Marek Tejchman

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Marek Tejchman

Post autor: agatka22 »

Coś mi się obiło o uszy, pewnie tak:-) Jeśli to prawda to Wszystkiego najlepszego we wszystkim!
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

Teraz pytanie czy Pan Marek obchodzi :hmm: , ja niestety musze sa za popularne :evil: , ale i tak jako dziecko czasami pokrzywdzona byłam, poniewaz lepsze prezenty dawał Mikołaj :P
Nie znam Pana Marka, ale jak coś to spełnienia marzeń (trafniejszych inwestycji w RDO :D )...ja na swoje poczekam do grudnia :)
Agatka jak zawsze na "posterunku"...hmm takiej Fanki, kazdy sobie zyczy :D


Pozdrawiam serdecznie i jak tam praca mgr?? już pewnie oddana i ja nie w temacie jak zawsze :ech:
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Marek Tejchman

Post autor: agatka22 »

Miło mi;-) A praca...hmmm, produkuje się jakoś :lol:

A TU CIEKAWY LINK:


http://www.multibiblioteka.waw.pl/index ... Itemid=132
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

I jestem doradca..prawie teraz tylko ślubowanie i znowu Warszawa, zaczynam mi się podobać to miasto-ja rodowita krakuska, ale mam sporo znajomych w stolicy ( opinie o ...to bójda, nie wiem jak jest ja znam rodowitych) :) rok wycięty z kalndarza życia... tak tutaj poza tematem....ale "kolezanke" Agatke pozdrawiam bo byłysmy tak razem w bólu "naukowym". Agatka zazraz będzie Twoje oblewanie :) Ja już pije od tygodnia :) a tu kolejny drinkowy weekend...Zapraszam do Krakowa :)
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Marek Tejchman

Post autor: agatka22 »

Witaj;-)
Ależ ja jestem z Krakowa;-) A Warszawiacy niech nam zazdroszczą tego miasta!;-)Jak brzmiał ten kawał? "Kiedy kończy się kultura w Warszawie? Kiedy odjeżdża ostatni pociąg do Krakowa" :lol:

GRATULUJE bycia doradcą!To prawda, już niedługo ja dołączę się do picia :D
Pozdrawiam :)
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

To nas dwie :tanczy: Mykam do ryneczku NASZEGO ;)
Jeden minus za dużo tych turystów (znowu). Dziś wracajac z pracy napotkałam od Angoli po Szwajcarów , a przechodziłam tylko Krakowska :P

A tak, zeby temat zachować, to Pana Marka też pozdrawiam :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Marek Tejchman

Post autor: Łukasz »

No właśnie, prosilbym, żebyście off-topici przenieśli na PW, bo w innym wypadku będziemy musieli kasować posty.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

Obiecuje nic już nie pisac, a PW nie działa jak powinno (wyrzuca mnie non stop i nie chce mi się logowac). Mozna moje posty wykasować .
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Marek Tejchman

Post autor: Łukasz »

Ale proszę się nie obrażać, tylko trzymać się tematu wątku. :D Inaczej mielibyśmy tu straszny bałagan.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Marek Tejchman

Post autor: epsztajnek »

Marek Tejchman jako współprowadzący nocny program powodziowy :rozglada: Trochę dziwnie się go słucha, bo człowiek przyzwyczaił się, że on , to tylko tematy ekonomiczne , ale oczywiście - rutyniarz - dobrze sobie radzi.
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Marek Tejchman

Post autor: sylwiagfan »

epsztajnek pisze:Marek Tejchman ... - rutyniarz - dobrze sobie radzi.
Polemizowałbym. Podobnie jak wszyscy dziennikarze stara sie byc ekspertem od wszystkiego. Wczoraj powiedzial miedzy innymi ze rdzen wału przeciwpowodziowego jest wykonywany z GRUZU :hmm: Jako ze z racji swojego zawodu znam sie troche na rzeczy, powiem tylko tyle ze Pan Marek absolutnie nie ma racji, i po prostu osmieszyl sie tym tekstem. Z reszta podobnym znawca tematu jest pan Miecugow ktory stwierdzil ze drzewa i krzewy umacniaja waly przeciwpowodziowe dzieki strukturze korzeniowej :hmm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Marek Tejchman

Post autor: epsztajnek »

Pisząc, że dobrze sobie poradził, miałem na myśli aspekt techniczny - sprawność w prowadzeniu programu.
Jeśli chodzi o kwestie merytoryczne , odnośnie poziomu wiedzy dziennikarzy, to niestety, masz całkowitą rację.
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Marek Tejchman

Post autor: agatka22 »

Ja nie zauważyłam, żeby Marek Tejchman zachowywał się jakby pozjadał wszystkie rozumy.
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

Nie każdy może być ekspertem we wszystkim,,,,stwierdzam lekko za dużo historii, ale to da sie wybaczyć z racji wykształcenia (słysząc Pana Marka jakbym słyszała mojego ojca, historia to jego "konik" dlatego pełna tolerancja). Lekko drazniło "wchodzenie" w słowo....ale co się dziwić prowadzić program 1,2, .... w nocy(chyba ,że ma się opcje wyspania do 10, po nieprzespanej nocy :)).

P.S.

Panie Łukaszu nie jestem "obrażalska" :tanczy: Pozdrawiam
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

Chciałam, tutaj przyznac racje Pan Markowi...ze single smieca dużo..mam okazje od miesiac mieszkac sama i tak stwierdzam, ze worek na smieci 60l schodzi w weekend. W tem gotowałam dla znajomych i 60 w 1 dzień -gotowanie to danie, surówka + deser:)
A ogólnie ostatnio ogladadałm wywiad z Robertem Gwiadowskim....na pytanie co robić(chodzilo o zus itd)...Dzieci...Mina Pana Marka bezcenna :))
JA się nie dziwie, jestem kobietą i co dzieci? Hmmmmm powód do przemyśleń (bez tatusia ok-tylko matka egoistka szukająca dwacy) :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 12 gości