Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Co autor (arczi) miaÂł w powyÂższej myÂśli na myÂśli?
(jaki Gosiu??)
Co prawda nie jestem arczi(nie wiem czy to dobrze,czy Âźle :D )ale wydaje mi siĂŞ,Âże chodziÂło o PrzemysÂława Edgara Gosiewskiego :D A jaki mial krawat -juÂż nie pamiĂŞtam :hmm: JakoÂś mnie ten czÂłowiek nie interesuje na tyle :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika pisze:On nie musiaÂłby tego sÂłuchaĂŚ, KrzyÂś sam w sobie jest na tyle twardy i silny, Âże podÂświadomie wybiera takie barwy ubioru. I tego posÂłowie wspierajÂący siĂŞ w takich sprawach spindoctorami mogÂą mu pozazdroÂściĂŚ!
To moÂże Krzysiek powinien siĂŞ przekwalifikowaĂŚ i zostaĂŚ jakimÂś znachorem :shock:
Doradza³by innym co zak³adaÌ i jak postêpowaÌ :tanczy: A jak by siê zatrudni³ np. jako wró¿ka do ezo.tv :?: :devil:

maxxx pisze:Co prawda nie jestem arczi(nie wiem czy to dobrze,czy Âźle )ale wydaje mi siĂŞ,Âże chodziÂło o PrzemysÂława Edgara Gosiewskiego A jaki mial krawat -juÂż nie pamiĂŞtam JakoÂś mnie ten czÂłowiek nie interesuje na tyle
DokÂładnie Edgara miaÂłem na myÂśli :P Tez nie wiem, jaki miaÂł krawat, ale jakie to ma znaczenie :rozglada: Od razu widaĂŚ, Âże silny mĂŞÂżczyzna :devil:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arczi pisze: To moÂże Krzysiek powinien siĂŞ przekwalifikowaĂŚ i zostaĂŚ jakimÂś znachorem :shock:
A ja zamiast przekwalifikowywania siê proponuje przestawienie liter ze znachor i wychodzi nam 'anchor' ( osoba pe³ni¹ca funkcjê jednoczeœnie g³ównego prowadz¹cego (najczêœciej od poniedzia³ku do pi¹tku) i wydawcy; cz³owiek, który jest g³ówn¹, rozpoznawaln¹ "twarz¹ programu".) TVNowskim odpowiednikiem by³ T. Lis, a obecnie jest K.Durczok! Myœlê, ¿e gdzieœ tam w nieco dalszej, a mo¿e i bli¿szej przysz³oœci nasz Krzysio znajdzie sie w roli anchora! :D

arczi pisze:Doradza³by innym co zak³adaÌ i jak postêpowaÌ :tanczy: A jak by siê zatrudni³ np. jako wró¿ka do ezo.tv :?: :devil:
Krzysia w parapsychologii jakoÂś nie mogĂŞ sobie wyobraziĂŚ, i co moÂże miaÂłby siedzieĂŚ z magicznÂą kulÂą na biurku w trakcie prowadzenia serwisĂłw, albo stawiaÂłby tarota politykom w Poranku?! :lol:

maxxx pisze: wydaje mi siĂŞ,Âże chodziÂło o PrzemysÂława Edgara Gosiewskiego A jaki mial krawat -juÂż nie pamiĂŞtam JakoÂś mnie ten czÂłowiek nie interesuje na tyle
Mnie bynajmniej rĂłwnieÂż!
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika pisze:A ja zamiast przekwalifikowywania siĂŞ proponuje przestawienie liter ze znachor i wychodzi nam 'anchor'
A ja wiem, kto to jest anchor 8) 8) :jupi: :devil:
MyÂślĂŞ, Âże ta rola by pasowaÂła do Krzysztofa, ale widaĂŚ ostatnio nam go ukrĂłcili :spiewa:
Zasiada od piÂątku do niedzieli, wiĂŞc z niego zrobili weekendowego prezentera :roll:
No ale moÂże coÂś siĂŞ zmieni jeszcze w najblizszym czasie :aniol:
Nika, moÂże byÂśmy zrobili jakiÂś program dla Krzysztofa i Joasi :>
Krzysia w parapsychologii jakoÂś nie mogĂŞ sobie wyobraziĂŚ, i co moÂże miaÂłby siedzieĂŚ z magicznÂą kulÂą na biurku w trakcie prowadzenia serwisĂłw, albo stawiaÂłby tarota politykom w Poranku?!
Móg³by wró¿yÌ z fusów :D Albo z d³oni, a taka kula na biyreczki to fajna sprawa :P
Sam bym siĂŞ do niego zgÂłosiÂł, gdyby umiaÂł tarota poÂłoÂżyĂŚ :lol2:
MoÂże by mi przepowiedziaÂł coÂś o pewniej blondi :mhm:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arczi pisze: A ja wiem, kto to jest anchor 8) 8) :jupi: :devil:
MyÂślĂŞ, Âże ta rola by pasowaÂła do Krzysztofa, ale widaĂŚ ostatnio nam go ukrĂłcili :spiewa:
Zasiada od piÂątku do niedzieli, wiĂŞc z niego zrobili weekendowego prezentera :roll:
No, ale umówmy siê, ¿e Poranek, a jedno g³ówne wydanie wieczorne oznacza mniej Krzysia w czasie. To tak gwoli pocieszenia. :D Bo w rzeczywistoœci bycie anchorem oznacza wiêkszy presti¿ i wiêksz¹ popularnoœc dla dziennikarza niusowego. Ale ja tam wole te bardziej kameralne wydania Porankowe! :P
arczi pisze:Nika, moÂże byÂśmy zrobili jakiÂś program dla Krzysztofa i Joasi :>
My? Moje mozliwoÂści sÂą znikome, nie wiem kim Ty jesteÂś w rzeczywistoÂści :D, ale myÂślĂŞ, Âże prĂŞdzej KrzyÂś by to nas usadowiÂł w jakims programie, niÂżeli my bysmy mu jakiÂś przygotowali.
arczi pisze:Móg³by wró¿yÌ z fusów :D Albo z d³oni[
MĂłgÂłby, ale w jakimÂś zacisznym miejscu i najlepiej zostaĂŚ wtedy z nim sam na sam. Przy ciepÂłej herbatce w ferworze dyskusji posypaÂłyby siĂŞ fusy, a potem chwyciÂłby za dÂłoĂą i mĂłgÂłby pobawiĂŚ siĂŞ w chiromantĂŞ!
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika pisze:No, ale umówmy siê, ¿e Poranek, a jedno g³ówne wydanie wieczorne oznacza mniej Krzysia w czasie. To tak gwoli pocieszenia. Bo w rzeczywistoœci bycie anchorem oznacza wiêkszy presti¿ i wiêksz¹ popularnoœc dla dziennikarza niusowego. Ale ja tam wole te bardziej kameralne wydania Porankowe!
W sumie racja :D Bo jednak Poranek to kilka godzin, a jakby np. mia³ PiŒ, czy nawet Fakty, no to jedynie 20 minut programu, z czego przyt³aczaj¹ca wiêkszoœÌ to materia³y :rozglada: Wiemy coœ o tym :P
A Poranki Krzysiowe to chyba jednak majÂą najwiĂŞkszy urok :P
My? Moje mozliwoÂści sÂą znikome, nie wiem kim Ty jesteÂś w rzeczywistoÂści , ale myÂślĂŞ, Âże prĂŞdzej KrzyÂś by to nas usadowiÂł w jakims programie, niÂżeli my bysmy mu jakiÂś przygotowali.
ja w kaÂżdym razie nie jestem osobÂą, ktĂłra trzĂŞsie tefaÂłenem :nie:
A moÂże wkrĂŞcilibyÂśmy siĂŞ tam do pracy :devil:
MĂłgÂłby, ale w jakimÂś zacisznym miejscu i najlepiej zostaĂŚ wtedy z nim sam na sam. Przy ciepÂłej herbatce w ferworze dyskusji posypaÂłyby siĂŞ fusy, a potem chwyciÂłby za dÂłoĂą i mĂłgÂłby pobawiĂŚ siĂŞ w chiromantĂŞ!
Masz na myÂśli jakieÂś bliÂższe spotkanie trzeciego stopnia z KrzyÂśkiem :shock:
UwaÂżaj, ÂżebyÂś go wrzÂątkiem nie poparzyÂła :stop:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A jednak KrzyÂś nie jest juÂż tylko od piÂątku do niedzieli :nie:
Dziœ ju¿ zacz¹³ poranne dy¿ury :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro Gru 12, 2007 9:37 am ]
Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Gdyby nie Krzysztof zaspa³abym dziœ na dobre, na szczêœcie po pierwszym wy³¹czeniu budzika automatycznie na wpó³ przytomna w³¹czy³am Poranek, akurat przynudza³y reklamy, no wiêc mimo woli zamknê³am oczy. I by³oby "nieszczêœcie", gdyby nie zdecydowany g³os Krzysia w Poranku, który mnie wyrwa³ z objêÌ Mofreusza. Otwar³am jedno oko, potem drugie i oœlepi³o mnie od krawata :D Ha! Naszego nowego ulubionego w tym w¹tku! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś Krzysztof niby w dobrym humorze, ale uÂśmiech na jego twarzy raczej ciĂŞÂżko uchwyciĂŚ :)
Obrazek Obrazek
Nie wiem czy coÂś w powietrzu wisi, ale caÂła zaÂłoga poranka jest dziÂś jakaÂś senna :shock:

[ Dodano: Czw Gru 13, 2007 10:37 am ]
Obrazek Obrazek
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

fioletowy krawat :) mimo wczeÂśniejszych opinii uwaÂżam, Âże fiolet i Âśliwka jest tej jesieni szalenie modny.. sama kupiÂłam sweterek i torbĂŞ w tym kolorze, bo dobrze siĂŞ w nim czujĂŞ 8)
widaĂŚ KrzyÂś Âśledzi trendy i oprĂłcz swojej niewÂątpiwej inteligencji ma teÂż fajny styl..
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nie wiem czy coÂś w powietrzu wisi, ale caÂła zaÂłoga poranka jest dziÂś jakaÂś senna
RzczywiÂście to byÂło widoczne, moÂże to jakaÂś choroba wisiaÂła w powiertrzu :shock:
Bo Krzysztof podczas prezentowania serwisu o 7:30 kaszln¹³ :rozglada:
WidaĂŚ musiaÂł coÂś odksztusiĂŚ :aniol:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arczi pisze:
Nie wiem czy coÂś w powietrzu wisi, ale caÂła zaÂłoga poranka jest dziÂś jakaÂś senna
RzczywiÂście to byÂło widoczne, moÂże to jakaÂś choroba wisiaÂła w powiertrzu :shock:
Bo Krzysztof podczas prezentowania serwisu o 7:30 kaszln¹³ :rozglada:
WidaĂŚ musiaÂł coÂś odksztusiĂŚ :aniol:
Miejmy nadziejĂŞ, Âże to tylko okruszki po Âśniadanku mu stanĂŞÂły w przeÂłyku, bo jak zachoruje to Poranki bez Krzycha bĂŞdÂą jeszcze bardziej senne i kto mi pomoÂże wczesnie rano wstawaĂŚ ?, I tak juÂż mi siĂŞ Âśrednio podoba to przetasowanie z KuÂźniarem w serwisach w DnÂŻ, widaĂŚ po nim, Âże teÂż wolaÂłby w duecie z Krzysiem poprowadziĂŚ od rana ten lÂżejszy format programu (a ja bym wolaÂła wĂłwczas kogo innego w DnÂŻ 8)), no i chyba by nie byÂło dziÂś tego ziewania, gdyby z samego rana uderzyÂła w nas i ekipĂŞ TVN24 podwĂłjna dawka testosteronu! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś forum obumarÂło - zawsze jak wchodzĂŞ rano, to juÂż jest kilka(naÂście) postĂłw a dziÂś nic :shock:
Dzisiaj Krzysztof w niebieskim krawacie w biaÂłe kropki :)
Kilka capsĂłw z serwisu o 9.00 :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
hienka_lol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 21:40

Post autor: hienka_lol »

Pada Âśnieg, to i Krzysiu ma krawacik odpowiedni do pogody :tanczy: Ale...co mnie intryguje od jakiegos czasu, to te malutkie pieprzyki nad ustami Krzysia:) No tak mi sie wydaje ze to sa pieprzyki...a wy jak myslcie SZTO ETO???
"Ze świata tego każdy ma tyle, ile sobie weźmie"
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Witamy nowego usera! :D
hienka_lol pisze:Pada Âśnieg, to i Krzysiu ma krawacik odpowiedni do pogody :tanczy:
RzeczywiÂście z tym krawatem dopasowaÂł siĂŞ do pogody za oknami. ciekawe czy latem zaÂłoÂży kiedyÂś krawat w sÂłoĂąca jak bĂŞdzie ukrop?!
hienka-lol pisze:Ale...co mnie intryguje od jakiegos czasu, to te malutkie pieprzyki nad ustami Krzysia:) No tak mi sie wydaje ze to sa pieprzyki...a wy jak myslcie SZTO ETO???
Jak najbardziej pieprzyki, sa tam od zawsze odkÂąd KrzyÂś pracuje w TVN24.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości