Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Możliwe,nie zwróciłam uwagi,a może to przejęzyczenie???????????Skoro Oni nie maja pretensji??? :mhm: Poza tym to wie ktoś może dlaczego p.Kamil nie pisze na swoim blogu,już od jakichś 3 lat??????????????To po co Mu ten blog????????????????
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kamil Durczok

Post autor: filipek24 »

Kamil Durczok urlopuje w pełni.zapowiadał, że wraca na koniec wakacji. Ciekawe, czy sam poprowadzi pierwsze "Fakty" z nowego studia (które ma ruszyć od września) i przy nowym stole, czy może odda prowadzenie tych "Faktów" komuś innemu ? :mhm:
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

To,że urlopuje to wiem,ale czy ktoś wie gdzie Go można spotkać,chodzi mi o Katowice????????!!!!!!!!!Chętnie bym zamieniła z nim parę słów,rozmowa na pewno byłaby ciekawa!!!!!!!!!!A tak dodając to zawsze wiedziałam,że prywatnie jako człowiek jest super i to się potwierdziła już u kilku osób!!!!!!!!! :tanczy:
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Kamil Durczok

Post autor: fanka rymana »

Droga Anito!!
Czy aby nie przesadzasz troszke z tym uwielbieniem do Pana Durczoka??
Uwazam,ze nie jest to czlowiek szczery i taki jakiego widzi sie na ekranie TV.Wejdz na strone Pudelka tam jest kilka artykulow dotyczacych tego Pana.Po prawej stronie sa komentarze roznych ludzi i wierz mi ze jest bardzo bardzo duzo negatywnych opinii osob,ktore osobiscie znaly badz znaja Pana Durczoka.Jedynie to co moge napisac to jest to iz wspolczuje Panni Mariannie jego zonie ze tak go naiwnie kocha i mu wierzy.Do Pana Kamila jako dziennikarza nie mam zastrzezen natomiast jako czlowieka .... zostawie to bez komentarza.Jezeli urazilam Cię Anito to przeparszam,ale chcialam Ci tylko napisac to co wiem i to co przeczytalam o nim.
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Droga fanko,nie obraziłaś mnie-każdy ma prawo do własnej opinii!!!!Ja zdania na temat pana Kamila nie zmienię,bo słyszałam już na Jego temat różne rzeczy i nie we wszystko co inni mówią wierzę-ludzie są złośliwi i tyle!! :nie: Poza tym nie ma ideałów na tym świeci!!!! :nie: Pisałaś,że współczujesz żonie pana Kamila,więc ja opiszę ci pewną historię kobiety i sam ocenisz czy jej też nie należy się współczucie! ;( Otóż kobieta ta miała wiele planów i marzeń w swoim życiu min.studia,praca w radiu!!Niestety poświęciła wszystko swojemu mężowi i rodzinie,ale to nie koniec historii,ten mąż nie potrafił nigdy tego docenić i to nie chodzi o zdrady,ale o to,że cokolwiek ona nie zrobiła w domu i dla rodziny wszystko było źle i nie tak-ciągłe pretensje.Jak wyjeżdżał za granicę i ona zostawała sama to ciągle dzwonił i podejrzewał ja o zdrady,to,że wyszła z domu,nieważne,że na zakupy i załatwić rachunki.A ona nigdy nawet o tym nie pomyślała,żeby Go zdradzić,do tego wszystkiego jeszcze wyzywał wszystkich jej znajomych,rodzinę,przyjaciół nie mogła nigdzie wyjść bez jego zgody dochodziły jeszcze awantury i kłótnie ciągle!!!Traktował ją jak dz.....!!!!I wszystko mu się należało!!!!Straszył,że jak odejdzie od niego to ją jego kumple zabiją!!!!Terroryzował psychicznie 10 lat!!!!Do tego pracował na czarno-nie miał składek na emeryturę i jej też nie wolno było iść do pracy,bo tam sami zboczeńce!!!Prawdziwy wampir energetyczny!!!!I co powiesz o takim mężu-łatwo było tej kobiecie żyć?????Jeszcze za marne 3000 miesięcznie!!!!A teraz Ci powiem,że ta historia jest o mnie,to jest właśnie obraz mojego męża i mojego życia!!!Więc nie powiesz mi teraz,że żona pana Kamila ma cięższe życie!!!!!Przynajmniej ma zabezpieczony byt i spokój!!!!A,że miłość jest ślepa to wiadomo nie od dziś!!!! :nie: Na pewno pan Kamil nie jest gorszym mężem!!!! :grozi: Więc nie sądzę,że coś jeszcze jest mnie w stanie przerazić na tym świecie!! :nie: Na pewno rozmowa byłaby z nim ciekawa!!!!! :)
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Kamil Durczok

Post autor: fanka rymana »

Bardzo Ci wspolczuje Anito,ze mialas takiego meza i ze musialas tak cierpiec tyle lat.Co do Pana Kamila to ja jakos za nim nie przepadam i tak jak Ty zdania swojego nie zmienie.Wole jak nazwa mojego nicka wskazuje Pana Rymanowskiego.Jedna osoba na tym forum napisala ze Pan Rymanowski ma juz dosc Pana Durczoka i ze ma zamiar odejsc z tvn24.Jezeli bylaby to prawda to bylabym bardzo smutna.Zobaczymy jak to bedzie.Jeszcze raz Cie przepraszam i jak bys chciala pogadac to napisz do mnie na priv. :)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Kamil Durczok

Post autor: lukis »

@fanka rymana - wejdę w waszą konwersację i powiem co ja sądzę. Otóż odnośnie komentarzy na temat Pana Durczoka to się nie zgodzę z tym, że są one negatywne. Wręcz przeciwnie, w większości są pozytywne! Ostatnio na YouTube oglądałem filmik, bardzo znany zresztą z "upierd****** stołem". Filmik ten obejrzało 2,5 mln. internautów (Mówię o jednym z filmików, bo jest ich wiele) I 99% internautów wypowiadało się pozytywnie na temat Kamila. Z sympatią i uznaniem. Z trudem było znaleźć jakiś negatywny komentarz. Po za tym Pudelek nie jest żadnym przykładem, bo tam wchodzą ludzie szukający sensacji. Na YouTube ludzi e szukają rozrywki i ich komentarze o wiele więcej znaczą niż komentarze ludzi tej szmiry pudelka. Ja osobiście go lubię, ale nie uwielbiam więc nie chce go jakoś zachwalać ani potępiać. Ale ludzie go po prostu lubią :) Pozdro
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamil Durczok

Post autor: pixie »

Nie wie ktoś o co chodziło Peji w piosence BYŁEM JESTEM BĘDE?
Jest tam tekst Masz przeje*ane, bo rap to ma opoka,
opier*ole Cię na wizji, w przeciwieństwie do Durczoka.

http://www.tekstowo.pl/piosenka,peja_fe ... _bede.html
cała piosenka i tekst.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Kamil Durczok

Post autor: lukis »

pixie pisze:Nie wie ktoś o co chodziło Peji w piosence BYŁEM JESTEM BĘDE?
Jest tam tekst Masz przeje*ane, bo rap to ma opoka,
opier*ole Cię na wizji, w przeciwieństwie do Durczoka.

http://www.tekstowo.pl/piosenka,peja_fe ... _bede.html
cała piosenka i tekst.
Zapewne ma na myśli to, że Durczok mówiąc o "upierd***** stole" nie mówił tego na żywo tylko był nagrywany.
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Dzięki za odpis fanka,skorzystam i napisze do ciebie!!! :lol: Pewnie,że każdy ma swój ulubiony typ dziennikarza,człowieka i faceta lub kobiety,moim w tych wszystkich kategoriach jest pan Kamil,choć lubię też Grzegorza Kajdanowicza,Darka Kmiecika,Krzysztofa Skórzyńskiego,ale ponieważ pan Kamil jest z mojego rejonu,czyli Ślaska,więc Jego cenię najbardziej!!I tak jak mam nadzieję większość uważam,że zupełnie inny jest poza pracą:sympatyczny,miły i warto z nim porozmawiać!!W pracy wiadomo-stres,brak czasu,problemy dopiero poza pracą ludzie się rozluźniają!!Nie dziwię się więc,że pan Kamil czasami ucieka od tego wszystkiego na motorze,sama tak zrobiłabym gdybym miała motor-super sprawa!!!
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Czy może mi ktoś wyjaśnić co się ostatnio stało z panem Kamilem??? :mhm: Odkąd wrócił z urlopu,jest jakiś zupełnie inny-jakby to nie On! :nie: Poważny,zero uśmiechu,mało gestów-czy może coś Go trapi??Widać brak zaangażowania w prowadzenie Faktów,nie spodziewałam się ,że po urlopie,aż tak się zmieni na gorsze!! :x Może urlop Mu się nie udał,to może niech jeszcze pójdzie na jakiś czas ponownie na urlop i może wtedy wróci pełen energii!!! :hmm: Jestem w szoku i załamana tym co zobaczyłam,czekam z utęsknieniem na dawnego pana Kamila-brakuje Go!! :stop: Niech wraca do Katowic-tutaj Go uzdrowimy-My Ślązacy!!
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Kamil Durczok

Post autor: cmabb »

<facepalm>
To jedyne co mogę z siebie wykrztusić w tym momencie.
Obrazek
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Kamil Durczok

Post autor: cmabb »

Drodzy forumowicze :) Jest wielka sprawa w którą zaangażował się nawet Kamil :)
Chodzi o piknik w którym będą zbierane pieniądze dla powodzian. Już teraz możecie wspomóc naszą akcję licytując jego książkę ofiarowaną na aukcję.
http://aukcje.nowiny.pl/item.php?id=20#image - tu znajduje się opis i przesłanie Kamila.

Na http://www.aukcje.nowiny.pl można znaleźć inne aukcje. Są z nami m.in. Jerzy Buzek, Doda, Piłkarze Legii Warszawa, Ewa Farna itd.

Gorąco zachęcam do udziału!
Obrazek
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kamil Durczok

Post autor: katrin820 »

A ciekawe gdzie znów jest P Kamil. Wczoraj zapraszał w swoim imieniu że będzie prowadził fakty a jakoś go nie ma
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

No niestety żal ostatnio straszny żal,że nie ma pana Kamila w Faktach-On to potrafił je w swoim stylu poprowadzić,ale mam nadzieję,że nowe wydanie Faktów w nowym studiu poprowadzi już sam osobiście!!!?? :rydzyk: Byłoby najlepiej!!!A to,że zaangażował się zresztą w kolejną akcję charytatywną na rzecz powodzian to wcale mnie nie dziwi-od zawsze wiedziałam,że ma serce choć ludzie mówili co innego!! :P Szkoda tylko,że nie mogę licytować jego książki,bo już taką mam,ale gdyby na licytacji była Jego druga książka"Krótki kurs IV RP" to chętnie uczestniczę!!Choć autografu do Jego książki "Wygrać Zycie" jeszcze nie mam-a szkoda!! :mhm: Dla mnie jest super dziennikarzem i człowiekiem!!!Można gdzieś zdobyć Jego autograf???Może jeszcze z dedykacją!!!??Super!!! :rydzyk:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości