[TVN] Woli i Tysio

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[TVN] Woli i Tysio

Post autor: Adrian ;P »

http://www.tvn.pl/news/8137/view

Nie wiem w jakim kierunku podąża wiosenna ramówka TVNu. "Ukryta prawda", "Surowi rodzice", a teraz "Woli i Tysio". Tego chcą widzowie?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Woli i Tysio

Post autor: matik »

Adrian ;P pisze:Tego chcą widzowie?
Na to wygląda, chociaż do tej pory doniesień z Pudelka i tych innych o tym konkretnym programie nie traktowałem na poważnie, a tu taka niespodzianka. Trochę jestem zmieszany w związku z tymi nowymi programami. Mam nadzieję, że to nie będzie kicha na jaką się to zapowiada.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Woli i Tysio

Post autor: adik1148 »

Podejrzewam porę emisji 17:00 w soboty może :) Czyli mało kto to obejrzy :P
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Woli i Tysio

Post autor: lukaszbialas »

Masakra. TVN schodzi na psy.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Woli i Tysio

Post autor: Amy »

"Wielkie gwiazdy" - choć ostatnio i tak straciły szacunek wielu internautów, po co mają zrazić do siebie jeszcze bardziej widzów stacji telewizyjnej?
Woli i Tysio... Pytam się co to jest?

Jeżeli to prawda i pierwowzorem są tutaj Paris Hilton i Nicole Richie, to gratuluję.
This is not the end, this is not the beginning.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Woli i Tysio

Post autor: Pavloo »

Strona programu już wystartowała ;)
http://woli-i-tysio.tvn.pl/
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Woli i Tysio

Post autor: Amy »

Emisja w poniedziałki o 22:30. :) Dziękuję bardzo, wolę iść spać :lol:
This is not the end, this is not the beginning.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Woli i Tysio

Post autor: adik1148 »

Nie mam słów by wyrazić to gów** ! Najgorszy program w telewizji EVER ! Sztuczny , głupi , nieśmieszny ...
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Woli i Tysio

Post autor: Isadora »

adik1148 pisze:Nie mam słów by wyrazić to gów** ! Najgorszy program w telewizji EVER ! Sztuczny , głupi , nieśmieszny ...
Już sam tytuł mówi sam za siebie :P , zastanawiam się, kto dał na to "coś" kasę, przecież "panowie" wzięli zapewne niemałe honoraria, no bo "gwiazdy", do tego produkcja itd, lobby gejowskie się zrzuciło czy co :? , bo nie chce mi się wierzyć, żeby poważny człowiek wyłożył na ten program pieniądze :shock:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Woli i Tysio

Post autor: ktos »

to coś takiego jak z Hilton było tylko tutaj zdecydowanie gorsze :P
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Woli i Tysio

Post autor: podmark »

Nie przypominam sobie, by w holenderskim pierwowzorze był lektor. Tutaj musieli go dodać, bo kompletnie się to nie kleiło.
Takiej słabizny nie było na antenie TVN od bardzo dawna !
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Woli i Tysio

Post autor: lukaszbialas »

podmark pisze:Nie przypominam sobie, by w holenderskim pierwowzorze był lektor. Tutaj musieli go dodać, bo kompletnie się to nie kleiło.
Takiej słabizny nie było na antenie TVN od bardzo dawna !
Jest jej coraz więcej niestety. :(
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Woli i Tysio

Post autor: ktos »

Tyszka i Woliński w ZOO zainteresował zaledwie 1,21 mln osób (12,58%), gwarantując TVN trzecie miejsce w tym paśmie.

http://medialink.pl/artykul/38117,Tyszk ... deo,group4
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Woli i Tysio

Post autor: voyagerck »

W Polsce ten program się nie przyjmie :) Przykro mi to mówić, ale z kilku prostych przyczyn. Ja osobiście jestem osobą liberalną i tolerancyjną, ale reszta naszego społeczeństwa nie a nie od dzisiaj wiadomo, że Pan T. i Pan W. spostrzegani są jako geje. Mówiąc językiem potocznym "pedałami". Trochę przykre, ale cóż na to poradzić. Pora emisji tego programu jest mało atrakcyjna dla widza 16-49. Obu Panom zaszkodził konflikt Korwin-Piotrowska- Tyszka i Woliński, nie pokazali się wtedy z dobrej strony a media plotkarskie szybko to uchwyciły. Osobiście moim zdaniem program jest... średnio interesujący, ale obejrzę drugi odcinek :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Woli i Tysio

Post autor: Isadora »

voyagerck pisze:a nie od dzisiaj wiadomo, że Pan T. i Pan W. spostrzegani są jako geje. Mówiąc językiem potocznym "pedałami".
Myślę, że w tym przypadku nie ich gejostwo jest największym problemem, zresztą nie "spostrzegane" tylko raczej realne, oni są jacyś tacy żałośnie komiczni w tym co pokazują, poza tym to jest po prostu słabe/nuuudne. Myślę, że program z udziałem innej gejowskiej pary tzn Raczek&Szczygielski miałby wyższą oglądalność, oczywiście myślę o programie z zupełnie innym tematem i scenariuszem :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości