[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Zresztą ja widzę jak Kinga na dość małej scenie "tańczy" (bo to za duże słowo) wśród tancerzy YCD. że niby ona taka ważna i jej wejście ma mieć taki show :D Z tego co wiem, tylko u nas zrobili taką wejściówkę prezenterce. W zagranicznych wersjach tak nie ma.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

mfdtv4 pisze:To jest zdanie Artura Cieciórskiego.
To była relacja a nie jego słowa a wiesz na pudelku to są różne rzeczny
mfdtv4 pisze:Od lat wiadomo, że w TVN są przekręty.


Tak okłamali na 54%
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Dobrze dostała te Wiktory. Ale Rusinowa ma tak samo dużo zwolenników jak i przeciwników. Kiedyś ją lubiłem. Jak nie prowadziła żadnego programu w TVNie :) Dla mnie jednak miernikiem popularności są Telekamery.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Mam jeszcze pytanie: Czy nominowani do nagrody specjalnej Wiktory 2008, wśród nich Rusin Kinga byli pokazywani na wszyustkich antenach. Tzn chodzi mi o to czy kandydaci i numery pod które należy głosować były pokazywane we wszystkich stacjach czy tylko na TVNie? Jeżeli na TVNie to nie muszę chyba dalej wyjaśniać.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pawell »

Widocznie nie przyglądałeś się zbyt dokładnie głosowaniu na Wiktora Publiczności. Reklamówki z numerami osób nominowanych do tej nagrody były pokazywane tylko w TVN-ie. Jednak inne stacje zachęcały do głosowania na swoje twarze we własnych programach (np. w "Jak oni śpiewają" zachęcano do oddawania głosów na Krzysztofa Ibisza). Poza tym TVN w tych reklamówkach prezentował wszystkie osoby nominowane do Wiktora...

A to jest temat o "Tańcu z gwiazdami", więc proponuję zakończyć off topic. :aniol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

10. edycja Tańca z gwiazdami będzie ostatnią

Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak pytany o następne edycje programu odpowiedział, że skład uczestników dziewiątej jest już w połowie gotowy i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, stacja wyprodukuje też dziesiątą, która będzie ostatnią.


http://www.medialink.pl/artykul/1553,10 ... nia,group4
tam także video z konferencji i rozmowy z uczestnikami ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Mam nadzieję, że ta 10 edycja będzie naprawdę ostatnia, a nie tak jak było z 6 :lol2: Ale chyba żadne show z gwiazdami nie wytrzymałoby do 10 edycji jak Taniec z gwiazdami :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Lubię ten program, ale też mi się wydaje, że pora zrobić przerwę, satysfakcjonowałby mnie w to miejsce dobry taneczny serial, ale z polskimi aktorami, ciekawa jestem kiedy ruszą zdjęcia do "Tancerzy", zapowiada się interesująco, reżyser też dobry, może TVN pokusi się na podobny temat. Co do 9 edycji mam nadzieję, że nie zobaczymy w niej "gwiazdek" z innych podobnych programów, pojawiła się informacja o udziale O. Szwed, zapanowała jakaś Szwedomania, dziewczę zaczyna wyskakiwać z lodówki, kolejny przykład, że duże "niebieskie oczy" są najlepszą przepustką do "kariery" :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Wczorajszy program obejrzało 1 311 081 mln widzów. Jak na godzinę 17:20 i koniec wakacji nie jest źle :lol:
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Źle nie jest, dobrze tym bardziej ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pawell »

TVN i uczestnicy "Po prostu tańcz z gwiazdami" pobili nie jeden, a dwa rekordy Giunnessa. :D
tvn.pl pisze:Po ponad 24-godzinnach od ustanowienia rekordu Giunnessa w liczbie tańczących par jednocześnie, okazało się, że telewizja TVN pobiła również rekord w kategorii NAJWIĘKSZA LICZBA LUDZI TAŃCZĄCYCH CHA-CHĘ. Dotychczasowy rekord wynosił 2396 osób, a na Rynku Głównym w Krakowie wspólnie zatańczyło 3270.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

A ja czekam na billboardy, może jutro się pojawią :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ana486 »

bardzo fajny program chyba jak dotad najlepszy taki show z gwiazdami jakie bylo w tv , ale mysle ze jeszcze dwie kolejnymi edycjami to troche przesada ale zobaczymy jakie 'gwiazdy' maja sie w nich pojawic chodzi mi o 9 edcyje
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Isadora pisze:A ja czekam na billboardy, może jutro się pojawią :tanczy:
obawiam się, że billboardów TzG już nie będzie:(, bo na miejscu, gdzie zawsze były wisi albo Polsat, albo Mam Talent, chyba TVN przyoszczędził, szkoda :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Bilbordy ? O czym wy mówicie ? ;/ Już za dwa dni rusza program przecież
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości