Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Wywinięte włosy to jednak wrafinowany i wrażliwy element fryzury i pod koniec PzP jeden z kosmyków postanowił rozpocząć samodzielny żywot :D
:tanczy: A już miałem pisać, że mają tam jakiś superextra lakier :lol2: Przynajmniej mieliśmy taką małą namiastkę Joasi w kręconych włosach :jupi:

A tak zmieniając temat.To nasz forumowy kolega Marcin zdaje się zagościł dziś osobiście w jednym z materiałów w "PzP" 8)
Swoją drogą to w Pabianicach mają udanego prezydenta :lol2: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:
Dwa fajne dialogi dnia(*z pamięci):

G.Miecugow:-"a ile pan Ziobro kończy dziś lat?"
Joasia:-"....hm może nie pytajmy,tak jak o kobiecie..."
G.Miecugow:-"eeee tam !!!" :lol2:

Joasia:-"..tak jak pan był zamieszany w aferę gruntową(...)"
Lepper:-"..ale proszę pani,ja nie byłem..ja..(...)..ja.."
Joasia:-"..ale ja tylko pytam,zadaje pytanie !" :lol2:
Mnie spodobał się fragment rozmowy z M. Teichmanem na temat nowego, rzekomego inwestora dla polskich stoczni

Joasia: "Marek tak realnie, w ciągu 13 dni, uda się jeszcze cokolwiek zrobić, przewracasz oaczmi, wytłumacz o co chodzi"

Niestety na ekranie leciały obrazki ze stoczni więc nie zobaczyliśmy redaktora Teichmana przewracającego oczami pod wrażeniem Planu B Ministra Grada :lol2: .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Joasia: "Marek tak realnie, w ciągu 13 dni, uda się jeszcze cokolwiek zrobić, przewracasz oaczmi, wytłumacz o co chodzi"
Joasia zawsze opisuje rzeczywistość :lol2: Szkoda, że Joasia nie prowadzi DpD-tam by dopiero porozmawiali sobie :lol2:

Ona zreszta zawsze zadaje konkretne,celne pytania, bez owijania w bawełnę.Zresztą to sejmowe doświadczenie reporterskie daje znać o sobie.Podoba mi się również jak często pomaga rozmówcy dobrać odpowiednie słowo jak na sekundke się zawaha :spiewa: Ach cóż ja Jej tak słodze w ogóle, no ale wiadomo-zasługuje :aniol:

Jutro to mi się już coś nie widzi dniunażywowywanie w wydaniu Aśki.Napisałem, licze na Jej przekore! A co! :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: sybic »

Obrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Jeszcze drobne uzupełnienie relacji z DnŻ.

Dzisiaj Joasia w czasie rozmowy z G. Miecugowem wyjątkowo zamiast gościa długopisikiem potraktowała sama siebie :lol2: .

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Joasia tak zaczytana, że chyba w ogóle nie patrzy pod nogi. Oj żeby kiedyś orła nie wywinęła na tym podeście :stop: .

Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Dzisiaj Joasia w czasie rozmowy z G. Miecugowem wyjątkowo zamiast gościa długopisikiem potraktowała sama siebie :lol2: .
Ryzykantka :rozglada: Ale widocznie wie, co robi :lol2: .
Joasia tak zaczytana, że chyba w ogóle nie patrzy pod nogi. Oj żeby kiedyś orła nie wywinęła na tym podeście :stop: .
Wyplujmy te słowa, chyba nikt z nas nie chciałby żeby Joasi włos spadł z głowy, a co dopiero.. :cicho:
Inna sprawa jest taka,że Ona zawsze coś ciekawego wymyśli. Inni tylko posłusznie siedza. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:
Jacek-t pisze:Joasia tak zaczytana, że chyba w ogóle nie patrzy pod nogi. Oj żeby kiedyś orła nie wywinęła na tym podeście :stop: .
Wyplujmy te słowa, chyba nikt z nas nie chciałby żeby Joasi włos spadł z głowy, a co dopiero.. :cicho:
Tfu, tfu, oczywiście że byśmy nie chcieli, dlatego trochę zaniepokoił mnie ten widok, choć jestem pełen uznania dla wnikliwości Joasi w analizowaniu najświeższych newsów :brawa: .
maxxx pisze:Inna sprawa jest taka,że Ona zawsze coś ciekawego wymyśli. Inni tylko posłusznie siedza. :lol2:
No, Cholewiński dzisiaj po 14.30 stał przy stole i niecierpliwie czekał na zwolnienie fotela, po tym jak Joasia z Mecugowem podkradli mu kilka minut z jego dyżuru :lol2:

Obrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze: Swoją drogą to w Pabianicach mają udanego prezydenta :lol2: .
Wygląda na to, że na Joasi Prezydent Pabianic też zrobił spore wrażenie :D

ObrazekObrazekObrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Tfu, tfu, oczywiście że byśmy nie chcieli, dlatego trochę zaniepokoił mnie ten widok, choć jestem pełen uznania dla wnikliwości Joasi w analizowaniu najświeższych newsów :brawa: .
I na tej pełni uznania-oczywiście zasłużonego pozostańmy.Bo zaraz dojdziemy do wniosku-znając naszą fantazję, że życie wręcz ryzykuje dla nas :lol2:
A to by było mocno przesadzone, pomijając, że tego absolutnie nie chcielibyśmy. :nie:
Jacek-t pisze:No, Cholewiński dzisiaj po 14.30 stał przy stole i niecierpliwie czekał na zwolnienie fotela, po tym jak Joasia z Mecugowem podkradli mu kilka minut z jego dyżuru :lol2:
Chciał sobie poprezentować chłopak,a został zostawiony z Gradem sam na sam :D Cóż-bywa i tak :spiewa: .Kobiety mają pierwszeństwo :aniol: .
Jacek-t pisze:Wygląda na to, że na Joasi Prezydent Pabianic też zrobił spore wrażenie :D
A na mnie Jej uśmiech :aniol: :aniol: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Nika »

Dawno komiksu nie było. Pewien caps z długopisem mnie zainspirował. :lol2:

Obrazek
Miecugow: Nie naciągaj sobie tak długopisem tej brwi, bo będziesz wyglądać na wiecznie zdziwioną

Obrazek
M: Potem by ci tak zostało i byś została nasza etatową bohaterką Szkła Kontaktowego. O Łapu-Capu nie wspominając.
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Grand »

Dla wszystkich milosnikow JK :) macie tu hita mysle :) :) ... znalazłem przypadkowo na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=mG9aXVP1Lxo
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Grand pisze:Dla wszystkich milosnikow JK :) macie tu hita mysle :) :) ... znalazłem przypadkowo na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=mG9aXVP1Lxo
Znamy to na pamięć :aniol: Co nie zmienia faktu, że jest to hit-ponadczasowy :P Ale dzięki, zawsze jest szansa, że ktoś nie widział jeszcze a chciałby ;).

P.S.Nika-ciesze się,że wskrzesiłaś komixowanie :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Ja widziałem to po raz pierwszy :lol: Jest powalający :lol2:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:Jutro to mi się już coś nie widzi dniunażywowywanie w wydaniu Aśki.Napisałem, licze na Jej przekore! A co! :spiewa:
No i się nie przeliczyłeś :tanczy: .

ObrazekObrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:No i się nie przeliczyłeś :tanczy: .
Świetnie :tanczy: Joasia to potrafi ucieszyć człowieka :lol2: O ile dobrze pamietam raz to była najwięcej 4 dni pod rząd.To takie info na zachęte :P .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości