Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Dorotka969 »

hmmm... ja nic nie wiem :D wiem tylko, że Jarek jak zawsze wspaniały :) i cóż więcej można dodać :) uwielbiam weekend :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś Jarek przez moment w Poranku rozmawiał z premierem :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

http://www.tvn24.pl/-1,1540076,wiadomosc.html
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Dziś około 11,20 przechodziłam obok ITI przy Wiertniczej i z wielką nadzieją patrzyłam na drzwi tvn próbując wypatrzeć Jarka… Ale niestety go nie widziałam ;( szkoda ale nadzieje można mieć :tanczy:
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Zuzu »

No to miej nadzieję może Ci się w końcu uda... :D to nam opowiesz :) Nie mogłam obejrzeć zbyt dużo w Poranku, bo mnie siłą z domu wyciągnęli...zapierałam się rękoma i nogami o futryny :P Nie no żart, ale było smutno wychodzić z domu z wizją pójścia do szkoły... :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: pawell »

Na fajny pomysł wpadli w "Szkle kontaktowym" z tymi winylami i banknotami. :D Ta akcja nie ominęła także Jarka:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Dorotka969 »

haha nie no rewelacja :D:D nawet widać, że pasuje idealnie :))))
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Jarek dziś w rozmowie z Rafałem Wojdą z tvn cnbc dostał wielkiej chichawki :lol: , ale szybko się zreflektował, starał się uspokoić i przeprosił (był uroczy) a potem coś podczas pogody mówił, że nie daje mu się dziś skupić ekipa z reżyserki.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Dorotka969 »

ubolewam, że nie widziałam... ale zaczyna się weekend, więc nadrobię zaległości :D ciekawe co takiego sie w tej reżyserce działo :) a że uroczył był Jarek to nie wątpię ;):)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Dorotka969 pisze:ciekawe co takiego sie w tej reżyserce działo a że uroczył był Jarek to nie wątpię :)
ubolewam, że nie widziałam... ale zaczyna się weekend, więc nadrobię zaległości :D ciekawe co takiego sie w tej reżyserce działo :) a że uroczył był Jarek to nie wątpię ;):)
Prawda? Ciekawe co tam mu do ucha gadali… Swoją drogą ubaw mają tam niezły.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jarek w czasie serwisu informacyjnego Dnż (tvn24.pl)
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś Jarek powitał widzów Poranka obwieszczając, że jest 2 lutego. Szkoda, że później, gdy widz mu przypomniał, że jest miesiąc później - nie wykorzystał tej sytuacji, by trochę pożartować :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

A Jarek to zimy nie lubi… i to nas łączy bo ja też jej nie znoszę. Dziś podczas pogody redaktor Tomasz Zubelewicz, który dość mocno udzielał się w poranku (nawet by obecny podczas rozmowy o sporcie) dogadywał Jarkowi, że zima wróci ku nieszczęściu jednego redaktora :P :P :P
Piękny początek niedzieli z tą ekipą :D Pozdrawiam gorąco
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś po 8.00 w serwisie sportowym Jarek usiadł na środku biurka, po jednej stronie usiadł Marcin Majewski, po drugiej - Tomasz Zubilewicz i kazał im rozmawiać, a sam się nie odzywał. Gdy skończył się czas antenowy Jarek tylko gwizdnął i zapowiedział relację A. Seremak :lol:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Dziennikarskie zadania gwiazd TVN24
"TYDZIEŃ DZIENNIKARSKI" NA UNIWERSYTECIE ŁÓDZKIM
We wtorek, 4 marca, panel o przyjaznych obliczach mediów, a w nim dyskusja o pomysłach na poranne programy. Bohaterami dnia będą Jarosław Kuźniar, prowadzący poranek w TVN24, Piotr Baron z radiowej Trójki i Dorota Wellman prezenterka "Dzień Dobry" TVN. Usłyszymy o trudnościach związanych z prowadzeniem programu na żywo i receptach na interesujący, poranny show.
:grozi: :grozi: No i oczywiście zazdroszczę wszystkim tym, ktorzy cokolwiek o tym wcześniej wiedzieli i mieszkają w Łodzi... Ja nie mialam takiego szczęścia :x :x
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Dorotka969 »

ojjjj... jak ja nie skomentuje, to co wszystkie Pani śpią?? oczywiście nie zapominając o Panach :) Jarek dzisiaj jak zawsze bezbłędny :) śmiem przypuszczać, że jutro to już w ogóle będzie odlot :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości