Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mandi pisze:
adam pisze:od jakiegos czasu sam prĂłbujĂŞ coÂś na jej palcach wypatrzeĂŚ i nie miaÂłem szczĂŞÂścia -pewnie mĂŞÂżatka :mhm:
No, tak. Nie trzeba nosiĂŚ obrÂączki aby byĂŚ zamĂŞÂżnÂą/Âżonatym, tak jak w przypadku moich rodzicĂłw.
Albo naprzykÂład ......... :rozglada:
Âżeby daleko nie szukaĂŚ..... :spiewa:
Ja :rozglada: :rozglada:
Nie wiem czy w tym stanie obrÂączka wogĂłle wchodzi na palec
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

nie wiem czy wiecie, ale Magda dwa dni temu urodziÂła synka... maÂły ma na imiĂŞ Iwo... gratulujĂŞ Magdzie! :brawa: :brawa: :brawa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nie wiem jak inni ale ja nie wiedziaÂłem :aniol: RĂłwnieÂż serdeczne gratulacjĂŞ :aniol: :aniol:
Iwo :aniol: -rzadkie imiĂŞ,sam miaÂłem podobno mieĂŚ tak na imiĂŞ :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

RĂłwnierz Âżycze wszystkiego najlepszego :tanczy: :tanczy: :brawa:
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elfika »

Pozdrawiam bardzo serdecznie i ÂżyczĂŞ wszystkiego najlepszego dla p. Magdy i jej synka Iwa. :tanczy: :brawa: :lol: :brawa:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

W niedzielnym poranku tvn24 byÂły pokazane zdjĂŞcia Iwa :) Co prawda nic nie wspomnieli, a przynajmniej ja nic nie sÂłyszaÂłem, o Magdzie Sakowskiej przy ich pokazywaniu, ale wÂątpiĂŞ, Âżeby aÂż dwĂłch chÂłopakĂłw w rodzinie tvn24 o tym samym imieniu siĂŞ urodziÂło.

Operator PaweÂł [prawdopodobnie ten sam co przygotowywaÂł z KubÂą PoradÂą dzieĂą na Âżywo od kuchni] opowiadaÂł, Âże Iwo nic innego nie robi, tylko spi i je :)

WyglÂąda na to, Âże mamy kolejnÂą tvnowskÂą rodzinĂŞ :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Oryginalne imiĂŞ ;)
Kiedy doroÂśnie, kumple bĂŞdÂą woÂłaĂŚ :
"serwus Iwo, stawiasz piwo" :devil:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Maciekw pisze:Operator PaweÂł [prawdopodobnie ten sam co przygotowywaÂł z KubÂą PoradÂą dzieĂą na Âżywo od kuchni] opowiadaÂł, Âże Iwo nic innego nie robi, tylko spi i je
Czy to znaczy, Âże Iwo jest synem Magdy i operatora PawÂła? :shock: :mhm: Mam nadziejĂŞ, Âże mamusia bĂŞdzie jak najdÂłuÂżej na urlopie. Najlepiej wychowawczym bo trwa aÂż 5 lat. Bez niej TVN24 jest o wiele lepszy.
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Mandi pisze: Czy to znaczy, Âże Iwo jest synem Magdy i operatora PawÂła? :shock: :mhm: Mam nadziejĂŞ, Âże mamusia bĂŞdzie jak najdÂłuÂżej na urlopie. Najlepiej wychowawczym bo trwa aÂż 5 lat. Bez niej TVN24 jest o wiele lepszy.
No wiesz?! :D Hehehe mi jej brakuje
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Pani Magda troche poszÂła w niepamiĂŞĂŚ.
Jestem ciekaw, kiedy wrĂłci. Troche mi jej brakuje.
Urlop macierzyĂąski trwa teoretycznie chyba 18 tygodni, wiĂŞc moÂże niedÂługo moÂżemy siĂŞ jej spodziewaĂŚ :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

CzytaÂłem gdzieÂś-nie pamiĂŞtam ÂźrĂłdÂła ale pisali,Âże ma wrĂłciĂŚ od paÂździernika :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Madzia Sakowska!wÂłaÂśnie sobie przypomniaÂłem,Âże kogoÂś brakowaÂło w skÂładzie TVN24!!jak ja mogÂłem zapomnieĂŚ!! :hmm: :hmm: to znaczy,Âże na sesji zdjĂŞciowej szĂłstych urodzin TVN24 raczej jej nie bĂŞdzie :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

aveo pisze:Madzia Sakowska!wÂłaÂśnie sobie przypomniaÂłem,Âże kogoÂś brakowaÂło w skÂładzie TVN24!!jak ja mogÂłem zapomnieĂŚ!! :hmm: :hmm: to znaczy,Âże na sesji zdjĂŞciowej szĂłstych urodzin TVN24 raczej jej nie bĂŞdzie :mhm:
A gdzie taka sesja ma siĂŞ ukazaĂŚ :cicho:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

w zesz³ym roku profesjonalna sesja by³a w 'Gali'.profesjonalna bo nawet na tle helikoptera ;) bo w innych gazetach np na ok³adce programu wyborczej to zdjêcia najpopularniejszych osób tylko by³y :/ albo opisy studia i historia TVN24,kogo to obchodzi,widzowie ¿¹daj¹ innych rzeczy ;) :devil: :devil: tzn dziennikarzy...tzn dziennikarek :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Bardziej dziennikarek niz dziennikarzy :devil: A Ania albo Joasia byÂły nie zapominajÂąc o Magdzie??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości