Która z nowości TVN zapowiada się najlepiej?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

KtĂłra z nowoÂści TVN zapowiada siĂŞ najlepiej?

Post autor: Marcin »

Zapraszam do dyskusji nad nowoÂściami w ramĂłwce TVN. Wg mnie najciekawiej zapowiada siĂŞ Wyprawa Robinson, Misja Martyna i Moja krew. MoÂże niezÂłe bĂŞdzie Ciao Darwin... ÂŚwietne bĂŞdÂą teÂż stare dobre rzeczy - Mamy CiĂŞ, NajsÂłabsze Ogniwo, Maraton UÂśmiechu, Usterka, nowe Fakty, nowa Uwaga, Camera Cafe. Ciekawe czy widowni spodoba siĂŞ seriwal dokumentalny W11, WydziaÂł ÂŚledczy i Kryminalni. A co Wy o tym wszystkim sÂądzicie?
Ostatnio zmieniony niedziela 05 wrz 2004, 12:55 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja najbardziej nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ: "najsztub pyta" i "WyprawĂŞ robinson"

Wszystko po raz pierwszy obejrzĂŞ dla sprawdzenia co to jest ale pewnie wiĂŞkszoÂści i tak nie bĂŞdĂŞ oglÂądaĂŚ. :lol: :lol: :lol:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja jestem nieco podejrzliwy co do umieszczania serialu "Kryminalni" w najlepszej porze, jakÂą jest godzina 20:00, i to w dodatku sobota.
MyÂślĂŞ, Âże ciekawy i kontrowersyjny moÂże byĂŚ "Najsztub pyta", ale jako hit jesieni zdecydowanie obstawiam "WyprawĂŞ Robinson", zresztÂą to na niÂą najbardziej stawia TVN.
"Moja krew" to bĂŞdzie na pewno Âświetna rozrywka, a juÂż "Ciao Darwin" na pewno podbije serca telewidzĂłw, sam zresztÂą jadĂŞ na nagranie (ja i moi kumple mamy oklaskiwaĂŚ 200 kobiet ;)).
A tak na zakoĂączeniu, to myÂślĂŞ, Âże "Fakty" na pewno zdystansujÂą konkurencjĂŞ. I tego im ÂżyczĂŞ. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale fakty bez Rymana. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michos pisze:Ale fakty bez Rymana. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Koniecznie! :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

PrzestaĂącie :|

A ja obstawiam "Misja Martyna" i "Robinson", ale oddam gÂłos na MartynĂŞ, bo pewnie zdobĂŞdzie ich mniej w ogĂłlnoÂści :)
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

szymcio9 pisze:A ja obstawiam "Misja Martyna" i "Robinson", ale oddam gÂłos na MartynĂŞ, bo pewnie zdobĂŞdzie ich mniej w ogĂłlnoÂści :)
W to nie wÂątpiĂŞ. :) ChociaÂż obydwa programy zapowiadajÂą siĂŞ ciekawie, to chyba jednak "Robinson" bardziej nas zaskoczy rozmachem przedsiĂŞwziĂŞcia. 8) No i chyba bĂŞdzie w nim wiĂŞcej emocji. :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hehehehe, aja obstawiam pewnie jak wieksyosc osob, robinsona....ale i tak najbrdyiej lubie moje foffane ogniwo i bede je napewno ogldal
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mnie interesuje tylko Ogniwo i Fakty z Marcinem. Jak bĂŞdÂą z Rymanem i Anita czy Kajdanem to nie bĂŞde oglÂądaÂł, tylko Magazyn24 o 21.

-----------------------------------------------------------------

W ogĂłle to TVN praktycznie interesuje mnie tylko na tym forum, bo to co lubiÂłem polikwidowali.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości