[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

''Polska'': Dziennikarze ''Wydarzeń'', którym zaproponowano przejście do ''Wiadomości'', pozostają jednak w słonecznej telewizji :arrow: http://polskatimes.pl/2,32551.htm
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wydarzenia

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Nasza dawna znajoma ;) wciąż ma kłopoty z fryzurą na wietrze :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wydarzenia

Post autor: piotrek888 »

A kto to jest ? :roll:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

piotrek888 pisze:A kto to jest ?
Magdalena Hykawy, dawniej reporterka TVN24.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wydarzenia

Post autor: piotrek888 »

Matko jak ona się zmieniła nie poznałem jej

dzięki.
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Wydarzenia

Post autor: tob »

schudła, podcięła i wyprostowała włosy.
Ale wciąż chyba bywa jedynie w popołudniowych wydaniach WYDARZEŃ? Czy częściej już ma zaszczyt być w gł. wydaniu? Jak to jest?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

tob pisze:Ale wciąż chyba bywa jedynie w popołudniowych wydaniach WYDARZEŃ? Czy częściej już ma zaszczyt być w gł. wydaniu? Jak to jest?
Do wydania popołudniowego ma relacje i materiały dość często, a do wydania głównego robi materiały głównie w weekendy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jarosław Kulczycki odchodzi z ''Wiadomości''. Zasili ''Wydarzenia'' oraz Polsat News.
Więcej :arrow: http://www.efakt.pl/bulwar/artykul.asp?artykul=31769
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wydarzenia

Post autor: piotrek888 »

On już był w dwójce potem w Polsacie następnie poszedł do jedynki znów wraca. Ile jeszcze :grozi: Chyba poczuł się gwiazdą
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

On już był w dwójce potem w Polsacie następnie poszedł do jedynki znów wraca.
No i w 1994 roku pracował w Polsacie. Moim pobożnym życzeniem jest, by zastąpił Gugałę w roli prowadzącego. :rozglada:
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Wydarzenia

Post autor: object »

Ja mam nadzieję, że to prawda że będzie prowadził ,,Wydarzenia" w Polsacie i dziwi mnie że nikt mu tego wcześniej nie proponował tylko prowadził ,,Interwencję" :ech: Jeśli to prawda to będzie on-obok Magdaleny Kaliniak- najlepszym prezenterem serwisu ,,Wydarzenia".

a co do kanału Polsat News to myślę że nie będzie taka dobra jaka mogła by być..... skoro Polsat daje się rozkradać osobom takim jak Hieronimek :evil: Szwindel roku!!!!!!!! Ciekawe co na to pracownicy Polsatu. Oni ciężko harują a taki Solorz rozdaje akcje za darmo kumplom-szantażystom. Niszczy stację!! :hmm:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Wydarzenia

Post autor: Marcin »

Kulczycki jest bardzo dobrym prezenterem, tylko tymi ciągłymi odejściami robi sobie wielką krzywdę, bo przestaje być kojarzony z jakimkolwiek programem. Skoro siedział w "Panoramie", potem wpadł do "Interwencji", chwilę posiedział w "Wiadomościach", a teraz gna do "Wydarzeń", to ja przepraszam ale identyfikacja tego człowieka może być dla widza kłopotliwa.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Okazuje się,że jego przejście do Polsatu wcale nie jest jeszcze takie pewne.Przynajmniej w artykule z wczorajszego 'Dziennika' tak wynika.Gdzie cytowana jest wypowiedź Kulczyckiego :arrow: '.."Na razie nie mam zamiaru zmieniać swojej sytuacji zawodowej" - mówi nam jednak dziennikarz "Jedynki"...' :]
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wydarzenia

Post autor: Adrian ;P »

W czasie fazy grupowej Euro 2008 główne wydania "Wydarzeń" Polsatu mają pojawiać się o godz. 20.00. Zmiana godziny emisji dziennika to efekt decyzji Polsatu o pokazywaniu zdecydowanej większości meczów na otwartej antenie.

Stacja w czasie fazy grupowej nadawać będzie dwa spotkania dziennie. Pierwsze emitowane będzie o 18.00, drugie - o 20.45. Obie transmisje poprzedzone zostaną krótkim studiem sport. Jak wynika z przesłanej na ramówki kanału na pierwsze dwa dni mistrzostw, pomiędzy nimi o 20.00 emitowane mają być 10-minutowe "Wydarzenia", a potem sport i pogoda. Całość zmieścić ma się w kwadransie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

''Press'': Agnieszka Milczarz z RMF FM zastąpi Beatę Grabarczyk w przygotowywaniu politycznym materiałów do ''Wydarzeń''.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości