Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re:

Post autor: lukaszo »

kamilo pisze:
lukaszo pisze:Pan Jarek powiedział pod koniec poranka do zobaczenia za czas jakiś
Zabrzmiało to dość tajemniczo. Albo po prostu zapomniał swój grafik, albo zapowiada się jakiś urlop - czas wypoczynku i przemyśleń. Wielka szkoda, bo wiele się spodziewałem po jutrzejszym Poranku :uhh:
PS. A nie powiedział przypadkiem ''wkrótce''? U niego to oznacza zupełnie co innego :>
Kuba Porada też jest fajny :D
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

lukaszo pisze:Kuba Porada też jest fajny
Nie mam nic przeciwko niemu, ale czasami przełączam na Superstację czy TVP Info, gdy stoi z prezenterem pogody przy mapce, próbuje mu coś wyklarować, a nie może się wysłowić. O wiele lepszy jest w serwisach. :ech:
Jarek jest jego całkowitym przeciwieństwem, przynajmniej pod tym względem :rydzyk:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Nie dali dziś poranka Jarkowi bo bali się, że wielce prawdopodobne jest to, że wbiegnie do studia z wiadrem wody. ;p;p
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Zuzu »

Hej! Jak mnie tu dawno nie było... :D właśnie przed chwilką usłyszałam w pogodzie, jak Kuba Porada mówił, że w sobotę ma być podobno Piotr Jacoń... :shock: nie usłyszałam dokładnie, ale chodziło chyba o Poranek... ;(
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ano jeśli nie usłyszałaś czy Poranek czy może inne pasmo, to nie ma o czym przesądzać. W każdym bądź razie zastanawiające :stop:
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Zuzu »

Wydawało mi się, że chodzi o Poranek...a było to jak T.Zubilewicz mówił że w sobotę też będzie w pogodzie, na co Kuba że jego nie będzie ale będzie Jacoń. Zaczęłam się zastanawiać bo z pogodą, po Poranku, redaktorzy nie mają już takiej styczności..... ciekawe....przekonamy sie w sobotę...
Może ja rzeczywiście się przesłyszałam... :mhm:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: redix »

Zuzu pisze:Wydawało mi się, że chodzi o Poranek
http://www.tvn24.pl/1,251,24,42065419,1 ... forum.html :arrow: Piotr Jacoń w weekendowym Poranku!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Hulaj dusza, piekła nie ma - tak można określić forum TVN24. Każdy może w nim napisać co chce i nie należy w to wierzyć. Trzeba cierpliwie poczekać do soboty i się przekonać.
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

No :D i zuzu miałaś racje, dziś w poranku Piotruś Jacoń. Fajnie mu idzie :D A Jaruś niech sobie odpoczywa w spokoju. Szkoda tylko, że i Krzysia wywiało… :?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Piotr Jacoń powiedział w dzisiejszym Poranku, że już jutro zobaczymy Jarka :D
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Zuzu »

Hurrrrrrrraaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! Jarek wrócił!!!!!!!! Jest super jak zwykle, a nawet lepiej....już nie mogę się doczekać soboty, kiedy będę mogła obejrzeć Poranek w całości :D :D :D :D :D :D :tanczy: :tanczy: :tanczy: :lol2: :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widać, że wypoczęty po tym urlopie w Maroko :lol2: Od razu się lepiej wstawało nawet w tak ponury dzień jak dzisiejszy :D
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Zuzu »

No dokładnie...ja nie umiem się przestawić na ten nowy czas...i zamiast o 5 to wstaje o 6...ale dzisiaj Poranek poprawił mi humor po kolejnym zaspaniu...może jutro mi się uda wstać i obejrzeć akurat początek Poranka :D :D :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

kamilo pisze:Widać, że wypoczęty po tym urlopie w Maroko :lol2: Od razu się lepiej wstawało nawet w tak ponury dzień jak dzisiejszy :D
Widzę, że nie tylko ja dziś zaspałam ;p a propos skąd wiecie, że Jarek był w Maroko no i oczywiście czy wiecie z kim tam był ? Ejj ale już jestem prawie pewna, że u Jarka na głowie widać oznaki aż przykro pisać ale łysienia :x
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Zuzu »

Ja wiem z jego bloga... http://www.jarekkuzniar.blogspot.com :D :D :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości