[TVN] Superniania

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maticzecho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 18 lip 2007, 14:27

Post autor: Maticzecho »

http://czechowice.eu/index.php?option=c ... iew&id=661
Polecam ten artykuÂł. WidaĂŚ "Superniania" dalej siĂŞ krĂŞci: :D :D :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

RuszyÂła kolejna edycja Superniani. ObejrzaÂłem w niedziele pierwszy odcinek i musze przyznaĂŚ, Âże Zawadzka ma trudne zadanie. Coraz starsze, trudniejsze dzieci (w DDTVN mĂłwÂła, Âże bĂŞdÂą teÂż dzieci z ADHD).

P.S. Od poniedziaÂłku Superniania rozstawiÂła siĂŞ z ekipÂą u mnie w EÂłku. Postaram siĂŞ podjechaĂŚ i zobaczyĂŚ moÂże chociaÂż samochody :D.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN znalazÂła dobry sposĂłb dotarcia do ewentualnych bohaterĂłw "Superniani". ZachĂŞca poprzez umieszczanie ogÂłoszeĂą na stronach miast m.in. mojego:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś gościem Poranka po godz. 8.00 była Dorota Zawadzka, która - jak przyznała - sama się wprosiła. Zabrała głos ws. głośnej ostatnio debaty o klapsach. Bardzo skrytykowała polityków, m.in. Tadeusza Cymańskiego, powołującego się na Biblię oraz Rzecznika Praw Obywatelskich - Jana Kochanowskiego, który w swoich wypowiedziach łamie Konstytucję.

Wypowiedziała sie też nt. homoseksualistów, wychowujących dzieci. Powiedziała, że w którymś z odcinków 2 serii gościła w domu, w którym dzieci wychowywała matka i ''ciocia''. Była to para homoseksualna, a mimo to popełniali te same błędy, co wszyscy i byli normalną rodziną.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Superniania

Post autor: pop »

W tej samej sprawie zawitała do "Dzień dobry TVN". Miała pojawić się w sobotę, ale - jak powiedziała Pieńkowska - specjalnie rozmowę z nią przeprowadzono wcześniej, tuż po tych wypowiedziach.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Superniania dostała swój kącik w ''Tele tygodniu''. W najnowszym wydaniu pisze o szkolnych lękach dzieci. Warto dodać, że nowe odcinki programu, emitowane będą od 7 września (niedziela) o 17.00.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości