Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

O boziu... biedny;/ Większość będzie się bawić a on biedny będzie prowadził program sylwestrowy dla emerytów i ludzi w 'depresji'. Nie zazdroszczę, bo wolałabym żeby fajnie się wybawił
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Chyba mu to odpowiada jednak. :rozglada: W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że nie lubi hucznych zabaw. :)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: DJ Ice »

Większość będzie się bawić a on biedny będzie prowadził program sylwestrowy dla emerytów i ludzi w 'depresji'. Nie zazdroszczę, bo wolałabym żeby fajnie się wybawił
Pfff.... A współczucia dla części ekipy, która z nim będzie realizowała to pasmo? :lol2: :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nika »

Daję głowę, że oni tam w studio z Kuźniarem sie wszyscy lepiej wybawią niżeli na jakis nadętych imprezkach, gdzie połowa ludzi leży przed północą pod stołem, orkiestra gra mdławe kawałki (lub Dj puszcza tylko techno), a jedzenie jest nie takie jakie byśmy się spodziewali. A tam na Wiertniczej to jeszcze im za te wygłupy przed tv odpowiednio zapłacą. I kto tu jest biedny?! :lol2:
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: bella »

heh racja..

ja spędzam w tym roku sylwestra w domowym gronie i wcale nie uważam się za emerytkę ani nie mam deprechy.. :spiewa: a chętnie spojrzę na sylwestrowo-noworoczną formułę programu, myślę, że Jarek świetnie się sprawdzi w tej roli
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: bella »

dziś rano w tle obrazków pogodowych toczyła się rozmowa pomiędzy Jarkiem i Krzyśkiem na temat tego gdzie spędzają sylwestra.. na słowa Jarka, że spędza ten wieczór w studio Krzyś zareagował "aa racja Ty będziesz atrakcją wieczoru.." na co usłyszał odpowiedź "ja? chyba antyreklamą.." :D ;) ;)
nie ma jak samokrytyka, albo Jarek nas tu kokietuje troszkę ;)
Nucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 20:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nucha »

Kokietuje nas ten Pan Jarek bardzo :P , a odnośnie newsów to z tego co mi wiadomo i z tego co wie mój telewizor to Pan Jarek będzie dzisiaj gościem w Mieście Kobiet na tvn style. A druga sprawa Pan Jarek znowu ma szanse na nagrodę tym razem na "Telekamerę" w kategorii informacja...to tyle jakże istotnych wiadomości ode mnie :P Pozdrawiam ciepło :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jarek był gościem ostatniego ''Miasta kobiet'' w TVN Style. :D Co prawda rozmowa była tylko uzupełnieniem wywiadów prasowych, jednak przyjemnie się oglądało Jarosława w zupełnie innej roli. :D Polecam powtórki!
Char
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 21:19

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Char »

Sylwestrowy Jarek :D
Obrazek
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: czytelnik »

Ludzie zlitujcie się, co za obciach, najgorszy program TVN24 jaki do tej pory widziałam ;( ;( ;(
Oglądając program można dostać szału. Jednym słowem MAAAASAKRAAAAAAAAAAAA!!!
To nie ten sam Pan Jarek, którego znamy na co dzień.
monetowy_chlopak

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja mam za to całkiem inne odczycia. Program był super. Jarek świetnie się nadaje na sylwestrową noc. Zaproszenie Welman i Piotrowską było trafieniem w dzisiątkę. Brawo dla TVN 24. TVP INFO może sieschować ze swoim wieczorem sylwestrowym :hmm:
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: lukasz2331 »

To był super sylwester, najlepsze jak pan Jarek rozmawiał z widzami. Po prostu świetnie spędziłem czas do 2 w nocy z TVN24 i oczywiście Panem Jarosławem :brawa: :brawa: :brawa: :tanczy: A tak jeszcze pytam, ma ktoś filmik lub zdjęcia z tego sylwestra?
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: lukasz2331 »

czy ma ktoś capsy z weekendowych poranków z Jarosławem Kuźniarem?
Char
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 21:19

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Char »

ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości