[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie muszę przypominać początków Beaty w Polsacie, bo wszyscy bardziej lub mniej je pamiętamy. Lis w wywiadach chwali Machałę i Sobieniowskiego, a o niej nic nie wspomina. Cofając się jednak wstecz, nie sposób odnieść wrażenia, że to ją najbardziej promował. Wszystko się zaczęło w 2005 roku, kiedy jego decyzją, zaczęła prowadzić cykl przedwyborczych debat w Polsacie. Pamiętam, że były emitowane o 20.15, ale ani oglądalność nie była wysoka, ani Beata nie stało się przez tą jakąś gwiazdą. Kolejna próba była kilka miesięcy później, kiedy zastąpiła Kutynę w fotelu prowadzącej ''Wydarzenia''. Pierwszy raz poprowadziła program w dniu chorzowskiej katastrofy budowlanej.

Teraz prowadzi czołowy program w Polsat News i radzi sobie fantastycznie. :brawa: W ''Wydarzeniach'' widać spore nerwy (spowodowane prawdopodobnie milionami widzów przed TV), bo nawet gdy chce na koniec trochę rozluźnić atmosferę, często jej to nie wychodzi. W PN natomiast to jej wychodzi, bo kanał na razie nie może się poszczycić zbyt wysoką oglądalnością. Nie mam jednak żadnych zastrzeżeń do jej warsztatu dziennikarskiego czy tak krytykowanego przez wielu głosu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wydarzenia

Post autor: pawell »

Drugi film i od razu Gugała się myli.

WYDALENIA? ObrazekObrazek No nieźle. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiem, czy Gugała nie zdaje sobie do końca sprawy z tego, co zrobił Lis dla Polsatu czy tylko nie chce go pochlebiać. W rozmowie dał jasno do zrozumienia, że ''Wydarzenia'' to tylko połączony zespół ''Informacji'' z ''Dziennikiem'' w nowym studio i pod nową nazwą. Zapomniał dodać, że program zaczął być traktowany poważnie, a także wyrobił sobie solidną markę i znalazł się w ścisłej czołówce.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W sierpniu ubyło Gugale siwych włosów, dziś widzę, że podobnie się stało w przypadku M. Jankowskiego. :D W przypadku Gugały to rozumiem - gdy objął stanowisko szefa ''Wydarzeń'' zapowiadał, że i on i Grabarczyk przestaną prowadzić ''Wydarzenia''. Niestety, to się nie udało, więc jako główna twarz programu chce poprawić wizerunek i być bardziej 'przyjaznym' dla oka. Ale Jankowski? :D A i jeszcze Paweł Naruszewicz maluje oczy. :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Media2 (Dziennik): Dorota Gawryluk prowadzącą ''Wydarzenia''.

Gawryluk w ''Wydarzeniach''. :uau: Oh my God! :/ Właśnie kończymy erę ''Wydarzeń'' i wracamy do Informacji. :wariat: :stop: Szkoda tylko, że Pan Gugała, którego dotychczas szanowałem, jednym posunięciem rozwala 5 lat ciężkiej pracy swojej i Lisa o markę programu. :<
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Wydarzenia

Post autor: Marcin »

Chciałoby się teraz przypomnieć te słowa Tomasza Lisa...
Dorota Gawryluk pokazuje jaką jest gwiazdą. Prowadziła program o podobnie do innego programu brzmiącym tytule "A dobro Polski" i tam tydzień w tydzień pokazywała, że odpowiada głównie na pytanie "A dobro PiS-u?". Więc jakby potwierdza po dwóch latach słuszność decyzji, którą podjąłem dwa lata temu. (...) W normalnej telewizji, profesjonalnej telewizji nie może być prowadzącym ktoś, kto nie zna żadnego języka obcego, nie może być ktoś, kto jest nieoczytany, nie może być ktoś, kto nie zna świata, nie może być ktoś, kto nie ma doświadczeń dających szanse na rywalizowanie z konkurencją. Poza tym - brutalnie - nowy program, nowa nazwa, nowa grafika, nowe studio, musi być nowy prowadzący. Czyjaś twarz kojarzyła się przecież ludziom z czymś, co było tutaj na antenie wcześniej, co było kompletną porażką.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wydarzenia

Post autor: epsztajnek »

Właśnie kończymy erę ''Wydarzeń'' i wracamy do Informacji.
Aż słychać chichot Mistrzyni Historii :devil:
Kilka miesięcy temu pisałem na tym forum - szkoda, że Katarzyna Łoska nie prowadzi już prognozy pogody, tylko Lotto.
Teraz pasowało by to jak ulał - istne "dejavu" - powrót do czasów sprzed TVN24 i mój ówczesny, ulubiony, wieczorny, telewizyjny team - Gawryluk, Szostak, Łoska :lol2:
mistrzu92

Re: Wydarzenia

Post autor: mistrzu92 »

Ja przyznaje że zawsze oglądam Fakty. Moim zdaniem są dużo lepsze od Wydarzeń .Skoro wraca Pani Gawryluk może stosowny byl by tez powrot do Informacji. Smiech na sali to co sie dzieje ostatnimi czasy w Polsacie i Polsat News tak swoją drogą.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wydarzenia

Post autor: piotrek888 »

Ona naprawdę nie zna żadnego języka obcego :roll:
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Wydarzenia

Post autor: object »

Właśnie kończymy erę ''Wydarzeń'' i wracamy do Informacji. :wariat: :stop: Szkoda tylko, że Pan Gugała, którego dotychczas szanowałem, jednym posunięciem rozwala 5 lat ciężkiej pracy swojej i Lisa o markę programu. :<
Przypominam że Gugała także prowadził ,,Informacje" w Polsacie, jeszcze zanim znalazł się tam Lis.. To znaczy że ,,Wydarzenia" przez ten fakt jakoś ucierpiały i na samym starcie utraciły renomę??! :ech: Nie rozumiem tego toku myślenia... Oprócz prezentera programu są jeszcze reporterzy, wydawcy itd. itp. :roll:

I osobiście uważam że Gawryluk jest bardzo dobra, jeśli chodzi o prowadzenie programów informacyjnych, ma ogromne doświadczenie i była przecież twarzą ,,Wiadomości", a co za tym idzie jest rozpoznawalna przez większość telewidzów (taką Grabarczyk kojarzy bardzo mało ludzi). Na pewno będzie lepsza niż Gugała czy Grabarczyk właśnie. :)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wydarzenia

Post autor: ~ »

Nie rozumiem dlaczego większość tak się czepia Gawryluk.
Zdecydowanie wolę oglądać Dorotę Gawryluk niż Jarosława Gugałę.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Wydarzenia

Post autor: DJ Ice »

To oczywiste, że w takim serwisie wolisz oglądać atrakcyjną kobietę niż jakiegoś mężczyznę. ;p
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

object pisze:Przypominam że Gugała także prowadził ,,Informacje" w Polsacie, jeszcze zanim znalazł się tam Lis..
A myślisz, że dlaczego nazwałem to powrotem do ''Informacji'', hę? :>
To znaczy że ,,Wydarzenia" przez ten fakt jakoś ucierpiały i na samym starcie utraciły renomę??!
Czytaj uważnie. :lol2: Wszelkie zastrzeżenia w tej kwestii ma do Gugały jako szefa ''Wydarzeń'', a nie prezentera ''Informacji''. Jego rządy są trochę nieudolne, ''Wydarzenia'' nie mogą się wybić...
object pisze:Oprócz prezentera programu są jeszcze reporterzy, wydawcy itd. itp.
Akurat przeciętny widz zwraca szczególną uwagę na wydawców i producentów. :stop:
Najważniejszą osobą jest prezenter i wszystko toczy się wokół niego. :hyh: I nikomu tego nie przetłumaczysz.
Wśród reporterów brakuje świeżej krwi, a wydawcy zajmują się karierą prezenterską w Polsat News.
~ pisze:Nie rozumiem dlaczego większość tak się czepia Gawryluk.
Tomasz Lis pisze: (...) bo numer jeden może być tylko jeden, bo w normalnej telewizji, profesjonalnej telewizji nie może być prowadzącym ktoś, kto nie zna żadnego języka obcego, nie może być ktoś, kto jest nieoczytany, nie może być ktoś, kto nie zna świata
I całe sedno:
Tomasz Lis pisze:Czyjaś twarz kojarzyła się przecież ludziom z czymś, co było tutaj na antenie wcześniej, co było kompletną porażką.
Ostatnio zmieniony wtorek 27 sty 2009, 22:24 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

To jakiś ponury żart. Dorota Gawryluk trzeba przyznać nie daje za wygraną. Wszystkie jej programy publicystyczne okazały się niewypałem- te z telewizji publicznej jak i 'Konfrontacje', to teraz będzie się promować w programie, który już ma swoją markę i oglądalność.
Ale jakoś mi się nie wydaje, żeby to Gugała jej zaproponował stanowisko, pamiętam kiedy został szefem Wydarzeń ponoć powiedział załodze, że uchronił ich przed dyktatem Gawryluk, która już wtedy miała ambicje szefowania tym programem... A teraz po prostu trzeba było dla gwiazdy znaleźć jakieś miejsce...
I ciekawe czy Beata Grabarczyk, czy Joanna Wrześniewska pożegna się teraz z fotelem prowadzącej. A może obie? Bo nie sądzę, żeby pani Dorota zadowoliła się jednym czy dwona wydaniami w tygodniu :]
była przecież twarzą ,,Wiadomości", a co za tym idzie jest rozpoznawalna przez większość telewidzów (taką Grabarczyk kojarzy bardzo mało ludzi).
Ale jakby popatrzec z drugiej strony. W Polsacie Gawryluk oglądało coś koło poł miliona, Wydarzenia z Grabarczyk- 6 razy więcej.
Częśc widzów Polsatu może nawet nie wie, że ona sie tam produkowała o 23:30...
Na pewno będzie lepsza niż Gugała czy Grabarczyk właśnie.
Z tym się nie zgodzę. No ale to już subiektywne odczucie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość