[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Mrozi mnie na myœl, ¿e w Taùcu z gwiazdami ma wystapiÌ Monika Brodka (przynajmniej tak niedawno czyta³am). Niby tak siê chwal¹, ¿e bêd¹ sami znani, ale ta uczestniczka Idola znowu nie jest jak¹œ wielk¹ s³aw¹. Czy¿by twórcom brakowa³o pomys³u? A mo¿e prawdziwe gwiazdy nie chc¹ wystêpowaÌ w show nastawionym wy³¹cznie na kasê? :mhm:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

pawell pisze:A wczoraj skoĂączyÂła siĂŞ teÂż Niemiecka edycja tego programu - wreÂście nie zapomniaÂłem i zobaczyÂłem poczatek i uwaÂżam, Âże jest troche fajniejszy niÂż u nas. Oczywiscie jak byli sami prowadzÂący, a nie jak grupa taneczna. :P
Ale co, mĂłwisz, Âże taĂączÂą fajniej, tak? :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JeÂśli to w ogĂłle moÂżna byÂło nazwaĂŚ taĂącem... :devil: :D SzczegĂłlnie ten facet fajnie siĂŞ ruszaÂł. :devil: Nie podobaÂł mi siĂŞ ten poczÂątek - jak o czymÂś gadali i kadr z ruchomej kamery jak schodzili po tych wielkich schdach. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

SÂłuchajcie ja teÂż mam newsa wczoraj wieczorem byÂł spot na TVN o 4 edycji TzG :D :D
Sam nie jestem wniebowziêty ale dobrze, ¿e z tego du¿¹ kasê maj¹.

Pozdrawiam
TVN - i wszystko jasne
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

A co dokÂładnie mĂłwili w tym spocie?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ja te¿ widzia³em ten spot. :roll: Lektor mówi³ aby wejœÌ na http://www.tanieczgwiazdami.onet.pl , ale tam raczej nic nowego nie ma. :> Myœla³em, ¿e jest coœ o nowej edycji, ¿e bêdzie mo¿na zaproponowaÌ gwiazdy, które mog³yby zataùczyÌ itp. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

MoÂże oni jeszcze reklamujÂą tour? DziÂś w DD TVN rozdawali bilety do Bydgoszczy i ÂŁodzi to moÂże jeszcze w tych miastach sÂą wolne miejsca i spot ma zachĂŞciĂŚ do wejÂścia na stronĂŞ i kupna biletĂłw przez internet.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To po co by w tym spocie wspominali o 4 edycji :?: :? Poza tym jest osobana reklama o tym "Telewizyjnym szaleĂąstwie w Twoim mieÂście"...

[ Dodano: Sob Cze 03, 2006 11:04 am ]
No, a na stronie ogÂłoszono ponownie casting dla tancerzy do IV edycji "TaĂąca z gwiazdami". http://tanieczgwiazdami.onet.pl/1339127 ... nosci.html :) I to chyba tylko narazie jest tam zwiÂązane z IV edycjÂą. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dziœ o 23.15 pó³godzinny reporta¿ pod tytu³em "Taniec z gwiazdami w twoim mieœcie". 8)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

nika pisze:Dziœ o 23.15 pó³godzinny reporta¿ pod tytu³em "Taniec z gwiazdami w twoim mieœcie". 8)
PowtĂłrka wczorajszej premiery 8) Szkoda Âże tylko jeden odcinek zrobili...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś o 22:45 w 150 odcinku "Kuby WojewĂłdzkiego" goÂściem bĂŞdzie jurorka "TaĂąca z gwiazdami" Iwona Pavlovic. :D http://muzyka.interia.pl/info/infid/757594 ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Zapowiada siê bardzo dobry odcinek. Mo¿e dowiemy siê czegoœ wiêcej o 4 edycji 'Taùca'. Poza tym pomyœla³em, ze TVN w niedzielê móg³by wyemitowaÌ jedno ca³e przedtawienie 'Telewizyjnego Szaleùstwa', nagrane w jakimœ mieœcie- by³oby to ciekawe i mia³o zapewne wysok¹ ogl¹dalnoœÌ :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Wiadomo kto zataĂączy w 4 edycji 8)
- Maciej ZakoÂścielny
- MaÂłgorzata KoÂżuchowska
- Weronika Rosati
- Katarzyna Bujakiewicz
- Artur ÂŻmijewski
- MaÂłgorzata Teodorska
- Monika Brodka
- Szymon Wydra
- Tomasz Makowiecki
- Mariusz Siudek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Narazie czekam na oficjalny komunikat producentów, bo wiadomo kto to napisa³ - gazeta, która ju¿ nie raz sie myli³a nawet typujac uczestników do IV edycji "Taùca z gwiazdami". No ale jeœli to oka¿e siê prawd¹ to mogê powiedzieÌ, ¿e nawet dobre te gwiazdy. :roll: Oczywiœcie jednka osoba z "M jak mi³oœÌ" - chyba jest popularna tak ¿eby podnios³a ogl¹dalnoœÌ. :> I gwiazda z drugiego najpopularniejszego polskiego serialu - ¯mijewski. :roll: Inni te¿ znani i lubiani... :) Wiêc mogê powiedzieÌ, ze ta edycja mo¿e odnieœÌ sukces i na to liczê! ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Oo Tomek Makowiecki- jeÂżeli to siĂŞ potwierdzi to by byÂło miodzio! 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości