Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

CoÂś dziwnego dzieje siĂŞ ostatnio z PawÂłem. KiedyÂś jego relacja byÂła przerywana w poÂłowie a on jakby siee zacinaÂł tak ok tydzieĂą temu a wczoraj miaÂł morowÂą minĂŞ na koniec serwisu o 23.00. Martwi siĂŞ czymÂś czy ÂżaÂłuje czegoÂś? WigiliĂŞ na pewno miaÂł udanÂą z rodzinÂą, wiĂŞc w czym problem? :roll:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pewnie wszedÂł na forum i zobaczyÂł Âże skrzywdziÂł pewnÂą dziewczynĂŞ i nie wiedzaÂł co ma zrobiĂŚ
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

adam pisze:Pewnie wszedÂł na forum i zobaczyÂł Âże skrzywdziÂł pewnÂą dziewczynĂŞ i nie wiedzaÂł co ma zrobiĂŚ
O co chodzi? :shock: Co to za tajemnica? :shock: :lol:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie odpisaÂł draĂą DÂżastinie.Ona wysÂłaÂła mu Âżyczenia ÂświÂąteczne a on jej nie odpisaÂł
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Mandi pisze:CoÂś dziwnego dzieje siĂŞ ostatnio z PawÂłem. KiedyÂś jego relacja byÂła przerywana w poÂłowie a on jakby siee zacinaÂł tak ok tydzieĂą temu a wczoraj miaÂł morowÂą minĂŞ na koniec serwisu o 23.00. Martwi siĂŞ czymÂś czy ÂżaÂłuje czegoÂś? WigiliĂŞ na pewno miaÂł udanÂą z rodzinÂą, wiĂŞc w czym problem? :roll:
:mhm: W serwisach popoÂłudniowych i w raporcie wieczornym miaÂł wyÂśmienity nastrĂłj, uÂśmiech nie schodziÂł mu z twarzy :mhm: Serwisu o 23.00 nie widziaÂłam :rozglada: wiĂŞc siĂŞ nie wypowiem :mhm: MoÂże senny siĂŞ zrobiÂł :rozglada:
adam pisze:Pewnie wszedÂł na forum i zobaczyÂł Âże skrzywdziÂł pewnÂą dziewczynĂŞ i nie wiedzaÂł co ma zrobiĂŚ
Gdyby faktycznie tak byÂło jak piszesz ;) i PaweÂł rzeczywiÂście zajrzaÂłby na forum ;) to nie mĂłgÂłby pozostaĂŚ obojĂŞtny wobec mojego smutku i rozgoryczenia :rozglada:
Jako, Âże juÂż po ÂświĂŞtach proponujĂŞ zakoĂączyĂŚ temat nieodwzajemnionych ÂżyczeĂą :stop: Ja PawÂłowi to niedopatrzenie wybaczam ;) ( ale nie zapominam :rozglada: )
Dziœ nowy dzieù, w którym bêdziemy mogli podziwiaÌ Paw³a w roli reportera :D Mamy ju¿ za sob¹ rozmowê Paw³a z Marcinem Szyndlerem z KGP, panowie podsumowywali sytuacjê na polskich drogach. Tu¿ przed ósm¹ widzia³am Paw³a krêc¹cego siê po studio, p³aszczyk mia³ na sobie :mhm: Przypuszczam, ¿e przedstawia³ dziœ w poranku skrót tematów dnia :mhm: Ja niestety tego nie widzia³am :uhh: za póŸno siê obudzi³am :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O :o PaweÂł teÂż byÂł przedwczoraj :shock: A wiĂŞc i Funcky nieÂświadomie zbojkotowaÂła jego dyÂżur :hmm:
NiezÂły protest nam wyszedÂł :lol2:
DÂżastina pisze:Co ciekawe okazuje siĂŞ, Âże pan ÂŁukasik potrafi odpowiadaĂŚ na Âżyczenia ;) Dominikaninowi z Poznania na Âżyczenia wÂłaÂśnie, odpowiedziaÂł: dziĂŞkujĂŞ, wzajemnie :roll:
To zasÂługa rozmĂłwcy, Poznaniaka :lol2: My zawsze odpowiadamy :devil: MoÂże PaweÂł dopiero od niego nauczyÂł siĂŞ, zupeÂłnie nieÂświadomie, dobrych ÂświÂątecznych manier :devil: I stwierdziÂł, Âże odpowiadanie Âżyczeniami na Âżyczenia, to wcale nie takie trudne wyzwanie :> StwierdziÂł :> OdpowiedziaÂł Ci? :devil: :D
DÂżastina pisze:
Mandi pisze:CoÂś dziwnego dzieje siĂŞ ostatnio z PawÂłem. KiedyÂś jego relacja byÂła przerywana w poÂłowie a on jakby siee zacinaÂł tak ok tydzieĂą temu a wczoraj miaÂł morowÂą minĂŞ na koniec serwisu o 23.00. Martwi siĂŞ czymÂś czy ÂżaÂłuje czegoÂś? WigiliĂŞ na pewno miaÂł udanÂą z rodzinÂą, wiĂŞc w czym problem? :roll:
MoÂże senny siĂŞ zrobiÂł :rozglada:
Adam ma racjĂŞ - sumienie go drĂŞczy :devil:
i krawat teÂż chyba ma nowy,
Przepraszam, czy ten krawat z capsĂłw jest w kropki? :hahaha:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dziÂś tematy policyjne :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

..dziÂś tematy policyjne :arrow:
Och :spiewa: Nieprawda :D PaweÂł skacze dziÂś z tematu na temat :D
Nawet edukacyjny mu siĂŞ trafiÂł :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Z samego rana to byÂły policyjne ale jak Giertych miaÂł tÂłumaczyĂŚ siĂŞ z polowania na czarownice to temat policji spadÂł na drugi plan.
NadawaÂł z kilku miejsc i raczej go dzisiaj nieÂżle pogonili po warszawie
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze:O :o PaweÂł teÂż byÂł przedwczoraj :shock: A wiĂŞc i Funcky nieÂświadomie zbojkotowaÂła jego dyÂżur :hmm:
NiezÂły protest nam wyszedÂł :lol2:
RzeczywiÂście, niezÂły :devil: aÂż trudno uwierzyĂŚ, Âże caÂłkiem nieÂświadomy :devil:
Black Jack'62 pisze:Adam ma racjĂŞ - sumienie go drĂŞczy :devil:
JeÂśli takowe posiada :devil:
Black Jack'62 pisze: Przepraszam, czy ten krawat z capsĂłw jest w kropki? :hahaha:
Tak :> A czy to jest dla Ciebie jakiÂś problem? :devil:
adam pisze:Z samego rana to byÂły policyjne ale jak Giertych miaÂł tÂłumaczyĂŚ siĂŞ z polowania na czarownice to temat policji spadÂł na drugi plan.
AleÂż te, niektĂłre czarownice, siĂŞ Romana przestraszyÂły :lol: od razu, z rana w sejmie siĂŞ pojawiÂły :lol:
adam pisze:NadawaÂł z kilku miejsc i raczej go dzisiaj nieÂżle pogonili po warszawie[
Po ÂświÂątecznym objadaniu :rozglada: taki ruch jak najbardziej wskazany ;) choĂŚ w przypadku PawÂła zupeÂłnie niepotrzebny :> Mogli pogoniĂŚ tak kogoÂś, kto bardziej tego potrzebuje :lol:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funcky mnie zabije, bo odradzaÂłem jej powrĂłt do domu razem ze mnÂą, motywujÂąc to tym, Âże PaweÂł pracowaÂł w ÂświĂŞta, to w tygodniu go nie bĂŞdzie :neutral: A on byÂł i wczoraj i dziÂś :hmm:
DÂżastina pisze:
Black Jack'62 pisze: Przepraszam, czy ten krawat z capsĂłw jest w kropki? :hahaha:
Tak :> A czy to jest dla Ciebie jakiÂś problem? :devil:
Niee ... ;) Tyle tylko, Âże ja preferujĂŞ gÂładkie :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze:Funcky mnie zabije, bo odradzaÂłem jej powrĂłt do domu razem ze mnÂą, motywujÂąc to tym, Âże PaweÂł pracowaÂł w ÂświĂŞta, to w tygodniu go nie bĂŞdzie :neutral: A on byÂł i wczoraj i dziÂś :hmm:
Ma nauczkĂŞ, nastĂŞpnym razem bĂŞdzie wiedziaÂła, Âże nie naleÂży sÂłuchaĂŚ blackciszka :lol: A swojÂą drogÂą to dziwiĂŞ siĂŞ, Âże nie przewidziaÂła tego, iÂż tvn24 nas zaskoczy :mhm:
Z rana trochê mnie wkurza³y konferencje prasowe, które zbiega³y siê z serwisami Paw³a :? Ci politycy mogliby zrobiÌ sobie przerwê œwi¹teczn¹ :rozglada: Pó¿niej by³o ju¿ lepiej :tanczy: W serwisach dominowa³y tematy s¹dowe, ale tvn24 wziê³a siê te¿ za podsumowywanie koùcz¹cego siê roku. Jak wszyscy dobrze wiemy ;) jednym z wa¿niejszych wydarzeù by³ przylot samolotów F16 do Polski. Pawe³ rozmawia³ o tym z Bartoszem G³owackim ze "Skrzydlatej Polski" i Piotrem £ukaszewiczem z MON. Ogólnie dzionek min¹³ spokojnie ;) Pawe³, kiedy omawiany temat na to pozwala³, uœmiechniêty i dowcipny :D a kiedy trzeba by³o powa¿ny. Jak zwykle profesjonalny :D jak zwykle przystojny :szalony: Echhh....te przerwy œwi¹teczne mog³yby wypadaÌ czêœciej :rozglada: to wi¹za³oby siê z czêstszym pojawianiem siê Paw³a w serwisach w dniu na ¿ywo :P
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Czy to czasem nie byÂł debiut w DNÂŻ -wiem Âże byÂł w ÂświĂŞta ale wtedy obowiÂązywaÂł weekendowy ''rozkÂład jazdy''-nie pamietam PawÂła w dnÂż
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

To byÂł drugi wystĂŞp PawÂła w dniu na Âżywo ;) Pierwszy raz pojawiÂł siĂŞ w tym paÂśmie 28 kwietnia ;) prowadziÂł serwisy na zmianĂŞ z BeatÂą TadlÂą ;) Wtedy byÂły jeszcze podwĂłjne raporty popoÂłudniowe :roll:

Ps. ChÂłopaki :rozglada: macie moÂże jakieÂś capsy z wczoraj ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

O co chodzi? :shock: Co to za tajemnica? :shock: :lol:
nie moÂżna tego zachowywaĂŚ w tajemnicy. Nie, nie :nie: Co to, to nie :nie: Trzeba gÂłoÂśno pisaĂŚ o tych, ktĂłrzy olewajÂą swoich fanĂłw!!! :(
To byÂł drugi wystĂŞp PawÂła w dniu na Âżywo ;)
Ani tamtego, ani tego nie widziaÂłam :(
No ale Blacky, zaniepokojony o swoje Âżycie :devil: nagraÂł mi to, co mĂłgÂł, w zwiÂązku z tym widziaÂłam rozmowĂŞ o F16 :D
Ps. ChÂłopaki :rozglada: macie moÂże jakieÂś capsy z wczoraj ;)
Te¿ siê do³¹czam do proœby :) ChoÌ pewnie, gdyby mieli, to by zapodali ;)
Po ÂświÂątecznym objadaniu :rozglada: taki ruch jak najbardziej wskazany ;) choĂŚ w przypadku PawÂła zupeÂłnie niepotrzebny :> Mogli pogoniĂŚ tak kogoÂś, kto bardziej tego potrzebuje
:lol: Dla PawÂła ÂświĂŞta mogÂłyby byĂŚ codziennie i pewnie nie przybraÂłby na wadze :D
Ale ruch to zdrowie i dla chuderlakĂłw, wiĂŞc dobrze siĂŞ staÂło, Âże sobie po Wa-wie pojeÂździÂł :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 41 gości