[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Bo nikt nie jeste niezastÂąpiony. Na mnie P. GÂąsowski wywarÂł pozytywne wraÂżenie. TrochĂŞ mu siĂŞ jĂŞzyk plÂąta - no ale jak sama Kasia Skrzynecka powiedziaÂła - dowiedziaÂł siĂŞ o wszystkim w nocy. I jest wg. mnie najlepszym kandydatem na miejsce UrbaĂąskiego. Ma tremĂŞ i nie umi tego zamaskowaĂŚ, gubi siĂŞ, ale Kasia jest przytomna i go ratuje. Obawiam siĂŞ co bĂŞdzie, jak zostanie sam. Troche siĂŞ zdziwiÂłem, jak na poczÂątku zobaczyÂłem samÂą KasiĂŞ, ale to nawet fajnie wypadÂło. Dowcipy majÂą taki sam styl jak UrbaĂąskiego - co potwierdza stwierdzenie, Âże to sÂą dowcipy wyreÂżyserowane.
Dla GÂąsowskiego narazie 2.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

WÂłaÂśnie taka maÂła dygresja przyszÂła mi do gÂłowy w zwiÂązku z Bosakiem i LewandowskÂą. Oni tym wystĂŞpem w TzG trafili w dziesiatkĂŞ, od dwĂłch dni trwa wÂłaÂśnie kampania wyborcza, i lepszej chyba by nie mogli mieĂŚ.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Czo³ówka œwietna. Grafika ogólnie ekstra. W³aœnie na widowni mign¹³ mi Andrzej Lepper. Trochê mnie te¿ zdziwi³ g³os G¹sowskiego po reklamach - by³em przyzwyczajony do Urbaùskiego i myœlê, ¿e trudno bêdzie siê przyzwyczaiÌ do nowego prowadz¹cego.
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

Nika pisze:WÂłaÂśnie taka maÂła dygresja przyszÂła mi do gÂłowy w zwiÂązku z Bosakiem i LewandowskÂą. Oni tym wystĂŞpem w TzG trafili w dziesiatkĂŞ, od dwĂłch dni trwa wÂłaÂśnie kampania wyborcza, i lepszej chyba by nie mogli mieĂŚ.
pomyÂślaÂłam dokÂładnie o tym samym :D ale ciekawe jak to bĂŞdzie, bo Bosak cos wspominaÂł, Âże jednÂą z moÂżliwoÂści zrewania kontraktu z TzG jakÂą sobie zastrzegÂł bĂŞdÂą ewentualne wybory... wiĂŞc ciekawe czy bĂŞdzie taĂączyÂł czy odejdzie...
cudnego dnia :D
Kelly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 20 lis 2005, 16:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kelly »

Tylko nie GÂąsowski,on jest straszny.....NIE NIE NIE NIE NIE NIE.... :neutral:
I don’tWantToBeAnythingOtherThanWhat I’veBeenTryingToBeLately..
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

GÂąsowski jest beznadziejny, ale UrbaĂąski teÂż byÂł straszny, wiec dla mnie niewiele sie zmienilo, jeden pajac zastapil drugiego. zobaczymy jak to bedzie 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Kelly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 20 lis 2005, 16:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kelly »

Mam tylko nadziejĂŞ ze nie zastÂąpiÂą go SoÂłtysikiem ktĂłry jest najgorszy z nich.Prokop byÂłby super:)
I don’tWantToBeAnythingOtherThanWhat I’veBeenTryingToBeLately..
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

G¹sowski wywiera bardzo dobre wra¿enie, choÌ do g³osu rzeczywiœcie nale¿y siê przyzwyczaiÌ... Zapowiedzi podczas gdy gwiazdy id¹ do greenroomu s¹ bardzo fajne, choÌ nieco siê j¹ka, ale pasuje mi do tego show! Decyzja - jednak dobra. Grafika bardzo mi siê spodoba³a, fajne s¹ te¿ prezentacje gwiazdy i tancerza. Wejœcie by³o bardzo fajne, Kasia wygl¹da³a jakby by³a w ci¹¿y :wink: . Na razie nie mówiê nic wiêcej. No mo¿e to, ¿e liczê na baaaardzo wysok¹ ogl¹dalnoœÌ. :tanczy:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Kuba pisze:Zapowiedzi podczas gdy gwiazdy idÂą do greenroomu sÂą bardzo fajne
Tylko, Âże nie jego autorstwa.

OgĂłlnie mi siĂŞ podoba. GÂąsowski myÂślĂŞ, Âże siĂŞ rozkrĂŞci, a my siĂŞ przyzwyczaimy.
A tak poza tym, to ciekawe kiedy UrbaĂąskiego wyrzucÂą z galerii gwiazd na oficjalnej stronie TVN:))))

[ Dodano: Nie Wrz 09, 2007 7:50 pm ]
Ale zauwaÂżyÂłem, Âże Kasia Skrzynecka teÂż siĂŞ troszeczkĂŞ gubi w nowych punktach programu takich jak np. wywiad z paniami...
Kelly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 20 lis 2005, 16:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kelly »

Tylko, Âże nie jego autorstwa.
No, wÂłasnie nie jego kaÂżdy moÂże to przeczytaĂŚ..... :neutral:
I don’tWantToBeAnythingOtherThanWhat I’veBeenTryingToBeLately..
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Pomalutku, pomalutku i z GÂąsowskiego bĂŞdzie naprawdĂŞ Âświetny prowadzÂący. MyÂślaÂłem, Âże wyjdzie poraÂżka po tym jak oglÂądaÂłem Piotra w Dubidu. Czasami jĂŞzyk mu siĂŞ plÂączĂŞ, ale to dopiero jego pierwszy odcinek. Jeszcze siĂŞ rozkrĂŞci :D. MuszĂŞ jeszcze tylko przywyczaiĂŚ siĂŞ do innego gÂłosu w zapowiedziach.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

ja GÂąsowskiego po prostu nie lubiĂŞ i nic mu nie pomoÂże, skutecznie zniechĂŞciÂł mnie do oglÂądania
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A mnie najbardziej wkurza Stachursky - daj BoÂże Âżeby odpadÂł juÂż dziÂś!!!!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Bóg mo¿e Cie pos³uchaÌ i naprawdê Stachursky mo¿e dzisiaj odpaœÌ. Ze skrêcon¹ noga na parkiet wyszed³ i nic z tego nie wysz³o. Ledwo 3 kroki zrobi³. No jeszcze takiej sceny w TzG nie by³o. Szkoda mi go.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Taa, tylko, ¿e ty na niego nie zag³osujesz, a na du¿¹ czêœÌ Polaków to dzia³a.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości