[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dobrze napisaÂłem to nie "Oficer" tylko "Oficerowie". Zmienili tytuÂł w drugiej czĂŞÂści.

[ Dodano: Nie Wrz 10, 2006 9:01 pm ]
Jak obstawiacie, jakie wyniki oglÂądalnoÂści bĂŞdzie miaÂł dzisiajszy "TzG"? Ja daje ok. 5 mln
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ÂŁaÂŁ,no proszĂŞ,teraz 'Oficerowie' hohhoo :shock:

5 mln.?eee za duÂżo.typujĂŞ 1 mln. :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
marekb2006
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 22:07

Muzyka z tanca

Post autor: marekb2006 »

Mam takie pytanko. Kto w oryginale wykonuje utwĂłr przy ktĂłrym taĂączyli Magdalena WĂłjcik i jej partner. Chodzi mi o Wykonawce i tytuÂł. Z gĂłry dziĂŞkuje z odpowiedz.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie zamieniajmy siĂŞ w biurokratĂłw, zamiast typowaĂŚ wyniki, zrĂłbmy to, na czym siĂŞ w miarĂŞ znamy - czyli na samym programie. :D

Wbrew zapowiedziom obyÂło siĂŞ bez zmiany scenografii studia, wszystko wÂłaÂściwie pozostaÂło niezmienione. Te same kadry, ale inne postaci - a to przecieÂż najpopularniejszy show polskiej telewizji! :tanczy:

Zarówno prowadz¹cy, jak i jury w iœcie topowej formie. O formie Adama Sztaby nie trzeba nawet przekonywaÌ. A gwiazdy siê rozkrêcaj¹, widaÌ ¿e wielu z nich trochê jeszcze brakuje, by czu³y siê 'jak u siebie'. Szczególnie chyba do tego opisu pasuj¹, jak na razie Maria Wa³êsówna i Kinga Rusin. Speszony nieco jest jeszcze Peter Lucas, a niby taki Amerykaniec z niego. :devil:

Program ma niez³e u mnie niez³y rating, ale nie tyle chodzi o "cyferki" (ulubione dzisiaj s³owo Kasi Skrzyneckiej), co o jego jakoœÌ. Myœlê, ¿e w tej edycji gwiazdy naprawdê poka¿¹, na co je staÌ!

Jak sÂądzicie, kogo poÂżegnamy najwczeÂśniej?

Co do pytania przedmĂłwcy, bĂŞdzie to do sprawdzenia w ciÂągu paru najbliÂższych dni na oficjalnej stronie programu.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Hmm no ja powiem tak - edycja jak kaÂżda , tego Âże studio siĂŞ nie zmieni spodziewaÂłem siĂŞ bo podobnie byÂło przy 3 edycji.

Ogl¹dalnoœÌ pewno spadnie jednak trzeba sobie uœwiadomiÌ ¿e to nie tak ¿e wszystkie 3 TV: TVP1, TVP2 i Polsat zaatakowa³y z morza, l¹du i powietrza TVN, ale ka¿da wystawi³a ofertê i one musz¹ siê te¿ biÌ miêdzy sob¹, pozatym jest pewna grupa osób w tym kraju która ogl¹da przedewszystkim filmy i oni maj¹ 3 kana³y do wyboru, a jest te¿ znacz¹ca grupa ludzi, którzy od nagranego kiedys tam filmu wol¹ program rozrywkowy, na ¿ywo, z pewn¹ dawk¹ ¿ywych emocji i poczuciem ¿e to wszystko dzieje siê w tej chwili i to jest atut taùca. Gdyby jedna z TV przygotowa³a inne super show rozrywkowe to mia³aby wiêksze szanse zrobiÌ tu wyrwê. Przypomnijmy, ¿e Taniec odebral i w zasadzie zniszczy³ popularnoœÌ Europa da sie lubiÌ, ale to by³a bitwa o programy rozrywkowe, teraz nie ma konkurencji w tej formie.

Wracaj¹c do wczorajszego odcinka to jednak studio wyda³o mi sie trochê ju¿ nudne, nie o to chodzi ¿e jest brzydkie - raczej o to ¿e TVN zrealizowa³ 6 dni temu Fina³ Fina³ów z przepiêknej, wielkiej opery leœniej, pokazuj¹c masê ujêÌ i daj¹Ì tak ¿ywe, tak piêkne kolory, tym razem ta przestrzeù i tak by³a du¿a jednak widac odrazu ¿e ten taniec wsadzono w hale, nie ma tej przestrzeni no i kolorki, nasycenie juz niestety nie jest to.

SÂądzĂŞ Âże TVN jednak niedokoĂąca dobrze zaczyna tÂą 4 juÂż edycjĂŞ.

OczywiÂście wszystkie edycje majÂą coÂś szczegĂłlnego: pierwsza byÂła z innÂą prowadzÂącÂą , w innym terminie i mniej gwiazd. Druga - zrobiono pare odcinkĂłw tematycznych np muzyka filmowa, z musicali , muzyka Polska itp

Trzecia edycja - nie byÂło juÂż dni tematycznych, ale byÂł np odcinek ÂświÂąteczny gdize kaÂżdy miaÂł do prezentacji freestyle (najbardziej widowiskowo) no i podobnie zresztÂą jak i w 2 edycji byÂł pojedynek gwiazd Mroczek - Ola.

Czwarta edycja jeszcze siĂŞ nie zaczĂŞÂła, ale myÂślĂŞ Âże teÂż powinna czymÂś zaskoczyĂŚ, moÂże trochĂŞ wiĂŞcej baletu, moÂże za kaÂżdym razem jakiÂś wystĂŞp baletu lub orkiestry, jakaÂś niespodzianka np muzyczna, byÂłoby lepiej.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja stawiam na 6 mln - pierwszy odcinek IV edycji wiêc ludzie byli ciekawi kto jest i jak taùcz¹ nowe gwiazdy. :spiewa: PóŸniej pewnie bêdzie gorzej. :mhm: No có¿ szkoda, ze nie zmienili scenografii, bo ta obecna ju¿ siê mi nie podoba. Przyda³aby siê jakaœ zmiana - mo¿e na wiosnê na V edycjê? :D Ja z wielk¹ chêci¹ te¿ bym wywali³ Wodeckiego i Tyszkiewicz. :twisted: Nie mogê ju¿ na nich patrzeÌ. Powinni daÌ zawodowców ¿eby póŸniej by³a radoœÌ z 4 i 5. :twisted: :devil:
Maciek pisze:Jak sÂądzicie, kogo poÂżegnamy najwczeÂśniej?
Ja myÂślĂŞ, Âże Petera Lucasa. :> ChoĂŚ od jury dostaÂł dobre punkty jednak wydaje mi siĂŞ, Âże widzowie go odstrzelÂą za tydzieĂą. :P PowĂłd? maÂło znana osoba. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Mysle Âże Peter odpadnie oby tylko nie Kinga kinga zatanczyÂła pieknie Ci sĂŞdziowie siĂŞ nie znajÂą
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

piotr3965 pisze:Mysle Âże Peter odpadnie oby tylko nie Kinga kinga zatanczyÂła pieknie Ci sĂŞdziowie siĂŞ nie znajÂą

Bardzo bym chciaÂł by Peter odpadÂł jako pierwszy - zmieniÂł sobie nazwisko bo do ameryki pojechaÂł ( kretyn! :evil: ). Ale niestety sporo dostaÂł punktĂłw za taniec standardowy..A co do Kingi to tez mi jej szkoda!..Co prawda pewnie miaÂła bledy - raczej sie jej specjalnie nie czepialiby no ale...

A tak wogĂłle to strasznie mi sie podoba naowa scenografi.. Piekna - te ozdobniki.. te nowe motywy - poprostu super :devil: :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Nie. Ja myÂślĂŞ, Âże jest tak, Âże ludzie gÂłosujÂą na znanych i na tych, ktĂłrzy bardzo dobrze taĂączÂą. Peter zataĂączyÂł naprawdĂŞ porzÂądnie, jako jaden z najlepszych. Gdyby odpadÂł, byÂłoby to niesprawiedliwe. Stawiam na KajĂŞ PaschalskÂą lub MichaÂła Milowicza 8)
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

O kurcze :shock: , byÂło lepiej niÂż myÂślaÂłem. Niewiele ponad 6mln widzĂłw i 39% udziaÂł w rynku. Pawell zacznij grac w totka. :D
MyÂślaÂłem, Âże ten format juÂż sie znudziÂł, a tu taki wynik. Ale to pierwszy odcinek i w 100% zgadzam siĂŞ z pawellem co do tego, Âże ludzie chcieli zobaczyĂŚ jak zaprezentujÂą siĂŞ poszczegĂłlne pary. Ciekawe jak bĂŞdzie potem. pewnie podobnie jak w 3 edycji, tym bardziej, Âże konkrencja "naostrzyÂła paurki" :devil:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ha :!: 8) Ach jestem strzelcem wyborowym. :devil: Ale serio byÂłem przekonany, Âże bĂŞdzie 6 mln nie byÂło takiej opcji Âżeby mniej. :P WiĂŞc w tym dniu mocna konkurencja przegraÂła. :brawa: I udziaÂł jaki wysoki... :spiewa: Bardzo wysoki. :tanczy: Fajnie byÂłoby gdyby takie wyniki zostaÂły. 8) Ale bĂŞdzie chyba coraz mniej. :> :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Gratulacje dla TVNu za nosa do 'TaĂąca'. Ja osobiÂście spodziewaÂłem siĂŞ kiszki ( :lol: ), ale wyszÂło wyÂśmienicie. Same taĂące na coraz to wyÂższym poziomie. Jeszcze raz gratulujĂŞ, czujĂŞ, Âże ta jesieĂą bĂŞdzie naleÂżaÂła do TVNu :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chcê zauwa¿yÌ jedno! Mimo tak silnej konkurencji (!!) udzia³y takie, jakich nie mia³a premiera ¿adnej z dotychczasowych edycji. To wró¿y dobrze! A nawet bardzo dobrze!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Nono,gratulacje dla TVN-u, :brawa: przynajmniej zostaÂłem mile zaskoczony :) :) :)
Maciek pisze: Jak sÂądzicie, kogo poÂżegnamy najwczeÂśniej?
Paschalska musi odejœÌ!!Ale jak dotychczas na pierwszy ogieù eliminuj¹ straszych wiêc sory Peter Jay. ......
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:Ale jak dotychczas na pierwszy ogieĂą eliminujÂą straszych wiĂŞc sory Peter Jay. ......
Ja tam nie wiem czy to jest regu³a, Paszt by³ starszy a dobrn¹³ do fina³u w pierwszej edycji...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości