Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

Nika pisze:A scisle mowiac to 3 miesieczny pobyt w Nowym Jorku i uczestniczenie w zajeciach w popularnej szkole tanca Broadway Dance Centre. :spiewa:
czyli na dwoje babka wróżyła :lol2:
Szczerze mowiac to sama teraz nie moge sie doczekac, by dowiedziec sie co tam konkretnie Agatka robila? :mhm: Moze jeszcze sie okaze, ze ona ma jakies ukryte talenty i ma duzo wspolnego z tancem, widzialam na jednym z tych filmikow na YT takie ujecie jak ona zrobila taki wyskok ze szpagatem w powietrzu, jak myslicie gdzie ona mogla takich rzeczy sie nauczyc?! :mhm:
z tym to się chyba trzeba urodzić :D

jak nie skońcymy tej dyskusji, to pomyślę... ba zacznę wierzyć, że Agatka nie była na urlopie tylko ćwiczyła taniec i nagrywała jakiś program :lol:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:
Nika pisze:A scisle mowiac to 3 miesieczny pobyt w Nowym Jorku i uczestniczenie w zajeciach w popularnej szkole tanca Broadway Dance Centre. :spiewa:
czyli na dwoje babka wróżyła :lol2:
A mnie tak na serio od tego , gdzie Agatka była , interesuje , kiedy wróci , wróci ..... wróóóócccciiii :szalony: ?? :lol2: !!
stajlus pisze:
Szczerze mowiac to sama teraz nie moge sie doczekac, by dowiedziec sie co tam konkretnie Agatka robila? :mhm: Moze jeszcze sie okaze, ze ona ma jakies ukryte talenty i ma duzo wspolnego z tancem, widzialam na jednym z tych filmikow na YT takie ujecie jak ona zrobila taki wyskok ze szpagatem w powietrzu, jak myslicie gdzie ona mogla takich rzeczy sie nauczyc?! :mhm:
z tym to się chyba trzeba urodzić :D

jak nie skońcymy tej dyskusji, to pomyślę... ba zacznę wierzyć, że Agatka nie była na urlopie tylko ćwiczyła taniec i nagrywała jakiś program :lol:
Ni nie kończyć , nic nie kończyć :nie: !! :lol2: Nika poruszyła świetną kwestię :D !! :brawa: Taniec :tanczy: !! Przecież na niejednym zdjęciu widzieliśmy , że Agatka często tańczy , a to świadczy najprawdopodobniej o tym , że lubi to robić :lol2: !!

Pytanie , jaka jest jako tancerka :lol2: !! Pytanie zadałem , po tym jak zagłuszyłem oczywistą odpowiedź , że rewelacyjną tancerką jest na pewno :lol2: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

Nika pisze:Szczerze mowiac to sama teraz nie moge sie doczekac, by dowiedziec sie co tam konkretnie Agatka robila? :mhm: Moze jeszcze sie okaze, ze ona ma jakies ukryte talenty i ma duzo wspolnego z tancem, widzialam na jednym z tych filmikow na YT takie ujecie jak ona zrobila taki wyskok ze szpagatem w powietrzu, jak myslicie gdzie ona mogla takich rzeczy sie nauczyc?! :mhm:
..pamiętna sesja :lol2:
..po tej sesji wielu ciekawych rzeczy o Agatce się dowiedzieliśmy :spiewa:
..nawet takich o których nam się nie śniło :lol2:
..rzeczywiście taniec to było coś co najczęściej na tych prywatnych fotkach się przewijało :D

..no cóż nie ukrywam że ja też lubię tańczyć :tanczy:
..oczywiście z odpowiednimi partnerkami :lol2:
..A Agatka byłaby oczywiście tą naj :lol2:
Nika pisze:Uczestnicy YCD trenowali przez tydzien jak to juz slusznie zauwazyl epsztajnek w Buenos Aires! :tanczy:
Nie mam tylko pewnosci co do tego kiedy odcinek z Buenos bedzie emitowany czy juz jutro, czy dopiero za tydzien, no i ciekawe tez czy relacje z Buenos podziela na dwa odcinki i pytanie najwazniejsze, czy pokaza Agatke skoro Ja tam spotkali ??!
..spokojnie :lol:
..zoha zastanawiała się czy się spotkali :lol:
..pewnie zoha wie że Agatka była w Buenos :lol2:
..ciekawe skąd :mhm: :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: zoha8 »

Wybaczcie ale poza przypadkiem zasłyszanym miastem pobytu Agaty nie wiem nic więcej.
Dlatego pozostałe domysły to pisanie palcem po piasku, wodzie itd.
Miasto po prostu skojarzyło mi się z tym programem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

zoha8 pisze:Wybaczcie ale poza przypadkiem zasłyszanym miastem pobytu Agaty nie wiem nic więcej.
..przypadkiem nie przypadkiem..w przelocie w rozmowie - to mało istotne :lol:
..zawsze jakiś tam sposób się znajdzie na uzyskanie informacji :lol2:
..w końcu żyjemy w XXI wieku :lol:
..no i jakiś czas żyliśmy w IV RP która słynęła z prowadzenia śledztw :lol2:
zoha8 pisze:Dlatego pozostałe domysły to pisanie palcem po piasku, wodzie itd.
..jesteśmy już do tego przyzwyczajeni :lol2:
..nie wiem jak nam idzie :?: ;)
..może nas ocenisz :?: :lol2:
zoha8 pisze:Miasto po prostu skojarzyło mi się z tym programem.
..ale po co były te rebusy :?: :lol2:
..następnym razem napisz od razu o co chodzi :lol2:
..bo przy naszej wyobraźni gotowi byliśmy Agatkę posłać na Księżyc :lol2:

..a tymczasem nie pozostaje nic innego jak dopisać kolejny dzień rozłąki do kalendarzyka ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
zoha8 pisze:Wybaczcie ale poza przypadkiem zasłyszanym miastem pobytu Agaty nie wiem nic więcej.
..przypadkiem nie przypadkiem..w przelocie w rozmowie - to mało istotne :lol:
..zawsze jakiś tam sposób się znajdzie na uzyskanie informacji :lol2:
..w końcu żyjemy w XXI wieku :lol:
..no i jakiś czas żyliśmy w IV RP która słynęła z prowadzenia śledztw :lol2:
Bo jeszcze ktoś pomyśli , że zoha8 jest naszym szpiegiem , który pracuje dla nas i wyciąga na światło dzienne informacje na temat Agatki :spiewa: !! :cicho: :lol2:
Każda informacja się liczy -bez względu na to , czy prawdziwa , czy nie i bez względu na to od kogo pochodzi :lol2: !! Sztucznie też można komuś życie podratować :lol2: !!
zoha8 pisze:Dlatego pozostałe domysły to pisanie palcem po piasku, wodzie itd.
..jesteśmy już do tego przyzwyczajeni :lol2:
..nie wiem jak nam idzie :?: ;)
..może nas ocenisz :?: :lol2:
Lepiej nie :lol2: !! Lepiej niech nikt nas nie ocenia :devil: !! Boje się niskich not :ech: !! :lol2: :lol2:
Spekulować wolę bez żadnych zobowiązań i perspektyw :devil: !!
..a tymczasem nie pozostaje nic innego jak dopisać kolejny dzień rozłąki do kalendarzyka ;(
Ehhjj :/ !! Myślałem ,że może już dzisiaj Agatka do ans wróci :spiewa: !! Przeliczyłem się jak zwykle :lol2: !!
N oto czekamy dalej , a ona niech tam gdzie jest podbija tańcem męskie serca :tanczy: !! :lol2: :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Bo jeszcze ktoś pomyśli , że zoha8 jest naszym szpiegiem , który pracuje dla nas i wyciąga na światło dzienne informacje na temat Agatki :spiewa: !! :cicho: :lol2:
..dobrze że ktoś taki jest :D
..ale my nie mamy pojęcia kto to i skąd :mhm: :lol2:
..najważniejsze że wiele informacji się sprawdziło :tanczy:
marcinkowsky pisze:Każda informacja się liczy -bez względu na to , czy prawdziwa , czy nie i bez względu na to od kogo pochodzi :lol2: !! Sztucznie też można komuś życie podratować :lol2: !!
..no nie wiem :>
..mnie nie każda informacja podratowała ;)
..bo jak mogła podratować ponad miesiąc temu informacja mówiąca o tym że Agatka ma zamiar zniknąć na 2 miesiące :uhh:
..i wrócić dopiero na wiosnę :uhh:
Lepiej nie :lol2: !! Lepiej niech nikt nas nie ocenia :devil: !! Boje się niskich not :ech: !! :lol2: :lol2:
Spekulować wolę bez żadnych zobowiązań i perspektyw :devil: !!
..nie można mieć tak niskiego mniemania o sobie :lol2:
..ja myślę ze robimy coś wspaniałego i najlepiej jak potrafimy :lol2:
Ehhjj :/ !! Myślałem ,że może już dzisiaj Agatka do ans wróci :spiewa: !! Przeliczyłem się jak zwykle :lol2: !!
N oto czekamy dalej , a ona niech tam gdzie jest podbija tańcem męskie serca :tanczy: !! :lol2: :lol2:
..gorzej jak nam Agatki nie oddadzą :hmm:
..albo ona zechce zmienić zawód i robić karierę jako gwiazda estrady tanecznej :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:Bo jeszcze ktoś pomyśli , że zoha8 jest naszym szpiegiem , który pracuje dla nas i wyciąga na światło dzienne informacje na temat Agatki :spiewa: !! :cicho: :lol2:
..dobrze że ktoś taki jest :D
..ale my nie mamy pojęcia kto to i skąd :mhm: :lol2:
..najważniejsze że wiele informacji się sprawdziło :tanczy:
wszystkiego jednak nie wiemy :/ najważniejszego nie wiemy - kiedy wraca Agata :neutral:
obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:Ehhjj :/ !! Myślałem ,że może już dzisiaj Agatka do ans wróci :spiewa: !! Przeliczyłem się jak zwykle :lol2: !!
N oto czekamy dalej , a ona niech tam gdzie jest podbija tańcem męskie serca :tanczy: !! :lol2: :lol2:
..gorzej jak nam Agatki nie oddadzą :hmm:
..albo ona zechce zmienić zawód i robić karierę jako gwiazda estrady tanecznej :spiewa:
przy dzisiejszym przepływie i dostępie do informacji nie mamy się o co martwić :tanczy:
nawet jeśli Agata będzie robiła karierę w innym niż Polska zakątku świata, to i tak ją odnajdziemy :tanczy:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Marcin »

Zacznijcie się zastanawiać czy ona w ogóle pracuje jeszcze w TVN24. Tak długi urlop się chyba nie zdarza.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

nie chciałem nawet głośno myśleć o tym :rozglada: :xx:
ale skoro wspominasz, to też muszę przyznać, że taka myśl nie daje mi spokoju :mhm:

pytanie tylko, dlaczego miałaby odejść :mhm: to się wydaje niedorzeczne :>
niedawno awansowała, na stanowisku sprawowała się rewelacyjnie :)

czyżby dostała lepszą propozycję od innej stacji :>
ale od jakiej? czy jest lepsza stacja od tvn24 :>
nie, to nie może być prawda :nie:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

Jest jeszcze jedna możliwość. Agata połączyła podróż po Ameryce Pd z pracą i przygotowuje reportaż, który ukaże się w "Świecie reporterów" ( nie wiem, czy nie pomyliłem nazwy tego cyklicznego programu ).
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Marcin pisze:Zacznijcie się zastanawiać czy ona w ogóle pracuje jeszcze w TVN24. Tak długi urlop się chyba nie zdarza.
A ja będę oryginalny i powiem , że ani raz nie przemknęło mi to przez myśl :tanczy: !! Tak możliwość jest niemożliwa :nie: !! Koniec i basta :] !!
epsztajnek pisze:Jest jeszcze jedna możliwość. Agata połączyła podróż po Ameryce Pd z pracą i przygotowuje reportaż, który ukaże się w "Świecie reporterów" ( nie wiem, czy nie pomyliłem nazwy tego cyklicznego programu ).
Taka możliwość jest jak najbardziej możliwa :jupi: !! Połączenie przyjemnego z pożytecznym :lol2: !!
Jest jedna wątpliwość :mhm: ?? Z tego , co mi wiadomo reporterzy pracujący dla tego programu chyba nigdy tak daleko nie wyjeżdżali :> ?? No chyba , że Agatka brała udział w You can dance i wygrała , a my nic nie wiedzieliśmy :lol2: !!
stajlus pisze:pytanie tylko, dlaczego miałaby odejść :mhm: to się wydaje niedorzeczne :>
niedawno awansowała, na stanowisku sprawowała się rewelacyjnie :)
I między innymi dlatego mamy pewność , ze nie odeszła , bo gdzie indziej nie miałaby tak dobrze :lol2: !! W tvn24 przecież ją się adoruje :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Marcin pisze:Zacznijcie się zastanawiać czy ona w ogóle pracuje jeszcze w TVN24. Tak długi urlop się chyba nie zdarza.
A ja będę oryginalny i powiem , że ani raz nie przemknęło mi to przez myśl :tanczy: !! Tak możliwość jest niemożliwa :nie: !! Koniec i basta :] !!
..widać że spędzamy ze sobą dużo czasu :lol2:
..ja też nigdy nie dopuszczam do siebie takiej myśli :nie:
..każdą byle nie tę :nie:
epsztajnek pisze:Jest jeszcze jedna możliwość. Agata połączyła podróż po Ameryce Pd z pracą i przygotowuje reportaż, który ukaże się w "Świecie reporterów" ( nie wiem, czy nie pomyliłem nazwy tego cyklicznego programu ).
Taka możliwość jest jak najbardziej możliwa :jupi: !! Połączenie przyjemnego z pożytecznym :lol2: !!
Jest jedna wątpliwość :mhm: ?? Z tego , co mi wiadomo reporterzy pracujący dla tego programu chyba nigdy tak daleko nie wyjeżdżali :> ?? No chyba , że Agatka brała udział w You can dance i wygrała , a my nic nie wiedzieliśmy :lol2: !!
..oj myślę że ktoś by nam powiedział :lol2:
..raczej to co proponuje epszt jest bliższe prawdzie ;)
..byłoby cudownie :P
..to byłaby nowa odsłona Agatki :tanczy:
..i kolejny dowód na to że w tvn24 ją kochają :P
..serwując taką wyprawę do jednego z ukochanych miejsc Agatki :tanczy:
stajlus pisze:pytanie tylko, dlaczego miałaby odejść :mhm: to się wydaje niedorzeczne :>
niedawno awansowała, na stanowisku sprawowała się rewelacyjnie :)
I między innymi dlatego mamy pewność , ze nie odeszła , bo gdzie indziej nie miałaby tak dobrze :lol2: !! W tvn24 przecież ją się adoruje :tanczy: !!
..i dlatego nie..nie i jeszcze raz nie dla spekulacji o rzekomym odejściu Agatki z tvn24 :nie:
..to niemożliwe :nie:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..widać że spędzamy ze sobą dużo czasu :lol2:
Pytanie , czy oby nie za dużo :> ?? :lol2; To nieszczęście -tęsknota za i rozłąka z Agatką bardzo nas do siebie zbliżyło :lol2: !! :devil: :devil: !!
..ja też nigdy nie dopuszczam do siebie takiej myśli :nie:
..każdą byle nie tę :nie:
Co masz na myśli pisząc "każdą" :> ?? A może lepiej nie pytać :rozglada: ?? :lol2:
..raczej to co proponuje epszt jest bliższe prawdzie ;)
..byłoby cudownie :P
..to byłaby nowa odsłona Agatki :tanczy:
..i kolejny dowód na to że w tvn24 ją kochają :P
..serwując taką wyprawę do jednego z ukochanych miejsc Agatki :tanczy:
Ja chyba nigdy tak w całości tego programu nie oglądałem :mhm: ?? Na czym on dokładnie polega :> ?? Reporter robi reportaż o jakimś mieście-miejscu.... i co dalej :neutral: ?? Tak na wszelki wypadek pytam , gdyby jednak coś z tego , że Agatka jest w Buenos zawodowo okazało się prawdą :) !!

I skończmy juzz tym "odejściem , bo to informacja z palca wyssana i bezpodstawna :] !!
Trochę mnie rozdrażniła nawet :? !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:I skończmy juzz tym "odejściem , bo to informacja z palca wyssana i bezpodstawna :] !!
Trochę mnie rozdrażniła nawet :? !!
w obecnej chwili mam mętlik głowie i ucieszyłby mnie nawet tzw. mały deszcz z dużej chmury ;)
czyli Agata po długiej nieobecności wraca i wcale nie musi nadrabiać zaległości :)

naprawdę jesteście tacy spokojni o to, że nie odeszła :rozglada:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości