Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Okay, to czas na moje Âżyczenia :tanczy:
Skoro Anita w pracy, to ÂżyczĂŞ jej:
...... Dnia Urodzin, ktĂłry przyniesie to, co najlepsze - ciepÂłe uÂśmiechy, pogodne myÂśli i nadzwyczajne szczĂŞÂście :smile:
MoÂże przyjdÂą lepsze czasy dla Anity w tej stacji :D
Niech ten radosny dzieĂą na zawsze Twe (i przy okazji nasze :lol: z AnitÂą zwiÂązane) troski odsunie w cieĂą, i niech siĂŞ Âśmieje do Ciebie Âświat, blaskiem szczĂŞÂśliwych i dÂługich lat!!!
Wszystkiego co najlepsze!!!

Ciesz nas sobÂą Anita jeszcze przez dÂługie lata Obrazek
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i ja te¿ przy³¹czam siê do ¿yczeù dla dziennikarki, która potrafi w jednym cz³owieku nagromadziÌ tyle pozytywnych emocji. :D To równie¿ i tak po czêœci Jego œwiêto :D

Szkoda, Âże w takim dniu musi byĂŚ w pracy ale pewnie w TVN24 jakaÂś imprezka teÂż bĂŞdzie :D :D

Black - ta imprezka jak najbardziej wskazana :D
ZIMA
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

W TVN24 imprezka? :D
Ehhh, tam sÂą sami sztywniacy :lol:
Anita musia³aby do nas wpaœÌ :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Obrazek :D
No to wszystkiego najlepszego ANITO :D !!!
Moja ulubienico nr. 2 w Âświecie dziennikarskim :D

W sumie czego ÂżyczyĂŚ osobie ktĂłra pewnie wszystko ma ;) ?
uprawia zawĂłd ktĂłry kocha, ma pasje Âśrodki finansowe :D

A wiĂŞc sÂądze ze czegoÂś czego jednak najwaÂżniejszego :D powodzenia w Âżyciu osobistym fajnych dzieciakĂłw mĂŞÂża - Blacka oczywiscie :devil:
No i tego Âżeby zawsze robiÂła to co w Âżyciu robi najlepiej i kocha, nawet jeÂśli dla nas fanĂłw miaÂło by to oznaczaĂŚ oglÂądanie jej tyko w DP porankach i popoÂłudniowych.

Wspania³ych przyjació³ i zaj***** zabawy urodzinowej w tvn
Z panem Poradkiem JustynÂą i resztÂą :D:D Obrazek


moÂże Anita dzisiaj Obrazek poprowadzi fakty ?
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WiĂŞc o to ÂświĂŞto chodziÂło Black'owi w podpisie. :D :D

Wszystkiego, wszystkiego najlepszego dla Anity :D Obrazek Obrazek

DuÂżo szczĂŞÂścia, zdrowia, pomyÂślnoÂści i miÂłoÂści. :D :D Aby miaÂła maÂło (najlepiej Âżadnych) zmartwieĂą, a jak najwiĂŞcej radoÂści :D - z Âżycia :D i w ogĂłle ze wszystkiego. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WiĂŞc o to ÂświĂŞto chodziÂło Black'owi w podpisie.
Tak, tak pawell, o to :D

WysyÂłacie Âżyczenia do Anity? Bo ja nie :nie: Skoro i tak nie odpisuje, wiĂŞc istnieje duÂże prawdopodobieĂąstwo, Âże teÂż nie czyta listĂłw :] Ja o niej pamiĂŞtam, Âżyczenia wykrzyczaÂłem na forum, wiĂŞc sumienie fana mam czyste :lol:
fajnych dzieciakĂłw mĂŞÂża - Blacka oczywiÂście :devil:
Kamuii, ja jeszcze do Âżeniaczki nie dorosÂłem :devil:
kamuii pisze:moÂże Anita dzisiaj Obrazek ?
Kamuii, , przecieÂż Anita nie zapija napojĂłw wyskokowych, ale przyznajĂŞ, Âże mogÂłoby byĂŚ cholernie zabawnie, gdyby zaÂżyÂła czegoÂś mocniejszego przed 16-stÂą :devil: No i dobrze by byÂło, gdyby juÂż po faktach nie przeholowaÂła, bo jutro w poradku mogÂłaby mieĂŚ kaca :devil: JeÂśli planuje jutro w poradku wystÂąpiĂŚ :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nareszcie jestem w domu, wiĂŞc mogĂŞ zÂłoÂżyĂŚ Âżyczenia Anicie ;)

ÂŻyczĂŞ Anicie wielu sukcesĂłw zarĂłwno w Âżyciu zawodowym jak i w Âżyciu prywatnym. Aby wreszcie doczekaÂła siĂŞ zawodowego awansu. Aby mogÂła polecieĂŚ gdzieÂś dalej niÂż tylko do Europy (Condoleeza Rice, Hilary Clinton czekajÂą). CaÂłuskiObrazek
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Œpó¿nione ¿yczenia, ale có¿, wczeœniej nie mia³em czasu.
Mam nadziejĂŞ, Âże stosowny avatar to Anicie wynagrodzi. :D
ÂŻyczenia w avatarku.
I jeszcze jedno. Niech sobie Anita znajdzie jakiegoÂś mĂŞÂżczyzne(bez sugestii :D )
Jeszcze raz Obrazek
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:) tÂłoczno zaczyna siĂŞ na imprezce robiĂŚ, tylko jubilatki jeszcze brakuje :lol:

:/ Nie w sosie coÂś nam Anitka dzisiaj byÂła we Flashu :/ WidaĂŚ, Âże kolejne urodziny juÂż jej nie cieszÂą :/
ObserwowaÂłam jÂą od zajawki i nawet tam siĂŞ do nas nie uÂśmiechnĂŞÂła :/
No i tak krĂłtkich i zdawkowych zapowiedzi to juÂż dawno ten Flash nie sÂłyszaÂł :/
Nie zaprosiÂła na koniec na jutro, wiĂŞc pewnie bĂŞdzie w Poradku :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No i tak krĂłtkich i zdawkowych zapowiedzi to juÂż dawno ten Flash nie sÂłyszaÂł
Spieszy³a siê na imprzê(czyt. pó¿ny obiad lub wczesn¹ kolacje), bo Grzesio juz czeka³ pod wyjœciem. :twisted:
WidaĂŚ, Âże kolejne urodziny juÂż jej nie cieszÂą
A ktĂłrÂą kobietĂŞ cieszy wzrost rzĂŞdu jednoÂści w latkach. :D
Nie zaprosiÂła na koniec na jutro, wiĂŞc pewnie bĂŞdzie w Poradku
O ile kolacja z Grzesiam siĂŞ nie przeciÂągnie :twisted:

Black, wybacz mi te zÂłoÂśliwoÂści, ale mam dziÂś zÂły humor.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Black, wybacz mi te zÂłoÂśliwoÂści, ale mam dziÂś zÂły humor.
Jakie z³oœliwoœci :lol: Na pewno bêdzie tak jak piszesz :devil: Ale myœlê, ¿e jutro razem uhahani w studio w poradku siê poka¿¹ :lol2:
Nie w sosie coÂś nam Anitka dzisiaj byÂła we Flashu
A komu by siĂŞ chciaÂło pracowaĂŚ w takim dniu :lol: JuÂż pewnie byÂła jednÂą nogÂą na przyjĂŞciu. MoÂże jakieÂś niespodziewane znajomi, rodzina i przyjaciele gotujÂą :lol2:

Kamuii chyba mia³aœ racjê :lol: Z mow¹ u Anity by³o kiepsko: ''rozgl¹daÌ'' - Anita 2 razy do wymówienia s³ówka podchodzi³a :devil:

Anita ''wpadÂła'' z flashem na przyjĂŞcie, ale niezbyt szykownie siĂŞ ubraÂła :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hmm jak to nieÂładnie ???
Obrazek
Obrazek

Pewnie teraz na kolacji z Grzesiem :x ale nie postaraÂł siĂŞ a gdzie kwiatki byÂły :] ?
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Kamuii, ale ty ma³o romantyczna jesteœ. ;) bukiet z 28 ró¿ by³ w rêkach Grzesia jak czeka³ na Anitê, albo le¿a³ sobie na stole w restauracji.
Black i Âżona Miecugowa powinni miec nadzieje, Âże ta "kolacja"(oby tylko) nie skoĂączy siĂŞ tak :buzi: :buzi: :buzi: albo co gorsza tak Obrazek Bo potem to nie wiadomo co sie moÂże zdarzyĂŚ. Chyba trochĂŞ za daleko siĂŞ zapuÂściÂłem w tych ciÂągach przyczynowo-skutkowych. :P
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

UczepiliÂście siĂŞ tego Grzesia jak rzep psiego ogona :lol: Ja myÂślĂŞ, Âże ona tak posĂŞpna byÂła, bo po prostu nic na wieczĂłr nie zaplanowaÂła :/
A poza tym latka lecÂą :spiewa:
kamuii pisze:Hmmm jak to nieÂładnie???
No w³aœnie, ³adnie siê ubra³a, tylko tê marynarê nale¿a³o zdj¹Ì :D No, ale Black to by chcia³, ¿eby Anita w sukni wieczorowej dzisiaj siê zaprezentowa³a :devil:
Pewnie teraz na kolacji z Grzesiem

MoÂże w Le Madam? :devil: Tak w ramach protestu i na przekĂłr PiS :devil:
ale nie postaraÂł siĂŞ a gdzie kwiatki byÂły
W tamty roku dosta³a ¿ó³te tulipany - symbol rozstania, wiêc w tym roku woleli z symboliki zrezygnowaÌ :devil:
ChociaÂż :roll: Czerwone goÂździki by nie chwaÂściÂły :devil:
Black Jack pisze:Z mow¹ u Anity by³o kiepsko: ''rozgl¹daÌ'' - Anita 2 razy do wymówienia s³ówka podchodzi³a
ZaczĂŞÂła mĂłwiĂŚ z werwÂą o zaskoczonym prezydencie, nieprzejednanej Platformie, o premierze i (pechowym :lol: ) ,,rozgleoa ..... rozglÂądajÂący siĂŞ za koalicjÂą Pis'' :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Anita moÂże zbyt czĂŞsto i gĂŞsto rozglÂąda siĂŞ za nowÂą miÂłoÂściÂą i sÂłowo wypowiedziane zabrzmaiÂło nie tak jak powinno :roll: :lol:
bukiet z 28 ró¿ by³ w rêkach Grzesia jak czeka³ na Anitê, albo le¿a³ sobie na stole w restauracji.
To ja siê stara³em i nagimnastykowa³em, ¿eby pewne rzeczy utrzymaÌ wtajemnicy, a Ty tak prawie bezpoœrednio wy³o¿y³eœ karty na stó³ :lol:
No w³aœnie, ³adnie siê ubra³a, tylko tê marynarê nale¿a³o zdj¹Ì
Mniej wiĂŞcej o to mi chodziÂło ;)
Ja myÂślĂŞ, Âże ona tak posĂŞpna byÂła, bo po prostu nic na wieczĂłr nie
Sama sobie winna, wystarczyÂło chociaÂż na jeden mail odpisaĂŚ :foch: a sytuacja wyglÂądaÂłaby dziÂś zupeÂłnie inaczej :lol: ZakÂładajÂąc, Âże wyglÂąda tak, jak my jÂą w tej chwili widzimy :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości