W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: pawell »

Wnioskuję o ponowne zbanowanie użytkownika aroldino. Powody takie same jak na poprzedniej stronie. Nawet dam przykłady jego "dużo wnoszących" do tematu wypowiedzi:
aroldino pisze:Noe trzeba było długo na Krzyśka czekać ponieważ nieoczekiwanie pojawił się w porannych serwisach
aroldino pisze:No wczoraj i dzisiaj nie oglądałem Joasi no i oczywiście magazynu ale jak widać z ostatnich capsów Joasia znów wymieniła przebranie ale i tak wygalała jak na królową przystało
aroldino pisze:Zgadzam się z tobą Joasia powinna wygrać jakiegoś NOBLA
aroldino pisze:A co do oświetlenia Joasi w magazynie to trochę przesadzili ale i tak Joasia wygalała bosko niezależne od jak wyglądała, jak była uczesana
aroldino pisze:Widzie ze Krzysiek zamienił się z Kacprem w dniu na żywo ale może niech tak zostanie mi się to przynajmniej podoba
I wiele, wiele innych. :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jego posty są bezsensowne, nieprzemyślane i nic nie wnoszące do tematu - opierają się na postach innych userów. Każda jego wizyta na forum kończy się stosem nowych postów z nieudolnie wstawianymi emotikonami (nie wiem jak to robi). Miał 3 szanse (I - aroldinio, II - Bartek1587, III - po ostatnich zmianach na forum) i o 3 za wiele. Wszystkie je zaprzepaścił :?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Dodam jeszcze moj ulubiony cytat z dzisiaj, z watku Krzysztofa Gorlickiego:
arnoldinio pisze:No tak to Krzysiek rządzi porannikiem ale przecież w tygodniu tyle razy się pojawił w serwisach porannych ze mógł być zmęczony
A te emoty to tez nie wiem jak robi, musi miec cos nie tak ze systemem chyba, ale skoro raz nie wyszly to kazdy normalny user dalby sobie spokoj z emotikonami zamiast dawac ich nieudolna imitacje.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: szym »

Ma po prostu zaznaczoną opcję "Wyłącz emotikony", dlatego w jego postach zamiast obrazu pojawia się tekst.

Pewnie nawet o tym nie wie. :rozglada:
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Marcin »

Użytkownik aroldinio został zbanowany przedwczoraj. Wyrywam sobie włosy z głowy, nie rozumiem dlaczego ten człowiek wciąż może postować. Nie ma cienia wątpliwości, że ten człowiek nie jest tu potrzebny.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: pop »

JacanTVN24 - tu jego najnowsze 'dzieło' :D :arrow: viewtopic.php?f=2&p=108984#p108984
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: pop »

Przyznam, że bardzo irytuje mnie użutkownik kamiiloo, a zwłaszcza jego jednozdaniowe posty typu:
kamiiloo pisze:tyle tych analiz, ma chłop głowe na karku <brawa>
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Może już jestem przeczulony, może już mam jakąś obsesję, jednak jestem sceptycznie nastawiony do nowego usera - krzysiek45-1981. Dlaczego? Jego jeden dotychczasowy post bardzo przypomina aroldinio, którego twórczość jest przedstawiona powyżej. Wiem, że jeden post to mało, jednak bardzo chciałbym uniknąć 100 następnych w różnych wątkach. Sposób pisania jest bardzo podobny, żeby nie powiedzieć, iż łudząco. Emotikonki - wyłączone. Co ciekawe: konto zostało założone w tym samym dniu, w którym zbanowany został aroldinio. Jak już zaznaczyłem może być to przeczulenie, jednak prosiłbym Marcina o sprawdzenie tego poprzez porównanie IP. :rozglada:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Marcin »

Ban.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Od jakiegos czasu denerwują mnie monotematyczne i nic nie wnoszące posty usera o pseudonimie lukaszo. Na koncie ma 162 posty, a o to przykładowo pare "kfiatuszków" z ostatnich paru dni:
lukaszo pisze:Dzisiaj Anita w Dniu na żywo
A kto oprócz Magdy dzisiaj w Dniu na żywo?
Dzisiaj Jakub Porada w wieczornych serwisach
Dziś Michał Cholewiński w Dniu na żywo
Marcin Żebrowski dzisiaj w Gdańsku
Anita Werner już czwarty dzień na posterunku w Dniu na żywo
Anita trzeci dzień z rzędu w Dniu na żywo
Dzisiaj Marcin ponownie w Dniu na żywo.
właśnie ja też się dziwię
W końcu ją doceniłem
W piątek skanowała Brygida Grysiak
Teraz wyobraźmy sobie gdyby każdy z nas wymieniał się tylko i wyłącznie takimi jednozdaniowymi lakonicznymi wypowiedziamy we wątkach, rozumiem raz po raz od czasu do czasu, ale u lukaszo taki styl to juz regula.
Najlepszym wyjsciem dla tego typu informacji byloby uruchomienie shoutboxu. Moze przesadzam, co o tym sadzicie? :mhm:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Moze przesadzam, co o tym sadzicie?
Wystarczy spojrzeć jakieś 5-6 stron u Anity wstecz by przeczytać z 20 postów o takiej treści: Dzisiaj Anita w....
Rozumiem, takie posty się zdarzają, zwłaszcza teraz gdy podgląd na TVN24 jest zawieszony i nie można wrzucić paru capsów, jednak nie powinny być one regułą :nie:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: pop »

Zwróciłem mu wczoraj uwagę na takie posty, ale większość użytkowników stwierdziła, że przecież nie każdy wszystko ogląda a z tego typu wypowiedzi można się dowiedzieć kto i co prowadził...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: lukaszo »

A ja się będę bronił i wrzucę tu taką wypowiedz ikonsta
konsta pisze:A co sie dzieje z Kacprem ? :>
TVN - programowo najlepsza
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: lukaszo »

A ja się będę bronił przytoczę tu taką wypowiedz konsta:
konsta pisze:A co sie dzieje z Kacprem ? :>
konsta pisze:Już się dowiedziałam co się stało z Kacprem… hmm jestem bardzo nie na bieżąco w tej kwestii, aż mi głupio ale obciach w kieszeń nie miałam czasu na śledzenie tego wątku, ale szkoda każdego faceta z tvn24 bo wszyscy są super. :brawa: :brawa:
konsta pisała dzisiaj na temat Kacpra Kaliszewskiego w wątku o Piotrze Jaconiu.
Także może Nika odczepisz się o de mnie co?
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Uderzył w stół, a nożyce się odezwą :spiewa: Myślę jednak, że lukaszo jest najlepszym przypadkiem tego, że Shoutbox na forum jest potrzebny :rozglada:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość