Wiktory

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

moze masz racje :| ale nie wiem to jego sprawa czy odda te wiktory czy je zatrzyma ja bym ich nie oddaÂł :lol: :lol: :lol:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Nie wiem czy to byÂło pisane. Ale podczas gali wiktorĂłw, Stysia P. po tym jak zasiadÂła na widowni prawie rozpÂłakana tak Âśmiesznie wystawiÂła jĂŞzyk do mĂŞÂża (?)
Żartowałem.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

ja tam pamiĂŞtam ;)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ciekawe co to moglo znaczyc :lol:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

kwiatek pisze:Nie wiem czy to byÂło pisane. Ale podczas gali wiktorĂłw, Stysia P. po tym jak zasiadÂła na widowni prawie rozpÂłakana tak Âśmiesznie wystawiÂła jĂŞzyk do mĂŞÂża (?)
a co do mĂŞÂża to mnie zdziwiÂło Âże ma 49 lat :shock:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

aX pisze:
kwiatek pisze:Nie wiem czy to byÂło pisane. Ale podczas gali wiktorĂłw, Stysia P. po tym jak zasiadÂła na widowni prawie rozpÂłakana tak Âśmiesznie wystawiÂła jĂŞzyk do mĂŞÂża (?)
a co do mĂŞÂża to mnie zdziwiÂło Âże ma 49 lat :shock:
A Pochanke ile ma lat?? No nie wiem, mo¿e ten jêzyczek by³ taki na pokaz, bo mówi siê, ¿e wysz³a za niego, by przez ³ó¿ko zostaÌ przeznterk¹ Faktów. Ju¿ to komentowaliœcie? Jeœli tak, to gdzie, a jeœli nie, to piszcie...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

niezle to wszystko wygladalo w tym roku no i orkiestra wymiatala bardzo fajnie
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wirtualne Media pisze:Dopiero pod koniec kwietnia zostanÂą wrĂŞczone w tym roku Wiktory, nagrody dla najwiĂŞkszych osobowoÂści telewizyjnych.

Statuetki zostanÂą wrĂŞczone w poniedziaÂłek 24 kwietnia - dowiedziaÂła siĂŞ w piÂątek PAP w firmie Media Corporation, zajmujÂącej siĂŞ organizacjÂą i produkcjÂą gali.

Jak dotÂąd, Wiktory wrĂŞczano przewaÂżnie w marcu, jednak juÂż rok temu datĂŞ ceremonii przeniesiono wÂłaÂśnie na ostatni tydzieĂą kwietnia.(...)
No to póŸno :roll: zawsze myœla³em ¿e Wiktory s¹ pod koniec marca a teraz miesi¹c póŸniej. :roll: Oczywiœcie te nagrody dla mnie s¹ mniej wa¿ne ni¿ TeleKamery, bo w nich decyduj¹ sami widzowie. :P Ale i tak bêdê na to czeka³ i mam nadzejê ¿e w rêce kogoœ z TVN powêdruj¹ 2 statuetki. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Wiktory 2006 - typowania

Post autor: khornik »

ChoÌ Wiktory to ju¿ nieco przestarza³a nagroda to jednak wci¹¿ siê liczy w mediach. Jakie s¹ wasze typy na zwyciêzców tegorocznych Wiktorów. Mo¿e i nie mamy wp³ywu na samo przyznanie nagrody bo przyznaja j¹ Akademia Telewizyjna, ale zawsze mo¿na poobstawiaÌ. I to z TVN ma najwiêksze szanse na Wiktora? Bo mi siê wydaje, ¿e w tym roku niestety nikt, no mo¿e poza Justyn¹ Pochanke.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ProponujĂŞ aby dyskusjĂŞ o tym prowadziĂŚ w jednym temacie w tym> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 6&start=90 wystarczy zmieniĂŚ nazwĂŞ na wiktory i pisac tam co roku (tak jak w telekamerach). Po co otwieraĂŚ nowe tematy o tym samym :?: ale tu juÂż moderator zrobi co bĂŞdzie chciaÂł... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Kamil Durczok
Tomasz Lis
Wojciech Mann
Szyman Majewski
Kabaret Mumio

Oto lista nominowanych w kategorii wiktor publicznoœÌi
ja gÂłosuje na Lisa, ale moim zdaniem wygra Majewski

transmisja juÂż w poniedziaÂłek, a znacie inne nominacje?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jezu jak ten miesi¹c szybko min¹³... :roll: :)

Pewnie wygra ten ktĂłry miaÂł najwiecej gÂłosĂłw w Telekamerach wkoĂącu wszystko toczy siĂŞ w TVP i to ich widzowie tak jak w TK gÂłosujÂą. :roll: WiĂŞc chyba bĂŞdzie to Durczok... :roll: Jednak mam nadziejĂŞ Âże wygra Szymon Majewski zasÂłuÂżyÂł na tÂą nagrodĂŞ przez 2005 rok robiÂł bardzo dobre programy. :) SzczegĂłlnie ten co pojawiÂł siĂŞ jesieniÂą i teraz trwa i licze ze jeszcze potrwa... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

A ja przewrotnie powiem ze stawiam na... Mumio :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tomu19 pisze:transmisja juÂż w poniedziaÂłek, a znacie inne nominacje?
Tak, ja juÂż znam :] Niestety nie wszystkie :
Super Express pisze:NajwiĂŞcej nominacji dla Lisa i Majewskiego
W najbliÂższy poniedziaÂłek po raz 22 zostanÂą wrĂŞczone Wiktory. Na galĂŞ w Teatrze Narodowym w Warszawie zjadÂą gwiazdy ekranu i wielcy politycy. Kto w tym roku ma najwiĂŞksze szanse na zdobycie zÂłotej statuetki?

NajwiĂŞcej nominacji (po cztery) otrzymali Tomasz Lis i Szymon Majewski. Trzy nominacje dostaÂł Kamil Durczok. W kategorii "najlepszy aktor" zapowiada siĂŞ pasjonujÂąca rywalizacja miĂŞdzy Borysem Szycem, Arturem ÂŻmijewskim i Maciejem ZakoÂścielnym.
Szymon, Szymon... :tanczy: :D No to ma wielkie szanse Âże zdobedzie choĂŚ jednego Wiktora. :D MoÂże nawet 2 - byÂłoby super. :D I ciekawe czy teÂż tak siĂŞ popisze jak na gali Telekamer. :lol: :D

[ Dodano: Czw Kwi 20, 2006 7:10 am ]
Jeszcze wiĂŞcej wiadomoÂści na Onecie >>> http://film.onet.pl/0,0,1308825,wiadomosci.html :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja mam nadzieje, ¿e w kategori "spiker lub prezenter TV" wygra Justyna Pochanke a "Odkrycie roku" zostan¹ przyznane dwa Witkory dla Cichopek i Grysiak, takie s¹ moje spekulacje. A mam pytanie czy ktoœ zna jakieœ szczegó³y co do transmisji chodzi mi o godzine i kana³.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości