek na stoku. ZjeÂżdÂżajÂąc na nartach, wypadÂł z trasy. Najwidoczniej jednak nad Kamilem czuwa anioÂł. Jego upadek zakoĂączyÂł siĂŞ tylko wielokrotnym zÂłamaniem obojczyka.


Ma³o brakowa³o, a nie by³oby ju¿ Kamila Durczoka. W œrodê ten bij¹cy rekordy popularnoœci prezenter telewizyjny przyjecha³ do Szczyrku. PóŸnym popo³udniem przypi¹³ deski i wjecha³ na swoj¹ ulubion¹ trasê zjazdow¹ Golgota. By³o ju¿ ciemno. Jednak oœwietlony stok wydawa³ siê w tym dniu idealny.

Warunki byÂły wymarzone
- By³o niewielu narciarzy. Warunki wymarzone. Œnieg dobrze ubity. A¿ mnie wyrywa³o do ostrego zjazdu - zwierza siê "Super Expressowi" Kamil. - Odepchn¹³em siê kijkami i poszusowa³em.

Kamil to doÂświadczony narciarz. Zalicza ÂśnieÂżne stoki od blisko 30 lat. Swego czasu jeÂździÂł nawet w klubie narciarskim. Zna swoje moÂżliwoÂści i nigdy nie szarÂżuje. Dlatego pierwszy zjazd byÂł spokojny.

- Przekona³em siê, ¿e trasa naprawdê jest dobra - t³umaczy Durczok. - Mo¿na by³o osi¹gn¹Ì na niej spor¹ szybkoœÌ.

WyleciaÂł w powietrze
Tak te¿ siê sta³o. Za drugim zjazdem Kamil Durczok wrêcz œmiga³ na nartach. I nagle sta³a siê rzecz niepojêta! Ten doœwiadczony narciarz wylecia³ w powietrze niczym kamieù z procy. Powodem by³, jak siê póŸniej okaza³o, naturalny garb. Kamil nie mia³ szans zobaczyÌ go, bo nierównoœÌ ukryta by³a w cieniu. Wypadki potoczy³y siê w u³amkach sekund. Durczok, ju¿ w powietrzu run¹³ g³ow¹ do przodu. W tej pozycji uderzy³ z wielk¹ si³¹ w pod³o¿e. W ostatnim momencie zdo³a³ wyci¹gn¹Ì przed siebie rêkê.

- To chyba mnie uratowaÂło. I kask. PoczuÂłem przeszywajÂący bĂłl w barku i trzask Âłamanej koÂści... - mĂłwi dziennikarz.

Po upadku by³y ju¿ prezenter telewizyjnych "Wiadomoœci" resztk¹ si³ zeœlizgn¹³ siê ze stoku. Tam przysz³a pomoc. Ratownicy GOPR sprawdzili, w jakim stanie znajduje siê narciarz. Za³o¿yli mu prowizoryczny opatrunek. W efekcie Kamil trafi³ na urazówkê w Piekarach Œl¹skich.

Pierwszy taki wypadek
- MiaÂłem wielkie szczĂŞÂście - przyznaje Kamil. - MogÂło siĂŞ inaczej skoĂączyĂŚ. Znacznie gorzej. Nawet nie chcĂŞ myÂśleĂŚ, jak...

To pierwszy tak powaÂżny wypadek Kamila Durczoka na nartach. Jak sam przyznaje, czĂŞsto zjeÂżdÂżaÂł w gorszych warunkach. Nigdy nic mu siĂŞ nie staÂło. AÂż do teraz.

- Kamil to Âświetny narciarz - mĂłwi Jerzy SiodÂłak z GOPR w Szczyrku. - Nieraz obserwowaÂłem go na stoku i widziaÂłem, Âże jeÂździ rozsÂądnie i dobrze technicznie. Sam byÂłem zaskoczony, Âże miaÂł takiego pecha. Ale chyba i szczĂŞÂście, Âże tak to siĂŞ wÂłaÂśnie skoĂączyÂło. WidziaÂłem tu wielu nieszczĂŞÂśnikĂłw, ktĂłrzy zjeÂżdÂżajÂąc byli okazami zdrowia. A na dole trzeba byÂło ich zbieraĂŚ...

Teraz siedzi w domu
Nad Kamilem czuwaÂł anioÂł. I caÂłe szczĂŞÂście. Od czwartku ulubieniec telewidzĂłw przebywa w swoim domu w Katowicach i leczy rany. Ma zÂłamany obojczyk w 4 miejscach. Lekarze sÂą jednak spokojni o zdrowie Durczoka. Na pewno, jak to zostaÂło zaplanowane, w maju rozpocznie on bez przeszkĂłd pracĂŞ w nowej firmie, w TVN. ÂŻyczymy mu wszyscy szybkiego powrotu do zdrowia. I jeszcze wiĂŞcej szczĂŞÂścia!

Lubi ryzyko...
Po stresach zwi¹zanym z wystêpem przed milionami telewidzów Kamil Durczok, wydawa³oby siê, powinien szukaÌ ciszy i spokoju. Nic z tych rzeczy! To zwolennik wyzwaù i ekstremalnych sytuacji. Krêci go prêdkoœÌ i smak adrenaliny. A to, jak wiadomo, najlepiej osi¹gn¹Ì w niebezpiecznych sportach. Durczok ma licencjê pilota. Próbuje te¿ swoich si³ w rajdach samochodowych, a nawet jako gracz na hokejowej tafli. Nie mówi¹c ju¿ o motocyklach.
hĂŞ...i trzeba byÂło Panie Durczok tak szaleĂŚ ?? :)
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ten stok jest zabĂłjczy. Moja koleÂżanka dwa tygodnie temu zÂłamaÂła tam sobie lewy obojczyk. :cry: :cry:To jest najbardziej stromy stok w Szczyrku. Jak sama nazwa wskazuje "Golgota".
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Z opowiadaù wiem-bo sam wci¹¿ nie siêgn¹lem do gazety, jak w najnowszym PRESSie Justyna Pochanke mówi, i¿ gdy siê dowiedziala ¿e Durczok idzie do TVP od razu chciala zrezygnowaÌ z pracy w TVN i TVN24. Przekonali j¹ by zostala ekipa i ludize z TVN24 i TVN. Do dziœ wielu reporterów rozwa¿a odejœcie i nie wyobra¿a sobie wspólpracy z Durczokiem. Mówi¹, ¿e zobacz¹ jak glêboko Durczok bêdzie chcial mieÌ wplyw na dziennik.
KtoÂś moÂże te fragmenty zeskanowaĂŚ?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś ponownie "Super Express" pisze o Kamilu Durczoku:
Dom Durczoka
Kamil Durczok wci¹¿ nie ma czasu na budowê wymarzonego domu. - Nie mia³em pojêcia, ¿e to takie skomplikowane - skar¿y siê dziennikarz.

Ponad rok temu Kamil Durczok kupiÂł przepiĂŞknie poÂłoÂżonÂą dziaÂłkĂŞ w WiÂśle. NaleÂży do niego kawaÂł gĂłry kilkadziesiÂąt metrĂłw za hotelem Stok, w dzielnicy Jawornik. Na razie nie da siĂŞ tam dojechaĂŚ nawet samochodem terenowym. Ale w przyszÂłoÂści...

Wszystko od zera
- Plany mia³em ambitne. Najpierw ziemia, a zaraz póŸniej budowa domu. Okaza³o siê, ¿e to po prostu droga przez mêkê - mówi nam Kamil Durczok. Poch³oniêty zawodow¹ karier¹ dziennikarz przeliczy³ swoje si³y. Nawet fakt, i¿ papierkowymi sprawami mieli zaj¹Ì siê pe³nomocnicy, nic tu nie pomóg³.

- Tu wszystko trzeba zrobiÌ od zera. Pocz¹wszy od odwiertów geologicznych - t³umaczy dziennikarz. - To masa roboty, któr¹ absolutnie nie mia³em siê kiedy zaj¹Ì. I pojêcia nie mia³em, ¿e to tak skomplikowane i czasoch³onne. Wreszcie da³em za wygran¹. To marzenie musi jeszcze poczekaÌ.

Na razie Durczokowie muszÂą zadowoliĂŚ siĂŞ samÂą ziemiÂą. A leÂży ona w urokliwym miejscu.

- Pó³ Wis³y stamt¹d widaÌ. W takich krajobrazach naprawdê mo¿na siê zakochaÌ - cieszy siê Kamil Durczok. - Lubiê tam przyje¿d¿aÌ i napawaÌ siê widokiem gór i okolic.

To nie byÂł przypadek
TakÂże Âżona Kamila, Marianna, jest pod urokiem miejsca wybranego pod dom.

- W górach jest inny œwiat. Spokój, cisza, mo¿na naprawdê odpocz¹Ì - mówi pani Marianna.

WybĂłr WisÂły jako miejsca przyszÂłego osiedlenia siĂŞ DurczokĂłw nie byÂł przypadkowy.

- Jestem Œl¹zakiem z krwi i koœci. A jak wiadomo, wszyscy Œl¹zacy wolne chwile spêdzaj¹ w³aœnie w Beskidach. Do Wis³y je¿d¿ê od lat. Tam te¿ chcia³bym zamieszkaÌ - mówi Kamil.

Na razie Durczokowie mieszkajÂą w apartamentowcu w Katowicach.
Bez komentarza - bo nie ma co tu komentowaĂŚ... ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

media2.pl pisze:Durczok w "Faktach" juÂż 1 maja

Kamil Durczok, by³a gwiazda Telewizji Polskiej, obecnie dziennikarz stacji TVN swoje pierwsze "Fakty" poprowadzi ju¿ 1 maja 2006 roku. Jak pisze "Dziennik", Durczok "Fakty" bêdzie prowadzi³ co drugi tydzien od poniedzia³ku do czwartku. Drug¹ g³ówn¹ prowadz¹c¹ nadal bêdzie Justyna Pochanke.

W pierwszym numerze "Dziennika" ukaza³ siê wywiad z Kamilem Durczokiem. -Wchodzê w profesjonalny i silny zespó³ - mówi o ekipie "Faktów" Durczok. Nowy szef najpopularniejszego programu informacyjnego w Polsce na razie nie przewiduje kolejnych przejœÌ z "Wiadomoœci" do "Faktów". - Zespó³ siê dobrze zna. To jego si³a - dodaje.

Przed pierwszymi "Faktami" Kamil Durczok ma tremê. -Mam nadziejê, ¿e nie pomylê godziny, nazwiska i co najwa¿niejsze nazwy serwisu. Zacz¹³em ju¿ ÌwiczyÌ - mówi "Dziennikowi".
1 maja, to juÂż niedÂługo :roll:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i juÂż wiadomo, Âże za niecaÂłe 2 tygodnie o 19:00 przywita siĂŞ z "Faktami" Kamil Durczok. WiĂŞcej w wywiadzie jaki ukazaÂł siĂŞ w pierwszym numerze nowej gazety" Dziennik"
Obrazek
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PrzecieÂż ten cytat to z naszego forum! :shock:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze:PrzecieÂż ten cytat to z naszego forum! :shock:
O jakim cytacie Marcinie mĂłwisz ??
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości