Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie uwierzycie, jak Wam powiem, kto dzisiaj spacerowaÂł za plecami pana Poradka :D

Anitka :tanczy:
Co ty opowiadasz :shock: NiemoÂżliwe :D To na pewno ona? :lol:
Skoro Anita juÂż wrĂłciÂła, to znaczy, Âże kiedy nie byÂło jej w kraju, nie byÂła teÂż zbytnio od niego oddalona ;)
ZwykÂły Âśmiertelnik, nie znajÂący siĂŞ na grafikach Anity pomyÂśli, Âże Anita odrabia zalegÂłoÂści dyÂżurowe ...... akurat :lol:
To pewnie znowu czysty przypadek, Âże jest dzisiaj :/
Albo jak kto woli, ma dyÂżur dzisiaj, Âżeby pod koniec tygodnia mĂłc spokojnie zajawkĂŞ przygotowywaĂŚ :?
Tylko jest jeszcze kwestia, czy w tĂŞ sobotĂŞ zajawka bĂŞdzie, bo sÂłyszaÂłam, Âże z okazji rocznicy Âśmierci papieÂża, TVN24 ma mieĂŚ specjalny program :roll:
No ale pĂłki co z niecierpliwoÂściÂą :devil: czekamy na Fakty popoÂłudniowe :lol:
Przygotowania byÂły maÂło widoczne ...... :? Konferencja goniÂła konferencjĂŞ ..... zresztÂą ..... teraz teÂż jakaÂś z premierem, wiĂŞc serwisĂłw brak :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A dziÂś przypadkiem wpadÂła mi do rÂąk oferta CYFRY+ i tam jest teÂż oczywiÂście TVN 24 i zdjĂŞcie, a na nim Anita Werner. :roll: :D CzyÂżby Ci z CYFRY+ uwaÂżali AnitĂŞ za twarz TVN 24 :?: :roll: ZdjĂŞcie stare jeszcze ze starego studia...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To fakt, juÂż kiedyÂś o tym sÂłyszaÂłem :D

OMG – tÂłumaczĂŞ :devil: O mĂłj BoÂże, jakÂże Anita kwitnÂąco wyglÂądaÂła Obrazek
Niczym te przebiÂśniegi z materiaÂłu Jarosza Cudownieeeee, Âże wrĂłciÂła :smile: ByÂła taka radosna, jak skowronki, ktĂłre codziennie ÂśpiewajÂą pod moim oknem :P
Flash oczywiœcie krótki, ale Anita postara³a siê zrobiÌ wszystko, co da³o siê zrobiÌ w tych niespe³na 12-u minutach, ¿eby program by³ doœÌ interesuj¹cy i treœciwy :D By³a polityka polska, bia³oruska i ukraiùska i na koniec ten materia³ o wioœnie i s³owa Anity: ''skoro wiosna ju¿ przysz³a, to zobaczmy, co przynios³a'' :D :D

A juÂż na sam koniec skandalllll – Anita bĂŞdzie jutro w pracy :shock: zamiast ... :cicho: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

OMG – tÂłumaczĂŞ :devil: O mĂłj BoÂże, jakÂże Anita kwitnÂąco wyglÂądaÂła Obrazek
Nawet bluzka typowo wiosenna - taka ró¿owa. A zawsze siê ubiera w barwach ch³odnych, ciemnych.

ByÂła taka radosna, jak skowronki, ktĂłre codziennie ÂśpiewajÂą pod moim oknem :P
ZimÂą teÂż? :twisted:
Flash oczywiœcie krótki, ale Anita postara³a siê zrobiÌ wszystko, co da³o siê zrobiÌ w tych niespe³na 12-u minutach, ¿eby program by³ doœÌ interesuj¹cy i treœciwy :D By³a polityka polska, bia³oruska i ukraiùska i na koniec ten materia³ o wioœnie i s³owa Anity: ''skoro wiosna ju¿ przysz³a, to zobaczmy, co przynios³a'' :D :D
Zauwa¿y³em, ¿e taka by³a dziœ radosna, ¿e zaczê³a siê z nami bawiÌ gr¹ s³ów, któr¹ doskonale znamy z DP. :D :D
A juÂż na sam koniec skandalllll – Anita bĂŞdzie jutro w pracy :shock: zamiast ... :cicho: :lol:
Dlaczego skandal? :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dama pik bardzo ciekawa :D Anita nie baÂła siĂŞ zadaĂŚ rĂłwnieÂż waÂżnych politycznych pyta :D
I taka ciekawostka zawsze bylam downem geograficznym :Di okazaÂło siĂŞ ze z DP dowiedziaÂłam siĂŞ ze we WÂłoszech sÂą 2 panstwa Watykan i KwirynaÂł :devil: to paĂąstwo KwirynaÂł ma nawet swojego AMBASADORA dlaczego u nas nie ma np. ambasadora Kalwarii ? albo Giewontu ? ciekawe czy KwirynaÂł ma teÂż stolicĂŞ ? :devil:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


A tu dzisiejsze Fuckty

ObrazekObrazek
Android <3
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

kamuii pisze: I taka ciekawostka zawsze bylam downem geograficznym :Di okazaÂło siĂŞ ze z DP dowiedziaÂłam siĂŞ ze we WÂłoszech sÂą 2 panstwa Watykan i KwirynaÂł :devil: to paĂąstwo KwirynaÂł ma nawet swojego AMBASADORA dlaczego u nas nie ma np. ambasadora Kalwarii ? albo Giewontu ? ciekawe czy KwirynaÂł ma teÂż stolicĂŞ ? :devil:
KwirynaÂł to WÂłochy - kamuii. KwirynaÂł to jedno z siedmiu wzgĂłrz Rzymu, na ktĂłrym znajduje siĂŞ PaÂłac Prezydencki - dlatego czasem na RepublikĂŞ WÂłoskÂą mĂłwi siĂŞ KwirynaÂł.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bardzo Âładne capsy :brawa:
kamuii pisze:Dama pik bardzo ciekawa :D Anita nie baÂła siĂŞ zadaĂŚ rĂłwnieÂż waÂżnych politycznych pyta :D
I taka ciekawostka zawsze bylam downem geograficznym :Di okazaÂło siĂŞ ze z DP dowiedziaÂłam siĂŞ ze we WÂłoszech sÂą 2 panstwa Watykan i KwirynaÂł :devil: to paĂąstwo KwirynaÂł ma nawet swojego AMBASADORA dlaczego u nas nie ma np. ambasadora Kalwarii ? albo Giewontu ? ciekawe czy KwirynaÂł ma teÂż stolicĂŞ ? :devil:
:roll: :mhm: a mnie to umknĂŞÂło :roll:
Ale Ty Kamuii sÂłyniesz przecieÂż z zawsze Âświetnych spostrzeÂżeĂą 8) Dlatego tak bardzo czekam na - i liczĂŞ siĂŞ z - Twoim zdaniem :D Szkoda, Âże reszty recenzji nie dopisaÂłaÂś :D
ZimÂą teÂż?
WÂłoch, no jasne :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

KwirynaÂł to WÂłochy - kamuii. KwirynaÂł to jedno z siedmiu wzgĂłrz Rzymu, na ktĂłrym znajduje siĂŞ PaÂłac Prezydencki - dlatego czasem na RepublikĂŞ WÂłoskÂą mĂłwi siĂŞ KwirynaÂł.
W³ochu drogi ja wiem co to jest Kwiryna³ :lol: to jest wiadomoœÌ z podstawówki :D 753 - 7 wzgórz piêtrzy siê :devil: ale jednak przyznasz ze nie ma takiego panstwa prawda ?
WiĂŞc teoretycznie nie ma prawa istnieĂŚ Ambasador polski przy Kwirynale :]
Jesli chodziÂło o wÂłochy to jest Ambasador RP we wÂłoszech a jeÂśli o KwirynaÂł to jest to conajmniej dziwne by miaÂł sowjego ambasadora :devil:

tego oczywiscie moÂżna uÂżyĂŚ w luÂźnej wypowiedzi SÂŁOWNEJ ale nie podpisaĂŚ tak kogoÂś :D


Takie coÂś raczej nie powinno mieĂŚ miejsca w tego typu programie, bo nie kaÂżdy pokojarzy czym jest kwirynaÂł i dlaczgo niby miaÂłby mieĂŚ swojego ambasadora :D
Android <3
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

to jest wiadomoœÌ z podstawówki :D 753 - 7 wzgórz piêtrzy siê :devil: ale jednak przyznasz ze nie ma takiego panstwa prawda ?
No nie wiem, ja w podstawĂłwce tego nie miaÂłem. :twisted: PaĂąstwa takiego nie ma, ale we WÂłoszech KwirynaÂł moÂże oznaczaĂŚ siedzibĂŞ prezydenta (jak w Polsce PaÂłac Namiestnikowski).

WiĂŞc teoretycznie nie ma prawa istnieĂŚ Ambasador polski przy Kwirynale :]
MoÂże ambasada Polski znajduje siĂŞ na tym wzgĂłrzu?
Jesli chodziÂło o wÂłochy to jest Ambasador RP we wÂłoszech a jeÂśli o KwirynaÂł to jest to conajmniej dziwne by miaÂł sowjego ambasadora :devil:
Albo tak mówi siê na Ambasadê Polski we W³oszech, ¿eby rozró¿niÌ dwie rzymskie ambasady.

[ Dodano: Pon Mar 27, 2006 6:26 pm ]
to jest wiadomoœÌ z podstawówki :D 753 - 7 wzgórz piêtrzy siê :devil: ale jednak przyznasz ze nie ma takiego panstwa prawda ?
No nie wiem, ja w podstawĂłwce tego nie miaÂłem. :twisted: PaĂąstwa takiego nie ma, ale we WÂłoszech KwirynaÂł moÂże oznaczaĂŚ siedzibĂŞ prezydenta (jak w Polsce PaÂłac Namiestnikowski).

WiĂŞc teoretycznie nie ma prawa istnieĂŚ Ambasador polski przy Kwirynale :]
MoÂże ambasada Polski znajduje siĂŞ na tym wzgĂłrzu?
Jesli chodziÂło o wÂłochy to jest Ambasador RP we wÂłoszech a jeÂśli o KwirynaÂł to jest to conajmniej dziwne by miaÂł sowjego ambasadora :devil:
Albo tak mówi siê na Ambasadê Polski we W³oszech, ¿eby rozró¿niÌ dwie rzymskie ambasady?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jesli chodziÂło o wÂłochy to jest Ambasador RP we wÂłoszech a jeÂśli o KwirynaÂł to jest to conajmniej dziwne by miaÂł sowjego ambasadora
No nie wiem, ja bardziej koncentrowaÂłam siĂŞ na wÂłoskim akcencie tego pana :D

A Flash :roll: DoœÌ bogaty w tematy :D
Najpierw by³a polityczna ³amig³ówka o spotkaniu prezydenta Kwaczyùskiego z politykami PO i ewentualnym rozpadzie Pis-u.
PóŸniej £ódŸ, lekarskie urlopy i poniedzia³ek jak œwiêto.
Wspomnienie o tym rzeÂźbiarzu i ku mojemu zdziwieniu materiaÂł Kostkowskiego – dawno go w popoÂłudniowych nie sÂłyszaÂłam :D CzyÂżby degradacja? :devil:
No i Âśpiewka o wioÂśnie: ,,dÂługo trzeba byÂło na niÂą czekaĂŚ, ale skoro juÂż jest, to sprawdzamy co przyniosÂła'' – jaka ta Anita interesowna :? JakbyÂśmy jutro siĂŞ u niej zjawili z ....... no wiecie :lol:, to teÂż najpierw pewnie by zapytaÂła, czy coÂś dla niej mamy skoro siĂŞ zjawiliÂśmy :devil:
No i humorek : o wioÂśnie na mapach ,,a to co na mapach za kilka godzin paĂąstwo poczujÂą'' :lol:

No i gwoli ÂścisÂłoÂści - wyglÂądaÂła Anita bardzo Âładnie oczywiÂście :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Capsy z dziÂś ;) :

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Sorry ¿e tak póŸno... ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

AleÂż nie przepraszaj, nie ma za co :D DziĂŞki :D
MiÂły gest przyjmiemy nawet z lekkim poÂślizgiem czasowym :D
Hej :uhh: czy Anita nie przyciemniÂła trochĂŞ koloru wÂłosĂłw? :rozglada:

I teraz widzĂŞ, Âże w moim podsumowaniu tematowym pominĂŞÂłam UkrainĂŞ ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Sorry ¿e tak póŸno...
:lol: Lepiej póŸno ni¿ wcale :D Dziêki pawell za capsy :D
Obrazek MĂłj ulubiony ;)
czy Anita nie przyciemniÂła trochĂŞ koloru wÂłosĂłw?
Nieee, to tylko wraÂżenie optyczne :lol2:
I teraz widzĂŞ, Âże w moim podsumowaniu tematowym pominĂŞÂłam UkrainĂŞ
I jeszcze nie dodaliÂśmy, Âże Anita swojÂą przyjació³kĂŞ MartynĂŞ w faktach pokazaÂła – niech siĂŞ tylko Anita nie waÂży pĂłjœÌ w jej Âślady i planowaĂŚ jakieÂś wspinaczki wysokogĂłrskie :( Ja bym tego nie przeÂżyÂł
:( I jeszcze s³ówko do DP. Dopiero dziœ us³ysza³em, ¿e Suchockiej tego fryzjera poleci³ Zanussi :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No i do tego dodaĂŚ spostrzeÂżenia kamuii, czyli zdanie, a wÂłaÂściwie pytanie Anity: ,, SÂłyszaÂłam Âże jeÂździ pani na sold do Londynu?''; dodaĂŚ ,,damo-pikowy'' pÂłaszczyk, Âładny i trendy szal Anity i mamy DamĂŞ Pik rozÂłoÂżonÂą na czynniki pierwsze :lol:
niech siê tylko Anita nie wa¿y pójœÌ w jej œlady i planowaÌ jakieœ wspinaczki wysokogórskie
No, nie wiem :roll: Anita miaÂła bardzo rozmarzonÂą minĂŞ po tym materiale :lol: ZupeÂłnie jak gdyby zbieraÂła plany :tanczy:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To mamy wwwwwiiiiiiieeeeeeeelkie ÂświĂŞto dzisiaj, w koĂącu nadszedÂł ten wielki dzieĂą - Anita jest juÂż w pracy, ale to i lepiej :D Przynajmniej moÂżemy byĂŚ z niÂą w tak waÂżnym dniu :D

Ale zanim ¿yczenia, to w pierwszej kolejnoœci trzeba podziêkowaÌ rodzicom Anity, ¿e sprowadzili j¹ na œwiat :smile: Dziêkujemy!!! Panu Bogu, ¿e zaplanowa³ tak¹ wspania³¹ dziewczynê: dziêkujemy!!! :D

Obrazek

¯yczenia :D Có¿ ja móg³bym ¿yczyÌ Anicie :roll:
Spe³nienia wszystkich marzeù, pogody ducha do nastêpnych urodzin :roll: - ok., za rok przed³u¿ê swoje ¿yczenia :lol:
Wszystkiego najlepszego :D S³oùca, radoœci, pomyœlnoœci, mi³oœci, wielu nowych przyjació³, albo nie tak wielu,
ale za to sprawdzonych oraz ÂżebyÂś byÂła zawsze uÂśmiechniĂŞta i szczĂŞÂśliwa.
Obrazek Obrazek

DziÂś naleÂży tylko siĂŞ bawiĂŚ Obrazek ZorganizowaÂłem maÂłe przyjÂątko na forum Obrazek :lol: Wszak to wielki dzieĂą :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 26 gości