[TVP] Oficer

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

[TVP] Oficer

Post autor: italianaa »

OglÂądaliÂście moÂże oficera? Ja oglÂądaÂłam ostatnio w niedziele i poniedziaÂłki wieczorem i to najprawdopodobniej byÂły powtĂłrki. Co sÂądzicie o tym serialu i czy ktoÂś siĂŞ orientuje czy bĂŞdzie kolejna seria?

Obrazek
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

To, co wÂłaÂśnie emituje DwĂłjka to powtĂłrki nadawanego w TVP 1 serialu i jest to zarazem przypomnienie widzom wÂątkĂłw , gdyÂż telewizyjna DwĂłjka realizuje obecnie drugÂą seriĂŞ pod nazwÂą "Oficerowie". Nowa seria bĂŞdzie emitowana juÂż od wrzeÂśnia.
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

ano dzieki, to fajnie :-)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

I bardzo dobrze,Âże bĂŞdzie kontynuowany!'Oficer' to kawaÂł dobrej roboty TVP.Mam nadziejĂŞ,Âże Malwina oÂżyje w nowej serii... :hahaha:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

no wÂłaÂśnie... ciekawe co oni tam wymyÂślÂą.
WidziaÂłam migawki i zapowiada siĂŞ fajnie.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A wÂłaÂśnie,nie widziaÂłem tego odcinka po tym jak MalwinĂŞ zabiÂł konkubent Magdy M.W ogĂłle byÂło coÂś po tym odcinku,czy ten o ktĂłrym mĂłwiĂŞ byÂł ostatni?
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

ten byÂł ponoĂŚ ostatni
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

O to dobrze,bo kolejnego odcinka juÂż nie widziaÂłem!W nastĂŞpnej serii Kruszon musi siĂŞ zakochaĂŚ w...nie pamiĂŞtam jak ona siĂŞ nazywaÂła w filmie,Tamarze Arciuch :szalony: Ona tak ciÂągle pÂłacze przez tego Kruszona,Âżal serce Âściska! :rozglada:
w ogĂłle Tamara mieszkaÂła kiedyÂś w Gdyni!na dzielnicy koÂło ÂśrĂłdmieÂścia.chodziÂła do tamtejszego koÂścioÂła i jej dziecko biegaÂło po caÂłym koÂściele.a ona wstawaÂła i haÂłasowaÂła obcasami :lol: Jestem DOBRZE poinformowany 8) A kilka miesiĂŞcy temu kiedy byÂłem w 'Geancie' w Gdyni to wÂłaÂśnie jÂą spotkaÂłem!wybieraÂła z mamÂą proszki do prania,a ojciec cierpliwie staÂł przy wĂłzku. :D :D :D Serio :) Lecz potem udaÂła siĂŞ do innego dziaÂłu w tym konsumpcyjnym labiryncie...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Radziawa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 21:41
Lokalizacja: East Coast

Post autor: Radziawa »

aveo pisze: Lecz potem udaÂła siĂŞ do innego dziaÂłu w tym konsumpcyjnym labiryncie...
ach te burzuazyjne fanaberie naszych gwiazd, chodzic po Gancie i wybierac proszki do prania, jejku kto to widzial.
Konsumpcyjnemu szalowi mowimy stanowcze :stop:
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

aveo pisze:A wÂłaÂśnie,nie widziaÂłem tego odcinka po tym jak MalwinĂŞ zabiÂł konkubent Magdy M.W ogĂłle byÂło coÂś po tym odcinku,czy ten o ktĂłrym mĂłwiĂŞ byÂł ostatni?
no jednak to nie byÂł ostatni :? Niestety nie milam jak poinformowac bo bylam na wyjezdzie.
ByÂły jeszcze dwa. I juÂż jest koniec.
Trza czekaĂŚ na seriĂŞ c.d.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

njeeee :( jak ja teraz obejrzĂŞ te 2 odcinki... :(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

to obejrzyj chociaÂż zwiastuny na stronce
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

DziĂŞx za linka! :)

Siaki fajny wywiad :jupi: :jupi:
Wywiad z Magdalen¹ Ró¿czk¹

W serialu silna i przebojowa, w Âżyciu wraÂżliwa, spontaniczna, ale i twardo stÂąpajÂąca po ziemi. Pani komisarz Aldona Ginko to, jak dotychczas, jej najwiĂŞksza rola. Na forum internetowym to wÂłaÂśnie ona wzbudza najwiĂŞcej emocji. Przeczytajcie dlaczego tak jest.

Nie uwaÂżasz, Âże dwudziestokilkuletnia pani nadkomisarz to lekka przesada?

UwaÂżam. W serialu gram starszÂą od siebie, ale widzowi nie zostaÂło to wytÂłumaczone. ZresztÂą zawsze wydawaÂło mi siĂŞ, Âże wyglÂądam dojrzalej. Gdy miaÂłam 14 lat wyglÂądaÂłam jak 17– latka. W serialu „Oficer” pierwszy raz w Âżyciu miaÂłam nadziejĂŞ, Âże wyglÂądam na starszÂą niÂż jestem, ale widocznie i tym razem siĂŞ nie udaÂło (Âśmiech).

Internauci doœÌ wnikliwie wy³apuj¹ najmniejsze szczegó³y. Zauwa¿yli, ¿e jak na dynamiczn¹ nadkomisarz, Aldona Ginko ma zbyt wypielêgnowane paznokcie.

AleÂż ja nigdy nie pielĂŞgnowaÂłam paznokci! Mam z nimi same problemy!!! (Âśmiech).

Na akcjĂŞ wziĂŞÂła pierÂścionek zarĂŞczynowy…

TeÂż tego nie rozumiem… Jak rĂłwnieÂż tego, Âże Aldona czasami zachowuje siĂŞ jak zimna i wyrachowana modliszka. Po przeczytaniu scenariusza nie bardzo wiedziaÂłam, co jest z jej uczuciami, scenariusz nie okreÂślaÂł tego jednoznacznie. WymyÂśliÂłam wiĂŞc sobie, Âże RyÂś byÂł od zawsze najwiĂŞkszÂą miÂłoÂściÂą Aldony. Kilka lat temu byli razem, RyÂś jednak nie miaÂł doœÌ siÂły, by wyzwoliĂŚ siĂŞ ze starego zwiÂązku. ZdecydowaÂła wiĂŞc, Âże siĂŞ rozstanÂą. Wtedy pojawiÂł siĂŞ Kruszon, ktĂłry zauroczyÂł jÂą mÂłodzieĂączoÂściÂą, szaleĂąstwem, odwagÂą. AÂż nagle ponownie zjawia siĂŞ RyÂś, jej pierwsza miÂłoœÌ, ktĂłry zapewnia, Âże zmieniÂł dla niej swoje Âżycie. Zdarte powiedzenie, Âże stara miÂłoœÌ nie rdzewieje, sprawdziÂło siĂŞ. Aldona zrywa z Kruszonem, bo wie, Âże nigdy nie pokocha go tak, jak Rysia.

Ale czemu zrywa z nim w tak okrutny sposĂłb???

Bo wymyÂśliÂła sobie, Âże im szybciej i bardziej na zimno to zrobi – bĂŞdzie lepiej. Niech jÂą znienawidzi, ale niech zapomni.

– Co masz z Aldony?

Tak jak dla Aldony, tak i dla mnie ogromnie waÂżne jest zarĂłwno Âżycie osobiste, jak i zawĂłd. ChcĂŞ siĂŞ zwiÂązaĂŚ z kimÂś na staÂłe, chcĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ dom, mieĂŚ dziecko, caÂła reszta owszem, jest bardzo waÂżna, ale jednak na drugim planie.

– Na forum ktoÂś o Tobie napisaÂł: „BĂłg zsyÂła na ziemiĂŞ czasem swoje kobiety”…

Ten ktoÂś dodaÂł mi skrzydeÂł. DziĂŞkujĂŞ mu za to. ByÂłam zaÂłamana, kiedy pewnego dnia zajrzaÂłam na forum i zaczĂŞÂłam czytaĂŚ opinie na swĂłj temat. PostanowiÂłam, Âże rzucam ten zawĂłd natychmiast (Âśmiech). Niestety, muszĂŞ pogodziĂŚ siĂŞ z tym, Âże nie kaÂżdemu bĂŞdĂŞ siĂŞ podobaÂła i nie kaÂżdy bĂŞdzie mnie doceniaÂł. JeÂśli jednak jest garstka ludzi, ktĂłra dostrzeÂże we mnie fajnego czÂłowieka – to warto dla nich coÂś robiĂŚ.
BĂłg zsyÂła na ziemiĂŞ czasem swoje kobiety - dobre! :mhm: ciekawe kto to powiedziaÂł..
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

a czytalas zapis czata z Borysem i MaÂłaszyĂąskim?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

JeÂżeli chodzi o mnie,to czytaÂłEM na razie z MaÂłaszyĂąskim.To najlepsze wg mnie txty!
czat pisze:Springer|Z|^: Czemu w filmie musiaÂłeÂś tak makabrycznie torturowaĂŚ goÂścia w rĂŞkĂŞ deskÂą z gwoÂździami ? PaweÂł MaÂłaszyĂąski: A co preferujesz? :)

zachar: ALE CIE TA TWOJA RITA ZAÂŁATWIÂŁA W OSTATNIM ODCINKU PaweÂł MaÂłaszyĂąski: Bo to zÂła kobieta byÂła... :)

Luna: CzeœÌ.Sk¹d u Ciebie tak wiarygodnie odgrywane z³o? Pawe³ Ma³aszyùski: Sam Lord Vader udzieli³ mi wskazówek. :)

Ogladacze: Swetnie zrobiony film, a Grant jestes swietny jako aktor, ale jako postac jestes koszmarem - moglibysmy cie przypiekac...grtulacje Pawe³ Ma³aszyùski: Na chwa³ê p³omieni!!! :)
Martinez: ZagraÂłbyÂś rolĂŞ "Kruszona" ? PaweÂł MaÂłaszyĂąski: ByÂłem blisko :)
Czy Szyc byÂłby tak samo wiarygodny jako Grand?MyÂślĂŞ,Âże tak,choĂŚ teraz sobie tego nie wyobraÂżam..

Te pytania byÂły najlepsze :hahaha:
Aneta: Jak mogÂłeÂś zabiĂŚ MalwinĂŞ? PaweÂł MaÂłaszyĂąski: To scenarzysta jÂą zabiÂł, mnie w to nie wplÂątujcie. :)

anioÂł: jaaa zabiÂłeÂś GruszkĂŞ.. juz Cie nie lubiĂŞ;) W jakim filmie bĂŞdzie Cie moÂżna niedlugo zobaczyĂŚ? PaweÂł MaÂłaszyĂąski: No co Ty, nie zabiÂłem jej, w niedziele widziaÂłem jÂą w pilotaÂżowym odcinku "BoÂżej podszewki II" :)
iiii...
lilypie: co robi Jaroszy w Oficerze :) PaweÂł MaÂłaszyĂąski: Chce otworzyĂŚ z Grandem przetwĂłrniĂŞ. :)

Pablo44: Kiedy zagrasz w klanie albo zÂłotopolskich? :))) PaweÂł MaÂłaszyĂąski: Jutro, w obu na raz :)
ja chce Oficeraaaa :cry:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość