[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

G¹sowski - nieŸle. I nic wiêcej nie powiem. W jeden dzieù ciê¿ko znaleŸÌ kogoœ lepszego, dlatego narzekaÌ nie bêdê.

Natomiast co do Stachursky'ego. Dobrze, Âże siĂŞ wycofaÂł. Przykra sprawa, owszem. Ale postawienie go na pierwszym miejscu w tej sytuacji byÂło nie fair w stosunku do innych par. Szkoda trochĂŞ Dominiki, ale trudno.

Bosak powyÂżej oczekiwaĂą. :D On nawet wydaje siĂŞ byĂŚ chociaÂż trochĂŞ sympatyczny. :D

OgĂłlnie bardzo fajnie wyszÂło.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Marcin pisze: On nawet wydaje siĂŞ byĂŚ chociaÂż trochĂŞ sympatyczny. :D
zawsze wydawaÂł mi siĂŞ sympatyczny tylko niech coÂś z brwiami zrobi :roll:
Kelly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 20 lis 2005, 16:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kelly »

Mnie teÂż brakuje Huberta,on jest niezastÂąpiony,no moze gdyby wzieli Prokopa.Chyba nie przyzwyczajĂŞ siĂŞ do tego ochrypÂłego gÂłosu P.GÂąsowskiego.
Bosak bardzo fajne wraÂżenie zrobiÂł na mnie i zataĂączyÂł caÂłkiem nieÂźle
Na mnie wrêcz przeciwne wra¿enie zrobi³,widaÌ jak politycy interesuja siê krajem wol¹ karierê robiÌ.Lepper nie wiadomo po co tam by³, Lewandowsk¹ pó³nag¹ przyszed³ poogl¹daÌ czy co???
najlepszy kbaret byÂł na tvp, no takiej szopki jeszcze nie widziaÂłem, az Âżal byÂło patrzeĂŚ na to coÂś, co dziaÂło sie na ekranie mojego telewizora
Jaki kabaret??

A Stachurskiego szkoda,nawet go polubiÂłam:)
I don’tWantToBeAnythingOtherThanWhat I’veBeenTryingToBeLately..
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Brawa dla Stachurskyego za decyzjê. Dzisiaj w DDTVN powiedzia³, ¿e przez ostatni tydzieù nie trenowali przez jego kontuzjê. Czyli jak widaÌ nie by³o sensu brn¹Ì dalej w tym programie.
Bosak mnie pozytywnie zaskoczyÂł. SÂądzĂŞ, Âże jak widzowie pozwolÂą mu zostaĂŚ to siĂŞ chÂłopak rozkrĂŞci w tym programie :D
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

OczywiÂście w roli prowadzÂącego lepszy byÂł Hubert, ale przecieÂż to on chciaÂł chorych zarobkĂłw. MoÂże wydaje siĂŞ, Âże 50 tys. to 3-4 spoty reklamowe wiĂŞc niewiele, ale gdyby Hubert wynegocjowaÂł tyle to jestem pewien, Âże KaÂśka, sĂŞdziowie, reÂżyser i realizator negocjowaliby kontrakty i koszty produkcji wzrosÂłyby jeszcze bardziej. PomyÂślcie jednak - gdyby nie zmiana prowadzÂącego i maÂły szum dookoÂła tego to przecieÂż nawet byÂśmy nie zwrĂłcili uwagi na prowadzenie. ByÂłoby jak zwykle.

Niezbyt lubie GÂąsowskiego, ale nie bylo Âźle.

Co do komentarzy tu, czy na stronie g³ównej - wkurza mnie strasznie jak komentujecie, ¿e on ma nieœmieszne ¿arty i Ÿle namawia do wysy³ania smsów - ludzie jedyne co powiedzia³ ponad Huberta to to, ¿e odpad³ za wczeœnie z programu, inne teksty pisane s¹ przez t¹ sam¹ osobê, to widaÌ. W ogóle ta sama konstrukcja wypowiedzi, taki sam czas itp.

Co do wczorajszego wystĂŞpu Jacka - sÂądzĂŞ, Âże nie byÂło to do koĂąca zaplanowane, napewno przewidzieli, Âże moÂże siĂŞ zdarzyĂŚ, Âże nie dokoĂączy, natomiast orkiestra graÂła nadal, ÂświatÂła byÂły opuszczone, animator publicznoÂści jedynie zadziaÂłaÂł.


Natomiast wypadek przy podawaniu wyników - w przerwie uzgodnili to z producentem, re¿yserem i lekarzem - postanowi³ siê wycofaÌ, a aby nie posypaÌ czasu antenowego i koùcowego dreszczyku emocji re¿yser kaza³ mu og³osiÌ t¹ decyzjê na samym koùcu, aczkolwiek przed w³¹czeniem tej muzyki rodem z Milionerów.

Hubert - zachowa³ siê jak wyrafinowana gwiazda, która wchodzi za kulisy sceny, przed scen¹ parê tysiêcy widzów jak np W Sopocie i mówi, ¿e nie zaœpiewa jak nie zap³ac¹ wiêcej. Dyrektor takiego festiwalu wtedy p³acze i p³aci, bo jak gwiazda nie wyst¹pi to bêdzie na niego, a nie na gwiazdê. Tak jest teraz - Hubert pozaplanowo próbuje ugraÌ dla siebie ponad pó³ baùki, tym razem TV siê nie ugina i co ?? Odchodzi z niczym nawet jeœli jutro ju¿ bêdzie w Polsacie, czy TVP to program dla siebie mo¿e dostaÌ np. dopiero w grudniu czy w marcu, nikt te¿ nie da mu wiêcej jak te 30 tys. które by³y sum¹ za ma³¹ dla tego Pana. Przecie¿ Milionerzy w TV4 nie maj¹ takiego bud¿etu.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Kelly pisze:
najlepszy kbaret byÂł na tvp, no takiej szopki jeszcze nie widziaÂłem, az Âżal byÂło patrzeĂŚ na to coÂś, co dziaÂło sie na ekranie mojego telewizora
Jaki kabaret??
kabaret pt. "przebojowa noc" takiego chaosu i braku pomysÂłu na program jeszcze nie widziaÂłem, juz po pierwszym odcinku nastÂąpiÂł przestyt postaci nataszy urbaĂąskiej
TVN innowacja i nowoczesność...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ja nie lubiê G¹sowskiego a prowadzenie programu?...hmmm za¿uciÌ chyba mu nic nie mo¿na wmiare wpo¿¹dku.A ta edycjia wszystkie ogl¹a³am a t¹ tak wsumie od niechcenia ju¿ mi to zbrzyd³o i znudzi³o i niechce mi siê tego ogl¹daÌ.Dobrze , ¿e to ostatnia edycjia, wed³ug mnie.
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

MĂłwicie , Âże 30tys dla UrbaĂąskiego to za duÂżo dla niego ,to co powiecie Âże Tatiana Okupnik
bierze za prowadzenie gwiazdy taĂączÂą na lodzie 50 tys za odcinek co na miesiÂąc daje
200tys, a wiêc ró¿nica to 80 tys.Tak wiêc jeœli Okupnik która nie umie prowadziÌ wcale
programĂłw na Âżywo , potwierdziÂła to na festiwalu w Opolu, to UrbaĂąski mĂłgÂł dostaĂŚ wiĂŞcej.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

lukasz000 pisze:MĂłwicie , Âże 30tys dla UrbaĂąskiego to za duÂżo dla niego ,to co powiecie Âże Tatiana Okupnik
bierze za prowadzenie gwiazdy taĂączÂą na lodzie 50 tys za odcinek co na miesiÂąc daje
200tys, a wiêc ró¿nica to 80 tys.Tak wiêc jeœli Okupnik która nie umie prowadziÌ wcale
programĂłw na Âżywo , potwierdziÂła to na festiwalu w Opolu, to UrbaĂąski mĂłgÂł dostaĂŚ wiĂŞcej.
z ta ró¿nic¹ ¿e tvp nie ma tylu gwiazd do utrzymania co tvn, wiec nie mogli siê zgodziÌ, w przeciwnym razie inne osoby zaczê³yby domagaÌ siê swoich powy¿ek
TVN innowacja i nowoczesność...
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

Taniec w TVN pokonaÂł Âśpiew w Polsacie

AGB Nielsen TVN Polsat Taniec z gwiazdami Jak oni ÂŚpiewajÂą
Pierwszy odcinek szĂłstej edycji TVN-owskiego programu "Taniec z gwiazdami" z nowym prowadzÂącym, cieszyÂł siĂŞ wiĂŞkszÂą popularnoÂściÂą niÂż pierwszy odcinek drugiej edycji rozÂśpiewanego show Polsatu - "Jak oni ÂśpiewajÂą".
W sobotĂŞ ÂśpiewajÂących aktorĂłw w Polsacie oglÂądaÂło ponad 3,52 mln widzĂłw, z kolei w niedzielĂŞ tanczÂące gwiazdy w TVN-ie ponad 5,40 mln widzĂłw (wiĂŞcej o ponad 1,8 mln widzĂłw).

Taneczny show TVN-u wygraÂł takÂże z emitowanym w tym samym czasie serialem "Skazany na ÂśmierĂŚ" (ponad 4,03 mln widzĂłw). Z kolei show Polsatu nieznacznie wygraÂł z emitowanym w tym samym czasie serialem "Niania" w TVN (ponad 3,02 mln widzĂłw)
http://media2.pl/media/28055-taniec-w-t ... sacie.html
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A ja myÂślĂŞ, Âże to jednak nie byÂło wyreÂżyserowane - czy wy myÂślicie, Âże naprawdĂŞ w telewizji nie moÂże siĂŞ nic takiego staĂŚ? ÂŻe ci ludzie co tam wystĂŞpujÂą to tylko roboty, ktĂłre grajÂą przez caÂły czas? ÂŻe ich nie staĂŚ na Âżaden spontaniczny ruch?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A dla mnie sprawa dziwnie œmierdzi. Skoro jak podobno powiedzia³ dziœ sam Stachursky, ¿e przez tydzieù nie trenowli wczoraj w programie, ze przez kontuzjê i chorobê nie mogliby noralnie trenowaÌ no dlaczego nie wycofa³ siê przed startem :?: Przecie¿ nie musi liczyÌ na kasê bo do biednych nie nale¿y...Mo¿e chcia³ siê wycofaÌ ale pomyœlano, ¿e lepiej zrobiÌ to w programie bo bêdzie wiêksza ogl¹dalnoœÌ...Dziwnie dla mnie w tym momencie zachowanie Skrzyneckiej i G¹sowskiego jakoœ do naturalnych nie nale¿a³o.

No co ja zrobiĂŞ, Âże taki podejrzliwy jestem :D
ZIMA
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Super Taniec pokonaÂł reszte 8)

A Nataszka ma ÂżaÂłosne 2 mln hahahahah chciaÂłby zobaczyĂŚ mine RaczyĂąskiej (dyrektor TVP) wczoraj jak byÂł dzieĂą otwarty to mĂłwiÂła Âże to bedzie najwiĂŞkszy hit TVP no i byÂł poraÂżka totalna 8) Natasza miaÂła niby konkurowaĂŚ z TaĂącem jakoÂś im nie wyszÂło ;)

A oglÂądalnoÂśc ja wam pokÂąze teÂż spadÂło z 5 do 3,5 a to teÂż miaÂł byĂŚ taki wielki hit 8)

No to Niedziela bĂŞdzie naleÂżeĂŚ do TVN :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ale nie wiadomo kiedy Stachursky nabawi³ siê tej kontuzji. Mo¿e podzcas prób w sobotê? I myœla³ó, ¿e mu w niedziele wyjdzie.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

dlamnie to oni wszyscy wiedzieli o tym wczeÂśniej tylko , ze chcieli Âżeby powiedziaÂł w programie
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości