[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:Studio - wydaje si? ma?e. :>
A czego si? spodziewa?e?? To nie jest "Taniec z gwiazdami". We wszystkich edycjach "MilionerĂłw" na ?wiecie studia nie s? jakie? wielkie i ogromne - zreszt? podobna wielko?? (je?li nawet nie taka sama) by?a ostatnio w Polsce. Nie rozumiem osĂłb, ktĂłre pisz? tylko o wielko?ci studia. Poza tym - zapomnia?em wcze?niej napisa? - nowe studio w Krakowie bardzo przypomina to brytyjskie z ITV, o czym pisa? ju? Szlachci?. W ko?cu tak?e brytyjscy specjali?ci i sceongrafowie (dobrze napisa?em? :D ) pracowali przy wystroju polskiego studia.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

Je?eli pojawiaj? si? opinie, ?e polskie studio jest ma?e to zapraszam do obejrzenia studia w Nigerii >>> kliknij tu <<<, gdzie ludzie zgromadzeni siedz? jak sardynki w puszce, lub jak kto? preferuje inne ryby - ?ci?ni?ci jak ?ledzie w s?oiku ;)

P.S.
Tak ju? na powa?nie, to 19 stycznia, gdy b?dzie emitowany 1 odcinek magia kamery sprawi, ?e studio gwa?townie powi?kszy swe rozmiary i b?d? Ci zadowoleni, ktĂłrzy preferuj? wielko?ci. :P Ja stawiam na jako?? i estetyk? wykonania. My??, ?e warto by?o czeka? tak d?ugo i brytyjska ekipa od scenografii wraz z polskimi fachowcami ;) postara?a si? o to.
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Nagranie MilionerĂłw jest w Krakowie na ul. Nowohuckiej 44. Z tego co mi wiadomo tam jest siedziba TVP KrakĂłw. Czy?by TVN wynajmowa? od nich studio?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Bardo mo?liwe; przed chwil? na stronie TVP KrakĂłw te? zobaczy?em ten adres. :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Czy oni nie maj? swojego studia tylko musz? po?ycza? od kogo??
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

to jest ten budynek
Obrazek
mo?e ma kto? zdj?cia z zewn?trz tego studia?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

mateusz240 pisze:Z tego co mi wiadomo tam jest siedziba TVP KrakĂłw. Czy?by TVN wynajmowa? od nich studio?
To studio w ??gu, gdzie powstawa?y ju? wcze?niejsze programy TVN - "Chwila prawdy", "Dzieciaki z klas?", kilka ostatnich odcinkĂłw "Dla Ciebie wszystko". TVN nie posiada a? tak wielkiego studia (kwadratowe o powierzchni 1000 m.kw.), wi?c wynajmuje.

I na Nowohuckiej wcale nie ma siedziby TVP KrakĂłw - siedziba znajduje si? w Krzemionkach, z ktĂłrymi ??g jest po??czony ?wiat?owodem.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Na stronie DDT j ju? filmik z dzisiejszego zwiedzania studia: >>>
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

mateusz240 pisze:Czy oni nie maj? swojego studia tylko musz? po?ycza? od kogo??
Teraz nie, ale kilka obiektĂłw jest w budowie, m.in. najwy?sze i najnowocze?niejsze studio nagraniowe w Europie, ktĂłre zaprojektowa?a firma JSK (ta sama, co projektuje Stadion Narodowy), i ktĂłre powstaje w warszawskim Wilanowie. Ale o tym jest osobny w?tek. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Obrazek

- To te? jest nowe. To jest to co wymy?lili?my w Polsce, ?eby by?a ruchoma grafika za moimi plecami. ?eby by?o j? wida? przez ca?e uj?cie, przez ca?y plan - wyja?nia Hubert Urba?ski

Chyba tego nie wymy?lili w Polsce, bo taki element scenografii jest w wersji Australijskiej. RĂł?nica w tym, ?e tam logo nie jest ruchome. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

pawell pisze: RĂł?nica w tym, ?e tam logo nie jest ruchome. :>
No w?a?nie, a Hubert mĂłwi? o ruchomym logo...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Zgadza si?, Hubertowi chodzi?o o ruchome logo w tle, a nie o logo jako zwyk?e logo za jego plecami. :D

Rzeczywi?cie, wielki wynalazek. :devil: :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

POpieram pisze: Rzeczywi?cie, wielki wynalazek. :devil: :D
No to teraz ju? wiemy, na co wydaj? te miliony...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

D00 pisze:
pawell pisze: RĂł?nica w tym, ?e tam logo nie jest ruchome. :>
No w?a?nie, a Hubert mĂłwi? o ruchomym logo...
Nie, mi chodzi?o o to, ?e w Australii logo jest nieruchome. :lol: Bo tam wcze?niej ni? w Polsce pojawi? si? ten ekran z logo (nieruchomym), a w u nas si? chwal?, ?e oni to wymy?lili. Ba nawet ruchoma grafika jest. :twisted: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

Czepiacie si?. :P Bardzo dobrze, ?e wprowadzili to rozwi?zanie (wykorzystuj?c z innych wzrocĂłw w tym australijskich), szkoda tylko, ?e tylko te elipsy s? w ruchu. Z wi?kszej odleg?o?ci chyba ma?o b?dzie widoczne, ?e to logo, czy ta grafika wogĂłle si? porusza. Zobaczymy w praniu, a pomys? (niech b?dzie, ?e polski ;)) na wielki plus! :D
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości