Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

zdjĂŞcia

Post autor: zadra »

wow! zdjĂŞcia super, a to z wystawy "Polka" naprawdĂŞ Âświetne.

co do okularĂłw to myslĂŞ, ze to byÂła jednorazowa akcja, tzn. zaÂłozyÂła takie tylko po to, zeby sie upodobnic do swojego sobowtĂłra 8) zauwazyliÂście, Âże ma teÂż peruke? wszystko po to, zeby z Kasia Kwiatkowska wygladaly jak bliÂźniaczki.

no chyba, Âże to okulary na nowy program, w myÂśl zasady: nowy program - nowe okulary ;-)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Mo¿e to ja mam taki dziwny gust i mo¿e ktoœ myœli, ¿e Kazia przesz³a wspania³¹ metamorfozê, aczkolwiek wola³abym rzeczywiœcie, ¿eby to by³a jednorazowa akcja - naprawdê wygl¹da³y jak bliŸniaczki!!! :D Te okulary zmieniaj¹ (na gorsze ;( )ca³¹ twarz Kazi. No niech ktoœ przyzna mi racjê!!!!!!!!!!!!!!!
A swojÂą drogÂą to zabawne, Âże Kazia upodabnia sie do swojego sobowtĂłra, a nie sobowtĂłr do niej :lol: :lol:
Z drugiej strony, Kazia swoje kultowe czerwone okularki ma juÂż ponad 2 lata i moÂże przyszedÂł czas na zmianĂŞ....tylko szkoda, Âże na gorszÂą. Bo caÂły image legÂł w gruzach.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Mi siĂŞ tam podobajÂą te zdjĂŞcia.
A okulary nie sÂą zÂłe ;]]]]


ByÂłam dzisiaj na spotkaniu z KaziÂą!
ByÂło fajnie i przezabawnie ;]
PodobaÂło mi siĂŞ bardzo - a Kazia byÂła taka jakÂą JÂą sobie wyobraÂżaÂłam - zabawna, sympatyczna i otwarta na ludzi ;]
A razem z Passentem tworzyli niezÂły duet do dyskusji.


Strasznie podobaÂł mi siĂŞ tekst Passenta (mowa byÂła o UE) -
"My (jako paĂąstwo) emanujemy demokracjÂą na wschĂłd i wartoÂściami na zachĂłd."
ZresztÂą nie tylko mi bo zostaÂł nagrodzony niezÂłymi bravami ;]
OgĂłlnie publika (chociaÂż trochĂŞ starszawa, takie wraÂżenie odniosÂłam, Âże zaniÂżam ÂśredniÂą wieku na sali ;P) w lot ÂłapaÂła aluzje i podteksty i sama ich nie szczĂŞdziÂła (przynajmniej czynnie komentowaÂły to panie po mojej stronie sali ;])

Kazia powiedziaÂła bardzo ciekawe zdanie:
"JeÂżeli chodzi o bycie skandalistkÂą to mam nadziejĂŞ, Âże wszystko jeszcze przedemnÂą" ;]]
I mam nadziejĂŞ, Âże to jest obietnica ;]

I bardzo fajnie odpowiada³a na pytanie a'propo przemilczenia jej ksi¹¿ki "Milczenie Owieczek" - stwierdzi³a, ¿e to trudny, "brudny" temat i nie ka¿dy chce czytaÌ o czymœ takim, a pozatym jak sama stwierdzi³a "Jakoœ nie do koùca kocham swoje dziecko." czasem jest zbyt trudna, czasem zbyt lekka, czyli s³abo wywa¿ona.
Mi siê tak wcale nie wydajê i w³aœnie na t¹ ksi¹¿kê sobie autograf wziê³am ;P Nie mogê siê ju¿ "Matki Polki" doczekaÌ ;]]]

OgĂłlnie to ekstra ;]
Ludzi byÂło caÂłkiem sporo.
AÂż sobie na podÂłodze usiadÂłam ;P

DziĂŞkujĂŞ jeszcze raz WeeBastard za cynk o tym spotkaniu ;]

Pozdrawiam!
"Nolite te bastardes carborundorum."
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Jeszcze niewiele czasu do wydania ksi¹¿ki o Matce Polce. Tak¿e czekam, choÌ domyslam siê jaka moze byÌ ;)

Co do tego, có¿ Kazia wyprawia ostatnio w mediach - jestem zawiedziona i troszkê przera¿ona. Wywiad w "Elle" by³ straszny. Nie by³o w nim nic, czego bym wczeœniej nie wiedzia³a. Poza tym zaczyna siê typowym stekaniem, ze "ja jestem taka zapracowana, ach, och, ech.. Te wywiady, wizyty w zak³adach pracy...". Wysz³o na to, ¿e Ka$ nie potrafi w mediach pokazaÌ swojej realnej twarzy.. Jeszcze Jej siê to w pe³ni nie uda³o nigdzie.. Mo¿e w "Wojewódzkim" trochê i w "Wydaniu..". Ale te¿ nie ca³kowicie..

Mam nadziejĂŞ, Âże Kazia ma zamiar zostaĂŚ przy swoim dotychczasowym image'u i nie bĂŞdzie zmieniaĂŚ fryzury, stylu.. ÂŻe nie bedzie pozowaĂŚ na "Barbie plastic is fantastic.."

Ja naprawdĂŞ wierzĂŞ w Kaz, kocham JÂą szalenie i oddaÂłabym za niÂą wszystko, ale chce aby byÂła caÂły czas tÂą KaziÂą SzczukÂą, ktĂłrÂą poznaÂłam i teraz znam...
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

No wÂłaÂśnie. Tez bym chciaÂła, Âżeby Kazia pozostaÂła przy swoim dotychczasowym image'u. Bo to juz nigdy nie bĂŞdzie to samo:(
Nie miaÂłam okazji przeczytaĂŚ wywiadu w Elle - nie wiem czy go jeszcze dostanĂŞ? Dajcie linka do netu jeÂśli to gdzies jest, albo powiedzcie, czy to sierpniowy czy wrzeÂśniowy numer. Z gĂłry dziĂŞki!!! :**
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Nie wydaje mi siê ¿eby Kazia da³a siê przerobiÌ na jak¹œ "gwiazdkê" telewizyjn¹.
Przynajmniej nic na to nie wskazuje.
A wywiad - przyznajĂŞ nie byÂł jakiÂś nadzwyczajny, ale zdjĂŞcia mi siĂŞ podobajÂą ;]
A w to, ¿e jest zapracowana to nie w¹tpiê - w koùcu nie doœÌ ¿e teraz ma 2 programy w TVN to pisze ksi¹¿kê, koùczy (;)) doktorat, spotyka siê z ludŸmi i ca³y czas dzia³a...
BĂŞdzie dobrze - Ona sobie da radĂŞ ;]


ZdjĂŞcia z Elle (wrzeÂśniowy numer)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Nolite te bastardes carborundorum."
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

WOW!!!!! :shock: :shock:
Na tych zdjĂŞciach Kazia wyszÂła jak mÂłodziutka dziewczyna... czarujÂące, chociaÂż z drugiej strony to jakby nie ona:(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Na poprzednich fotach z "Gali" teÂż wyglÂądaÂła inaczej, nie znaczy Âże gorzej.
Wiadomo - to jest dedja fotograficzna i jÂą strojÂą tak, jak im pasuje do koncepcji wywiadu.

Ale to pierwsze mi siê podoba ;]]] Kazia a w tle ksi¹¿ki - ekstra ;]
I drugie teÂż jest niezÂłe, ale pierwsze wymiata bezkonkurencyjnie (jak dla mnie)
"Nolite te bastardes carborundorum."
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

OK, OK. Âżebym nie wyszÂła na chamkĂŞ nieprzecietnÂą - Salladyn, przepraszam CiĂŞ; najwyraÂźniej wyczytaÂłam w Twoim poÂście miedzy wierszami coÂś, czego tam nie byÂło. nie wkÂładaj mnie, proszĂŞ, do szufladki z neurotycznymi dzioÂłchami. to nie ja.


Jeœli chodzi o Elle - rzeczywiœcie Olu, te¿ odnios³am wra¿enie, ¿e w wywiadzie Kazia uprawia martyrologiê w stylu - 'popatrzcie no, czego to ja nie zrobi³abym dla feminizmu! stresujê siê przed kamer¹ dla idei, przekopujê siê przez te wszystkie ksia¿ki dla idei, je¿dzê po kraju jak akwizytor dla idei, sprzedajê swoj¹ twarz i prywatnoœÌ mediom dla idei!'

OK, zatem alleluja i do przodu Kaziu Szczuko, tylko moÂże porzuĂŚ fasadowe grymasy oraz zniesmaczenie i zauwaÂż wreszcie Âże dziennikarze podpuszczajÂą CiĂŞ wtÂłaczajÂąc w faÂłszywÂą dychotomiĂŞ wysoko-popularnej kultury. ten podziaÂł to anachronizm!

JeÂśli chodzi o salon Polityki - D. Passent rzeczywiÂście brylowaÂł jak mĂłgÂł, poczynajÂąc od tych kilku nĂłg Szczuki, o ktĂłrych mĂłwiÂł z pamiĂŞci :lol:
wczuÂł sie w funkcjĂŞ do tego stopnia, Âże momentami nie byÂłam pewna kto byÂł moderatorem, a kto goÂściem na sali.
spotkanie przebieg³o spokojnie, parê (delikatnie powiedziawszy) daleko posuniêtych konkluzji pad³o z jej ust - ¿e wspomnê np. stwierdzenie i¿ Koœció³ popiera niszczenie œrodowiska. ogólnie wszyscy siê ze wszystkim zgadzali i takie kó³ko wzajemnej adoracji powsta³o. Jedna jedyna pani na sali odwa¿y³a siê wyraziÌ rozczarowanie postaw¹ Szczuki, a raczej jej brakiem wyrachowania w sferze gestykulacji (kto by³, z pewnoœcia pamiêta :roll: ). có¿, nie wszyscy maj¹ zaliczony kurs u Tymochowicza - niech ¿yje naturalnoœÌ.
faux pas ktĂłrego Kazia nie uniknĂŞÂła to chwila, gdy wspomniaÂła o spotkaniu z notablem, nie majÂąc pojĂŞcia jakim (prezydent GdaĂąska).
faux pas którego Passent unikn¹³ to chwila, gdy powstrzyma³ siê od poca³owania Kazi w rêkê.


ktoÂś ma zdjĂŞcia??
...and a Happy New Year!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

O tym, ze jest zapracowana wiem - i to nawet o wiele wiĂŞcej niÂż Ty - ale jeÂśli nie rozumiesz o czym byÂła mowa w moim poprzednim poÂście, to przeczytaj go jeszcze raz.

A ja ponownie znikam z forum.

Lowe krowe,
AK
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

No tak... Ty wiesz wszystko najlepiej ;]
Rozumiem o co Ci chodziÂło.
A napisaÂłam co chciaÂłam, nie piÂłam do Twojego postu.


No tak - ten tekst z popieraniem zagÂłady Âśrodowiska przez KK byÂł trochĂŞ nie teges...

A akcjĂŞ z "caÂłowaniem" dostrzegÂłam ;]
PodaÂł jej rĂŞkĂŞ, spojrzaÂł, pomyÂślaÂł i na podaniu rĂŞki poprzestaÂł ;]

Nogi teÂż byÂły niezÂłe -> "noga feministyczno-buntownicza" ;] (to akurat zapisaÂłam ;])


ZdjĂŞcia powinny byĂŚ niebawem w necie.
Strona RivieraSopot narazie nie dziaÂła, ale pewnie tam bĂŞdÂą...
"Nolite te bastardes carborundorum."
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Kazie dwie :D:

ObrazekObrazek
Obrazek

Kazia jedna (ale za to obok kogo :D):

Obrazek
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

WIÊCEJ ZDJÊÆ!!!

Post autor: wierna fanka... »

NiezÂłe foty!!!
kurczĂŞ, ale sobie oglÂądanie zdjĂŞĂŚ urzÂądziliÂśmy:P :lol: Ale TAKICH zdjĂŞĂŚ nigdy nie za wiele:)
Dajcie coÂś jeszcze, jeÂśli macie!!!!!!!!

Có¿ ma byÌ s³ychaÌ....czekam, a¿ skoùcz¹ siê powtórki i nadejdzie czas dwururki.... :lol: :lol: :lol: ale siê zrymowa³o!!!:P
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

WeeBastard pisze:OK, OK. Âżebym nie wyszÂła na chamkĂŞ nieprzecietnÂą - Salladyn, przepraszam CiĂŞ; najwyraÂźniej wyczytaÂłam w Twoim poÂście miedzy wierszami coÂś, czego tam nie byÂło. nie wkÂładaj mnie, proszĂŞ, do szufladki z neurotycznymi dzioÂłchami. to nie ja.
ZrobiÂło mi siĂŞ przykro bo intencje miaÂłem dobre i nikogo nie chciaÂłem pouczaĂŚ a tylko pomĂłc. Ale cieszĂŞ siĂŞ Âże na tym Âświecie moÂżna jeszcze z kimÂś normalnie porozmawiaĂŚ i niektĂłrzy uÂżywajÂą sÂłowa ktĂłre ostatnio zupeÂłnie nie jest jazzy, trendy itd. SÂłowa przepraszam :D

Nie mogĂŞ nie wspomnieĂŚ o zdjĂŞciach. Ta seria z konferencji jest fajna ale te czarnobiaÂłe sÂą ... niesamowite. Nie potrafiĂŞ tego okreÂśliĂŚ ale jak patrzĂŞ na te czarnobiaÂłe zdjĂŞcia Kazii to czujĂŞ taki niepokĂłj pomieszany z fascynacjÂą :)

[ Dodano: PiÂą Sie 25, 2006 9:59 am ]
Kazimiera Szczuka: CzujĂŞ siĂŞ jak w domu wariatĂłw
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Aleksandra pisze:Jeszcze niewiele czasu do wydania ksi¹¿ki o Matce Polce. Tak¿e czekam, choÌ domyslam siê jaka moze byÌ ;)
a to juz jest jakiÂś termin??? wydawaÂło mi siĂŞ, ze to raczej sprawa lat niÂż miesiĂŞcy ;-)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości