TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W tym serialu juÂż nic nie jest mnie w stanie dziwiĂŚ. Ale ten tekst o metrze istotnie rozbrajajÂący. :devil:
jastrzab
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 05 gru 2007, 15:38

wideo GoÂścia Jedynki i innych z tvp

Post autor: jastrzab »

Czy ma ktoÂś moÂże stare odcnki [z koĂąca lat 90 i popczÂątku 21 w. ] goÂścia jedynki,wiadomoÂści ,teleexpressu , czy telewizyjnego kuriera waraszawskiego z wot
proszĂŞ o odpowiedÂż
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Seriale w TVP

Post autor: pop »

We wczorajszej "Plebanii" zobaczyłem... Krzysztofa Ibisza. Nie wiem, czy gra tam na stałe, czy to tylko jakaś jedno-odcinkowa rólka, ale chyba brakuje mu pracy.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ibisz w ''Plebanii'' nie występuje od dzisiaj i nie jest to rola jednoodcinkowa. Grał tam od 2000 roku i ponownie teraz :>
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVP w rękach PiS?

Post autor: r_r16 »

Rzeczywiście - bez komentarza. :lol: :lol: :lol:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVP w rękach PiS?

Post autor: pop »

To pewnie Pati pisała i zostało u niego na komputerze. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Seriale w TVP

Post autor: qmate »

Czy wie ktos, czy w zeszłym tygodniu był emitowany w TVP1 serial "Kamienie śmierci"? Był on już na antenie jakieś dwa, trzy lata temu i był ciekawy. Niedawno patrzę w program i widzę, że dziś znów jest, ale od 3 odcinka... Patrzę w program z zeszłego tygodnia i nie ma serialu...! W tym tygodniu dziś będzie trzeci odcinek, jutro 4. Zatem w zeszłym tygodniu w pon powinien byc odc 1, we wtorek 2, ale w programie w Tele Tygodniu nie ma! Jak można rozpocząć sześcio- czy dwunastoodcinkowy serial od odcinka trzeciego?
Rozumiem, jakby to była Moda na Sukces (w tym przypadku można nawet rozpocząć emisję od odcinka 500, i tak byłaby niewielka strata...)
//////////
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

TVP - sprawy bieżące

Post autor: Camilo »

Wątek poświęcony sprawom bieżącym i sytuacji w TVP. :rozglada: A jest o czym mówić. :>

Pierwszy krokiem jest zmiana ramówki, która następuje zawsze po zmianie władzy. Wstępne plany oferty wiosennej, opisał dzisiejszy ''Dziennik''.

Dokąd to - Waszym zdaniem - zmierza? Co sądzicie o zmianach? :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: epsztajnek »

Co sądzicie o zmianach?
Na pewno nie będzie to TV neutralna politycznie :>
Pod dotychczasowym zarządem trafiały się mimo wszystkiego ciekawe pozycje programowe ( rzadko bo rzadko , ale jednak )
Zobaczymy czy w tym względzie coś się zmieni. Na rewolucję absolutnie nie liczę.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: maxxx »

Dokąd partie polityczne beda wsadzać łapska w Tvp zawsze będzie tak samo. Tylko pod inną bandera. TVP jako spółka skarbu państwa zawsze będzie łakomym kąskiem. Na chłopski rozum jeśli co po chwila są kadrowe tąpnięcia, to jak w takich warunkach może powstać jakieś planowanie długofalowe. Typowa walka o stołki i stanowiska jak w polityce. Zreszta nie ma się co rozwodzić- to taka sama sytuacja jak z PZPNem. Każdy wie co trzeba zmienić, ale jakoś nikt się za to nie bierze.
A co do zmian opisywanych w "Dzienniku". To tylko taka kosmetyka. Jak nie było dobrej publicystyki, tak dalej nie ma. Zreszta w komercyjnych stacjach delikatnie mówiąc też pod tym względem nie jest za kolorowo.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: piotrek888 »

Tej telewizji nie pomoże nawet zmiana ramówki. Tam trzeba odpolitycznienia - którego prędko nie będzie bo przecież w kampanii wyborczej to dla nich coś co ich ratuje.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oczywistą oczywistością jest upolitycznienie TVP i to nie podlega żadnej dyskusji. Ale Farfał w chwili obecnej nie wydaje się najgorszym rozwiązaniem. Oczywiście, nie będą oni neutralni politycznie, ale raczej nie będzie dochodziło do takich ekscesów jak obecnie. Zmiana ramówki nie jest żadną rewolucją i rewelacją, ale pozbycie się np. pani Lichockiej jest decyzją słuszną.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Joannę Lichocką w ''Forum'', zastąpi prawdopodobnie Jarosław Kulczycki.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Temat Dnia - program publicystyczny w TVP

Post autor: Nika »

Jak podaje plejada.pl, od 2 marca na antenie TVP ruszy nowy program publicystyczny, którego gospodarzami będą prowadzący "Wiadomości".
plejada.pl pisze:Przez ostatnie kilkanaście dni krążyły pogłoski na temat nowego programu w TVP1. Do ostatniej chwili zapadały decyzje dotyczące tytułu nowej pozycji w ramówce i jej formuły. Dzisiaj wszystko jest już jasne, a my rozmawialiśmy z jedną z gwiazd programu - Piotrem Kraśko.
-"Temat Dnia", bo tak nazywa się nasz projekt, rusza 2. marca, w poniedziałek. Pierwsze wydanie poprowadzę ja, bo to akurat mój dzień przygotowywania "Wiadomości" - mówi dziennikarz.
Program będzie nadawany w każdy dzień powszedni zaraz po "Teleexpressie", czyli ok. 17:20. Prowadzić go będzie na ogół prowadzący tego dnia wieczorne "Wiadomości" [Hanna Lis, Jarosław Kulczycki, Małgorzata Wyszyńska i, oczywiście, Piotr Kraśko].
Co sądzicie, jak Wam się podoba pora emisji? Bo mi jak najbardziej odpowiada, po godzinie 20 jest pełno tego typu porgramów w stacjach informacyjnych, a o 17.20 to tak w sam raz i to po lubianym przez widzów "Teleexpressie". No i nareszcie Kraśko i Lis w tego typu programie. :D

Więcej tutaj.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości