Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

nie kłóćie się o pierdoły :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Agata wróciła, to jest fakt niepodważalny i prawdziwy :rydzyk: wróciła piękna, przepiękna, wypoczęta i w wyśmienitym nastroju :)

a o to, że zmarznie we wiosennej kurtce nie mamy co się martwić, bo poradziła sobie i z tym zimnem na dworze i wprosiła się w gości do jakiegoś domostwa :lol:
taką fajną rozmowę przeprowadziła z miłą i optymistyczną panią :P

a pan operato był łaskaw pokazywać Agatkę w cąłości :tanczy:
więc mamy całą wspaniałą Agatę z powrotem w tvn24 :tanczy: :brawa: :brawa:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Proszę :D Dzisiejsza, chciałoby się napisać "nawrócona" Agata :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Teraz już nikt nie może mieć żadnych wątpliwości, że to ona :D
Acha :D I proszę mnie nie prosić o filmiki, bo nie chcę sobie napytać biedy ;)

:cicho: :cicho: :cicho:
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Błogosławieni, którzy nie zwątpili .... :> (nie mówię ,broń Boże, o sobie, bo też miewałem różne myśli :xx: )
Dzisiejsza, chciałoby się napisać "nawrócona" Agata
Nawrócona, czyli znowu powściągliwa , z precyzyjnie uczesanymi włosami , w spodniach.... Ale wciąż rozgrzana , skoro jej taka kurteczka wystarcza... :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

i błogosławieni , którzy nie widzieli a uwierzyli :lol2: !! Ja tylko na począteczku miałem lekkie wątpliwości , ale później serce mi juz dyktowało ,że to prawda ,ze Agatka jest znowu wśród nas :lol2: !!
Nawrócona, czyli znowu powściągliwa , z precyzyjnie uczesanymi włosami , w spodniach.... Ale wciąż rozgrzana , skoro jej taka kurteczka wystarcza... :lol2:
Skoro już jej tak gorrrąco , to mogła wyskoczyć w tej spódniczce z Argentyny :tanczy: !! :lol2:

Wiedziałem , ze z grzyweczką będzie musiała robić różne dziwne rzeczy ,bo ta długość to nie jest najlepsze rozwiązanie na nasze wietrzne warunki :lol2: !! Ale i tak wygląda słodko :P !! Słodziutko :P !! :szalony:
Acha :D I proszę mnie nie prosić o filmiki, bo nie chcę sobie napytać biedy ;)

:cicho: :cicho: :cicho:
;( No dobrze , nie będę nalegał ;( !!
:cicho: :cicho: :cicho:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

Agatka jest piękna :P piękniejsza niż przed zninięciem :szalony: piękniejsza niż przed wyjazdem :szalony: piękniejsza niż w Argentynie :szalony:
piekniejsza :P

ale od liveowania trochę już odwykła :lol: troszuńkę :lol: szybko znów się przyzwyczai do tych polowych warunków :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Chłopaki... reszta rzeczywiście nie ma dla Agaty czasu :shock: Myślałam wcześniej, że blefują :D A tu masz babo placek :lol:
Oj, Agatko - było nie zostawiać chłopaków na tak długo :grozi:
Kiedyś rzuciliby wszystko na dźwięk Twojego głosu....zwłaszcza po tak długiej rozłące :lol: A dzisiaj... :rozglada:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

notka ;) to przecież nie chodzi o wygaśnięcie uczucia ;) ani o zobojętnienie :nie: wiesz, że o obowiązki, które nie pozwalają im na takie jak kiedyś zainteresowanie i jego przejaw ;( współczuję im, zwłaszcza teraz, kiedy z tymi filmikami jest taki problem - z ich udostępnianiem :/

nie będą słyszeli tej "przebojowej" rozmowy agatki z jednym z mieszkańców :hahaha: nie kleiła im sięrozmowa, oj nie :hahaha:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Jesteś najwspanialszą capsiarką po słońcem noteczko :* !! O tym wiesz doskonale, bo nie jeden raz już Cie o tym zapewnialiśmy :) !! I nic w tej kwestii się nie zmieniło :) !!
Ale jesteś niesprawiedliwa , nawet jeśli żartujesz z tego ,że z winy Agatki my nie mamy dla niej czasu , ze to nasza zemsta -nie , nie :nie: !! Co to to nie :nie: !!
To życie mnie do tego zmusza , że nie mogę być tam gdzie chcę i z kim chcę ;( !! Serce m ipęka , kiedy siedząc w miejscu ,w którym nie chce mi się siedzieć , zdam sobie sprawę ,że inni mogą być tam i robić to , czego ja najbardziej pragnę .... ;( !!

Muszą mi jednak wystarczyć capsy : )!! I bardzo Ci za nie dziękuję :) !! :*

No na razie tego działania na własną szkodę :rozglada: Muszę lecieć ....
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..trzymajcie mnie bo padnę :rydzyk:
..nie wierzę własnym oczom ale sercu tak :szalony:

..błogosławieni którzy nigdy nie zwątpili :lol2: :jupi:

.musiałem to dodać jeszcze do Waszych wywodów :jupi: :jupi:
..mimo że powrót Agatki na wizję przeciągał się w czasie to wiedziałem że kiedyś musi nastąpić :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:

..i nastąpiło dzis :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
..dzis kiedy już powoli wydawało się to nierealnym :szalony:

..boże jaka piękna :szalony:
..często przeglądałem archiwalne zdjecia i inne materiały :szalony:
..ale to nie to samo co zobaczyć jej piękno aktualne :szalony:

..chciałbym napisać że jednocześnie jest jest jeszcze piękniejsza i nic się nie zmieniła :szalony:

..wszystko jest znów jak dawniej :szalony:

..poza paroma detalami :(
..to że mnie nie ma tyle ile kiedyś dzieję się wbrew mnie samemu ;(
..ale musi się dziać

..nie obejrzymy tych relacji :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Tylko jeszcze mały niepokój :rozglada:
Powróciła Agata reporterka
Czy powróci prezenterka ?
Miejmy nadzieję :D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

epsztajnek - tylko bez takich tekstów :stop: wiem, że może przez to, że dziś Agata pokazała kawał dobrej roboty reporterskiej mogłoby się wydawać, że powinna przy tym zostać :D
ale nie zapominajmy, że jest też świetną prezenterką i do tego zajęcia wróci :D
dla niej jest miejsce w tvn24, tak jak jest dla niej miejsce w naszych domach i sercach :P

i nie zatruwaj siebie i nas ziarenkiem zwątpienia, bo najpóźniej w sobotni wieczór będziemy tego żałowali 8)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Ja -żeby zachować obiektywizm , nie mogę wypowiedzieć w kwestii profesjonalizmu dzisiejszych relacji -jedynie powołać się na przeszłość , która profesjonalizmem i wyjątkowością była nasiąknięta aż do szpiku kości :szalony: !! 8)
Nie wątpię , że i dzisiaj tak było :P !! Szkoda , że naocznie nie mogłem się o tym przekonać :/ !!
Przeklęty TVN i ich prawa autorskie :twisted: !!

Jestem pewny -podobnie jak stajlus , że tylko dni nas dzielą od ujrzenia Agatki za stołem prezenterskim - znowu :tanczy: !!
Dzisiaj wydarzyło się coś wspaniałego- Agatka wróciła do pracy na wizji , więc teraz już będzie z tym dobrze :P !! Żeby nie napisać -jeszcze lepiej :jupi: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Fool
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 20:00

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Fool »

o rany, ale fajnie ^-^ dzieki za capsy. musze ja zobaczyc w tv :<
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

No dobra - przepraszam, że tak okrutnie żartowałam :rozglada: Wiem, jak cierpicie z tego powodu, że nie możecie oglądać Agaty na żywo i nie powinnam była z tego kpić :rozglada:

W ramach przeprosin capsy :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zwróćcie uwagę, że Agata musi zamykać wcześniej otwartą lodówkę, żeby porozmawiać z panem :devil:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:No dobra - przepraszam, że tak okrutnie żartowałam :rozglada: Wiem, jak cierpicie z tego powodu, że nie możecie oglądać Agaty na żywo i nie powinnam była z tego kpić :rozglada:

W ramach przeprosin capsy :lol2:
Wybaczam :lol2: !! :szalony:
Ale Agatce to chyba jednak zimno było :>?? Kurczyła się z zimna ;) !!
No to chyba nic dziwnego , że jak tylko mogła uciekała do domostw :lol2: !! Sprytna dziewczynka :P !!

Zwróćcie uwagę, że Agata musi zamykać wcześniej otwartą lodówkę, żeby porozmawiać z panem :devil:
[/quote][/quote]
Ciasno w tej kuchence :lol2: !! ciekawe , czy Agatka załapała się na cieplutką herbatkę :rydzyk: ??
Co jej strzeliło do głowy , żeby tak cienko się ubrać :> ?? :grozi:

Krótko nazywając sprawy po imieniu Agata dzisiaj była z wizytą na zadupiu :devil: gdzie diabeł mówi dobranoc ;devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości