Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Stary,koope lat
DosyĂŚ juÂż tych powitaĂą :stop: :stop:
Walczy z patologiami jak PiS
Albo z patologiami PiS :shock:
Ale nie :nie: , ona ostatnio to z patologiami spoÂłecznymi tylko walczy ;( ;(
Ah przepraszam-jak mogÂłem zapomnieĂŚ
ÂŻeby Ona siĂŞ Nami choĂŚ w poÂłowie tak zajmowaÂła jak tymi wyrobami
Niestety AÂśka dziÂś znĂłw siĂŞ nie popisze :nie:
A wszystko przez KuÂżniara :twisted: Bo jakby poszedÂł na urlop wczeÂśniej to Porada mĂłgÂłby robiĂŚ coÂś wiĂŞcej niÂż tylko poranki :twisted:
I byÂłoby z korzyÂściÂą dla wszystkich- bo Joasia chasaÂła by sobie jako reporterka, a poranki z KuÂźniarowym sÂą weselsze :tanczy: :tanczy:
Tak,poza tym Asia jest wszechstronnie uzdolniona Wszedzie sie sprawdza
Ciekawe, jakby relacjonowaÂła utkniĂŞcie w windzie ÂŁyÂżwiĂąskiego :devil:
Tak,to wydaje sie najrozsadniejsze wyjÂście poszukac odpowiedzi u ÂźrĂłdÂła

tylko ktoÂś musiaÂłby sensowne pytania zadawaĂŚ :rydzyk: :rydzyk: Bo znajÂąc Âżycie to zapytajÂą jÂą jak wyglÂąda jej dzieĂą pracy :devil: :devil:
A to to my wiemy :roll:
Jaka super pani redaktor UÂśmiechniĂŞta i w ogĂłle-bomba
Szkoda,Âże to historia-ale moÂże to nic straconego
No miejmy nadzieje :rydzyk: :rydzyk: Chyba tylko Bozia moÂże juÂż w tej sprawie poradziĂŚ :devil:
P.S Forum siĂŞ coÂś ruszyÂło po tych awariach-moÂże to znak ,Âże jutro siĂŞ coÂś ruszy w sprawie Naszej Joasi
Forum znowu staje ( :shock: ) tak jak i Joasiowe reporterowanie ;( ;(
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

Weekend bez TVN24, weekend bez Joasi... jakiÂś taki smutny, jakby jesieĂą przyszÂła wczeÂśniej...

Jaka jest szansa, Âże nasz anioÂłek bĂŞdzie dziÂś w PzP ?

Cieszy mnie, ¿e podejmowane s¹ kolejne próby rozwiania mroków spowijaj¹cych Joasiowe tajemnice... Tak, tak, Jej przesz³oœÌ wymaga przeœwietlenia... choÌ dla naszego uwielbienia dla niej jest to zupe³nie bez znaczenia.
Signum + Militie + Templi + Joanni
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:tylko ktoÂś musiaÂłby sensowne pytania zadawaĂŚ Bo znajÂąc Âżycie to zapytajÂą jÂą jak wyglÂąda jej dzieĂą pracy
A to to my wiemy
No to nie ma wyjÂścia tylko My musimy byĂŚ tymi pytajÂącymi :D
Tylko jak to zrobiĂŚ Âżeby Ona nie wiedziaÂła ,Âże My to My :mhm: :tanczy:
Archont pisze:Jaka jest szansa, Âże nasz anioÂłek bĂŞdzie dziÂś w PzP ?
100% :aniol: -jedyne co moÂże Jej w tym przeszkodziĂŚ to jakaÂś burza polityczna :cicho:
... choĂŚ dla naszego uwielbienia dla niej jest to zupeÂłnie bez znaczenia.
Tak jest !! :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jaka jest szansa, Âże nasz anioÂłek bĂŞdzie dziÂś w PzP ?
Jak juÂż maxxx wspomniaÂł 100 procentowa ;( ;(
I wcale mnie to nie cieszy, bo ile tej KryĂąskiej jest w PzP :twisted: :twisted:
No to nie ma wyjÂścia tylko My musimy byĂŚ tymi pytajÂącymi
Tylko jak to zrobiĂŚ Âżeby Ona nie wiedziaÂła ,Âże My to My
Na to wychodzi :devil: A kto by chciaÂł ten wywiad przeprowadziĂŚ :shock:
To musiaÂłby byĂŚ ktoÂś, kto Âładnie siĂŞ wysÂławia, bo ja to bym siĂŞ skompromitowaÂł :uhh:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mam pytanie do fanĂłw Joanny KryĂąskiej. Czy ktoÂś z was zweryfikowaÂł informacjĂŞ jakoby wymieniona Panna przed podjĂŞciem pracy w TVN24 byÂła rzecznikiem prasowym biaÂłostockiego sanepidu?
Jak Joasia miaÂła swĂłj temat w Wikipedii to byÂła tam taka informacja :cicho:

Arczi super caps lokĂłwko mikrofonu :brawa: :brawa: :brawa:
moÂżemy teraz z Maxxxem powiedzieĂŚ Niech nie wierni Tomasze dotknÂą ran naszych :devil:
Kryniula pewnie dziÂś teÂż w PZP 8)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jak Joasia miaÂła swĂłj temat w Wikipedii to byÂła tam taka informacja
A czemu Âźli ludzie zlikwidowali temat Joasiowy na Wikipedii ;( ;(
Arczi super caps lokĂłwko mikrofonu
moÂżemy teraz z Maxxxem powiedzieĂŚ Niech nie wierni Tomasze dotknÂą ran naszych
WÂłaÂśnie zamieÂściÂłem go po to, by laicy wreszcie mogli siĂŞ dowiedzieĂŚ co to za tajmnicze urzÂądzenie ta mokrofono- lokĂłwka :devil: :devil:
Kryniula pewnie dziÂś teÂż w PZP
No niestety wci¹¿ te PzP ;( ;( ¯eby tylko ¿aden Ziober Joasi programu znowu z ramówki nie wyrzuci³ :rydzyk: :rydzyk:

PS. Maxxx, twoj avatar prezentuje siĂŞ bardzo przyzwoicie :brawa: :brawa: Co to za Âładna Pani na nim jest :tanczy:
TNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:37

Post autor: TNT »

WykorzystujÂąc dane dostĂŞpne w internecie moÂżna sporzÂądziĂŚ roboczÂą wersjĂŞ Joasiowego CV:

1986 do 1995-szkoÂła podstawowa (zerĂłwka byÂła chyba obowiÂązkowa kiedyÂś)
1995 do 1999-liceum
1999 do 2000-szkoÂła wyÂższa,kierunek dziennikarstwo
2000 do 2005-szkoÂła wyÂższa,kierunek politologia
2005 do dzisiaj-praca w TVN24

Na tym forum znajduje siĂŞ informacja,iÂż Joanna przed studiowaniem politologii uczyÂła siĂŞ dziennikarstwa,dlatego zaÂłoÂżyÂłem takÂą wersjĂŞ jako najbardziej prawdopodobnÂą. Nie rozumiem jednak kiedy Ona miaÂła czas na pracĂŞ w sanepidzie. Jedyne rozwiÂązanie to takie,Âże zajmowaÂła siĂŞ tym przez bardzo krĂłtki czas zaraz po ukoĂączeniu studiĂłw,bo juÂż w listopadzie 2005 byÂła widoczna jako reporterka. Jest jednak pewne ale...dostĂŞpne komentarze rzecznika sanepidu Joanny KryĂąskiej pochodzÂą miedzy innymi z marca 2004,czyli goÂłym okiem widaĂŚ,Âże coÂś tu jest nie tak. PrzychodzÂą mi wiĂŞc do gÂłowy trzy rozwiÂązania:
-chodzi o zupeÂłnie innÂą JoannĂŞ KryĂąskÂą
-Joasia studiowaÂła zaocznie
-albo ja nie potrafiĂŞ liczyĂŚ :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

WykorzystujÂąc dane dostĂŞpne w internecie moÂżna sporzÂądziĂŚ roboczÂą wersjĂŞ Joasiowego CV:

1986 do 1995-szkoÂła podstawowa (zerĂłwka byÂła chyba obowiÂązkowa kiedyÂś)
1995 do 1999-liceum
1999 do 2000-szkoÂła wyÂższa,kierunek dziennikarstwo
2000 do 2005-szkoÂła wyÂższa,kierunek politologia
2005 do dzisiaj-praca w TVN24
Heh, widzĂŞ, Âże prawdziwy dziennikarz Âśledczy z Ciebie :devil: :devil:
Na tym forum znajduje siĂŞ informacja,iÂż Joanna przed studiowaniem politologii uczyÂła siĂŞ dziennikarstwa,dlatego zaÂłoÂżyÂłem takÂą wersjĂŞ jako najbardziej prawdopodobnÂą.
A nie zwrĂłciÂłem na to uwagi :shock: Ale moÂżliwe jest teÂż to, Âże dziennikarstwa uczyÂła siĂŞ studiujÂąc politologie- bo dziennikarstwo to jeden z przedmiotĂłw na politologii jest :D
Nie rozumiem jednak kiedy Ona miaÂła czas na pracĂŞ w sanepidzie.
Ja tez tego nie rozumiem, moÂże to po prostu nie byÂła ona :hmm:
TNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:37

Post autor: TNT »

MoÂżliwe,Âże rĂłwnolegle uczyÂła siĂŞ politologii i dziennikarstwa,ale i tu pojawiajÂą siĂŞ znaki zapytania. Po pierwsze mĂłwione byÂło na forum,Âże politologii uczyÂła siĂŞ dopiero po dziennikarstwie. A poza tym to i tak nie wyjaÂśnia pracy w sanepidzie w marcu 2004 roku.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

TNT pisze:MoÂżliwe,Âże rĂłwnolegle uczyÂła siĂŞ politologii i dziennikarstwa,ale i tu pojawiajÂą siĂŞ znaki zapytania. Po pierwsze mĂłwione byÂło na forum,Âże politologii uczyÂła siĂŞ dopiero po dziennikarstwie. A poza tym to i tak nie wyjaÂśnia pracy w sanepidzie w marcu 2004 roku.
No czyli wychodzi na to, Âże tej tajemnicy nie rozwikÂłamy tylko w oparciu o dane z forum i internetu ;( ;(
Tutaj trzeba by byÂło z JoasiÂą pogadaĂŚ :devil:

Ja tymczasem stopniujÂąc emocja zamieszczam kolejnÂą porcje dosyÂłowych capsĂłw :D
Obrazek Obrazek [/quote]
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Na tym ostatnim capsie sobie mysli :D :arrow:
"A g³ówkujcie sobie dalej czy pracowa³am w Sanepidzie czy nie" ;)

Strasznie to wÂątpliwe,a tez jakies praktyki czy coÂś-to za mloda by byÂła na to a poza tym to siĂŞ nijak ma do kierunku Jej studiĂłw :nie:
A Ona byla rzeczniczkÂą tego Sanepidu-jeÂśli to Ona :shock: -owa Joanna KryĂąska( :shock: ) :?:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Na tym ostatnim capsie sobie mysli
"A g³ówkujcie sobie dalej czy pracowa³am w Sanepidzie czy nie"
No i mamy ciĂŞÂżki orzech do zgryzienia :shock:
Ale jeszcze pamiĂŞtajmy, Âże Joasia odbywaÂła praktyki w telewizyjnej agencji informacyjnej :shock:
WiĂŞc chyba z tym sanepidem to nie ona :nie: Nigdy z resztÂą tego nie wyjaÂśnimy ;(

Ale piĂŞkny uÂśmiech na ostatnim capsie :jupi:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Chyba epsztajnek dziÂś siĂŞ nie pojawi ze swoimi ujĂŞciami,wiĂŞc zamieszczam swoje :P
Joasia w 'PzP' :aniol: :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Joasia ma tam taki fajny podest co widaĂŚ na pierwszym zdjĂŞciu :tanczy: ,mĂłgÂłby byc jeszcze wyÂższy :P -jak ksiÂądz na kazaniu :rozglada:


Dziœ tak ogl¹da³em zwracaj¹c g³ównie uwagê w jaki sposób zapowiada kolejne tematy 8)
Chyba juz siĂŞ bardzo pewnie czuje w tym programie,jest Âświetnie przygotowana-tego Jej nie moÂżna odmĂłwiĂŚ :brawa:
WyraÂźnie siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła mĂłwiÂąc o tych radnych co postanowili powalczyĂŚ argumentami siÂły :shock: -czyÂżby lubiÂła boks :shock: :P
ZaprosiÂła na jutro-tak wiĂŞc znĂłw bedzie-zobaczymy co dalej jak wrĂłci J.KuÂźniar :uhh:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Chyba epsztajnek dziÂś siĂŞ nie pojawi ze swoimi ujĂŞciami,wiĂŞc zamieszczam swoje
Joasia w 'PzP'
Dobrze, Âże zamieÂściÂłeÂś, bo niestety nie miaÂłem okazji oglÂądaĂŚ :nie: ;( ;(
Ale widzĂŞ, Âże jak zwykle bardzo Âładnie wyglÂądaÂła i w koĂącu nikt jej nie przerwaÂł :tanczy: :tanczy:
Joasia ma tam taki fajny podest co widaĂŚ na pierwszym zdjĂŞciu ,mĂłgÂłby byc jeszcze wyÂższy -jak ksiÂądz na kazaniu
WÂłaÂśnie ten podest zawsze mi siĂŞ kojarzyÂł z koÂścioÂłem :devil: :devil:
Dziœ tak ogl¹da³em zwracaj¹c g³ównie uwagê w jaki sposób zapowiada kolejne tematy
Chyba juz siĂŞ bardzo pewnie czuje w tym programie,jest Âświetnie przygotowana-tego Jej nie moÂżna odmĂłwiĂŚ
JuÂż w pierwszym programie dobrze sobie radziÂła, wiĂŞc juÂż za ktĂłrymÂś razem z kolei wiadomo, Âże jest Âświetnie :jupi:
WyraÂźnie siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła mĂłwiÂąc o tych radnych co postanowili powalczyĂŚ argumentami siÂły -czyÂżby lubiÂła boks
MoÂże sama trenuje :shock: :shock: Czyli nie musimy siĂŞ martwiĂŚ, Âże ktoÂś jÂą napadnie :devil: :uhh:
ZaprosiÂła na jutro-tak wiĂŞc znĂłw bedzie-zobaczymy co dalej jak wrĂłci J.KuÂźniar
To jest skandal, bo Porada teÂż miaÂł prowadziĂŚ ten program :twisted: :twisted:
PostulujĂŞ, by w takim razie nastÂąpiÂła zamiana rĂłl- Porada do PzP, Joasia do poranka :devil: :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Na korzyœÌ pracy w sanepidzie mo¿e œwiadczyÌ to ¿e Joasia u¿ywa mikrofono lokówki to przepêdzania ró¿nych insektów w czuprynki rezonansem magnetycznym :spiewa: :devil:
A na nie korzyœÌ to to ¿e kiedyœ widzia³em ¿e lokówko mikrofon le¿a³ na ziemi :hmm: :hmm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości