TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: TV Puls

Post autor: Marcin »

Odbudować renomę zmianą grafiki?
Doprawdy, poruszające.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

Grafiki ale również nowości. Przeczytaj Marcinie co powiedział dyrektor Pulsu w wywiadzie dla Rzeczpospolitej.

Widzę przyszłość tej stacji. Zobaczymy jak z oglądalnością, na razie od kilku tygodniu utrzymuje się na poziomie ok. 0.96% :) Czyli są blisko TV4 :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: TV Puls

Post autor: pawell »

kamiltvnfan pisze:Zobaczymy jak z oglądalnością, na razie od kilku tygodniu utrzymuje się na poziomie ok. 0.96% :) Czyli są blisko TV4 :)
Dane z okresu 28.07.2008 - 03.08.2008

Czwórka - 2.03 %
PULS - 0.94 %

Procent przewagi. To ma być blisko? :lol:

PULS może sobie pomarzyć o podwojeniu tego wyniku jesienią. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

No są bliżej niż byli, kiedy rok temu mieli ok. 0.4% - 0.5%. Mogą marzyć. Ja pomarzę z nimi :) Chociaż na przegonienie TV4 do końca roku nie liczę, to liczę na to, że TV Puls chociaż raz osiągnie wynik 1.8%... :)
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

A ja przytoczę dane z 14.07.2008 - 20.07.2008:

TV 4 - 1.63%
TV Puls - 0.96%

Trzeba wierzyć - wiara czyni cuda :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: TV Puls

Post autor: pawell »

Jaki jest sens przytaczania danych sprzed miesiąca skoro są aktualniejsze?

A jeżeli już je dałeś - i tak różnica wynosi ok. 0,7 % a to dużo jak na 'małe' stacje telewizyjne.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

Podałem, że jeżeli TV Puls potrafi to może. Też nie wierzyłem w tą stacyjkę, ale co raz częściej właśnie ją oglądam. Jest ona dla mnie alternatywą na Polsat, TVN i inne komercyjne stacje a także na TVP :)
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: TV Puls

Post autor: mks »

Na coraz lepszą ogladalnośc wpływ wcale nie ma oferta programowa (bądź co bądź żałosna) a zasięg ktory jest coraz większy. Jakby Tele5 miała taki sam zasięg naziemny jak Puls jej wyniki zapewne skoczyły by w górę. Ot, cała filozofia.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

Pewnie by skoczyła. Ale proszę nie porównywać żałosnego Tele5 z Frytką z TV Puls. Zobaczymy jak Puls przedstawi wkrótce ofertę na jesień 2008.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: TV Puls

Post autor: mks »

Może to głupie, ale na Tele5 są przynajmniej znośne seriale (oglądane piąty raz z rzędu) na Pulsie nie ma nic ciekawego. Przepraszam, ale ani "Flinstonowie" ani "Schudnij z Grażynką z Klanu" nie zapowiadają się na przebój jesiennej ramówki.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

Zobaczymy. Według serwisu MiMP jedną z nowości będzie powstający we współpracy z „Super Expressem” program „Zbrodnie niedoskonałe” prowadzony przez Pawła Biedziaka, byłego rzecznika prasowego policji. Program, który poprowadzi Grażynka jest dosyć ciekawie obmyślany :) Na pewno będzie miał rzeszę swoich widzów. Mnie przyciąga także do jesiennej ramówki serial "SIMPSONOWIE". Zaintrygował mnie tez program PORTRET TRUMIENNY. Ciekawe pytania i ciekawe odpowiedzi :) Z seriali wybiorę CRIMINAL MINDS, czyli ZABÓJCZE UMYSŁY i WSZYSCY KOCHAJĄ RAYMONDA. Mam nadzieję, że TV Puls zaskoczy nas jeszcze jakimś dobrym serialem amerykańskim. Na resztę ramówki musimy poczekać.
FanPewnejStacji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:30
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: FanPewnejStacji »

Z seriali zobaczymy jeszcze Will i Grace oraz Zaklinacz dusz. Mam nadzieje ze zwiększy sie udział w rynku i Puls zblizy sie do wyników TV4, której w ogole nie oglądam, bo nie ma w niej nic ciekawego (to moje zdanie, i mozecie sie z nim nie zgadzac). Mam wrazenie ze teraz bedzie lepszy start Puslu niz ten ktory byl w pazdzierniku.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

Nowa TV Puls ruszyła pod koniec tamtego roku. Teraz mamy po prostu nowe programy w jej ramówce. Miałem właśnie napisać o tym, że WILL&GRACE będzie jesienią w Pulsie. Dzisiaj widziałem w TV reklamę. Cieszę się również z wiadomości, że w Pulsie pojawi się ZAKLINACZ DUSZ. Gdzieś też przeczytałem, że w Pulsie zobaczymy operę mydlaną ALL MY CHILDREN. Ale nie wiem czy to plotka, czy jest w tym nić prawdy.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TV Puls

Post autor: kamiltvnfan »

Zwiększenie oglądalności jest kwestią zwiększenia obszaru nadawania TV Puls. Jest wiele miejscowości, które nie mają takiej możliwości. Również wiele rodzin w swoim pakiecie kablówki nie mogą otrzymać TV Puls. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni. Warto oglądać TV Puls. Dzisiaj oglądałem PORTRET TRUMIENNY. Bardzo ciekawy program :D
FanPewnejStacji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:30
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: FanPewnejStacji »

Masz racje, tutaj nowa ramowka bedzie. Ale zmienia grafike, oprawe muzyczna i logo, to dla mnie tak jakby nowa stacja :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości