Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A jeœli ju¿ na d³u¿ej wyjechali, to niech chocia¿ to bêdzie jakiœciep³y kraj, ¿eby nam Anitka nie zmarz³a, no i ¿eby z³apa³y j¹ promienie s³oneczne Tylko nie bardzo wiem, gdzie by w takim ciep³ym kraju znale¿Ì jak¹ znan¹ damê :roll:
:lol: no ja myÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie odwrotnie :D Czas przecieÂż na paniÂą MikoÂłajowÂą :devil:

Oto co znalazÂłam przed chwilÂą :D
ProszĂŞ bardzo:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze nie obczaiÂłam z jakiej to imprezy - byĂŚ moÂże to ten bieliÂźniany pokaz? No i nie wiem kim jest ten facet, ale przysiĂŞgÂłabym, Âże skÂądÂś go znam :roll:

edit :D

JuÂż wiem, to byÂła impreza ,,Kobieta roku - TwĂłj Styl'' :D Tylko jeszcze nie wiem, kiedy ta impreza siĂŞ odbyÂła :roll: :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To byÂła impra pt. WrĂŞczenie "ZÂłotego Wawrzynu" Kobiecie Roku 2005, 15.03.2006

nie wiem kim jest ten facet, ale przysiĂŞgÂłabym, Âże skÂądÂś go znam
Z takim to nigdy nie wygram Obrazek
To jest Leszek Czarnecki, dr Leszek Czarnecki (43 lata), Prezes ZarzÂądu GETIN Bank SA (dawniej GBG SA).

Kiedy mĂłwiÂłem jakiÂś czas temu, Âże Anita powinna czĂŞÂściej pojawiaĂŚ siĂŞ na tego typu imprezach, nie sÂądziÂłem, Âże mnie posÂłucha Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Kiedy mĂłwiÂłem jakiÂś czas temu, Âże Anita powinna czĂŞÂściej pojawiaĂŚ siĂŞ na tego typu imprezach, nie sÂądziÂłem, Âże mnie posÂłucha
Blacky spokojnie, Janiaka teÂż podrywaÂł :devil: Anita w tle, dopiero szykuje siĂŞ do natarcia ;) :devil:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tylko Âżeby to siĂŞ nie wiÂązaÂło z jakimÂś dÂłuÂższym wyjazdem Anity – dÂłuÂższym niÂż np. tydzieĂą A jeÂśli juÂż na dÂłuÂżej wyjechali, to niech chociaÂż to bĂŞdzie jakiÂściepÂły kraj, Âżeby nam Anitka nie zmarzÂła, no i Âżeby zÂłapaÂły jÂą promienie sÂłoneczne Tylko nie bardzo wiem, gdzie by w takim ciepÂłym kraju znale¿Ì jakÂą znanÂą damĂŞ
Z ciepÂłych miejsc to zostaÂło jej jeszcze pieklo :> ale nie wiem czy pani Lucyferowa udziela wywaidow o grze na skrzypcach :devil:

A co to znowu matrix :> ?
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kamuii, to chyba jakiÂś galowy uniform :devil:
Blacky spokojnie, Janiaka teÂż podrywaÂł :devil: Anita w tle, dopiero szykuje siĂŞ do natarcia ;)
Obrazek
I chyba rozmawia z kimÂś cholernie niskim ... :roll: Pewnie z Miszczakiem :lol2:
A ten telefon na pewno od zaniepokojonego Miecugowa, ktĂłrem ktoÂś doniĂłsÂł, ze Anita rozmawia z panem prezesem :devil:
Z ciepÂłych miejsc to zostaÂło jej jeszcze pieklo :> ale nie wiem czy pani Lucyferowa udziela wywaidow o grze na skrzypcach :devil:
Kamuii - dziĂŞki :devil: ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tobi pisze:czy wczoraj o 16 byÂła Anita w Faktach PopoÂłudniowych, albo inaczej: czy dziÂś bĂŞdzie(...)
Niestety wczoraj jej nie byÂło na dodatek dziÂś teÂż jej nie ma. :cry: MyÂślaÂłem, Âże dziÂś bĂŞdzie i Âże dam pare capsĂłw z "FaktĂłw"... :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

tobi pisze: czy wczoraj o 16 by³a Anita w Faktach Popo³udniowych, albo inaczej: czy dziœ bêdzie, albo kto dziœ w Dniu, bo chcia³bym w koùcu RaportPopo³udniowy ogl¹dn¹Ì, a ine wiem kto dziœ bêdzie.
No chyba nie spodziewaÂłeÂś siĂŞ w raporcie zobaczyĂŚ AnitĂŞ? :lol:
AnitĂŞ zobaczyĂŚ moÂżna ooo ... na takich imprezach:
Tutaj Âświetnie siĂŞ bawi - za plecami Miszczaka :devil: WiĂŞc po co jej jakieÂśtam fakty :devil:

Obrazek
MyÂślaÂłem, Âże dziÂś bĂŞdzie i Âże dam pare capsĂłw z "FaktĂłw"... :(
DziĂŞki :lol2: LiczÂą siĂŞ chĂŞci ;)

[ Komentarz dodany przez: ÂŁukasz: PiÂą Mar 24, 2006 5:14 pm ]
Tak idiotyczne posty, jak ten tobiego, bĂŞdÂą usuwane. Nie ma na nie co odpisywaĂŚ. ZresztÂą, Âżeby odpisaĂŚ, trzeba je zrozumieĂŚ, a chyba wszyscy mamy problem z twĂłrczoÂściÂą tobiego. Do ShoutBoxa z takimi sprawami zapraszam! :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Blacky proszĂŞ, to dla ciebie :tanczy:
Martyna Wojciechowska jedzie w Himalaje i nie chce rozmawiaĂŚ o tym, co zostawia. Pytana, czy jej mĂŞÂżczyzna, Leszek Czarnecki, wymieniany w ubiegÂłym roku jako 12. na liÂście 100 najbogatszych PolakĂłw(...)
Wiêc widzisz, nie ma siê czym martwiÌ, pan ze zdjêcia to narzeczony przyjació³ki Anity :)
Ale strasznie bogaty :shock:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WiĂŞc widzisz, nie ma siĂŞ czym martwiĂŚ, pan ze zdjĂŞcia to narzeczony przyjaciĂłki Anity :P
To prawda, nie ma siê czym martwiÌ, zw³aszcza, ¿e Martyna wyjecha³a ... zdobywaÌ Mount Everest, a wiêc nie jest bezpieczna i jest doœÌ daleko st¹d, a narzeczony na specjalnie zmartwionego nie wygl¹da :devil:

:mhm: A wiĂŞc ten telefon, to moÂże jednak od, albo do, Martyny? :devil:

PS ÂŁukasz, niech bĂŞdzie wola Twoja :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie wiem jak do narzeczonego, ale do Anity to chyba zaufanie Martyna ma? :D

A z aktualnoÂści :D Dzisiaj zajrzaÂłam na stronĂŞ TVN24 i znalazÂłam takie oto informacje z programu na sobotĂŞ, czyli na dzisiaj:
15:35 Dama Pik
15:40 Studio Europa

Jak myÂślicie: prawda czy faÂłsz? :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Raczej fa³sz. Oni siê tam czêsto myl¹. Ktoœ kto zajmuje siê tvn24.pl robi wszystko automatycznie. Powinni zwolniÌ tego webmastera. Podwa¿a wiarygodnoœÌ TVN24. :evil:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WÂłoch masz racjĂŞ, po co taka strona, ktĂłra wprowadza tylko zamĂŞt? :roll:
Funcky, przecie¿ wiesz, ¿e nie nale¿y siê sugerowaÌ tym, co ta b³êdna, ¿eby nie napisaÌ ob³êdna, strona zawiera :? Przynajmniej w kwestii informacji o aktualnych pozycjach programowych :?

''Dama Pik'' dziœ bêdzie, poniewa¿ widzia³em ju¿ z rana reklamê :D I coraz bardziej na ten premierowy odcinek wyczekujê, poniewa¿ strasznie stêskni³em siê za Anit¹ :( wiêc niech lepiej nikomu dziœ do g³owy nie wpadnie zak³ócaÌ porz¹dek programowy tvn24 :evil:


Ale jeœli nawet nie politycy zawini¹, to kto mo¿e przewidzieÌ, co szefom stacji mo¿e przyjœÌ do g³owy w kwestii misji ''Damy pik'', czy to zaleg³ej zajawki :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Heh Blacky :> a skad wiesz ze Kaczor dzisiaj nie ogÂłosi przedterminowych wyborĂłw prezydenckich np :devil: ????

Nie napalaÂła bym siĂŞ tak na ten program :smiech: poza tym 1 zajawka wypadÂła... a sponsorzy reklam przed i po programie czekajÂą :x trzeba doemitowaĂŚ :D
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie, nie :D JuÂż jest pewne, Âże nie o zajawĂŞ biega, poniewaÂż na pasku leci informacja o tym, Âże dzisiaj premierowy odcinek :P

Ale kwestia ogÂłoszenia przez Kaczucha :x przedterminowych wyborĂłw caÂły czas niestety pozosostaje otwarta i jest w dziale ,,do zrobienia jeszcze dzisiaj'' :x
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Prezent :) :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek [URL=http://img92.imageshack.us/my.php?image=140tq.jpg]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

(przraszam za ten b³¹d, ale nie mog³am go poprawic)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 18 gości