[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Fan! »

Moim zdaniem skład mógłby być lepszy, ale i tak jeżeli chodzi o gwiazdy to TVN bije na głowę Polsat, który do swojego show Jak ONI Śpiewają zaprosił dużo mniej znane ''gwiazdy''.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

Bije na głowę Polsat? No nie zawsze, zależy też co oglądasz. W takich programach - na dzisiejsze realia - wystęoują raz znane osobistości a raz w ogóle nie znajome osobniki w świecie mediów. Tak samo jest z Polsatem i TVN - raz wypuszczą bardzo dobry skład, drugim razem - jest średnio. I tak jest w tym sezonie.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

TzG ma swoją widownię, która NAZWISKAMI chyba specjalnie się nie przejmuje i ja do tej grupy należę :D , fakt, że w poprzedniej edycji już sporo czasu przed rozpoczęciem niektóre nazwiska wzbudzały duże emocje, Andersz, bo tańczył :x , Lesz., bo bogaty tatuś lansuje córeczkę :ech: , czy Żmuda, bo tańczy z narzeczonym :o , w tej edycji w zasadzie takiej forpoczty nie ma, chociaż już od jutra tabloidy wezmą się ostro do pracy :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: madziulka »

już się wzięli :D przykładem jest Weronika Książkiewicz i Rafał Maserak
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

madziulka pisze:już się wzięli :D przykładem jest Weronika Książkiewicz i Rafał Maserak
Ale to taki mocno naciągany romans, przynajmniej na razie :lol2: , nie ma takiej akcji jak z Alanem czy Martą, kontrowersji związanych bezpośrednio z TzG, chociaż jestem pewna, że Maserak i Książkiewicz będą temat podgrzewać a i jeszcze jakaś inna para pójdzie w ich ślady :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: słodki »

Czy może mi ktoś autorytatywnie odpowiedzieć czy w pierwszym odcinku tej edycji odpada jakaś para czy nie, bo opinie są podzielone :hmm:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Jeśli ma być 12 odcinków to nie, chyba, że w finale byłyby 3 pary, w co wątpię.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Adrian ;P pisze:Nie ma co wieszać bilbordów Tańca z gwiazdami. Program jets o tyle popularny, że już chyba każdy wie, że nowa edycja będzie :lol2: A znając żyje, na tej reklamie nie byłoby pokazane jakie gwiazdy wystąpią, a resztę ludzie wiedzą... Powinno się wieszać bilbordy nowych programów i seriali. Ja widziałem właśnie ''mam Talent'' i ''Twarzą w twarz'' :)
A jednak :lol2: Wygrzebałam ten post, bo pamiętam, że brakowało mi bilbordu 8 edycji, teraz pojawł się bilbord, ale wg mnie jest okropny :x Cztery wielkie głowy jurorów, którzy chyba tracą sympatię z programu na program :ech: , że to niby te główne gwiazdy :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

W kwesti bilboardu już nie jestem tak radykalna w negatywnej ocenie ponieważ dzisiaj zobaczyłam dwa bilboardy innych produkcji TVN czyli "Teraz albo nigdy" i "39 i pół" i wszystkie są w podobnej konwencji czyli przedstawiają twarze (popiersia) głównych bohaterów, bilboardy ogromniaste, mocno dają po oczach czyli przyciągają uwagę :shock: , zobaczymy, czy ta reklama przełoży się na oglądalność :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Gdyby ktoś nie widział, to tak tym razem wygląda bilbord reklamujący "Taniec z Gwiazdami", prawie jak Mount Rushmore, prawie... :lol2:

Obrazek
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Jak informuje plejda.pl, jedna z uczestniczek IX edycji, Weronika Książkiewicz prawdopodobnie nie wystąpi w pierwszym programie. Jako powód, podawany jest zły stan zdrowia aktorki.
Liczą się tylko Fakty.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Ja przeczytałam informację, że ma kontuzję nogi, ale da radę :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Radzieckie kobiety silne są :D (żart) Liczę na to, bo to jedna z najładniejszych pań tej edycji, a poza tym ma duuże zadatki na tancerkę ; )

Już jutro start IX edycji! 20.00 TVN :)
Liczą się tylko Fakty.
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: słodki »

czerk pisze:Radzieckie kobiety silne są :D (żart) Liczę na to, bo to jedna z najładniejszych pań tej edycji, a poza tym ma duuże zadatki na tancerkę ; )

Już jutro start IX edycji! 20.00 TVN :)
Ma zadatki, bo z tańcem miała już do czynienia, a poza tym matka ma szkołę tańca
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Fan! »

Już dzisiaj o 20:00 startuje IX edycja Tańca z gwiazdami, wbrew wcześniejszym spekulacjom Plejada podała dzisiaj ze w w pierwszym programie wystąpi 12 par (a więc nie zabraknie Weroniki). Portal pisze również że w premierowym odcinku żadna para nie odpadnie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości