[TVN] Kocham.Enter

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

[TVN] Kocham.Enter

Post autor: bartek09 »

TVN.pl pisze:Nowy program TVN z miłością w tle: "Kocham. Enter"!

„Kocham”- dziesiątki maili, sms-ów i postów z tym wyznaniem krąży co sekundę w sieci. Nigdy dotąd wyznanie miłości nie było tak łatwe. A jednocześnie tak trudne w świecie realnym. Dwie dziewczyny podjęły się nie lada wyzwania. Postanowiły pomóc tym, którzy nie radzą sobie z uczuciami. Zatrudniły się w portalu, w którym służą pomocą i radą. Wystarczy napisać maila i wcisnąć enter. „Kocham. Enter” – nowy serial już od 11 lutego w TVN!

Nigdy jeszcze ludzie nie byli sobie tak obcy, a jednocześnie tak bliscy. Rzeczywistość online daje poczucie, że możemy dowolnie kreować otaczający nas świat. Często zapominamy jednak o tym, co najważniejsze w świecie realnym: o bliskości, o poczuciu więzi, o potrzebie miłości. Na szczęście Internet daje też każdemu szansę mówienia o sobie, swoich planach, problemach i nadziejach. O sercowych rozterkach i tęsknotach.

„Kocham.Enter” to nowy serial w formacie scripted docu, z miłością w tle. Każdy odcinek to osobna historia, wszystkie zaś łączy redakcja internetowego portalu „Kocham.Enter” i pracujące w nim dwie koleżanki – Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska). To one pomagają rozwiązać realne problemy za pomocą sieci. Dzięki dynamicznej realizacji bliskiej dokumentowi, widzowie mogą poczuć się uczestnikami historii prezentowanych w kolejnych odcinkach.

Bohaterowie, których historie opowiadamy pochodzą z różnych środowisk, mówią różnym językiem, różne są ich miłosne perypetie - każdy może znaleźć pomoc w redakcji portalu „Kocham.Enter”. Pomoc nie znaczy jednak, że każda z historii kończy się happy endem. Życie przecież pisze najróżniejsze scenariusze...

Obsada: Agnieszka Płoszajska, Sylwia Nowiczewska
Emisja: pon. – pt., godz. 15.00, od 11 lutego
http://www.tvn.pl/showbiz/nowy-program- ... 1,0,0.html

Oczywiście znowu scripted docu :? Chociaż sama fabuła dosyć oryginalna. Zastanawiam się tylko, kto to będzie oglądać o takiej godzinie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Kocham.Enter

Post autor: adik1148 »

Szczerze mówiąc oryginalny pomysł ;) Może nawet 1 odcinek obejrzę ;D spodoba się młodszej widowni , więc oglądalność może być nie taka zła ;)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Kocham.Enter

Post autor: mojpierwszyraz »

Super pomysł. I dodatkowo oryginalny, bliski serialowi dokumentalnemu. Widać, że TVN wprowadza zmiany w paśmie popołudniowym, skoro nowy program nie ląduje o np. 16.55 ale już o 15.00.
tvn - latem programowo najgorsza!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Kocham.Enter

Post autor: felek »

TVN bierze przyklad z Polsatu, który o 14.45 emituje Trudne Sprawy - z wielkim sukcesem.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Kocham.Enter

Post autor: arrow2 »

Propozycja zdecydowanie dla młodszych widzów. I nic dziwnego. W sezonie premier tvn jest liderem w głównym paśmie. Jak zaatakuje jeszcze popołudnia to TVP zostanie daleko w tyle z oglądalnością.
:arrow: dwa
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Kocham.Enter

Post autor: Ksero »

Tak, ale z drugiej strony może nastąpić przesyt tego typu produkcjami...
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kocham.Enter

Post autor: matik »

"Kocham.Enter" to zdecydowanie najlepszy paradokumentalny serial jaki powstał na potrzeby czy to TVN czy to Polsatu. Ten serial jest zupełnie inny, niepodobny do znanych już nam paradokumentów. Gra aktorska nie jest taka sztuczna jak w innych tego typu produkcjach. Pierwszy odcinek bardzo ciekawy (może to przez tematykę galerianek) więc za kilkanaście odcinków później sprawdzę, czy serial trzyma formę, czy ten pierwszy odcinek to jakiś wyjątek od reguły, że tak dobrze wyszedł. Za produkcję odpowiada Besta Film.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Kocham.Enter

Post autor: Trzeciak »

Ta sama firma o ilę się nie mylę - produkowała "Plebanię" dla TVP1.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Kocham.Enter

Post autor: felek »

Mnie KE również zaskoczył. Bardzo pozytywnie. Ciekawszy program niż 'Szpital'
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Kocham.Enter

Post autor: r_r16 »

Z ciekawości obejrzałem. Zaskoczenie pozytywne, ale wciąż nie będzie to mój stały element w ramówce.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Kocham.Enter

Post autor: lukaszbialas »

r_r16 pisze:Z ciekawości obejrzałem. Zaskoczenie pozytywne, ale wciąż nie będzie to mój stały element w ramówce.
W porównaniu z Ukrytą prawdą wypada ok. W UP są te same głupie wstawki co w paradokumentach Polsatu dla kompletnych idiotów, ale ja mimo wszystko jestem przeciwnikiem tego typu foramatów.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Kocham.Enter

Post autor: Ksero »

matik pisze:"Kocham.Enter" to zdecydowanie najlepszy paradokumentalny serial jaki powstał na potrzeby czy to TVN czy to Polsatu. Ten serial jest zupełnie inny, niepodobny do znanych już nam paradokumentów.
Ja tylko dopowiem, że pierwsze odcinki DJ? trzymały poziom, mnie wydawało się na początku że to prawdziwe historie. :D
KKK
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Kocham.Enter

Post autor: shortise »

Program bardzo dobry!
Dużo lepszy od Trudnych, Ukrytej i Dlaczego.
Szkoda, że nie pójdzie na pasmo o 18, bo program bardziej się tam nadaje niż UP.
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Kocham.Enter

Post autor: Isadora »

matik pisze:"Kocham.Enter" to zdecydowanie najlepszy paradokumentalny serial jaki powstał na potrzeby czy to TVN czy to Polsatu. Ten serial jest zupełnie inny, niepodobny do znanych już nam paradokumentów. Gra aktorska nie jest taka sztuczna jak w innych tego typu produkcjach.
Skorygowałam sobie trochę rozkład dnia, bo pora jest raczej masakryczna, żeby obejrzeć co to za "cudo" i owszem, zgadzam się, że serial jest zupełnie inny, że gra aktorska nie jest taka sztuczna, ale...jeśli mnie nie zawodzi słuch, wzrok i zmysł obserwacji to jest to serial w którym grają zawodowi aktorzy, bo to i słychać i widać, w innych tego typu produkcjach dominują amatorzy co też i słychać i widać, więc porównywanie "Kocham. Enter i powiedzmy "Pamiętników z wakacji" raczej nie ma sensu :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Kocham.Enter

Post autor: wafel »

Trochę szkoda tego programu ...
W paśmie popołudniowym był najlepszą pozycją wśród paradokumentów - co więcej, moim zdaniem, był najlepszym polskim paradokumentem.
Naprawdę szkoda ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości