[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Steadicam i steadycam to akurat w tym wypadku pojĂŞcia rĂłwnoznaczne, choĂŚ przyznajĂŞ racje Âże najpierwszy i najoryginalniejszy byÂł steadicam ;) To przy okazji jeszcze link do polskiego steadycama i koniec bo nas moderatorzy pogoniÂą ;) http://www.flycam.pl
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ciekawa english terminologia dot.kamer.moÂże steadycam to brytyjska nazwa a steadicam to amerykaĂąska?macie na ten temat jakieÂś informacje,bo mnie ciekawiÂą :)

Ja siĂŞ nie zgadzam do treÂści znajdujÂącej siĂŞ na gÂłownej stronie tvn.tivi.pl dot.tego,Âże najlepiej zostaÂło zapamiĂŞtane w TzG obnaÂżenie Zosi tzn Foremniak!2 ostatnie taĂące Cichopka i Mroczki byÂły Âświetne.A te 2 zdjĂŞcia...... :grozi: szczere :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Licho i konkurencja nie Âśpi ...
Przeczytaj(wg dzisiejszego Dziennika) co kombinuj¹ konkurencyjne stacje telewizyjne (Polsat, TVP i inne) by odciagn¹Ì widza w ka¿d¹ niedzielê o 20.00 od TVNowskiego programu "Taniec z gwiazdami" ?!
Czy bĂŞda skuteczne? Czas pokaÂże .................. :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No w przeciwieùstwie do poprzednich sezonów konkurencja teraz jest silna. :> Najbardziej zaskoczy³ mnie polszmat, bo "Megahit" da³ w niedzielê. :> Tylko ciekawe jak d³ugo bêd¹ te "mega hity"? :roll: No zobaczymy myœlê jednak, ze stacja Solorza ma szansê odebrac czeœÌ widzów. :roll: Poza tym jeszcze Dwójka mo¿e jakoœ zagroziÌ innych pozycji nie widzê. :P Ale jak patrzec na dobry wynik Fina³u Fina³ów "Taùca z gwiazdami" to powinno byÌ nieŸle. Mo¿e te¿ wybior¹ TVN z przyzwyczajenia? Licze na to. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

pawell pisze: Ale jak patrzec na dobry wynik Fina³u Fina³ów "Taùca z gwiazdami" to powinno byÌ nieŸle.
No na ten dobry wynik to najbardziej zapracowaÂła Gosia Foremniak,wiĂŞc pierwotnie sondaÂż napewno byÂł trochĂŞ niÂższy.MyÂślĂŞ,Âże dobre filmy powinny raczej gĂłrowaĂŚ nad TzG,bo TzG jest monotematyczne i akcja zaczyna dziaĂŚ siĂŞ w ĂŚwierĂŚfinaÂłach,tam sÂą juÂż najlepsi.Z resztÂą wszystko zaleÂży od gustu widzĂłw :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Na wyniki ogl¹dalnoœci fina³u fina³ów zapracowa³a ca³a ekipa, ³¹cznie z Ma³gosi¹ Foremniak, ale nie przede wszystkim. :aniol:

Konkurencja jest znaczÂąca, nie wiem czy zadziaÂła przyzwyczajenie. To nie serial, a show, w ktĂłrym ciÂągÂłe zmiany i zwroty akcji muszÂą przyciÂągaĂŚ widzĂłw. Do tego brak dÂłuÂżyzn, a tego na szczĂŞÂście w "TaĂącu..." raczej nigdy nie zaobserwujemy. :D

MyÂślĂŞ, Âże czeka nas huczny start nowej edycji, w nowym studiu i... Sami zobaczymy. :tanczy:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

SÂądzĂŞ Âże TVP2 zabierzĂŞ trochĂŞ widzĂłw serialem "Oficerowie". Ja sam bĂŞde to oglÂądaÂł bo chyba ze 2 lata czekaÂłem na drugÂą seriĂŞ.
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

Maciek pisze:Na wyniki ogl¹dalnoœci fina³u fina³ów zapracowa³a ca³a ekipa, ³¹cznie z Ma³gosi¹ Foremniak, ale nie przede wszystkim. :aniol:
tez ta sadze. co do Foremniak, to mysle ze nawet zadzialala na niekorzysc programowi TZG.. chodzi mi o ciagle rozpisywanie sie prasy na jej temat w wiadomym kontekscie[nawet jesli nie zalezalo jej na tym zeby pisali]
przypuszczam, ze wiekszosc wlaczyla telewizory przede wszystkim zeby zobaczyc swoich ulubiencow z m jak milosc.
mysle, ze 4. edycja bedzie miala mniejszÂą ogladalnosc niz ostatnie dwie.. przeciez wynik finalu finalow wcale nie jest jakis powalajacy w porownaniu ze sredniÂą ogladalnoscia 3. edycji. Z drugiej strony program idzie coraz bardziej w strone wscibskiego reality show, a to czesc widzow strasznie "krĂŞci".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pez pisze:przeciez wynik finalu finalow wcale nie jest jakis powalajacy w porownaniu ze sredniÂą ogladalnoscia 3. edycji.
Trzeba te¿ pamiêtaÌ, ¿e Fina³ Fina³ów trwa³ ponad 3 godziny (dla niektórych mo¿e za du¿o) i by³ w poniedzia³ek, a nie w niedzielê. :> Wiêc mo¿e to mia³o jakieœ znaczenie. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

no to prawda ze np. dzieci, osoby w podeszlym wieku po 22 moze juz nie ogladaja tv.

ale biorac pod uwage to ze wystepowali "najlepsi z najlepszych", faworyci publicznosci z poprzednich edycji, to ogladalnosc po prostu nie zawiodla tych, ktorym zalezy na duzej ogladalnosci.. ale tez nie ma co wpadac w zachwyt. chyba ze porownuje sie ostatni z sopockich eventow to poprzedzajacych go dni festiwalowych.
kazdy ma prawo miec swoj poglad na wyniki ogladalnosci ;)
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Brawa dla TVN W powtorce Finalu Finalow koncowka rumby Foremniak/Maserek z ujec bocznej i tylnej kamery. Jest jeszcze jakas ludzka wrazliwosc na tym swiecie :brawa: :mhm:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Tele TydzieĂą pisze:Specjalnym dodatkiem tej edycji bĂŞdzie poniedziaÂłkowy program typu "making off" - czyli "Taniec z gwiazdami - kulisy".
Oby powtarzali np. w sobotĂŞ bo napewno dadzÂą to koÂło 23. :neutral:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Leci to w PoniedziaÂłek o 22.30 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A powtĂłrka - jak chciaÂłeÂś :: Kamilu - w sobotĂŞ przed "Dzien Dobry TVN". :D DokÂładnie o 8:00. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

gwark pisze:Brawa dla TVN W powtorce Finalu Finalow koncowka rumby Foremniak/Maserek z ujec bocznej i tylnej kamery.
Nie widzia³em tej powtórki,ale bijê brawa,bo za to siê nale¿¹! :brawa:
Ptr15 pisze:SÂądzĂŞ Âże TVP2 zabierzĂŞ trochĂŞ widzĂłw serialem "Oficerowie".
A moÂże to raczej "Oficer" z Borysem Szycem :>
Pez pisze:osoby w podeszlym wieku po 22
juÂż myÂślaÂłem,Âże osoby w podeszÂłym wieku po 22 roku Âżycia,ale w porĂŞ siĂŞ zorientowaÂłem,Âże chodzi na szczĂŞÂście o godzinĂŞ emisji TzG :hahaha:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości