Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jedna z nielicznych osĂłb ktĂłra mnie caÂłkowicie rozumie i wie naprawdĂŞ co siĂŞ dzieje w tvn.
Ja wam mĂłwiĂŞ, Âże Anity znikniĂŞcie z faktĂłw moÂże byĂŚ juÂż kwestiÂą czasu a wszystkie znaki na to wskazujÂą. Np. to, ze skrĂłcono jej dyÂżur poranny i zabrali magzyn 24 godziny a od 3 dni non stop jest jĂŞdrzejowska. Ona jest w najlepszym czasie antenowym i prowadzi magazyn 24 godziny. Po prostu to jest tak czytelne i dla kaÂżdego czÂłowieka powinno byĂŚ jasne.
W Faktach rĂłwnieÂż caÂły cas jest ograniczana i caÂły czas ma coraz mniej wydaĂą.
Jestem bardzo ciekaw samopoczucia Anitki i jej reakcji na to wszytko. PrzecieÂż napewno to wszytko do niej dociera a napewno ktoÂś moÂże to jej przekazaĂŚ.(mama Anitki mĂłwiÂła, ze czyta wszytko o Anitce w internecie).

Naprawdê Anitko szczerze ci wspó³czuje i jestem za³amany tym wszystkim co oni z tob¹ robi¹. Po prostu jesteœ za dobra na stacje waltera i jeszzce do tego znalaz³aœ siê w sytuacji, ¿e twoja pozycja ca³y czas jest podwa¿ana.

KtoÂś mĂłwiÂł i sama Anitka o tym mĂłwiÂła, Âże ceni pochanke ale w tej sytuacji kiedy Anitka moÂże byĂŚ przez niÂą wyrzucona to napewno nie bĂŞdÂą siĂŞ tak lubiĂŚ. To jest po prostu niemoÂżlwe.

Przychodzi pewien dzieù w którym nie widzisz swojego nazwiska w grafiku i jest to ju¿ twó koniec. Myœlicie naprawdê, ¿e tak trudno pozbyÌ siê Anitki. Jak tak myœlicie to jesteœcie w g³êbokim b³êdzie. Kiedyœ nam siê wydawa³o, ¿e lis jest nietykalny a jednak siê myliliœmy i wylecia³ szybciej ni¿ komukolwiek siê to wydawa³o.

Jak nie bĂŞdzie Anitki w faktach w weekend lub dalej bĂŞdÂą jej ograniczaĂŚ dyÂżur w tvn24 to bĂŞdzie to oznaka, Âże czas Anitki dobiegÂł juÂż koĂąca. MoÂże jeszcze bĂŞdzie w weekend ale co bĂŞdzie dalej to nikt nie wie.
MoÂżecie mĂłwiĂŚ co chcecie ale ja ostatnio po Anitce wyczuwam niepokĂłj i brak tego bÂłysku w jej oczach. To jak ludzie siĂŞ zachowujÂą, jak wyraÂżajÂą swoje emocje czy jakie dajÂą nam gesty jest bardzo waÂżne. Nie da siĂŞ tego wszystkiego oddzieliĂŚ i udawaĂŚ, Âże wszystko jest w porzÂądku.

To jest po prostu obrzydliwe i nieludzkie. :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Czêsto my sami nie mo¿emy tego przyj¹Ì do swojej œwiadomoœci bo wydajê siê nam to niewiarygodne i sprzeczne z naszym kodeksem moralnym ale pamiêtajmy, ¿e ludzie s¹ okrutni a zniszczyÌ cz³owieka mo¿na bardzo ³atwo.

Kamuii masz racje. Aby ktoœmóg³ przyjœÌ odejœÌ musi ktoœ. Jest to chyba dla wszytkich normalne i zrozumia³e. Nied³ugo tak jak kamuii pisa³ mo¿e im dni zabrakn¹Ì a nawet ju¿ brakuje. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nepotyzm, nepotyzm i jeszcze raz nepotyzm. MyÂślaÂłem, Âże tvn powinien byĂŚ od tego wolny ale jak wszyscy wiemy nie jest i te wszystkie najgorsze brudy z polityki wkroczyÂły na grunt tvn-u i caÂły czas osiÂągajÂą ogromne rozmiary.
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Yo !
Ja oferuje wysoko rozdzielczĂłwki + czĂŞÂści faktĂłw lub innych programĂłw z jej udziaÂłem :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) .
Ostatnio zmieniony czwartek 09 wrz 2004, 16:48 przez LordTomas, łącznie zmieniany 1 raz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Anita zdegradowana do popoÂłudnia, ale to tez coÂś bo jakby jej miaÂło wcale nie byĂŚ to.... :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Anita Werner prowadziÂła dziÂś "Fakty 16:45" 8)
DoœÌ czesto siê myli³a... ale to raczej na pocz¹tku.
:)
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Yo !
Szkoda Âże Anita prowadzi tylko fakty popoÂłudniowe , ale mam nadziejĂŞ Âże jutro bĂŞdzie w wieczornych :D .
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ti jest juÂż degradacja Anity i jej koniec. Niech mi nikt nie mĂłwi, Âże byÂł to przypadak bo w to nie uwierzĂŞ. Specjalnie jÂą zepchniĂŞto tam aby zrobiĂŚ miejsce dla Pochanke.
DoœÌ czesto siê myli³a... ale to raczej na pocz¹tku.
Jak mia³a siê nie myliÌ jak ma œwiadomoœÌ, ¿e to ju¿ koniec i prawdopodobnie nie chc¹ ju¿ jej w faktach o 19.00 lub chc¹ j¹ bardzo ograniczyÌ. Anitka tych faktów nie prowadzi³a 0,5 roku a redo by³a wtedy po 5 razy w tygodniu wiêc chyba wszystko jest jasne.
To jest analogiczna sytuacja jakby pieĂąkowskÂą dali do wiadomoÂści o 15.00
a wiadomo, ze nigdy tak nie zrobiÂą a z AnitkÂą juÂż tak zrobili.
Na Âżadnym poczÂątku szymonie. Anitka musi byĂŚ w faktach o 19.00 a nie w faktach o 16.45 ktĂłrych nikt nie oglÂąda i ktĂłre nie majÂą Âżadnej renomy i. To jest tak jakby prowadziÂła serwis w tvn24. :cry: :cry: :cry: :cry:

To jest straszne i ca³y czas widzê w Anitce smutek i niepewnoœÌ.

No wÂłaÂśnie niech bĂŞdzie jutro o 19.00 bo jak bĂŞdzie tak jak dzisiaj to oznacaĂŚ to bĂŞdzie jej koniec.
Marci nie powinien prowadziĂŚ faktĂłw 5 razy w tygodniu tylko 4 a Anitka od pt-niedz.)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Sam nie wiem, czy siĂŞ cieszyĂŚ, czy pÂłakaĂŚ?

Anita prowadziÂła dziÂś Fakty popoÂłudniowe! Co chyba w zaistniaÂłej sytuacji oznacza, Âże jedyny kawaÂłek chleba, ktĂłry jej przydzielili? Bo przecieÂż kandydatĂłw do podziaÂłu jest kilku!
pomyliÂła siĂŞ, oh naprawdĂŞ tragedia, ale czym to byÂło w zestawieniu z KolĂŞdÂą- ZalewskÂą, ktĂłra zapomniaÂła nazwisk generaÂła :lol: ?

Oj, oj, pani Justyno, czy pani nie widzi, jakie zamieszanie wprowadziÂła pani swoim pojawieniem siĂŞ w Faktach :twisted: ?

Z drugiej strony - miÂło byÂło, nawet mogĂŞ napisaĂŚ, Âże fajnie byÂło zobaczyĂŚ AnitĂŞ w popoÂłudniowych Faktach – lubiĂŞ patrzeĂŚ takÂże na jej dÂłonie – no i te Fakty majÂą jakiÂś swĂłj urok :wink: :lol: !

Jednak¿e to nie zmienia faktu, i¿ Anita zesz³a o stopieù ni¿ej! To tak jakby licealistka zasiad³a w ³aweczce przedszkolaka! I nie chodzi mi tylko o wielkoœÌ biurka w nowym studio, które najwyraŸniej budowano pod kurdupów!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja nie akceptuje Anitki w faktach poppoÂłudniowych bo patrzĂŞ na niÂą z wielkim bĂłlem bo sprowadzili jÂą na same dno.

Anita nie by³ taka jak w faktach g³ównych. To jest inna Anitka, Anitka której zabrano fakty o 19.00 i Anita która zosta³a skrzywdzona.
Black nie ma siĂŞ z czego cieszyĂŚ bo to oznacza jej caÂłkowity koniec i upadek. Kamuii napewno mnie zrozumie bo wie jakÂą wagĂŞ majÂą fakty o 19.00 a jakÂą o 16.45. O 16.45 sÂą ci ktĂłrzy nie zasÂługujÂą na fakty o 19.00 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

michos pisze: O 16.45 sÂą ci ktĂłrzy nie zasÂługujÂą na fakty o 19.00 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A w serwisach informacyjnych sa ci ktorzy nie zaslugujÂą nawet na Fakty popoÂłudniowe, wiĂŞc kompletnej degradacji do niÂższej ligi jeszcze nie ma.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Czyli Anitka jest w tej chwili na samym dnie i jest teraz w ostatniej lidze.
Chyba nadszedÂł jej koniec. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Spokojnie, zobaczymy kogo dadzÂą na weekend.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Anitka powinna byĂŚ od pt-niedz czyli marcin powinien dzisiaj zapowiedzieĂŚ AnitkĂŞ a do koĂąca nie wiadomo jak bĂŞdzie. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Wasza kochana Anitka prowadziÂła dziÂś fakty o 16:45 [ na uwagĂŞ zasÂługuje inne umiejscowienie prezentera niÂż w faktach o 19 ] wiĂŞc wnioskujĂŞ z tego, Âże Anitka bĂŞdzie wraz z PatrycjÂą prowadziÂła popuÂłudniowe serwisy a Pochanke z Marcinem i Rymanem od pon. - pt.
Tylko kto poprawdzi wydania weekendowe? Anitka? i Kajdan ? !!!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Anita ma prowadziÌ tylko fakty g³ówne bo fakty popo³udniowe to degradacja.
Nie strzelaj kiedy kto bĂŞdzie prowadziÂł fakty bo i tak nie zgadniesz. To jest nimoÂżliwe.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Ta reklama byla bardzo wymowna. Nie ma na co liczyĂŚ, Anite zdegradowali do FaktĂłw popoludniowych :?
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 22 gości