Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kania pisze:Pani Anna nie mia³a d³ugiego urlopu po œlubie. Pojawi³a siê na wizji. Oj nie dadz¹ dziennikarzom odpocz¹Ì.
No wÂłaÂśnie widzĂŞ jÂą dziÂś w raporcie i oczom nie wierzĂŞ ... :shock: :shock: :shock:
Co Ania juÂż w piÂątek byÂła w pracy? :shock: :shock:

Zatem mo¿e to jakaœ ratalna podró¿ poœlubna :> Tydzieù ... wróÌ raz, dwa ... piêÌ dni tu, kolejne piêÌ jeszcze gdzie indziej, ale za jakiœ czas etc.? :neutral:
To jakaÂś nowa moda? :> Nie sÂłyszaÂłem o niej :lol2:

Ale widaÌ, ¿e ma³¿eùstwo sprzyja Ania -przepiêknie dziœ siê prezentuje :lol2:
A myÂślaÂłem, Âże w momencie, kiedy stanie siĂŞ mĂŞÂżatkÂą, przestanie automatycznie wydawaĂŚ mi siĂŞ atrakcyjnÂą :devil: :devil:
B³¹d :D

No Âświetnie po prostu siĂŞ prezentuje :brawa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Co Ania juÂż w piÂątek byÂła w pracy?
A no, by³a :P Jednak specjalnie siê nie przepracowa³a tego dnia. To znaczy przynajmniej nie na antenie, poniewa¿ pomimo doœÌ d³ugiego dnia pracy (pierwszy serwis mia³a o 16, a ostatni o 23:30) to i tak swoje prezneterskie mo¿liwoœÌ prezentowa³a jedynie 5(?) razy.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

MoÂże moje pytanie jest gÂłupie -ale czy Anna KalczyĂąska nie powinna sie teraz przedstawiaĂŚ jako Anna Maciejowska? :D Chyba, Âże zachowaÂła nazwisko 8)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

AnnĂŞ KalczyĂąskÂą juÂż coraz czĂŞÂściej widujĂŞ na antenie France24 niÂż TVN24. DziÂś np. od samego rana relacjonuje wizytĂŞ Sarkozy'ego w Polsce.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

POpieram pisze:AnnĂŞ KalczyĂąskÂą juÂż coraz czĂŞÂściej widujĂŞ na antenie France24 niÂż TVN24. DziÂś np. od samego rana relacjonuje wizytĂŞ Sarkozy'ego w Polsce.
Serio?!! :shock: :shock:
Zaraz w³¹czam :neutral:
Mam nadziejê, ¿e jeszcze nie jest za póŸno :rydzyk:

A co do nazwiska, to Ania ma zostaĂŚ przy swoim :plus: Jest Âładniejsze :P i bardziej do niej pasuje :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Black Jack'62 pisze:Serio?!!
Zaraz w³¹czam
Mam nadziejê, ¿e jeszcze nie jest za póŸno
Serio :tanczy: Ale podpisana byÂła Anna Kalezynska o ile sie nie mylĂŞ :hmm:
I jeszcze zauwaÂżyÂłem ,Âże miaÂła pod notatkami podkÂładkĂŞ z logo tvn24 no ale to chyba nic dziwnego :spiewa:
A co do nazwiska, to Ania ma zostaĂŚ przy swoim Jest Âładniejsze i bardziej do niej pasuje
100% TRUE :!:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

maxxx pisze:Ale podpisana byÂła Anna Kalezynska o ile sie nie mylĂŞ :hmm:
Nie, podpisana by³a jako Ana KALCZYNSKA. A podk³adkê z logo rzeczywiœcie by³o widaÌ prawie przy ka¿dym ³¹czeniu. Swoj¹ drog¹ ciekawe, jak d³ugo Anna Kalczyùska bêdzie jeszcze relacjonowaÌ dla France24 wydarzenia z Warszawy, skoro nie tak dawno Polsat zacz¹³ wspó³pracê z t¹ stacj¹. :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ania dla France 24 - piĂŞknie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Nie miaÂł bym nic przeciwko temu, aby wszystkie panie prowadzÂące serwisy, na minutĂŞ przed rozpoczĂŞciem serwisu , byÂły pokazywane w takim zbliÂżeniu.... :tanczy: :tanczy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak Âładnie opalona jest Ania po Âślubie :uhh:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

adam pisze:Jak Âładnie opalona jest Ania po Âślubie :uhh:
Przed Âślubem teÂż byÂła opalona :D Ale po rzeczywiÂście bardziej :P ÂŚlub, Âślub ... i po Âślubie ... w trakcie relacji Ani dla France24, nie mogÂłem oderwaĂŚ oczu od mieniÂącej siĂŞ na palcu obrÂączki :spiewa:
Marcin pisze:Ania dla France 24 - piĂŞknie.
Cudownie, perfekcyjnie, fenomenalnie :brawa: Gdybym coÂś, poza nazwami polskimi z tej relacji rozumiaÂł, byÂłoby jeszcze bardziej cudownie, kapitalnie, etc. :spiewa:
A ja myÂślaÂłem, Âże tam we France24 tylko po angielsku mĂłwiÂą :mhm:
Teraz wiem, Âże nie tylko :lol2:
Niestety za póŸno siê dowiedzia³em o fakcie i relacja internetowa jest jedyn¹, któr¹ mia³em przyjemnoœÌ widzieÌ ;(
Swoj¹ drog¹ ciekawe, jak d³ugo Anna Kalczyùska bêdzie jeszcze relacjonowaÌ dla France24 wydarzenia z Warszawy, skoro nie tak dawno Polsat zacz¹³ wspó³pracê z t¹ stacj¹.
Nie sÂądzĂŞ, Âżeby w Polsacie mieli kogoÂś, kto byÂłby w stanie dorĂłwnaĂŚ Ani :nie: 8)
Nie miaÂł bym nic przeciwko temu, aby wszystkie panie prowadzÂące serwisy, na minutĂŞ przed rozpoczĂŞciem serwisu , byÂły pokazywane w takim zbliÂżeniu.... :tanczy: :tanczy:
TeÂż jestem za :lol2: W ten sposĂłb zmniejsza siĂŞ dystans miĂŞdzy widzem a prezenterkÂą :lol2: Przyjemne doznanie :D Operator wie, na co czekajÂą widzowie 8)
A tak w ogĂłle, to jestem w szoku, byÂłem w szoku, kiedy zobaczyÂłem AniĂŞ w porankowych serwisach :shock: Chyba to pierwszy raz od dÂłuÂższego czasu, a w weekendowych wydaniach, to w ogĂłle pierwszy raz Ania siĂŞ pojawia :> Ale jestem jak najbardziej za! :D Nie sÂądziÂłem do tej pory, Âże porankowe serwisy mogÂą byĂŚ tak interesujÂące :lol2:
Ale jest teÂż druga - zÂła strona medalu :uhh:
Nie mia³em kiedy, podczas dzisiejszego Poranka, wyjœÌ i zrobiÌ sobie œniadania :devil: Tak mnie do telewizora przyssa³o :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Ana Kalezynska dziœ znowu nadawa³a relacje dla France24 :D Mia³am przyjemnoœÌ s³yszeÌ jedn¹ relacjê - by phone - tym razem po angielsku Anna mówi³a :tanczy: O planowanym blokowaniu, przez Polskê, szczytu UE Francuzom opowiada³a ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

A ja trochĂŞ zrozumiaÂłam francuskÂą relacjĂŞ Anny. Ciekawe, Âże Francuzi nazywajÂą system pierwiastkowy systemem kwadratowym. Anna ma dobry akcent. TeÂż bym chciaÂła tak pÂłynnie mĂłwiĂŚ po francusku.
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

FRANCE 24 in English - 10.30

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Nie orientujĂŞ siĂŞ, ale czy czĂŞsto siĂŞ zdarza, ze polscy dziennikarze pojawiajÂą siĂŞ w zagranicznych mediach? :shock:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości