POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

obejrzaÂłbym nawet nowych Kiepskich z czystej ciekawoÂści..
Ja tam umiem PolszmatĂŞ oglÂądaĂŚ na 'Gotowych na wszystko' i 'Co z ta PolskÂą' i w nowym programie Mandarynickiej :lol2: DÂżoÂłk :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

aveo pisze:obejrzaÂłbym nawet nowych Kiepskich z czystej ciekawoÂści..
Ale jako ciekawostkĂŞ. Mogliby zrobiĂŚ jeden powiedzmy godzinny odcinek i tyle. Albo niech puszczajÂą to przynajmniej w POLSAT ZDROWIE I URODA :devil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W Polsacie Zdrowie i Uroda ostatnio RodzinĂŞ zastĂŞpczÂą widziaÂłem. :devil: Ta stacja to dno dna. :rozglada: A Kiepscy teÂż kiedyÂś leciaÂły, a czy teraz sÂą to nie wiem. :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Zawsze kiedy prze³¹cze na Polsat Zdrowie i Uroda to tam jak¹œ babke na stole operacyjnym kroj¹. Beznadziejna stacja. A na polsacie na pewno bêdê ogl¹da³ "Œwiat wed³ugo Kiepskich" i "Grasz czy nie grasz" Liczê jeszcze na to, ¿e w koùcu sie odwa¿¹ i puszcz¹ "Gey Army", bo bardzo chcia³bym program obejrzeÌ i sie poœmiaÌ
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ptr15 pisze:Liczê jeszcze na to, ¿e w koùcu sie odwa¿¹ i puszcz¹ "Gey Army", bo bardzo chcia³bym program obejrzeÌ i sie poœmiaÌ
Bez komentarza. To juÂż niech lepiej nie puszczajÂą.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

DokÂładnie.No comment.Cyrki i Zoo nadajÂą siĂŞ do tego typu 'Âśmiania siĂŞ'.

TVN i TVN24 pod nosem.Gratuluje pomysÂłu Kamil :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

O co wam chodzi? MoÂże mi powiecie Âże przy oglÂądaniu Gej Armii byÂście sie nie Âśmiali. Od samego myÂślenia na ten temat, Âże pedaÂłki na szkoleniu wojskowym sÂą to ÂśmiaĂŚ sie chce :D .
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:ÂłaÂł!! aÂż 1,2 mil ... sukces :lol: :lol: Ciekawe czy w takim razie zdejmÂą ten programik... Kolejna porazka mandarynki... czyli zarazem poraÂżka polsatu :D
Dziœ mo¿e byÌ lepiej z widowni¹, bo bêdzie Beger. :lol: Ale jak jej "wystêp" zajmie 5 minut programu to pewnie ludzie prze³¹cz¹ zaraz na inny kana³. :D To show jest tragiczne nie da³o siê ogl¹daÌ. :twisted: Sam g³os jej mnie odstrasza³. :devil: Dziœ 2 i myœlê, ¿e ostatni odcinek. Chyba, ¿e polszmat jest z tego zadowolony. :hyh:
Marcin pisze:W Polsacie Zdrowie i Uroda ostatnio RodzinĂŞ zastĂŞpczÂą widziaÂłem. :devil: Ta stacja to dno dna. :rozglada: A Kiepscy teÂż kiedyÂś leciaÂły, a czy teraz sÂą to nie wiem. :D
Jeszcze wczoraj widziaÂłem "Daleko od noszy"... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Dziœ mo¿e byÌ lepiej z widowni¹, bo bêdzie Beger. Ale jak jej "wystêp" zajmie 5 minut programu to pewnie ludzie prze³¹cz¹ zaraz na inny kana³. To show jest tragiczne nie da³o siê ogl¹daÌ. Sam g³os jej mnie odstrasza³. Dziœ 2 i myœlê, ¿e ostatni odcinek. Chyba, ¿e polszmat jest z tego zadowolony.
Szczerze mĂłwiÂąc to nie licze na wilka poprawĂŞ widowni.. duzÂą ogladalnoÂśc bedzie to show miaÂło napewno - ale w necie. JuÂż widze te liczne fotomontaÂże.. przerĂłbki piosenek do ktĂłrych Beger bedzie taĂączyĂŚ...

A co do tego ze to jest ostatni odcinek - to wÂątpiĂŞ... Polszmat da go pewnie do ramowki - bo inaczej wogĂłle nie bedzie co ogladac w sÂłonecznej telewizji ( sÂłoneczne to tam jest tylko logo :P )
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

Ten program jest tak pofakany, ¿e jak znajdê jakiegoœ TV RIP'a, to wezmê i zrobiê jak¹œ parodiê i na YouTube obada to prawie ca³a Polska. Lepsza ogl¹dalnoœÌ bêdzie ni¿ w Polshicie!

MÂłahahahahah :twisted:
I'm ready for HD!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:[A co do tego ze to jest ostatni odcinek - to wÂątpiĂŞ... Polszmat da go pewnie do ramowki - bo inaczej wogĂłle nie bedzie co ogladac w sÂłonecznej telewizji
No nie wiem czy dadzÂą. :> ChoĂŚ wczoraj na koĂącu programu zapraszali na kolejny odcinek to w programie na stronie polszmatu w niedzielĂŞ ani Âśladu po "Let's Dance".

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

MoÂże czekajÂą na nakrĂŞcenie nowych odcinkĂłw- ten program moÂże byĂŚ kartÂą przetargowÂą Polsatu w walce o tego widza, ktĂłry lubi wszystko przeÂświecone i takie tandetne, choĂŚ wiosnÂą nie wyszÂło im to na dobre. Chyba chcÂą wrĂłciĂŚ do dawnego wizerunku, bo Kiepskich zdjĂŞli z powodu "zmian w wizerunku stacji", a terza widzÂą, Âże dobrze na tym nie wyszli
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i tak jak myœla³em 2 odcinek "Let's Dance" mia³ wieksz¹ ogl¹dalnoœÌ:
Media2 pisze:Drugie wydanie tanecznego show Let's Dance mia³o wiêksza ogl¹dalnoœÌ od premierowego odcinka wyemitowanego 20 sierpnia. Osi¹gniêty przez program wynik wci¹¿ pozostawia jednak wiele do ¿yczenia.

Wczorajsz¹ audycjê obejrza³o 1,5 mln widzów, blisko o 300 tysiêcy wiêcej ni¿ przed tygodniem. Udzia³ produkcji w rynku wyniós³ 15,5 %. Œrednia ogl¹dalnoœÌ dwóch pilota¿owych wydaù wynios³a wiêc 1,3 mln osób. To mniej ni¿ zak³adano.

Marta WiÂśniewska, prowadzÂąca program, uczestniczyÂła wczoraj w charytatywnym koncercie Polsatu. -Nie jestem zdenerwowana, oglÂądaÂłam drugi odcinek przed emisjÂą, docierajÂą do mnie pozytywne sygnaÂły od widzĂłw- tÂłumaczyÂła nam. Artystka nie chciaÂła spekulowaĂŚ na temat przyszÂłoÂści programu. Oficjalna decyzja dotyczÂąca kontynuacji bÂądÂź zaprzestania emisji show jeszcze nie zapadÂła.
WiĂŞc jeszcze nie wiadomo jaki los spotka ten program. :roll: Jednak Âśredni wynik jest mniejszy niÂż zakÂładano. Czy ktoÂś wie moÂże ile wiĂŞc zakÂładano? :roll: Jestem ciekawy ile brakowaÂło... :D :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

MyÂślĂŞ, Âże liczyli na 1,8 - 2,0 miliona. JeÂśli na tyle to rzeczywiÂście takie cyfry sÂą realne do zdobycia, jeÂśli ten program zostanie na antenie. SÂą wakacje i maÂło kto marnotrawi czas na oglÂądanie Mandaryny. Niech Polsat da temu programowi szansĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No moÂże dadzÂą. :roll: Ja i tak myslĂŞ, Âże 2 mln to za wysokie progi dla tego programu. :P

A dziÂś byÂł pierwszy odcinek "Gry w ciemno" po wakacjach. ZmieniÂła siĂŞ tylko grafika czyli belki z kopertami, pytaniami i z grÂą sms. Jest ona lepsza od poprzedniej. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości