[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Milionerzy w nowej ods?onie s? super. Nie mog?o by? inaczej. Troch? dziwna jest muzyka, gdy ju? zawodnik idzie do Urba?skiego, ale ogĂłlnie ok.
U mnie ca?a rodzinka przed telewizorem. Co? czuj?, ?e w soboty i niedziele o 18 u mnie w domu b?dzie ?wi?to :D.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Jestem ciekaw jak tam s?upki z ogl?dalno?ci?. Reklama by?a bardzo du?a, wiec widzowie chyba zsiedli bardzo licznie przed teleodbiornikami :P Chyba, ?e si? myl?...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Zasiedli, zasiedli. Przekonamy sie w poniedzia?ek, ale na pewno b?dzie ponad 3 mln.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Kocham MilionerĂłw i licz?, ?e b?d? nagrywa? nowe odcinki za trzy lata :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Mi?o.- hihihi :D
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

po tych wszystkich komentarzach pozostaje mi tylko napisa?, ?e Milionerzy pierwsza klasa :) nie czepiam si? szczegĂł?Ăłw tylko bardzo si? ciesz?, ?e akurat w pierwszym odcinku by? Maciek :) nie powiem, ale tyle rado?ci mi sprawi?, ?e szok :D Hubert tez si? dobrze bawi? :D Brawo dla Macka i jak zmobilizuj? si?, to mo?e wstan? jutro na DD TVN :):) no i czekam na jutrzejszy odcinek :D:D:D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Bardzo mi si? podoba?o. Uwa?am, ?e wysz?o to lepiej ni? w wersji brytyjskiej. Jasne kolory, pi?kne belki, czo?Ăłwka ja?niejsza i ?adniejsza od pierwowzoru. Studio - ?wiatne, Hubert dobry. Pytania tylko troch? trudne jak na 500z?, no ale nikt nie mĂłwi?, ?e b?dzie ?atwo 10/10
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Na wielu forach o tematyce media/ tech - sat itp. wywi?za?a is? absurdalna dyskusja o powi?zaniach Ma?ka z Hubertem Urba?skim :D. Cz?sto rĂłwnie? pojawia si? link do naszej strony, ze niby my + TVN + Urba?ski = ustawione 20000 :D
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

No ciekawe... teraz trzeba zapyta? ?ukasza, czy to on za?atwi? Ma?kowi 20000 z?, czy Hubert, czy TVN, czy mĂłzg Ma?ka.
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

Kuba pisze:Na wielu forach o tematyce media/ tech - sat itp. wywi?za?a is? absurdalna dyskusja o powi?zaniach Ma?ka z Hubertem Urba?skim :D. Cz?sto rĂłwnie? pojawia si? link do naszej strony, ze niby my + TVN + Urba?ski = ustawione 20000 :D
Niestety jedn? ze s?abo?ci pewnego typu ludzi jest tendencja do zazdro?ci. Ma?o tego, je?eli komu? si? powodzi, udaje co? w ?yciu osi?gn? to przewa?nie stoi za tym jaki? spisek. Osoba, ktĂłra odnosi jaki? sukces nie jest mile postrzegana w oczach wszystkich tych ludzi, ktĂłrzy s? zawistni i przejawiaj? takie tendencje. Niestety jest to bardzo widoczne w naszej mentalno?ci. Nie lubimy chyba sukcesĂłw innych. Lepiej jak Kowalskiemu si? noga powinie, ni? ma mie? lepiej ni? ja. Czysty "syndrom psa ogrodnika". Taka jest niestety cena za pokazanie si? publiczne w telewizji.

Osobi?cie Ma?kowi gratuluj? i ?ycz? tego, aby unikn?? takich perfidnych opinii i steku pomyj jakie nieraz ludzie potrafi? wyla? na cz?owieka ze zwyk?ej zazdro?ci...
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Wspomnie? czar! Wspaniale by?o dzisiaj po takiej przerwie obejrze? znowu 'MilionerĂłw' na antenie TVN! Jak ja lubi? ten program!
Maciek, wielkie gratulacje Ci sk?adam! By?e? dzisiaj najlepszy! :brawa:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Program oceniam bardzo pozytywnie, w ko?cu jaka? porz?dna i ciekawa rola dla Huberta Urba?skiego, a nie ta b?azenada w "Ta?cu z gwiazdami". :lol2:

Tak?e, mo?e od czasu do czasu sobie obejrz? co? innego na TVN poza "Faktami" :)

Podobaj? mi si? nowe belki z pytaniami, dobrze ?e nie s? ca?e czarne. Zielony kolor po zaznaczeniu odpowiedzi nie za bardzo rzuca si? w oczy, chyba ?e to wina mojego cudownego teleodbiornika. No i czcionk? faktycznie mogliby podrasowa?.

Studio w porz?dku, animowany ekran przy wej?ciu to te? niez?y bajer, ?wiat?a, melodyjki - wszystko okej. Czo?Ăłwka, racja, do?? plastikowa, ale i tak lepsza ni? te poprzednie. Mnie Ci ludzie wgapiaj?cy si? w logo "MilionerĂłw" zawsze irytowali. :rozglada:

Maciej, widz?, wywo?a? niez?? dyskusj? na forum Onetu - jednym si? spodoba?, innym ju? nie bardzo... NiektĂłrzy si? nawet pod Ma?ka podszywaj?.
~Maturzysta (forum onet.pl) pisze: DZI?KUJ? WSZYSTKIM FANKOM!!!

Hej dziewczyny:) Bardzo dziekuje za mile slowa i tak pochlebne opinie o mnie:) Ciesze sie ze az tylu wpadlem w oko:) To nieprawda ze jestem zajety bo jeszcze nie znalazlem tej "jedynej" wiec jak na razie jestem singielkiem na etapie poszukiwan:) Jesli ktoras zechcialaby porozmawiac i lepiej mnie poznac to prosze o wpis nizej a ja postaram sie kazdej z Was odpowiedziec... Pozdrawiam!
Haha. :lol2:

Gratz, 20 000 PLN (- podatek) piechot? nie chodzi.
A do nowego drzewka z pieni?dzmi musz? si? jeszcze przyzwyczai?.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Mnie jakos nie dziwi, ze Maciek najszybciej odpowiedzial na "kto pierwszy ten lepszy". Pytanie bylo scisle zwiazane z j. polskim, a Maciek jeszcze sie uczy i ma swieza wiedze i na pewno pamietal o wiele wiecej niz inni gracze, ktorzy szkole skonczyli juz dawno i wiedza troszke... hmm.... wyparowala.

[ Dodano: Nie Sty 20, 2008 9:52 am ]
A poza tym wcale nie mialem wrazenia, jakby Maciek i Hubert sie znali. Wszyscy zawodnicy i Hubert mowili sobie na "Ty", a Maciek byl po prostu bardziej bezposredni.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ju? po rozmowie w "DDTVN".

Ale lizus. :devil: :D

Nie pozdrowi? nas. ;( :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości