[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

A wiadomo co bĂŞdzie teraz Gosia robiĂŚ??
crede, quod habes, et habes
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

A wiĂŞc jednak Prokopiuk teÂż odsuniĂŞta. Nie wiadomo jednak co bedzie robiĂŚ. Plecy teoretycznie ma w Polsacie i TV4, ale ja na miejscu Lisa nie zapeÂłniaÂłbym redakcji bublem.

Pogoda.
Nie wiadomo co z Sommer. MoÂże miaÂła dyÂżur we wtorek i poÂżegnala siĂŞ na drugim wejÂściu? Ale wydaje mi siĂŞ, Âże nie - SÂłupkowska chyba byÂła, a w poniedziaÂłek Dolecki. MoÂże zostanie. Wczoraj Szpak komentowaÂł mecz i jakoÂś tak pomyslaÂłem, Âże tez miaÂł dwa lata przygĂłd z BasaÂłajem, odsuniĂŞty byÂł niemal od wszystkiego aÂż w koĂącu wszystko siĂŞ jednak dobrze skoĂączyÂło.

W nowych WiadomoÂściach w Pogodzie Trzaskalska i Kret. No i ze starych Dolecki ze SÂłupkowskÂą. ZÂły wybĂłr co do tych dwĂłch pierwszych. Po pierwsze stare twarze, Trzaskalska skacze z kwiatka na kwiatek a do TVP2 trafiÂła przez wygryzienie Marka WiĂŞckowskiego , a ten drugi kojarzy mi siĂŞ z bÂłaznem w TVP3 i ogĂłlnie nie cierpiĂŞ go.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

widzieliscie ten fragment czo³ówki w teleexpresie? na koniec pokazuja w tle mape œwiata która wyglada prawie tak samo jak w czo³ówce faktów :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W "Teleexpressie" pokazali kawa³ek czo³ówki "Wiadomoœci" i... przewija³y siê tam kropki zupe³nie jak w czo³ówce "Faktów". efekt koùcowy [czyli to zakoùczenie czo³ówki] tez bardzo podobne, w tle wszystkie kontynenty i napis "Wiadomoœci"...
:)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Dziœ w Teleexpresie bu³ pokazana czo³óka WIADOMOSCI d¿wiêk w niej jest taki sam jak w wydaniach FLESZ!!


PS. Pasuje arrow.pablo ??
Ostatnio zmieniony czwartek 14 paź 2004, 17:30 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

kwiatek pisze:dziwek jaets taki zam ja we Fleszach!!
dziwek? :D

ne rozumem tebe :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

1. Po pierwsze to Prokopiuk NIE do TVN24. Zreszto tam rzÂądzi A*utomatik JĂŞdrzejowska od pon-piÂątku. Tam brakuje kogoÂś takiego jak Ziemiec. KogoÂś kto w sytuacjach ekstremalnych wykaÂże sie wiedzÂą i profesjonalizmem.Zdecydowanie mUsi to byĂŚ facet. Mamy dUÂży wachlarz kobiet w TVN24. A z facetĂłw pozostaÂł tylko Marciniak i Porada.

2. A co do
TVP, to przyznam Âże zaskokuje mnie pozytywnie TVP,i choĂŚ nigdy nie byÂłem zwolennikiemm TVP, no przynajmniej do czasu -gdy wszedÂł TVN24- tak teraz wyraÂżnie obserwuje ruchy i Wydaje mi sie Âże ma dUÂża szanse stworzyĂŚ coÂś dobrego< publicznÂą telewizje>. ChoĂŚ wszystko bĂŞdzie zaleÂżeĂŚ od treÂści. Ale warunki majÂą jak najbardziej ku temu.
No i jeszcze Olejnik to firmuje swojÂą twarzÂą!

3. A to Trzaskalska bĂŞdzie teraz w Jedynce z pogodÂą CZy pogoda na obu antenach z jednego studia?
Ostatnio zmieniony czwartek 14 paź 2004, 18:15 przez tobi, łącznie zmieniany 7 razy.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

arrow.pablo pisze:
kwiatek pisze:dziwek jaets taki zam ja we Fleszach!!
dziwek? :D

ne rozumem tebe :arrow:
dÂżwiĂŞk tak szybko pisalem ze zrobilem tyle bledow juz poprawiam
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

spoko, ja tylko zbieram gÂłosy do wyborĂłw hieny roku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a w jakiej kategorii. z TVP czy ogĂłlnie. i z prowadzacych czy reporterĂłw?
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Pozegnanie MaÂłgosi prokopiuk:

A ja juz siê ¿egnam, to by³o moje ostatnie spotkanie z paùstwem w WIADOMOŒCIACH. Serdecznie dziekuje, ¿ycze mi³ego i spokojnego popo³ódnia.


To jest masakra co robi Warakomska z Wiadomosciami:

1. Joli Pienkowskiej nie ma w WIADOMOÂŚCIACH.
2. Adamczyk za Danke w g³ównych.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

no Adamczyka to jak wspomniaÂłem wczeniej. Za bardzo wysuwajÂą. OsobiÂście Gonie lubiĂŞ.
Holecka pracowa³a na wyd g³. kilka lat w poranku, a On. Tylko datego ¿e robi³ wcze¶niej dla FAKTÓWTVN?


MoÂże bĂŞdzie tylko raz- do 2 w tygodniu.
Mnie ciekawi Ziemiec. czy pozwolamu sie rozwijaĂŚ A nie tylko np. w weeekendy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tobi, Adamczyk pracowa³ bardzo krótko w Faktach - potem przeniós³ siê do Wydarzeù TV PULS a kiedy stacja zaczê³a mieÌ k³opoty postanowi³ przenieœÌ siê do Wiadomoœci.

SkÂąd wiecie, Âże juÂż nie bĂŞdzie MaÂłgosi? PobraÂłem z internetu wydanie o 15.00 i normalnie poÂżegnaÂła siĂŞ z widzami - tj tak, jak gdyby jutro miaÂła byĂŚ znowu. NaprawdĂŞ sam juÂż nie wiem co o tym mylseĂŚ.

Tobi przesadzasz z tym zarzutami, ¿e TVP œci¹ga od TVN. Tak siê sk³ada, ¿e wiêkszoœÌ obecnych dziennikarzy Faktów i TVN24 zaczyna³a w TVP, a Olejnik wróci³a do stacji matki. Mo¿e ju¿ nied³ugo Wiadomoœci nie bêd¹ mog³y mówiÌ o tych tematach, które poruszy³y Fakty, bo jeszcze ktoœ zarzuci dziennikarzom z Pl. Powstaùców, ¿e œci¹gaj¹. :lol: :lol:
TrochĂŞ siĂŞ cieszĂŞ, ale trochĂŞ mi smutno - Jola, MaÂłgosia (to jeszcze nie sprawdzone), wczĂŞsniej Olimpia GĂłrska. Ehhhh Warakomska przesadziÂła.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Adamczyk w Faktach pracowaÂł wcale nie tak krĂłtko. W moich oczach coraz miaÂł z dnia na dzieĂą coraz mocniejszÂą pozycjĂŞ. Prokopiuk wyleciaÂła i to sprawdzone. Nie wiem co za felerny plik ÂściÂągnaÂłeÂś, ale na koniec Âżegna siĂŞ sÂłowami, ktĂłre powyÂżej napisaÂł kwiatek.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Przed chwil¹ by³a zapowiedŸ "Wiadomoœci", na pocz¹tku siê zaciêli [czo³ówka siê zaci¹³a tak na 5 sekund, wczeœniej ma moment pojawi³o siê studio] ale nabardziej podoba³ mi siê moment, jak za prowadzac¹ wparowa³a jakaœ pani w ¿ó³to-czarnym stroju, i w po³owie drogi przez ekran spojrza³a gdzieœ na bok i g³êboko speszona i zdumiona szybko siê usunê³a... :lol:
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości