Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

heloÂł 8)

ÂŚwietne Adamie capsy. Strona do capsowania juÂż chyba naprawiÂła siĂŞ.

WidziaÂłem dziÂś AniĂŞ w TV przelotnie :lol:

Ciemna marynarka, marmurkowa koszulka... ró¿ na policzkach, fiolet na oczach, czerù brwi i rozpuszczonych w³osów. Cudownoœci. Pe³ny profesjonalizm, widaÌ odpoczynek pomóg³, tryska dziewczyna energi¹. Zimny profesjonalizm, prawie zero emocji, cienie s³odkiego uœmiechu w trakcie rózmów live z kole¿ankami reporterkami w ró¿nych miejscach.

Black Lady w r Ăł c i Âł a.

Ps. Aveo, teÂż nie dostaÂłem wiadomoÂści.

Ale od BiaÂłej Damy tak :D

W sam dzieĂą Wigilii, po 6 rano.....

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 12:20 pm ]
Eh........ :lol:

Obrazek
Obrazek

:roll:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nostromo od KryĂąki dostaÂłeÂś Âżyczenia??

Capsy pracujÂą wiĂŞĂŚ zrobiÂłem kilka

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i buÂżka

Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

przegapiam ostatnio pracĂŞ mojej ulubionej prezenterki,teraz doszÂły nowe obowiÂązki :( ale chwileczkĂŞ chwileczkĂŞ nie zostanĂŞ ojcem! :> :lol2:

wczoraj g.10 to byÂł cud............... :szalony:
czekaÂłem na to spotkanie tak dÂługo....i...choĂŚ nie dostaÂłem uÂśmiechu,bo wiadomo,kiedy pasmo DnÂŻ siĂŞ zaczyna to nie ma na co liczyĂŚ,to napeÂłniÂła mnie powerem,ktĂłry uwielbiam :tanczy: :tanczy: i caÂły dzieĂą siĂŞ uksztaÂłtowaÂł :roll:

dziÂś dziĂŞki wam podziwiam AniĂŞ,ktĂłra wyglÂąda tak skromnie,a tak szaÂłowo :jupi: zaczĂŞÂła sobie troszkĂŞ inaczej wÂłosy czesaĂŚ,tak hmmm bradziej do siebie :hmm:

hehe,buÂźka musiaÂła byĂŚ :D jak robiĂŞ capsy to zawsze siĂŞ pojawia :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

TeÂż lubiĂŞ capsy z buÂżkami ;) :*

WidaĂŚ Âże Ania poszukuje nowej fryzury.
Podobnie Krynia zawija koĂącĂłwki wÂłosĂłw do Âśrodka

dawno nie widziaÂłem jej tak wydekoltowanej -oczywiÂście w dobrym guÂście :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ta bluzka jest odwaÂżna,ale nie niebezpieczna ;) bywaÂło,Âże..... :lol2: grawitacja zniÂżaÂła mikrofon :red: ale ta odsÂłania hmmm jakby to wyraziĂŚ : przestrzeĂą dekoltowÂą :aniol:

przejrza³em temat,o dziwnych minach.mog¹ tam siê znaleŸÌ wszyscy,ale co Ona to jednak Ona.........

Ania i Krynia zawijajÂą wÂłosy,a moÂże to qmpele i chodzÂą razem do fryzjera,kosmetyczki i na zakupy ;) ciekawe z kim obie siĂŞ tak naprawdĂŞ trzymajÂą z tvn24,omiĂąmy kwestiĂŞ GÂżgÂż :twisted: MoÂże Ania i Tadla to qmpele,njeee...to,Âże Âświetnie dogadujÂą siĂŞ w pracy to nie znaczy,Âże od razu siĂŞ przyjaÂźniÂą czy dobrze kolegujÂą.ah... :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Kto z kim tam siĂŞ lubi to temat dosyĂŚ trudny do omĂłwienia gdyÂż chcielibyÂśmy aby Panie Ania i Joasia siĂŞ lubiÂły a moÂże byĂŚ zupeÂłnie inaczej-ale zakÂładamy Âże siĂŞ lubiÂą
Pewnie sobie mĂłwiÂą -miaÂłyÂśmy odpisaĂŚ naszym fanom ale ....z nimi... perfumy fryzjer i ciuchy sa waÂżniejsze :spiewa:
omiĂąmy kwestiĂŞ GÂżgÂż
co to GÂżgÂż-nie kapujĂŞ

Aveo z okazji Starego -Nowego roku prezent.

Ania w oddali
Obrazek

Ania czytajÂąca
Obrazek

tradycyjnie buÂżka
Obrazek

popatrz tylko na ten caps -bez komentarza
Obrazek
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Beautifull


Piêkne capsy - có¿, Aveo, nie ma w¹tpliwoœci ¿e raczej nikt z nas nie mia³ by nic na przeciwko ¿eby osobiœcie pokumplowaÌ z Ani¹ :)

Aveo coÂś wspominaÂłeÂś o kolacji i Âśniadaniu - popieram :)

Czy Krynia z AniÂą kumplujÂą ? - pewnie tak, tyle Âże ta mĂŞÂżatka a Krynia jeszcze nie....
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

GÂżgÂż,to jest imiĂŞ jej mĂŞÂża.zawsze trudno mi przychodzi je napisaĂŚ w caÂłoÂści i uÂżywam skrĂłtu myÂślowego :devil:

DziĂŞkujĂŞ Adamie za prezent :tanczy: :tanczy: :tanczy: prezent dla mnie jest jednoczeÂśnie prezentem dla Nostromo,ktĂłry teÂż pewnie ma uÂśmiech od ucha do ucha :jupi: :jupi: :jupi:

jest taka elegancka...biaÂło-czarno,po prostu uczta dla oczu,co za kobieta.... :roll: :roll:
na tym ostatnim capsie,ktĂłry opisaÂłeÂś Adamie bez komentarze,ona spawa wzrokiem! :lol: ah te niebieskie oczĂŞta...ah patrzÂąc w nie czÂłowiek promienieje i jednoczeÂśnie dostaje doÂła.przynajmniej ja tak mam :/

kolacjĂŞ Ona by zrobiÂła,bo jajecznica na kolacjĂŞ nie wypada :rozglada: zupy w proszku,czy frytki mroÂżone to juÂż w ogĂłle.

nie mam nic na przeciwko qmplowaniu siê z Ani¹ :lol2: ale d³ugo by to nie trwa³o,ta przyjaŸù by³aby dla mnie mêcz¹ca....dla niej sta³aby siê uci¹¿liwa,jeœliby siê pokapowa³a.....

za³ó¿my,¿e Krynia i Ania siê qmpluj¹.id¹ do klubu zwyczajnie zrelaksowaÌ siê,potaùczyÌ,jakiœ podryw -wiadomo,Krynia wolna,a do Ani dzwoni G¿g¿ z pretensjami,gdzie ona chodzi,ma iœÌ do domu,co za ludzi poznaje...i ta przyjaŸù by³aby trudna..........

jeny,ale mam 'zryty' humor ostatnio.... :shock: :uwaga:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

kolacjĂŞ Ona by zrobiÂła,bo jajecznica na kolacjĂŞ nie wypada :rozglada: zupy w proszku,czy frytki mroÂżone to juÂż w ogĂłle.
moÂżna zamĂłwiĂŚ coÂś z restauracji i powiedzieĂŚ Âże wÂłasnej roboty :spiewa:
Ja naszczĂŞÂście nauczyÂłem siĂŞ gotowaĂŚ i tu mam przewagĂŞ
nie mam nic na przeciwko qmplowaniu siê z Ani¹ :lol2: ale d³ugo by to nie trwa³o,ta przyjaŸù by³aby dla mnie mêcz¹ca....dla niej sta³aby siê uci¹¿liwa,jeœliby siê pokapowa³a.....
wpeÂłni sie zgadzam te Panie prowadzÂą zupeÂłnie inny styl Âżycia niÂż naprzykÂład ja
jeny,ale mam 'zryty' humor ostatnio.... :shock: :uwaga:
to chyba przez pogodĂŞ.
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Có¿, przedtem :lol: 8) mo¿na by by³o iœÌ z Ann¹ do "La Cantiny" na Nowym Œwiecie.....

Po tym.......no nie wiem gdzie by tu iœÌ, zak³adam ¿e taka kwestia by³a by ju¿ ustalona na etapie planowania operacyjnego... :D

OdpadajÂą zatem wÂłasne moÂżliwoÂści kulinarne i kwestie transportu Adamie..... :lol:

I na takiej imprezce w lokalu jest bĂłl... Joanna moÂże siĂŞ bawiĂŚ do kiedy chce, a Anna sÂłyszy dzwonki komĂłrki i gÂłosy "No gdzie ty jesteÂś ?!" ....

To oczywiÂście wyobraÂżenia, chyba Âże G-gorz bawi siĂŞ razem z AnnÂą i JoannÂą gdzieÂś tam w klubie .....

Có¿, to tylko czyste wyobra¿enia panowie
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

'La Cantiny' powiadasz :mhm: czerwone wino,homary i kawior...njeee... :mhm: 'Pizza Hut' :D ¿artujê...w Wawie by³em raczej w pubach studenckich pogr¹¿onych niebieskim dymie i nasi¹kniêtych ostrym,suchym powietrzem,tak jak warszawskie ulice latem.jednak przyzwyczajenie do jodu da³o siê we znaki!dlatego co do jodu i co do Jotu :D zabra³bym J¹ do takiej restauracyjki pokrytej strzech¹,s³om¹,któr¹ ulokowali na œrodku pla¿y..wieczór,œwiat³a statków,spacer brzegiem morza i ciep³a lipcowa noc...

naprawdĂŞ,jest taka restauracyjka!jedzenie moÂże nie jest super...i choĂŚby chyba dlatego nie wypadaÂłoby zabieraĂŚ takÂą damĂŞ w takie skromne miejsce...

Krynia te¿ musia³aby mieÌ po³owê,¿eby bawiÌ siê z par¹.chocia¿ niekonieczne,zwyk³y kolega móg³by zape³niÌ lukê w etykiecie.gdyby jednak chodzi³y we 2jkê,myœlisz,¿e Ania by wziê³a w³¹czon¹ komórkê :P :D

wiesz Adamie,z tym pokapowaniem...chodzi³o mi nie tylko o to,¿e styl ¿ycia by³by barier¹,ale te¿ o to,¿e przyjaŸù d³ugoby nie przetrwa³a,bo nie czu³bym siê jak jej przyjaciel...

byĂŚ moÂże Âże mĂłj humor to pogoda.wiatr tak wieje,Âże szyby siĂŞ trzĂŞsÂą :shock: haÂłasuje,rozprasza myÂśli................
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

wiesz Adamie,z tym pokapowaniem...chodzi³o mi nie tylko o to,¿e styl ¿ycia by³by barier¹,ale te¿ o to,¿e przyjaŸù d³ugoby nie przetrwa³a,bo nie czu³bym siê jak jej przyjaciel...
trudno przyjaÂżniĂŚ siĂŞ z kimÂś w kim siĂŞ moÂżna zakochaĂŚ -poniaÂł i siĂŞ z tobÂą zgadzam.
zabraÂłbym JÂą do takiej restauracyjki pokrytej strzechÂą,sÂłomÂą,ktĂłrÂą ulokowali na Âśrodku plaÂży..wieczĂłr,ÂświatÂła statkĂłw,spacer brzegiem morza i ciepÂła lipcowa noc...
Trzeba przedewszystkim mieszkaĂŚ w miejscu gdzie jest morze,taka restauracyjka jest niedaleko mnie ale trochĂŞ jÂą antyterroryÂści pokiereszowali jak kogoÂś Âłapali :rozglada:
oczywiÂście nie mnie :nie:

Co do restauracji na nowym œwiecie to nigdy zadnej kobiety bym tam nie zaprosi³.Zabra³em tam swoj¹ przysz³¹ ¿onê i ¿eby coœ dobrego zjeœÌ musieliœmy zmieniÌ okolicê-nie chodzi ¿e drogo ale spagetti to ja sam lepsze robiê.
ChociaÂż zawsze tĂŞ historiĂŞ wspominamy-i to jest najwaÂżniejsze w wypadzie do restauracji -Âżeby byÂło co wspominaĂŚ
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Âłe, pesymista :(


Zawsze jakaÂś kameralna knajpka siĂŞ znajdzie, a w ww. cantinie akurat oblewaÂłem z kolegÂą i paniÂą promotor naszÂą obronĂŞ.

Nie jest tania, bywam tam bardzo rzadko, ale za to mnĂłstwo brunetek zawsze tam jest :)

[ Dodano: Pon Sty 15, 2007 9:42 pm ]
hoho, nawet i Lady magazyn 24 h prowadzi dziÂś....... :roll:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Ania w roli prowadz¹cej M24h? Jeszcze tego nie widzia³em, to chyba rzadka okolicznoœÌ. Zdziwi³em siê nawet trochê widz¹c j¹ o tej porze, ale nie widzia³em programu od pocz¹tku, wiêc nie wypowiadam siê d³u¿ej w tym temacie :xx:
P.S. Teraz jest zmienniczkÂą dotychczasowych gospodarzy?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ona jest Pani Redaktor Magazynu 24h!w zupeÂłnoÂści nie jest zmienniczkÂą!zgadza siĂŞ,Âże rzadko dostaje M24h,bo Ryman i Pochanke muszÂą teÂż zarobiĂŚ na chleb :devil:

tak dawno jej nie by³o...a teraz pojawia siê w wydaniu g³ównym i ca³a lœni :szalony: :szalony: ta pewnoœÌ siebie,b³yskotliwe puenty,swoboda,ten program p³yn¹¹¹³,p³yn¹¹¹³ :roll: :roll: :roll:
UdaÂł jej siĂŞ - z pewnoÂściÂą! 8)

marynarka w granacie,niebieskie kó³eczko na klatce piersiowej i uwaga:najzwyklejsze niebieskie jeansy :szalony: :szalony: m24h,w którym niejedni siê stroj¹ jak papugi,Ania swobodnie,profesjonalnie rozmawia³a z Wassermannem,w czasie której mia³a niez³ego stresa.zacz¹³em wyrywaÌ sobie w³osy z g³owy,ale w koùcu ona nabra³a wiatru w ¿agle i prowadzi³a program jak Moj¿esz ludzi przez Morze Czerwone(nie œmiem obra¿aÌ czyichœ uczuÌ religijnych!)i zatopi³a tym samym wszelkie w¹tpliwoœci na temat tego,czy nadaje siê na Pani¹ Redaktor.
na szczĂŞÂście kilka wÂłosĂłw zostaÂło mi na gÂłowie,specjalnie je zachowaÂłem na nastĂŞpny M24h z AniÂą. ;) :jupi: :jupi:
póŸniej ci politologowie - miodzio!z naukowcami zawsze siê inaczej rozmawia ni¿ z politykami,których maniery i kultura pozostawiaj¹ wiele do ¿yczenia.
MiaÂła byĂŚ Danuta Huebner,ale w paÂłacyku michla coÂś siĂŞ musiaÂło dziaĂŚ...MoÂże specjalnie dadzÂą Jej kiedyÂś rozmowĂŞ z Huebner.
A jutro,tzn DnÂŻ...ktĂłrego nie zobaczĂŞ...ale to co dziÂś widziaÂłem i sÂłyszaÂłem...:szalony:

ups za 4 godz.wstajê...no có¿,nikt za mnie nie przeczyta xerówek :( jedyne napewno ci wyniesiesz ze studiów to stosy xerówek.Nostromo ty ju¿ jesteœ za tym 8) a ja siê zastanawiam co bêdzie póŸniej i wolê ten studencki czas imprez i zarywanych nocy przed sesj¹..bo kolejnym etapem bêdzie ciê¿ka praca i ...rodzina :hmm: Adam coœ o tym wie...a ja nie mam zielonego pojêcia..na razie zastanówmy siê nad losem rodziny Jot. - a tak naprawdê jeszcze nie rodziny :devil:

jestem zaczarowany! :szalony: po prostu nara..........
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 22 gości