[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Merlin_89 »

Nie zdziwię się gdy w któryś weekend program zaczną normalnie Kinga i Marcin i to będzie ta "niespodzianka". Nigdy nie wierzyłem w ich kłótnię, na wizji wyglądali na idealną parę, a na gali Wiktórów Rusin dziękowała Mellerowi. Mówiła, że bez niego nie dostałaby tej nagrody. Możliwe, że ktoś wypuścił tę plotę, żeby wywołać sytuację podobną do spekulacji gwiazd w "Tańcu z...", co chyba sprzyja oglądalności. A poza tym spekulowany kandydat na partnera, Szymon Hołownia jakoś mimo wszystko nie pasuje do tej roli. Cały czas ma na głowie Religia TV, a oprócz tego w soboty będzie miał na głowie Mam Talent (2 programy w ciągu dnia?).
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: DJ Ice »

Przecież pierwsze odcinki Mam Talent będą nagrywane i już nawet są zrealizowane. Po bodajże pięciu odcinkach (jak coś to poprawcie) emitowane będą programy na żywo. A swoje role pogodziłby bez problemu. Widzę to sam po sobie. :D
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: mfdtv4 »

Przecież pierwsze odcinki Mam Talent będą nagrywane i już nawet są zrealizowane. Po bodajże pięciu odcinkach (jak coś to poprawcie) emitowane będą programy na żywo. A swoje role pogodziłby bez problemu. Widzę to sam po sobie. :D
Chciałbym, abyś DJu Ice nie był taki pewny a tym bardziej nie porównywał siebie do Szymona Hołowni. To czy by pogodził to chyba jego sprawa, prawda?

Jesteś taki pewny. Tak samo byłeś pewny kiedy pisałeś o "niemal pewnych" zmianach w UWADZE. Gdzie te zmiany, bo nie widzę? Swoją drogą twoje wypowiedzi odczytuję tak jakbyś ty się na wszystkim znał i miał pojęcie o rynku telewizyjnym. Zatem w której telewizji pracujesz? :)
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Merlin_89 »

Zdaję sobie z tego sprawę, w końcu Kinga też prowadziła DDTVN i jednocześnie tańczyła w TzG. Ale mam po prostu wrażenie, że ta cała afera jest jakaś sztuczna. Koniec końców Meller się nawet nie pożegnał i nie dostał innego programu.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: DJ Ice »

Chciałbym, abyś DJu Ice nie był taki pewny a tym bardziej nie porównywał siebie do Szymona Hołowni. To czy by pogodził to chyba jego sprawa, prawda?
Jakie porównania? Proszę Cię, naucz się w końcu czytać, bo to nie pierwszy raz kiedy się mylisz.
Jesteś taki pewny. Tak samo byłeś pewny kiedy pisałeś o "niemal pewnych" zmianach w UWADZE.
Tylko, że ktoś inny pierwszy pisał o zmianach w ''Uwadze''. Był to bodajże @POP gdzie pisał o przejściu ''Uwagi'' na 16/9 - co było wedlug mnie prawdopodobne. Opierałem się także na informacjach z prasy i różnych portali. A, że zmian nie było - co mnie zaskoczyło - trudno, przecież nie będę płakał, potrafię się przyznać do błędu.

Jaka pewność? Pijesz do mnie w kilku tematach człowieku. Opanuj się, bo zachowujesz się dziecinnie i żenująco z tymi oszczerstwami wypisywanymi w moim kierunku. :? Nie wszystko wiem, ale chyba mam prawo wypisywać swoje przemyślenia i opinie? Oczywiście, że mam prawo.
Zatem w której telewizji pracujesz? :)
Czy jakieś medium prócz telewizji istnieje? Nie zdradzam, bo to moja prywatna sprawa. Zresztą są też inne miejsca pracy gdzie ludzie zapierdzielają na np. dwa etaty. Praca w TV to co innego, ale zdaje mi się, że Szymon pogodziłby te role. Spójrzmy także na innych prezenterów - jakoś sobie radzą...

Nadal myślę, że Hołownia nie jest jedynym kandydatem na prezentera DDTVN. Przeczucie.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: mfdtv4 »

Chciałbym, abyś DJu Ice nie był taki pewny a tym bardziej nie porównywał siebie do Szymona Hołowni. To czy by pogodził to chyba jego sprawa, prawda?


Jakie porównania? Proszę Cię, naucz się w końcu czytać, bo to nie pierwszy raz.
Widzisz to po sobie... Jest to w jakimś sensie porównanie. Każdy jest inny, pamiętaj a ty zachowaj trochę kultury. Umiem czytać. Tobie proponuję lekcję czytania tekstu ze zrozumieniem.

Zamykam OFF Topic. I sorry, ale musiałem to napisać. Razi mnie twoja pewność siebie, zresztą nie tylko na tym forum.

______

Co do UWAGI - to następnym razem pisz nie jak będziesz pewny a jak informacja zostanie oficjalnie potwierdzona przez Telewizję. Ja widać nie tylko na Pudelku kłamią ;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Marcin »

Wczoraj Dorota Wellman zasłabła w trakcie programu, a dzisiaj razem z Prokopem program prowadzi Hołownia. :shock:
To będzie on w końcu partnerem Kingi Rusin?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: piotrek888 »

Marcin pisze:To będzie on w końcu partnerem Kingi Rusin?
Tak :D
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

To nie może być Hołownia;/ Bo wszyscy zapowiadają niespodziankę, a o Szymonie poinformowała niedawno telewizja TVN... więc ? Ja już sam nie wiem
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: piotrek888 »

To raczej będzie niemała niespodzianka
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: piotrek888 »

Dodatkowa reklama w weekendowym wydaniu programu o godzinie 8:44
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

No i gdzie ta niespodzianka ? Gdzie Kinga ? O co tu chodzi ? ? ?

Ps. A propo nowa strona programu wygląda znakomicie :)
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Adrian ;P »

Za tydzień powinna być już Kinga z nowym partnerem :) Tydzień temu był Prokop z Wellman, teraz Mołek z Sołtysikiem, więc za tydzień czas na nową parę Kinga-? :lol2:
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: D00 »

Hę? Węglarczyk? Według mnie on wcale nie pasuje do takiego programu, no ale zobaczymy w weekend.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości