Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zuzu pisze:widziaÂł ktoÂś moÂże jak Jarek byÂł w MieÂście Kobiet na TVN STYLE??
Nie, nie widziaÂłem. A kiedy to byÂło?
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

To byÂło 10 grudnia odcinek 27...ÂżaÂłujĂŞ Âże nie widziaÂłam...
Megi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 29 gru 2007, 18:01

Post autor: Megi »

Ja ogladalam ten odcinek "Miasta..." rozmawiali o sasiadach i Jarek sie wypowiadal na temat swoich sasiadow.Pamietam, ze opowiadal, jak sie wyprowadzal to musial wjechac pod klatke samochodem a jedna z "zyczliwych"sasiadek stanela mu na drodze jak jechal samochodem i oskarzyla go o potracenie psa i ze ja sama potracil a ona ma uszkodzone kolano(nie pamietam dokladnie ale chyba o kolano chodzilo) i wezwala straz miejska i Jarek tez wezwal straz miejska. mala sprzeczka byla. Kojarze ze prowadzaca powiedziala, ze Jarek jest przyjacielem strazy miejskiej czy cos w tym stylu.
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

To musiaÂł to byĂŚ niezÂły program... :D dziĂŞki za streszczenie :)
Ma moÂże ktoÂś filmik o nowych zwyczajach panujÂących w poranku(jak sie dzisiaj Krzysiu wkurzyÂł :lol:) ...i o popsutym krzeÂśle??
Megi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 29 gru 2007, 18:01

Post autor: Megi »

DawaÂł rade :D Jarek mowil ze ta sprawa z ta babka od psa i kolana to jakas grubsza afera.
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Moim zdaniem Jarek bardzo dobrze prowadzi programy w poranku i jest na pewno lepszy od Anity Werner :lol: :lol: :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

aroldinio pisze:Moim zdaniem Jarek bardzo dobrze prowadzi programy w poranku i jest na pewno lepszy od Anity Werner
Ja rĂłwnieÂż wolĂŞ, gdy Poranki prowadzi Jarek, a nie Anita. J. KuÂźniar prowadzi na luzie, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru. Anita natomiast jest jego caÂłkowitym przeciwieĂąstwem - sztywna i powaÂżna :)
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

DokÂładnie tak Jarek przynajmniej poprawia swoim widzom humor... :tanczy: a Anita?? rzadko zdarza jej siĂŞ kogoÂś rozÂśmieszyĂŚ...jest taka sztywna jakby poÂłknĂŞÂła kij od szczotki :lol:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Ja osobiÂście wole Jarka od Anity ale tez dobrym prezenterem poranka jest Jakub Porada
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

No co do Kuby to teÂż jest niezÂły... :) ostatnio zaskoczyÂł mnie siĂŞ ten poranek, kiedy Kuba byÂł chory i ledwo mĂłwiÂł...ale jak to powiedziaÂł caÂły czas walczyÂł Âżeby dotrwaĂŚ do koĂąca... :D Jarek i Kuba sÂą supeeerrrrr :P Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście Âże ostatnio Anita rzadko prowadzi poranki moÂże juÂż tak zostanie?? :D Dla nas lepiej co?? WiĂŞcej bĂŞdzie Jarka... :P
Megi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 29 gru 2007, 18:01

Post autor: Megi »

Jarek i Kuba na zmiane, mi taki ukÂład mi odpowiada :tanczy:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Mi ten ukÂład siĂŞ podoba wole ich niÂż AnitĂŞ Werner :lol:
Megi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 29 gru 2007, 18:01

Post autor: Megi »

Dzisiaj w "Poranku..." Panu Jarkowi wyraznie spodobala sie maÂła Helenka :D
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

No dok³adnie, ale Franek to go chyba nie polubi³, jêzyk mu pokazywa³ :P :lol: Nie widzia³am jak siê po¿egna³ ;( bo mi pr¹d wy³¹czyli...mówi³ mo¿e kto bêdzie jutro??
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tak mĂłwiÂł-Jakub Porada
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości