Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Ja dzisiaj oglÂądaÂłem DDTVN i moim zdaniem Jakub juÂż siĂŞ lepiej wyglÂąda juÂż jakieÂś kilka dni temu :lol: :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

aroldinio pisze:Ja dzisiaj oglÂądaÂłem DDTVN i moim zdaniem Jakub juÂż siĂŞ lepiej wyglÂąda juÂż jakieÂś kilka dni temu
A czy nie powinieneÂś przypadkiem o tym napisaĂŚ w wÂątku o J. Poradzie? :>
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Tak powinienem to napisaĂŚ w wÂątku o Jakubie Poradzie sorry wszystkim ale mi siĂŞ pomyliÂło :hmm: :hmm:
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

kurcze, czemu tu tak cicho???? przecie? ostatnio Jarek i Krzysiu po 6 w Poranku takie humorki maja, ?e a? nie chce si? do szkĂł?ki wychodzi? :D boscy s? po prostu :) licz? na powtĂłrk? ju? jutro :):):):)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jarek w dzisiejszym przegl?dzie prasy :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

No co tu jest tak cicho...Jarek ju? pi?ty dzie? w pracy...a tu co...nikt si? nie odzywa cisza straszna :P podoba?o mi sie w dzisiejszym poranku jak Tomek Wasilewski szuka? w kodeksie pracy i mĂłwi?, ?e za ci??kie warunki pracy z Jarkiem powinny by? dodatki do pensji... :P :lol: ciekawe czy kiedy Jarek znowu b?dzie w poranku?? Wie kto? bo ja niestety nie mog?am ogl?da? do ko?ca, w?a?nie siedz? w szkole a tu z dziwnych powodĂłw nie dzia?a TVN 24 na ?ywo... ;(
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Jarek wys?a? list do Premiera Tuska i zaznaczy?, ?e chce aby Tusk za?atwi? mu mi?o?? :D :D :lol:
123Joanna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 05 gru 2007, 22:46

Post autor: 123Joanna »

mam watpliwosci czy przygotowuje sie cokolwiek do prowadzenia porankow. Porada sprawia wrazenie lepiej zorientowanego.
oczywiscie musi byc naturalnie i spontanicznie i tak wlasnie jest ale uczucia mam mieszane. niektore dowcipy sa niezbyt smieszne, nie przepadam tez za forma niezrozumialych rozmow z operatorem, ktorych nie slyszymy wiec w zasadzie czemu ma to sluzyc?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

123Joanna pisze:mam watpliwosci czy przygotowuje sie cokolwiek do prowadzenia porankow.
Przygotowuje sie - moglismy to zobaczyc w reportazu ''24 godziny na wlasne oczy. TVN24'', wyemitowanym 25 grudnia :)
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

heh.. pewnie, ?e Jarek si? przyk?ada i jest najlepszy!!!!!!! Poranki w Jego wykonaniu s? nie do pobicia :):):) wi?c nie czepiajmy sie Jarka :D
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

Dok?adnie tak nie ma si? czego czepia?, a w kazdym razie ja nie widze potrzeby zeby sie czepia? :D Ostatnio tylko co? cicho na jego blogu i nie ma co czyta?...ale ogĂłlnie to super jest zawsze... :lol: :lol: :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z dzisiejszego Poranka - po 10. :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

Dzisiejszy Poranek smutny...brakowa?o ?artĂłw Jarka...jednak ta tragiczna sytuacja ;( zobowi?zywa?a...nie wiem za du?o co dzia?o sie w Poranku bo jak zwykle musia?am wyj?? po 7.30 z domu...no ale odbije sobie to z nawi?zk? w sobot? i niedziele...
(*)(*)(*) to dla wszystkich ofiar tragedii...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jutro pewnie tez Jarek bedzie stonowany-w miare mozliwosci,ale po sobocie powinien ruszyc ze zdwojona sila 8) :aniol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzis ciezko raczej mĂłwic o pelnej powadze Jarka w Poranku :arrow: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości